Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küll meie Eesti Vabariik muutuv üsna varsti selliseks
 
hh 04. jaanuar 2008, kl 00.13
Manka

Sinul omad jutud, minul omad. Mina ei käi sind juhndamas- kuidas, kus ja mida sa peaksid rääkima ja samuti ei oota ma ka sinult juhendamist.
Püüan kuidagi ise hakkama saada..
 
Manka 04. jaanuar 2008, kl 00.36
hh, kus sina juhendamist nägid? Kepid ikka su peos siiani, mis sind juhendavad :PPP Kannata ikka vahest kriitikat kah. Ise panid omale kiivri pähe, loe end kui ei usu eespoolt :D
 
...juta.. 04. jaanuar 2008, kl 16.37
Vastupandamatu kiusatus tekkis see ilus nummer /1111/ sassi ajada...:))
Ööldakse ju, et parim viis kiusatusest jagu saada, on sellele järgi anda...:)))))
 
kiisumiisu 04. jaanuar 2008, kl 17.01
seda pole ju veel...või on mul arvestus sassis?
 
kiisumiisu 04. jaanuar 2008, kl 17.02
oioioi, vot nii juhtub siis, kui kasutad juta poolt tehtud kiirteed teemasse...ei näe kommide arvu:DD
 
vana juut 04. jaanuar 2008, kl 17.10
krt, ma panin teema juba ammu lukku ja mõtsin, et vaikus majas, aa nääd ikka veel susserdatakse. ise ma küll vaielda siin ei viitsind aga vähemalt teema pealkirja suutsin ää muuta :))
 
...juta.. 04. jaanuar 2008, kl 17.18
kiisumiisu...ma ise ka ikka seda otsemat teed kasutan, amõtsin vahelduseks vanade eade kilplaste moodi toimida, et miks minna otse kui saab ringiga...no ja nii ma selle numberi avastasingi...;)) Ja mulle siuksed arvud ei meeldi, ikka 36, 39, 96, 69...või veel parem 3333, 6666, 9999...:)))

vana juut... sa siis oledki see kiusupunn jah...? ;))))
 
vana juut 04. jaanuar 2008, kl 17.35
ei ole kiusupunn, lihtsalt õige pealkiri tundus kuidagi segane olevat ja mai viitsind ka päris uut teha, lihtsalt mõned tähed vahetasin ää.
 
Täpitriin 04. jaanuar 2008, kl 17.37
Kestab teil see asi alles veel!?
Mina kasutan ka juta otsetee võimalusi või teine variant otsingust oma nime alt ;)
 
Täpitriin 04. jaanuar 2008, kl 17.39
Ilusaid numbreid on õnneks 1111 kõrval veelgi :P
 
kiisumiisu 04. jaanuar 2008, kl 17.42
järgmine ilus number vist 1212?
:DD
aga sinna annab punnida:)

...1122 on ka:)
 
Täpitriin 04. jaanuar 2008, kl 17.45
Kiisumiisu, palun ära unusta, et reklaam, ka varjatud, on delfis lubamatu ;))
Kuidas muidu kulgeb? Siin vist enam suureks mõttevahetuseks ei lähe?
 
kiisumiisu 04. jaanuar 2008, kl 17.51
Täpitriin,

reklaam? selgita lollile, mitte ei saa pihta. kas mõni neist numbritest tähendab midagi või on mingi teenustelefoni number?

mõttevahetuseks vist siin tõesti ei lähe, aga suhtlemiseks vast kõlbab:)
ja seal esilehel pole ka sellist teemat, kus niimoodi lobiseda..
 
Täpitriin 04. jaanuar 2008, kl 18.03
Kiisumiisu, kes kõiki neid taksode ja infotelefonide lühinumbreid peast nüüb teab :)
Suhelda ikka võib igal ajal igast asendist :))
 
juta 04. jaanuar 2008, kl 18.19
kiisumiisuga ühel nõul - ei ole seal eespool mitte midagi uvitavat...siin ikka stiimul, et saaks sest reklaaminumbrist ikka kähku üle...;)))))
 
...juta.. 04. jaanuar 2008, kl 18.23
vana juut...amilliseks siis...? "selliseks" on kuidagi laialivalguv... Ja paluks enam mitte jahuda pelmeenidest, see on aegund ja vana, ja mingi moira kisa siia ulatuda enam ei tohiks...;)))
 
vana juut 04. jaanuar 2008, kl 18.42
ei mina tea milliseks, kolm punkti oleks pidand panema ;) (panin)
pelmeene ma muusääs ka eriti ei söö, kuigi slaavitarid mõnikord pakuvad, aa nad oskavad neid ka kuidagi paremini teha.
 
