Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Sain tünga
 
kadakajupp 08. oktoober 2014, kl 15.29
ok, teemasse kah; olen käinud kohtamas ning pole küll sedasorti tünga saanud. kõik inimesed ei sobi lihtsalt omavahel/üksteisega.
 
hääled peas rääkisid 08. oktoober 2014, kl 15.32
Näe, juba tahetaksegi juttu mujale viia.:D
Niikaua kui sa Hülgehall üksikute abielunaistega piirdud, jääb vast tümitamine vähemaks, aga ära ise piiridest üle rooma, kui ei taha oma hallile kuuele uut kihvajäljemustrit.:P
 
Hülgehall kuub 08. oktoober 2014, kl 16.18
Petsin oma naist tema kolleegiga. Nüüd ei tahaks ma temaga enam kohtuda, aga see naine ähvardab, et kui ma keeldun, räägib ta mu naisele kõik ära. Mida peaksin tegema..?
 
Hm 08. oktoober 2014, kl 16.24
Hoia edaspidi oma riist püksis. Ega see kerge pole :) Tean omast käest, mitte et ma oleks igasugu kolleege karanud.
 
Inri 08. oktoober 2014, kl 16.24
See on põhjus miks peaks enne pikalt mõtlema enne kui voodisse kellegi krabad. Millegipärast tekib osadel naistel kohe vajadus sinu elu tuksi keerama hakata, olenematta eelnavast kokkuleppest, et peale sexi pole midagi.
 
Hm 08. oktoober 2014, kl 16.27
Millegipärast arven et sm Hkuub provotseerib lihtsalt kogukonda siin Foorumis?
 
Hamlet 08. oktoober 2014, kl 16.34
Las räägib. Mis sul õieti kaotada on?
 
Hm 08. oktoober 2014, kl 16.40
Las räägib mudugi. Mulle meeldib provotseerimine :) Põnev on ju olla nii et naine nõuab endaga olemist või kuidas?
 
hääled peas rääkisid 08. oktoober 2014, kl 16.40
HhK-l tuleb kaaluda, mis valusamate tagajärgedega on, kas tunnistada ise naisele kõik üles või keelduda kena ähvardajaga hullamisest ja kaotada nii naine kui tema kolleeg. Häid valikuid ma siin väga ei näe.:D
 
Hm 08. oktoober 2014, kl 16.43
Tee ettepanek "menage a trois" nii naisele kui tema kolleegile. Äkki on mõlemad nõus ja veelgi parem kui enne.
 
naerumajakas 08. oktoober 2014, kl 16.53
Senza la Donna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pole siin midagi mõelda, ka üks inimene suudab ter
> ve foorumi oma hala ja manamist täis ajada. Piisab
> vaid ühele ei öelda ja sa oledki kadunud!

yle hulka aja midagi vägagi tõsiselt õiget! alu/bondi näitel on see ka tõestatud - üks naine ütleb ei , ning aastate viisi hala ja manamist on foorum täis.siis ütleb veel mõni ei, ning jätkub hala , manamine ja ilkumine naissoo suhtes kahekordse hooga,
 
selgeltnägija 08. oktoober 2014, kl 16.56
Inimesed on kas + või - märgiga.
Hülgehall on + märgiga ja see ajab sapi keema - märgiga koletistel.
Mida parema ja positiivsema hingega on inimene, seda rohkem lähevad marru pahalased.
Samamoodi sõimati yxikmeest, kes ei teinud kellelegi kurja ega öelnud mitte kellegi kohta mitte kunagi pahasti. Hüljes pole ka öelnud, mitte kunagi.
Õelad koletised on selle müüdi siin lendu lasknud ja see kogub aina tuure.

ahzooloog, sul on õigus. Need koletised pole hhk-d iialgi näinud ega ka muul moel temaga ühenduses olnud.
On vaid mõned pettunud naised, kellega suhtlemise nende iidol, hhk on ilmselt lõpetanud, aga naistel helisesid kõrvus juba pulmakellad.

