Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuskohast te leiate häid vabu mehi 40+?
 
vinniline särasilm 01. september 2015, kl 13.32
Milleks veel liitlaused, kui Sid i võib ka ühesõnaga p.tsi saata. :D
 
Sid 01. september 2015, kl 13.54
vinniline särasilm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Milleks veel liitlaused, kui Sid i võib ka ühesõna
> ga p.tsi saata. :D

Sa ikka ei õpi! Ma olen sulle aastaid seletanud, kuidas üks õige libamine käib, aga sa raiud omi roppusi ja labast kolhoosniku murret edasi. Nii ju ometi ei saa! Kas tõesti pole nende aastatega siin isegi normaalselt väljendama õppinud? Teine kümme selles foorumis juba jookseb, aga ikka õpeta nagu kassipoega kusema. :D
 
Agnes 01. september 2015, kl 14.36
Ole sa tanatud Tom, aga mina pole kyll mingist virtuaalaferistist huvitatud :)

Teemasse kah, et kust siis leida edukaid mehi?
Noh, naiteks tuttav tutvustab ja sillas on m6lemad pooled, aga Mees on rohkem :)
 
piripiiiga 01. september 2015, kl 15.46
vabu ei leiagi. tuleb vabaks teha.
 
Keegi 01. september 2015, kl 16.09
Eks on ikka vabu kah.
Aga küsimus "kuskohast leiab" on umbes nagu küsimus: "Missugusest veekogust saab kala püüda?" Enamustest saab, lihtsalt sööt peab õige olema.
 
Agnes 01. september 2015, kl 16.22
Muumitrolli jutu peale..

H6ivatud meeste repertuaar on yksjasama:

1. Naine on paksuks lainud.
2. Nad ei sexi ammu ja ammu magavad eraldi.
3. Tylitsevad.

Kes vaimustub ja jaksab neid heietusi kuulata, see v6ib need 'kannatajad' ju enda tarbeks vabaks teha.
Yldiselt sellised lammutamised 6nne ei too ja h6ivatud inimese elu tavaliselt kubiseb valedest!
Aga m6nele see just meeldbki :)
 
Esopus Spitzenburg 01. september 2015, kl 17.24
Oleneb muidugi ka sellest, mida keegi edukuseks peab. Siinpostitajate järgi tundub, et enamusele võrdub edukus muidugi suure palga, kinnisvara ja muu bling-blingiga. Aga siis ärge ka virisege, et oh-häda, jälle vale valik...mees/naine osutus jobuks, seljas olnud kuldne kuu ei olnudki briljantidest vaid kassikullast ja muu siuke nutulaul.
Edukas on inimene, kes naudib, mida ta teeb, isegi kui ta sellega kullamägesid pole kokku kraapinud. Edukal inimesel on head ja tasakaalukad suhted oma lähedastega ja ka oma eksi(de)ga.
 
sellpärast siit ei leiagai 01. september 2015, kl 18.10
no siin kolm tohlakat undavad juba aastaid, lugedes eelkirjutajat, ongi ju põhjus selge: ega siis vanamehed gõust ja tom-sid ja haukuv peni meesteks ei ole arvestatavad.
ja ega elu vaid netis ümber kolme toghlaka pea keerlema, naised, vaadake päriselus ringi.. välismaalt ka, kuna seal nii vara ei abielluta ja meh kasutavad kondoome ka st pole kohe meestel pabulakarja järgi.
kes neid lastega mehi ikka tahab? pole nagu mõttekas sellist ju majapidamisse võtta.
 
vdhsbdjvs 01. september 2015, kl 18.19
a sa ise oled muidu lastetu v?
 
minu lapsed ja sinu lapsed 01. september 2015, kl 20.09
ega tutvuja naise laste olemasolu ei muuda ju tutvujate meeste laste ja muude ülalpeetavate arvu.

sai juba ju öeldud, et järelkäruga mehed on out.
 
