Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küll meie Eesti Vabariik muutuv üsna varsti selliseks
 
juta 30. detsember 2007, kl 14.31
hh...ma isegi ei akka seletama kas rahulolu või miski muu mind edastab... Ja sinu jumalannaks oleks närb saada - solgenda ja tolgenda su sabas...:)))

Amis sinusse puutub, siis sina küll aadamasoost ei ole...no olid ehk kunagi poisipölves, siis tuli eeva, keeras mao kahekorra kõri ümber, ja nii sa lämbusidki...:)))
 
Täpitriin 30. detsember 2007, kl 14.33
Mul on tunne nagu võtaks lapselt mänguasja, kui ühel päeval teataksin - ei, ma viin ise oma auto hooldusesse, sest see on MINU auto. Kui talle meeldib see, kui ta tunneb, et tahab seda minu jaoks teha, siis oleks minust ääretult isekast hakata feministi ja iseseisvat naist mängima :(
 
juta 30. detsember 2007, kl 14.34
Täpitriin

Paluks mind mitte isiklikult võtta...v,a hh (va aisukotil), sest seda tõbrast on mul allau tunda väheke, tänu mõnele rumalale "daamele"... Ei, see ple sina...;)
 
hh 30. detsember 2007, kl 14.37
juta
Vaeseke, kas sa tõest pead end Eevaks või koguni Lilithiks?

Nu anna andeks, aga ei ole sinus mitte miskit, mis üht normaalset mehepoega sinu poole tõmmaks. Prostid kepivad sinust paremini ja millestki rääkida pärast keppi.. no selleks on 99% naissoost sobivam kui sina :))))
 
hh 30. detsember 2007, kl 14.43
Täpitriin
Asi ple siin sugugi eestlaslikus mittekiitmisises, vaid hoopiski euroopalikus sotsiaalsuses.
Küsi individualistlikult meeriklaselt, et kuida käsi käib ja ta vastab sulle, et täna kõige paremini ja homme veel paremini. Eurooplane aga ei taha küsijat kurvastada ja ütjeb, et käekäik võiks alati parem olla :)
 
juta 30. detsember 2007, kl 14.45
hh...see ongu su väike ing ja vaimupuue, et nii arvad...:))

Ja sina ei saagi seda teada, miks just normaalsed? (ei...tasemel mehed...:)) mu poole tõmbuvad...sina kuula prostide ilusaid sõnu, kui nad sult "kingituse" käte on saand...:))
 
hh 30. detsember 2007, kl 14.54
juta
Nu kus on need normaalsed, kes ju poole tõmbuvad? Sa, vaeseke, ju lootsid isegi minu tsentenmennliku sõbralikkuse tagant mingit sümpaatiat leida ja sattusid marru veendudes, et ma ei suhtu sinusse sugugi paremini kui kellessegi teisesse.. nu mida sa lolli mängid ja midagi loodad?
Rahune, prost :)))))
 
hh 30. detsember 2007, kl 14.59
Jutake, sa osalesud ju idioodi teemas ja peaksid mäletana, et hoolimata Sonja prostutuudi staatusest, oli tal suur hing. Sina aga, oled oma hingelt räpane prost ja pealegi kõige madalamat sorti.
 
juta 30. detsember 2007, kl 15.06
hh..ma juba korra mainisin, et mul sust kahju...aaletseda saab ju aint endast nõrgemaid... et sinu puhul mul selline väide, et oled võimekas kirja- ja sõnamees, kuid paraku jätavad sellised mind külmaks... kuigi mulle meeldib su lauseehitus - saab ka olukorrale vastavalt vastata...:)) Ja sa ära kujuta ette, et kõik naised sust pöördes on kui mehest, vahel hea, kui leidub kloune, kes kuningannade aega sisustavad, kuigi vahele kanapäiselt...:))(
 
juta 30. detsember 2007, kl 15.08
hh...seda teemat ehk liba külastas...:))
 
hh 30. detsember 2007, kl 15.14
jutake, kullake, erinevalt sinust ei aja mind märjaks ega mul kõvaks kui keegi mulle kaasa kiidab. Mulle piisab täielikult sellest, et mind armastab inimene, keda mina armastan.. ja nagu ma ütlesin, et see ei ole sina.. inimsugu sureks välja, kui jääksime alles vaid sina ja mina.. no ei ole mul mingit soovi sind keppida.. sorry :(
 
juta 30. detsember 2007, kl 15.23
hh...see märg ja kõva ei puutu asjasse, kuna asjad ei ole alati märjad ja kõvad...:))
Ja miks sa teema armastuse peale keerad...ja selle väljendamisele... Ma ei usu, et ma just seepärast siin sinuga...? Sa vist ei suuda uskuda, et on maailmas naisi kes sind ei imetle ja ei armasta...? :)) Ja...isegi üheks ööks ei taha...:)))
 
hh 30. detsember 2007, kl 15.24
Muideks, ma sorristan nende ees, kes mu jutu üle imestavad ja ei pea seda vanahobulikuks.. ka sinu ees juta... mu armas on kaugel ja püüdsin ma teda kopenseerida poole liitri viinaga.. ei aita. Ei aita armsamat asendada ei viin ega isegi juta sõimamine..
Ma igatsen teda ja ainult teda..
 
