Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuskohast te leiate häid vabu mehi 40+?
 
piripiiiga 28. august 2015, kl 13.55
hiljaks? kuhu?
 
muti suhu 28. august 2015, kl 14.38
anaalseansile
 
Sid 29. august 2015, kl 17.18
sidiga tutvuma Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks selle vanamehega sid-tom kaido nagu tutvuma p
> eaks?
> ja mingi haukuv lontus?
> täiesti ajarai
> skamine ju.
> vanamehed sügavad mune ja ootavad..
> . mida?et delfist nagu kaugemale ei saagi.

Nüüd ma tean, kes sa oled. Sa oled see legendaarne paks lehm, kes otsib delfist kinnisvaraga mehi ja kes peale teist kohtingut juba sisse kolib. Kolib kohe nii kapitaalselt, et ainult politseiga saab ta minema. Ja mina veel mõtlesin, et missasja sa mu maja kohta pidevalt pärid. :D
Aga ole mureta, ka särasilm ei saa mu maja endale, selle saab mõni mu lastest. :) Sinul on aga alati võimalus end sotsiaalkorteri sappa sättida. Seni, kuni abirahad jooksevad, seni välja ka ju ei tõsteta.
 
kepita meeste mögga 29. august 2015, kl 17.22
sid tom kaidol ikka rahuldamata kepinälg annab tunda? või et legendaarne vana vene lehm imeb mujal välismaal, kalatehases?
inrtu küll, et naist lehmaks pead..

ega jah neid vanu 60- ndates lapsmeestest tohlakaid ikkagi ei taha, majaga või majata..

lihtsalt sellised väga armetud..
 
40-sed mehed oli teemaks 29. august 2015, kl 17.24
miks see vana 60-ndates sid ennast kogu aeg topib teemasse.
Või temasugune vana ja suguvõimetu mees tutvub ka 40 pluss meestega?
 
Sid 29. august 2015, kl 17.41
40-sed mehed oli teemaks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks see vana 60-ndates sid ennast kogu aeg topib
> teemasse.
> Või temasugune vana ja suguvõimetu me
> es tutvub ka 40 pluss meestega?


Nonääd, tundsid end kohe ära ja said vastuse hetkega valmis. No ega muud moodi su elu ei käigi, kui nagu raisakotkas 24/7 delfis passides ja kinnisvaraga mehi otsides. :D

*Olen veel üsna tükk aega 40+ (st. 50 miinus, 40 plussiks jään ma elu lõpuni :D) mees. Kui ei usu, võin ID-kaarti näidata. :D
 
Kaliifi peakokk 29. august 2015, kl 18.23
Kuidas leida heas korras vaba 40+ meest?

Ülesanne on keerulisem kui see alguses paistab. Nimelt sellises vanuses mehe puhul peaks lähtuma konkreetsest eksemplarist, unustama väljalaskeaasta, läbisõidu, (silmade) värvi ja muud mitteobjektiivsed näitajad. Ka suurema läbisõiduga mees võib olla heas korras kui teda on heaperemehelikult hoitud, regulaarselt hooldatud. Ei tasu ennast lasta petta "müügimehe" magusast jutust, et mehe eelmine omanik oli kirikutegelane ja mees sõitis vaid korra nädalas. Pühapäeval. Kuiva ilmaga. On hea, kui teil õnnestub leida kontrollitava ajalooga mees. Sellepärast on Eesti mees parem, sest tema hooldusajalugu on mingilgi määral kontrollitav. Kesk- ja Lõuna-Euroopast imporditud meeste hooldusajalugu ei ole eriti usaldusväärne, palju esineb võltsimist. Kui olete leidnud sobiva mehe, temaga proovisõitu teinud, on aeg viia mees ülevaatuspunkti. Ärge nõustuge mehe pakutud ülevaatuspunktiga, kindlasti kasutage oma usaldusväärset ülevaatajat. Kui vähegi võimalik, kaubelge välja mõnekuuline garantiiaeg, mis võimaldaks mehe peidetud vigade puhul tema tagastamist. Edu!
 
taob mune vahtu 29. august 2015, kl 19.08
tom sid kaido taob mune vahtu. vana vene lehm norra kalatehastest imeb mujal nagu sid tom kaido kirjatükist näha.
 
aga miks sid mehi noolib? 29. august 2015, kl 19.10
miks vanale mehel sidle teine vana mees? et nagu 60- nen vanamees tutvub mees 40 plussiga? mis mõte sellel nagu oleks?
 