hallipäise suusex 01. september 2015, kl 20.11
tegelt ikka rõve küll, kui mingi valgete väikeste kätega 60-ndates hallpea oraalsexi teeks. lihtsalt kujutlusvõimet ei jätku.
 
to sellepärast... 02. september 2015, kl 00.23
mida sa loed siin siis aastaid kui sul endal juba aastaid kõrvus undab. nii kui postitused normaalsete inimeste sulest tulema hakkavad, nii kohe mingi seljakotiga (ilmselt ta ainuke kott) kolhoosnik kohal oma tavapärast imbetsilli iba ajamas.
saa juba aru, sa oled igav, labane ja loll. isegi siia pealiskaudsuse pealavale sa ei sobitu. kurb, aga fakt.
 
kas vanamehed on asjlikumaks muutunud vä? 02. september 2015, kl 01.37
eelmisst popkornist kirjutaja käest küsiks, kas 10 aasta jooksul on need 3 tohlakat nagu asjalikumaks muutunud vä? ainult valged väiksed vanainimese käed on kortsu läinud, muud rikastavat erinevust nagu ei ole täheldanud.
gõust, tom-sid ja huakuv peni ikka kortsus munade otsas istumas.
 
mendelejev 02. september 2015, kl 01.48
misasi see popcornist kirjutaja veel on?
 
tõepoolest! 02. september 2015, kl 04.09
kust peaks 40+ naised enda tasemele sobivaid mehi leidma?
 
piripiiiga 02. september 2015, kl 08.56
preili Agnes on jätnud mulle endast mulje, kui targast naisest. ma olen üsna kindel, et talle ei valmista raskusi eristada jutupaunikut ja tõeliselt head meest, kes on mittetoimivasse suhtesse tühikäigul tiksuma jäänud.

mehed on ratsionaalsed olevused. vähesed lõpetavad ebarahuldava kooselu ainult sellel põhjusel, et ei taheta või ei osata seda kuidagi toimivaks muuta.
 
Sid 02. september 2015, kl 09.28
minu lapsed ja sinu lapsed Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ega tutvuja naise laste olemasolu ei muuda ju tutv
> ujate meeste laste ja muude ülalpeetavate arvu.
>
> sai juba ju öeldud, et järelkäruga mehed on out.

Sul omal lapsi pole? Kas tõesti ei ole terve elu jooksul leidunud ühtegi meest, kes oleks nõus sinuga seksima? See, et sinuga lapsi ei taheta, on arusaadav, aga et sa ka salaja mehe eest pole suuteline olnud last endale hankida, näitab vaid su mittetahetust. Ilmselt oled sa juba fertiilsest east ka väljas ja seepärast on viimnegi lootus kadunud ja ega elu muud enam pakugi, kui lõputut inisemist delfi tutvumisfoorumis. Muuseas, oled sa suutnud siin kellegagi tutvuda? Või ongi su eesmärk vaid seosetut iba ajada?
 
irw 02. september 2015, kl 09.45
piripiiiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> preili Agnes on jätnud mulle endast mulje, kui tar
> gast naisest. ma olen üsna kindel, et talle ei val
> mista raskusi eristada jutupaunikut ja tõeliselt h
> ead meest, kes on mittetoimivasse suhtesse tühikäi
> gul tiksuma jäänud.
>
> mehed on ratsionaalsed
> olevused. vähesed lõpetavad ebarahuldava kooselu a
> inult sellel põhjusel, et ei taheta või ei osata s
> eda kuidagi toimivaks muuta.

No tuleb välja, et vist ei olegi nii tark kui välja laseb paista. :D
 
Sportlik mutt, 43-a 02. september 2015, kl 10.18
Mina leidsin trennist sellise mehe :D Või siis leidis tema minu.
Olen väga rahul (nii tema sisu, kui ka tema välise vormiga) ja väga armunud.
 