Hm, milline on õige tee? Kas teemaalgatajaja tema jüngrite oma, mis kutsub üles kõike ja kõiki avalikult nimeliselt mõnitama või TB, tuues turule oma naha, üritades öelda, et see on vale ja ning tõi enda kogemusest ka mõne positiivsema näite?
 
nägijale 08. oktoober 2014, kl 17.00
selgeltnägija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Inimesed on kas + või - märgiga.
> Hülgehall on
> + märgiga ja see ajab sapi keema - märgiga koletis
> tel.
> Mida parema ja positiivsema hingega on ini
> mene, seda rohkem lähevad marru pahalased.
> Sama
> moodi sõimati yxikmeest, kes ei teinud kellelegi k
> urja ega öelnud mitte kellegi kohta mitte kunagi p
> ahasti. Hüljes pole ka öelnud, mitte kunagi.
> Õ
> elad koletised on selle müüdi siin lendu lasknud j
> a see kogub aina tuure.
>
> ahzooloog, sul on õ
> igus. Need koletised pole hhk-d iialgi näinud ega
> ka muul moel temaga ühenduses olnud.
> On vaid mõ
> ned pettunud naised, kellega suhtlemise nende iido
> l, hhk on ilmselt lõpetanud, aga naistel helisesid
> kõrvus juba pulmakellad.
>
> Hm, milline on õi
> ge tee? Kas teemaalgatajaja tema jüngrite oma, mi
> s kutsub üles kõike ja kõiki avalikult nimeliselt
> mõnitama või TB, tuues turule oma naha, üritades
> öelda, et see on vale ja ning tõi enda kogemusest
> ka mõne positiivsema näite?

nupsukene, unustasid öelda, mis märgiga sa ise oled.
kas ikka siin koletiste hulgas on sinu õige koht, lilleke?
 
selgeltnägija 08. oktoober 2014, kl 17.10
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Petsin oma naist tema kolleegiga. Nüüd ei tahaks m
> a temaga enam kohtuda, aga see naine ähvardab, et
> kui ma keeldun, räägib ta mu naisele kõik ära. Mid
> a peaksin tegema..?

SEE ON LIBA!
 
selgeltnägija 08. oktoober 2014, kl 17.12
nägijale
08. oktoober 2014, kl 17.00

Hoia oma suuke kuus, kui ei taha 7 põlve oma karmat rikkuda.
See kehtib kõikide siinsete needjate kohta,,,kõik tuleb teile endile ja 7korda vängemana#######
 
endine nututädi 08. oktoober 2014, kl 17.34
siinne halamine ja sarjamine on teraapiline. muidugi võiks see jääda sündsuse piiridesse, kuid lugejatel võiks olla nii palju empaatiavõimet, et mõista tiba ka halvastiütlejaid.

isiklik kogemus on selline, et sai siin pisaraid valatud ja musta pesu pestud üksjagu, kuid tänaseks on kõik möödanik. sai välja tuldud tugevamana ja targemana. teinekord enam sarnast juhtumit ellu ei lase ning arvatavasti siia ka mõnel muul põhjusel halama ei tule - pole tarvidust :)
lugemas käin aga ikka, et n-ö eluga kursis olla. siinkohal väike märkus: olgem tolerantsemad nii kirujate, kannatajate kui ka sihtmärkide suhtes - kõigil on oma roll olnud või siis hetkel käimas, kuid teie igaüks olete vastutavad oma suhtumise ja väljaütlemise eest. nagu selgeltnägija märkis - karmavõlga kogute...
 
Hülgehall kuub 08. oktoober 2014, kl 17.37
Teab mitmes kord olen öelnud ja ütlen veel - elage ise ja laske ka teistel...ongi kõik, mis nö. avalikustamisse puutub - armastus on nagu saareke soo keskel ja tee sinna laugaste vahelt on ohtlik ja käänuline.jah, kasu oleks, kui tokid püsti lüüa, et teised teaksid hoiduda mülkasse vajumast..aga samas, kaoks ära see rajaleidmise võlu ja valu...ja inimesed siiski armastavad riskida, rohkemal või vähemal määral..sest selle võrra on ka saarele jõudmise rõõm ja nauding vahetum ja siiram..raskused on need, mis inimesest inimese teevad..

* minu sõnad on rääkinud..
 
PP 08. oktoober 2014, kl 18.25
Kui oled turule toonud oma kolmainsuse: ihu, hinge ja vaimu ning ükski neist pole kaubaks läinud, vaid väärtusetuks tunnistatud, siis polegi muud kui...