juta 30. detsember 2007, kl 15.30
hh...tegelt saan aru, sest ka mul on Tema, kes kaugel...ja ta ei tule enam, sest ma panin piiri peale...ja see on ästi valus, kuid mitte mulle, kes ma mõistuse ja tundega tasakaalus...tegelt tunnnen kaasa, obuke, et sa nii viinanina, ja sinna oma mina (ja loomalikult - suure ardmastuse...:)) uputad...:))
 
hh 30. detsember 2007, kl 15.33
juta
Kullake, püüa sellest aru saada, et ei ole sina mõrd seepärast, et sa mulle ei meeldi ja ei ole mina loll seepärast, et sa sa mulle ei meeldi.
Sa lihtsalt ei meeldi mulle ja keegi kurat ei tea, mis on selle põhjuseks, aga sa ei meeldi ja ei hakkagi meeldima. Võibolla on selles sinu viga, aga võibolla hoopiski minu oma, kuid just nii see on..
Kui sind see lohutab, siis ma võin sult andeks paluda, et sa mulle ei meeldi, aga kui ei lohuta, siis mine p.ersse, sest muud ma ei oska enam öelda.
 
juta 30. detsember 2007, kl 15.37
hh...ma ei ole taotluslik, ega ka mõrrana meeldivalt pehme...mind lihtsalt ei ole sinu jaoks, eks ma seepärast sulle ei meeldigi, aseepärast ei pea vabandama, sest see ei ei ole solvav, armas obe...:))
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 15.52
oh milline lõbus hommikupoolik:DD
naera teid siin...nagu lasteaialapsed:DD
 
juta 30. detsember 2007, kl 15.58
kiisumiisu...miks "nagu"...? :))

Pange parem Basternaki luulet...ise ei oska venkude keelt...aint serblastega olen mestis...:)) Ja ära looda, et ma siin lajjama akkan kui aint mjuusikaga...! :))
 
Täpitriin 30. detsember 2007, kl 16.03
Ohhou!

Hh, ühesõnaga eurooplane üritab küsijat võimalikult vähe oma hästiminekuga kadedaks muuta. Võib-olla tõesti, see reegel kehtib ka delfis ülihästi :)
 
Täpitriin 30. detsember 2007, kl 16.05
Kiisumiisu, siin pole midagi naerda.
Nad võtsid kahekesi Everesti tippu (1000 kommi piiri) vallutamise kenasti ette :)
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 16.06
juta,

ei looda, et sa laiad ja ka ei oota seda:)

Pasternaki kohta nii kiiresti midagi ei leia, peab otsima. hetkel mul aega pole, mõne aja pärast ehk:) ja hh-l kukub see otsimine ka paremini välja...ehk ta aitab?

aga pane siis serblasi, kui on midagi head:)
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 16.07
Täpitriin,

just, seda minagi mõtlesin:DD
 
juta 30. detsember 2007, kl 16.11
kiisumiisu...ei, ei pane - ei ole midagi head...:))) Ja Basternakiootel olen küll...
 
Täpitriin 30. detsember 2007, kl 16.17
Kiisumiisu, ja sa ise, tuled jälle öisesse vahetusse või jääd kohe vestlema?
 
Dmitrii 30. detsember 2007, kl 16.18
пастернакО стыд, ты в тягость мне! О совесть, в этом раннем
Разрыве столько грез, настойчивых еще!
Когда бы, человек,— я был пустым собраньем
Висков и губ и глаз, ладоней, плеч и щек!
Тогда б по свисту строф, по крику их, по знаку,
По крепости тоски, по юности ее
Я б уступил им всем, я б их повел в атаку,
Я б штурмовал тебя, позорище мое!

poriss basternaak
 
juta 30. detsember 2007, kl 16.19
Noja Borka luulet ei tulegi...?
Akka või ise luuletama, asee on kole....:))
 
juta 30. detsember 2007, kl 16.21
Dmitrii...spasiiiba tebe...ja otsen tebja ljublju...;)))
 
Dmitrii 30. detsember 2007, kl 16.26
и еще Боркий

Быть знаменитым некрасиво.
Не это подымает ввысь.
Не надо заводить архива,
Над рукописями трястись.

Цель творчества — самоотдача,
А не шумиха, не успех.
Позорно, ничего не знача,
Быть притчей на устах у всех.

Но надо жить без самозванства,
Так жить, чтобы в конце концов
Привлечь к себе любовь пространства,
Услышать будущего зов.

И надо оставлять пробелы
В судьбе, а не среди бумаг,
Места и главы жизни целой
Отчеркивая на полях.

И окунаться в неизвестность,
И прятать в ней свои шаги,
Как прячется в тумане местность,
Когда в ней не видать ни зги.

Другие по живому следу
Пройдут твой путь за пядью пядь,
Но пораженья от победы
Ты сам не должен отличать.

И должен ни единой долькой
Не отступаться от лица,
Но быть живым, живым и только,
Живым и только до конца.
 
juta 30. detsember 2007, kl 16.36
Dmitrii...ja ne nasla pesnja kotoroje tolko gla tebja no ja nasla takoje vesjoloje penja...astihi horosoje...moi otets abaldujet, jesli risujet...;)))
http://www.youtube.com/watch?v=Q4L7-FeIoJE
 
ekm 30. detsember 2007, kl 16.54
Aitan teil ka siis Everesti tippu vallutada...kui see eesmärgiks(kahjuks) seatud.


Любовь как пламе,огонёк,
Ты уследить за ним не смог,
Оно взметнулось в вышену,
Оставил ты меня одну.

Горело пламе в нём же я,
Ты слышал крики из огня,
Но мне помочь увы не смог,
То было пламе,огонёк,
Горит сейчас в моих глазах,
Дороги нет уже назад,

Не будет пламени,Костра,
Не будет жизнь в нём сожжена,
Горит любовь только тогда,
Когда тебе она нужна..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!