Viljandi komtuur 29. august 2015, kl 19.52
Kõtt teki alla tagasi, düsgraafikust anaaltroll! Parem veel, tagasi koolipinki.
 
jah sid magab juba 30. august 2015, kl 02.05
jah, selleks korraks sid magab juba. see anaalitroll.
 
huvitav kokkusattumus tõesti 30. august 2015, kl 09.13
Anaaltroll ja Sid on alati üheaegselt platsis.
 
Sid 30. august 2015, kl 09.57
huvitav kokkusattumus tõesti Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Anaaltroll ja Sid on alati üheaegselt platsis.


Sa pead anaatrolli all silmas seda Kaido-Kaupotajat? Loomulikult, kui inimesel mõtted vaid ühes suunas liiguvad, siis vaimset piiratust see ju näitab. Praegusel kiirel eluetapil käin ma vaid paar korda nädalas siin vaatamas, isegi arvutisse iga päev ei jõua, aga see nimetu Kaido-Kaupotaja on ilmselt kogu aeg siin, isegi öösiti, ja ju ta siis ka anaaltrollimisega tegeleb. Sama nüri inimene tundub igatahes olevat, ei mingit kujutlusvõimet ega loomingulisust.
 
Anaaltroll 30. august 2015, kl 10.52
On ju meie vana hea Agnes.
 
paar korda nädalas? 30. august 2015, kl 16.37
sa kaido mölisesd ju netis ja siinses teemas üsna igapäevaselt. või oled juba immigrandi maaletoomise tuhinas ajaarvamiss nõrgaks jäänud?
 
to sid-tom 30. august 2015, kl 16.57
Noh, tommikene, ikka selle särasilmaga elad või?

kirjutad ju...
Aga ole mureta, ka särasilm ei saa mu maja endale, selle saab mõni mu lastest. :) Sinul on aga alati võimalus end sotsiaalkorteri sappa sättida. Seni, kuni abirahad jooksevad, seni välja ka ju ei tõsteta.
 
külli on vana mutt 30. august 2015, kl 16.59
kaido,kas armastad mind veel, politseiga lasid välja kupatada aga armastad ikka juuuuu.
 
norra kalavabrikust 30. august 2015, kl 17.03
no vana venelasest särasilm on norra kalavabrikus tööl ju. kaido ei jõua ka kõiki immigrante ju rahuldada.
 
Luis Alberto 30. august 2015, kl 18.18
Vaadates nalja viimast postitust näib mulle, et on käimas täievereline "telenovala", mille kõrval kahvatuvad 90-ndate seebiooperid nagu "Tahmanägu", "Metsik Roos", "Rosangelica" jt. On kirge, on pisaraid, on armukadedust, on vihkamist.
 
Luis Alberto 30. august 2015, kl 18.19
Vaadates nelja viimast postitust näib mulle, et on käimas täievereline "telenovala", mille kõrval kahvatuvad 90-ndate seebiooperid nagu "Tahmanägu", "Metsik Roos", "Rosangelica" jt. On kirge, on pisaraid, on armukadedust, on vihkamist.
 
Sid 30. august 2015, kl 18.20
to sid-tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Noh, tommikene, ikka selle särasilmaga elad või?

Ikka, juba kolmandat aastat. Miks see sind aga huvitab? Himustad mu kinnisvara? Võid kindel olla, et ükski naine mu kinnisvara ei saa, selle eest olen ma juba hoolt kandnud. :D

*Kust need kaidod-kaupod aga tulevad, jääb mulle endiselt mõistatuseks, ehk valgustad mindki, muidu ela siin pimeduses, nagu ekspressi mittelugeja. :D
 
to sid-tom 30. august 2015, kl 18.36
Kui juba 3-t aastat elad särasilmaga koos, no mida asja sa igas tutvusteemas, kus naine otsib meest, mögised!!! Kes sinuga tutvuda tahab, et ennast topid igale naisele meheks? Keegi ei taha sinuga tutvuda, vana mees oled ja sul on mingi eit naine olemas, siis ela ja jäta noored naised rahule kes otsivad omale noort mees siin ja sind pole volitatud kõikidele kommentaaridele vastama, vana känd!

