Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Sain tünga
 
Täitsa Blond 08. oktoober 2014, kl 12.16
Kui uued asemele ostad, hm, siia lase käia:D
Pean nüüd tööle hakkama ja ennast enam vereimejate eest kaitsta ei suuda....lõhverdage rahus edasi:)
 
Hm 08. oktoober 2014, kl 12.16
Kuidas saab 44 olla tore vanus? :) Mitte et ma oma vanust põeks.
 
Täitsa Blond 08. oktoober 2014, kl 12.18
...ot, unustasin...sukkade lõhkirebimiseteenus on muide tasuta!
 
Hm 08. oktoober 2014, kl 12.21
Mõeldud-mõeldud ja tehtud. Toon sukad kaasa ja hakkame rebima.
 
hallile kuuele 08. oktoober 2014, kl 12.28
HK, teema ei ole lõpetatud, saatus käib su kannul edasi. kunagi tuleb ka sinu tund, see on sama kindel kui see, et ka homme tõuseb päike.
Täitsa Blond on samasugune vanadusest lolliks läinud mutt,nagu ta teistest arvab, kes kujutab end 20-se kaunitarina, ainult ümbritsevad on liiga delikaatsed, et teda maa peale tuua.
 
Senza la Donna 08. oktoober 2014, kl 12.48
hallile kuuele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> HK, teema ei ole lõpetatud...

Huvitav manaja oled. :) Kas sa ei leia, et hoopis sinu karma saab su ähvardustest kahjustatud? Ma küll tunneks ennast halvasti, kui peaks päevast päeva kedagi avalikult ähvardamas käima.
 
mõtlemiseks 08. oktoober 2014, kl 12.52
kas ei pane korra mõtlema, mis on see põhjus, miks just hüljest sõimatakse, manatakse ja taga kiusatakse? kas ikka on nii, et hüljes on puhas lambuke ja halvustajad on eranditult õelad mutid? kui hüljes ainult õelate muttidega asju ajab, ongi talle ju paras.:)
 
Senza la Donna 08. oktoober 2014, kl 13.00
Pole siin midagi mõelda, ka üks inimene suudab terve foorumi oma hala ja manamist täis ajada. Piisab vaid ühele ei öelda ja sa oledki kadunud!
 
kadakajupp 08. oktoober 2014, kl 13.00
mina ei saa üldse aru, miks temast nii pikk teema on, ei laksa see fenomen mulle kuidagi.
 
vaidlen vastu 08. oktoober 2014, kl 13.06
Senza la Donna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pole siin midagi mõelda, ka üks inimene suudab ter
> ve foorumi oma hala ja manamist täis ajada. Piisab
> vaid ühele ei öelda ja sa oledki kadunud!

kui siin keegi halaja on, siis just hüljes ise ja juba aasta sama jura käib. ikka ütleb keegi naine mehele ära või mees naisele, sõimu ja manamist ei ole kuulnud ega lugenud, ega kõik tutvujad laksust kokku ei sobi ega jää. mingi nõks peab siin olema. imestama paneb subjektiivne arvamus, et juba ette tempel peal, mingi rumal mutt on süüdi, ei hüljes tee midagi, rapsib edasi.
 
Senza la Donna 08. oktoober 2014, kl 13.08
Hhk on tore ja seltskondlik inimene (olen tööalaselt korra kohtunud), seepärast ta naistele meeldibki. Ilmselt pole aga nii mõnigi siinne ta standarditele vastanud ja seepärast siin manamas käibki.
 
Senza la Donna 08. oktoober 2014, kl 13.13
vaidlen vastu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
...

Sa vaidleja pane oma viimase aasta KÕIK kasutajanimed kirja, siis ma tean kas tasub üldse vaidlema hakata (üksinda ei ole võimalik vaielda, selleks peab teine pool ka olema). Anonüümse inina peale ei hakka.
 
mõtlemiseks 08. oktoober 2014, kl 13.27
toredat meest ei sõimata, tema seltskond on alati teretulnud ja huvitav.
 
ahzooloog 08. oktoober 2014, kl 13.47
mõtlemiseks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> toredat meest ei sõimata, tema seltskond on alati
> teretulnud ja huvitav.


see käib reaalse elu kohta, kus inimesed näost näkku kohtuvad. Mina olen endiselt kindel, et need sõimajad ei ole HhKd elu sees teadlikult kohanud. Pritsitakse oma anonüümset kibestumust ja frustratsiooni esimesele ettejuhtuvale näkku. Enne tatistati oma sapiga ka teised vanad olijad täis, need on nüüd varjusrma vajunud või krt teab kuhu kadunud(südamest kahju), aga HhK ajab oma liini siin edasi, sellepärast saabki nüüd topeltportsud endale...
 
ahzooloog 08. oktoober 2014, kl 13.49
Senza la Donna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hhk on tore ja seltskondlik inimene (olen tööalase
> lt korra kohtunud), seepärast ta naistele meeldibk
> i. Ilmselt pole aga nii mõnigi siinne ta standardi
> tele vastanud ja seepärast siin manamas käibki.