...rõõmsalt edasi :)
 
hääled peas rääkisid 08. oktoober 2014, kl 18.50
Muig, minu ideest hakkab juba kasu tiksuma? Järsku leidub terve hulk, kelle arvates Hülgehall on tore poiss, armukest otsib, las otsib, mis sest siis on.:P
Mõistetav, nuumveis ei kõla just kenasti, isegi vaal tundub selle kõrval pisike tore loomake.:D Siiski see pole minu väljamõeldis, terve nädal alates homsest on aega piibliga tutvust teha või uuendada, seal leidub küllaga veel igasugseid tähendamissõnu.;)
Täna õhtul aga saab veel tuld anda nii palju kui torust tuleb!
 
Inri 08. oktoober 2014, kl 19.20
Mingil huvitaval põhjusel on kõigil teistel sinu elu elamisega rohkem tegemist kui sul endal. Kas ma olen sellepärast halb mees , et vahest kellegagi sipsutan? Ma ei usu ja ma arvan , et minu pere ei ole seetõttu millestki ilmajäänud. Alati on kõrvalseisjatel suurem häda kui asjaosalistel.
Nuumveis on kena loom on kuhu patsutada ja pai teha.
 
eelmisele 08. oktoober 2014, kl 19.25
kõik kena, aga kui su oma naine kellegagi vahel sipsutab, ole rahul ja õnnelik, sest ega tal ju ei kulu ja sina ei jää millestki ilma. vastupidi, võid täitsa tasuta saada veel mõne toreda nimega haiguse. ongi, keda patsutada.
 
tasuta HIV 08. oktoober 2014, kl 19.25
sipsutades võid koju naisele HIV viia.
 
naine 08. oktoober 2014, kl 19.47
Loodripolk sai päevakese kirja...Kes teid küll toidab, istute ema kukil või toidab teid järjekordne rahakott?
 
to "selgeltnägija" 08. oktoober 2014, kl 19.52
Ja sina said selle kõik kohe omale tagasi, mida teistele soovisid...Kohe!Nii et hoia oma räpane suu lukus ja sõrmed sahtli vahel, sina ei paku kellelegi pinget, mine ja hala nüüd seal kanal 12-s 100 euro eest üks telefonikõne töötu abirahast.IRRRW!!
 
Inri 08. oktoober 2014, kl 20.23
Nagu näha siis väide, et mehed ei tea kondoomi kasutamisest midagi peab vägagi paika. Kui naine peab mehele ise ütlema, et kumm tuleks ka peale panna, siis on miskit ikka väga valesti.
 
ühele püsikale 08. oktoober 2014, kl 20.28
Inri Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nagu näha siis väide, et mehed ei tea kondoomi kas
> utamisest midagi peab vägagi paika. Kui naine peab
> mehele ise ütlema, et kumm tuleks ka peale panna,
> siis on miskit ikka väga valesti.


näed siis...
 
¤¤¤ 08. oktoober 2014, kl 21.05
to "selgeltnägija" Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja sina said selle kõik kohe omale tagasi, mida te
> istele soovisid...Kohe!Nii et hoia oma räpane suu
> lukus ja sõrmed sahtli vahel, sina ei paku kellele
> gi pinget, mine ja hala nüüd seal kanal 12-s 100 e
> uro eest üks telefonikõne töötu abirahast.IRRRW!!

Sulle¤¤¤¤¤¤¤
 
Miks 08. oktoober 2014, kl 21.46
Miks mehed otsivad vigu,mida on naine palju teinud?Kas mehed ise elavad ainult ühe"naisega"?Mehed võiks vastupidiselt suu rohkem söömiseks hoida.Selline tunne jääb,et mehed pole kunagi saanud?Veel hullem on see,et pole kunagi ka ilma jäänud?!
 
Hülgehall kuub 08. oktoober 2014, kl 21.52
Millal sa õpid ükskord peale kirjavahemärke tühikut jätma..? selline tunne jääb, nagu poleks sa kunagi haridust saanud, veel hullem aga, et pole ka ilma jäänud..
 
7 korda võid arvata... 08. oktoober 2014, kl 21.59
Sina ei tule mulle ütlema,kas kirjutan temaga sarnaselt või mitte...On selge aga tegin kunagi sulle selgeks!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!