...juta.. 04. jaanuar 2008, kl 18.47
vana juut...see ka juba vana teema, et slaavitarid ead pelmeenimeistrid on...seda teab vist iga mees... Akui sa ei tea, miks sa siis paned...mees nigu peaks teadma, mida teeb...;b
 
vana juut 04. jaanuar 2008, kl 18.59
tulen siis juurikate juurde tagasi ja teen siia ühe hh (lõika/paiguta)
*Ajaviide > Seks > Üllatavaid fakte eestlaste armuelust*

Kõigepealt selgus küsitlusest, et keskmiselt on 18-24-aastane eesti naine maganud 4,5 mehega, 25-44-aastased aga juba 8,9 mehega.

Kui nooremad naised otsustavad oma poiss-sõbraga voodisse minna alles pärast 7,1 kohtingut, siis vanematel ja elukogenumatel naisterahvastel pole raiskamiseks aega, ning voodist leiavad nad end oma uue partneriga juba pärast 4,7ndat kohtingut.

*mina küll ei viitsi naisega 4,7 korda väljas käia, et temaga voodisse saada. kui esimese teise korraga ei saa, siis jääb asi katki.*

Küsitlus lükkas täielikult ümber jutud eestlaste külmast verest, sest 68% naistest on harrastanud voodis piitsutamismänge

*no see piitsutamine küll mingit kuumavaerlisust ei tähenda, kehva seksi püütakse vb lihtsalt varjata ja kõik*
 
...juta.. 04. jaanuar 2008, kl 19.06
vana juut...vale puha...minu kogemus ütleb, et oma õige partneriga leidsin end voodist alles peale poole aasta möödumist...:)) Statistika on mõnevõrra pinna peal ulpimine...tegelik elu siiski on midagi muud :)

Ja piitsutamine ei näita tõesti kuumaverelisust, see pigem pärsitud seksuaalsus ja vaimne madal tase.

Amiks sa teema seksi peale keerasid...? ;b
 
vana juut 04. jaanuar 2008, kl 19.15
sattus lihtsalt telhvi lahti olema ja kui sa nüüd päris teema algusesse tagasi lääd, siis u sealt see kõik akkas.


*ei maksa tagamõtteid otsida ;) elu on alati palju lihtsam, kui pealtnäha paistab :)
 
...juta.. 04. jaanuar 2008, kl 19.26
vana juut...teemad on alati ka natuke uvitavad ja natuke mitte...kõike ei jõua lihtsalt lugeda, sest ega mu aju prügikast ei ole...:))

Ja kui sa nüüd arvad, et mingit tagamõtet otsin, siis saad jälle vasta püksa...nigu ikka...sest mind uvitab ikka üks kõrralik mõte, mitte külapoetagune jooma-kiimatarkus...;)))
:b
 
Manka 17. jaanuar 2008, kl 22.21
sain taas selle nummmmeri omale :P
enne 1111 ja nüüd 1122 ;)
 
? 19. märts 2009, kl 16.18
mis siin toimub?
 
hmm 19. märts 2009, kl 19.15
 
. 19. märts 2009, kl 21.21
 
(@-@) 19. märts 2009, kl 21.27
 
ic 20. märts 2009, kl 14.55
 
. 04. aprill 2009, kl 14.52
 
Banoonia 13. veebruar 2023, kl 16.54
Eesti riik ei jaksa enam kolonialismi vahendavaid tegelasi üleval pidama. Tuulepargid meres mis Eestile elektrit tootma ei hakka aga eestlased maksavad peale. Pankade hiigelkasumid. Mingi väike seltskond saab hiigelkasumid kolonialismi vahendamise eest ja teised jäävad järjest vaesemaks. Olid kunagi kadakasaksad siis Kremli saadikud ja nüüd globalismi vahendavad Reformierakond, E200 ja sotsialistid, kõik nad tegelevad kolonialismiga. Neist kõige leebemad olid Kremli saadikud, neid sai lollitada, nende endi teadmisel koguni. Kõigile jagus ja jäi ülegi, kuna polnud veel ahnuse ja kurjuse tõusulainet.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!