Minule jääb natuke segaseks, et mismoodi tööalase kohtumise käigus selgub, et ollakse mingi aliasega kusagil naisteka foorumis ka. Kabinetis oli arvutiekraanil delfi naistekas lahti v?:D
 
mõtlemiseks 08. oktoober 2014, kl 13.54
see paneb mind imestama, miks HhK kõige kiuste siin, kus teda päevast päeva tümitatakse, ikka edasi oma asja ajab? mina näiteks läheksin mujale või ära,see mõjuks mulle liiga halvasti.:)
 
hääled peas rääkisid 08. oktoober 2014, kl 14.11
Mul tekkis idee! Lepiks kokku, et alates homsest 1 nädal keegi Hülgehalli kohta midagi halba ei ütle, ei sõima, halvusta, ironiseeri, õelutse. Hoitakse omad emotsioonid vaos (või tagavaraks:P) ja vaataks, mis siis juhtuma hakkab.
Kas läheb tutvumisnurk hingusele, sest pole mootorit, mis elus hoiaks, kas saadakse selgust, et Hülgehall ei olegi nii jube kui õudusunenägudes nähtud, kas tuleb rahu maa peale ja saabub tuhandeaastane rahuriik (piibli ainetel) kus hunt ja tall käivad ühes karjas, kus lõukoer ja nuumveis magavad koos ja lõukoer sööb õlgi nagu veis...?:D
 
ootoot 08. oktoober 2014, kl 14.17
Keda sa siin nuumveiseks nimetad, ahh?
 
n55 08. oktoober 2014, kl 14.26
"
Hm 08. oktoober 2014, kl 12.16
Kuidas saab 44 olla tore vanus? :) Mitte et ma oma vanust põeks.
"
tore või mittetore pole mingi konkreetne vanus. Toredad v mittetoredad on inimesed & nende kommnentaarid.
 
hääled peas rääkisid 08. oktoober 2014, kl 14.26
Sai ju öeldud, et see on laen piiblist.:D
Kas juba keegi tundis ennast ära? rahulikumalt palun! :P
 
ootoot 08. oktoober 2014, kl 14.31
see oli hjuumorina mõeldud:D
 
hääled peas rääkisid 08. oktoober 2014, kl 14.34
siis pole veel kõik kadunud kui siia on jäänud kasvõi üksainus huumorit jagav inimeseloom.:D
 
eelmisele 08. oktoober 2014, kl 14.56
nuumveised seedivad su ettepanekut.:PPP
 
ootoot 08. oktoober 2014, kl 14.58
Vaalad seedivad, kas olla edasi vaalad või nuumveised:D
 
hääled peas rääkisid 08. oktoober 2014, kl 15.07
seedimine on igal juhul märk mingistki (aju)tegevusest.;)
 
ootoot 08. oktoober 2014, kl 15.14
teatavasti on veislased pika seedimisega, kaks magu ikkagi ja kui sinna ajutegevus ka veel lisada....
 
Hülgehall kuub 08. oktoober 2014, kl 15.19
Kes mind korra unes ära on näinud, need enam rahu ei saa, olgu teki all või teki peal..aga mõte on hea, püüan siis ise ka nädal aega korralik olla ja tutvun ainult üksikute abielunaistega..:)

* võimalusel paluks mitte teineteist jälle tümitama hakata, veised ja vaalad on mõlemad kasulikud loomad, arvan, nad solvuksid selle jutu peale siin..
 
hääled peas rääkisid 08. oktoober 2014, kl 15.20
sel juhul ongi terveks Hülgehalli-vabaks nädalaks tegevus olemas ega hakka igavus kimbutama ja kiusama.;)
 
kadakajupp 08. oktoober 2014, kl 15.23
veisel on neli magu siiski ehk siis selline liigitus vähemalt, seega annab seedida ikka.
 
Hm 08. oktoober 2014, kl 15.25
Tundub, et kõigil on juba ammu meelest läinud millest jutt alguse sai. Täitsa blondi ka pole kes otsa kätte näitaks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!