:) 02. september 2015, kl 10.42
Millises trennis mehi jagatakse?
 
teema autorile 02. september 2015, kl 10.59
Ka suvistel vabaõhuüritustel võib näkata.
Igasugused folgid jne.
 
ka teema autorile 02. september 2015, kl 11.16
Lihtne ja võimalik, hakka mõne vaba aja spordiga. Tavaline, kui oled heas toonuses siis hakka jooksma, käima, kepikõndi tegema, orienteeruma, matkama, mingis grupis jalgrattaga sõitma. Midagi sellis,kus liigub ka häid mehi,kes ei vahi pudelisse, õlletoopi ega istu tagumenti laiaks kodus naist sõimates. Sa ei pea ju minema silt rinnal, et olen siin ja otsin meest. Lihtsalt tegele regulaarselt neil ettevõtmistel ja eks mingitel suurematel spordiüritustel võib kohata ka sama hobiga viljelevat meest. Spordimehed pole joodikud.
 
haista gäng 02. september 2015, kl 11.41
sa pole vist spordimehi lähedalt näinud?
 
sportlased panevad 02. september 2015, kl 11.45
üsna räigelt tina tegelt:)
 
mees40 03. september 2015, kl 01.19
Aga nii ongi.üksikud mehed ongi tihti sellised.kuigi sisimas võivad olla täitsa head.arvan et tänapäeval autolubade olemasolu või püsiva töökoha järgi ei saa meest hinnata.eesti elu ongi selline.
 
downi sündroom sildil 03. september 2015, kl 01.27
Sid 02. september 2015, kl 09.28
minu lapsed ja sinu lapsed Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ega tutvuja naise laste olemasolu ei muuda ju tutv
> ujate meeste laste ja muude ülalpeetavate arvu.
>
> sai juba ju öeldud, et järelkäruga mehed on out.
----------
sid kirjutab: Sul omal lapsi pole?
ja kukub mölisema.. trattta traata taa

aga küsimus sidile : kas tõesti on nii lihtsast lausest arusaamine nii vaevaline, nagu sinu lapsed ja minu lapsed kirjutas.
 
tomile- sidile küsimus 03. september 2015, kl 01.42
et miks nagu 40 pluss naine peaks temasuguse vanamehga tutvuma? sai nagu tõsiselt küsitud.
 
Kingsepp Juhannes 03. september 2015, kl 09.39
tomile- sidile küsimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et miks nagu 40 pluss naine peaks temasuguse vanam
> ehga tutvuma? sai nagu tõsiselt küsitud.


sai öeldud, et jää oma liistude juurde. kangelaslik võitlus ilge peeseksipatu vastu tuleb sul märksa paremini välja kui mannetud katsed sidi libada ja kaupost-kaidost sogada.
 
Sid 03. september 2015, kl 09.47
tomile- sidile küsimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et miks nagu 40 pluss naine peaks temasuguse vanam
> ehga tutvuma? sai nagu tõsiselt küsitud.

Miks sa seda minu käest küsid? Mina ju ei tea, miks naised minuga tutvuvad. Sinagi ei saa must kuidagi üle ja iga öö käid siin minu poole nutmas. Ulud nagu üksik hunt kuu poole. :D
Miks mina siin tutvusin/tutvun, seda ma juba kirjeldasin, peale selle on see lõbus. Eriti see, kuidas sa kõik viinamarjad hapuks mõtled. Usu mind, ei taha ükski mees sellist irisevat naist endale.

"sid kirjutab: Sul omal lapsi pole?
ja kukub mölisema.. trattta traata taa"

Ja oli siis nii raske küsimusele vastata? Seepärast sa üksi oledki, et su jutus puudub igasugune mõte. Ainult irised, selmet asjalikke ja konkreetseid vastuseid anda!
 
"tasemel naistele" 03. september 2015, kl 15.53
tõepoolest! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kust peaks 40+ naised enda tasemele sobivaid mehi
> leidma?

Kusagilt leiva tähtkujust vōi marmoseti puuri juurest nt. Maiass, nelikymmend pluss naine on tasemel...parim enne läbi long before:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!