Teema oli,kust leitakse 40+ mehi...Roni minema siit!
 
Trollid on hullud, hullud ja uhked on nad! 30. august 2015, kl 19.00
Trollid võtavad vägisi võimust - kes kopeerib kilomeetrisi tekste Eesti kirjandusklassikast, kes dikteerib teemadevalikut ja postituste sisu, kes ajab ajab teisi kasutajaid minema. Aeg teha restart!
 
vana mehe hullus 30. august 2015, kl 19.37
no eks kaido ka arvab, et mingi vana venelase tõttu on nagu valitud immigrantide majutusteenuse osutajaks..kas tegid mõne MTÜ ka?
nii vana 60-ne tohlakas annab ka ikka olla.
 
tomi kinnisvara 30. august 2015, kl 19.39
ainult selle siis tagasi saidki su vanemad? edastamiste tagastamiste käigus? kus su enda loodud varad nagu on? inime tükk aega maamunal elanud ja peale puhta armastuse polegi suutnud koguda?
 
taanlase vana lehm 30. august 2015, kl 19.44
no mingi taanalase vana lehmaga käisid ju alles eelmine aasta taanlast "hirmutamas" .. irw. vana moor ajas hinda üles ja sa tola, tom, uskusidki.. aga see tähendab, et 3 aastat tagasi see venelane sul alles taanlasele jalgu hargitada üritas..

nii et sa kaido, valetad ise ka..
 
Friisi tõugu lehm 30. august 2015, kl 21.00
Emmm, Kaido-Kaupotaja, su kirjutistest ei saaks Vanajumalgi aru. Ütle nüüd ausalt, kas näksisid enne tujutõstmiseks aasa pealt seeni? :)

Giuseppe Perverdi Big Band - Poisid seenele

https://www.youtube.com/watch?v=GuYf5AvFyms
 
sul oleks võimalusi 30. august 2015, kl 21.07
sul oleks kahtlemata võimalusi, tomi- sidi alt kirjutaja, kes ise end friisi lehmaks peab.
 
Sid 30. august 2015, kl 21.21
to sid-tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui juba 3-t aastat elad särasilmaga koos, no mida
> asja sa igas tutvusteemas, kus naine otsib meest,
> mögised!!!

Enne, kui sa pole näidanud kasvõi üht oma tutvumisteemat, ei ole sul mingit õigustust siin foorumis olla! Said aru? Mina olen siin piisavalt tutvunud ja väga paljude inimestega siit kohtunud, kus on sinu "saavutused". Käid vaid kinnisvara siin noolimas. Sa ise ka aru saad, et sul mõistusega kõik korras ei ole?

> Teema oli,kust leitakse 40+ mehi...Roni minema
> siit!

Nagu sa isegi näed, siin teemas ei tutvuta, vaid esitatakse küsimus, kust mehi leida. Sinu kurvastuseks olen ma igati teemategija kriteeriumitele vastav mees - 40+, vaba ja endaarust ka piisavalt hea mees. ;)

>nii et sa kaido, valetad ise ka..

No ei tunne ühtegi kaidot ega kaupot, seega ei saa ka valetada. (Reeglina ei valeta ma üldse, halvemal juhul räägin vaid osa tõest).
 
nu aga hakka siis vigu parandama 30. august 2015, kl 21.36
nu, sa kaido võid ju vead ära ka parndada. et mis siis nagu nimi ikka on ja mitme vene lehmaga tutvunud erinevatest kalatehastest ja mitme mehega see lehm muidu nagu hooples taanlase ees?

selle taanlase poolt ärapõlatud lehmaga, kes sulle nagu kõlbas küll.
aga see lehm on siis viletsa anniga, et muudkui otsib ja otsib..

oota, aga mida sa nagu otsid, kaido, kes pole kaido?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!