Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küll meie Eesti Vabariik muutuv üsna varsti selliseks
 
a 30. detsember 2007, kl 22.12
a femmina paljastan, et pelmeenluses järgime me eelkõige nelja lammast
 
hh 30. detsember 2007, kl 22.19
Muideks, see lahendus sobiks ka proua peavalule ja tema jüngritele.. ma näiteks ei nõudnud kaebuste raamatut(tea, kas praegast sellist asja eksisteeribki), vaid ostsin pelmeenide asemel rahumeeeli kotlette.
Kaubavalik on ju laialdane ja seepärast, et pelmeenid on mittepelmeenid, ei pea ju ometigi nälga jääma?
 
hh 30. detsember 2007, kl 22.23
No on see alles pelmeen, mille sees neli lammast!
 
ekm 30. detsember 2007, kl 22.23
hh

Valik on minu, kas vastan või ei.

Pelmeenidega selline värk, et kes vaatab välimust, kes proovib maitset.
 
hh 30. detsember 2007, kl 22.25
Aktiivsemalt, seltsimehed, tuhat pole enam mägede taga!

Huvitav, kas dima oskas karta, et tema teemast rekordteema saab?
 
a 30. detsember 2007, kl 22.26
aih, kotletiteema on nii peenike värk, et ei kipu kommenteerimagi, a sa ikka oled süvitsi kursis, loodetavasti :O
 
hh 30. detsember 2007, kl 22.33
ekm
Jep, muidugi on see sinu asi ja pealegi on igatsugused gallupid ja nuud sotsioloogilised uuringud tänapäeva relativismis mõttetud, sest kõik on üks ja ükskõik, kas pelmeenid või frikadellid.

Aga nis puutub pelmeeni välimusse, siis just see teeb pelmeenist pelmeeni. Sisu? Algne uraallaste pelneen sisaldas nii siga, lammast kui ka veist, tatarlaste pelmeen sisaldas ainult lammast ja ikkagi oli pelmeen.
 
hh 30. detsember 2007, kl 22.36
a
Mis siin kommenteeridagi- ammu söödud ja seeditud. Möödundaastane lumi juba.
 
ekm 30. detsember 2007, kl 22.38
a

femmina paljastan, et pelmeenluses järgime me eelkõige nelja lammast
--------------------

Kui keegi varastab lamba ja tapab või müüb selle, siis
ta peab andma neli lammast lamba vastu!

Nojah, seadus lausa olemas.
 
a 30. detsember 2007, kl 22.38
femmide pelmeen ikkagi koosneb neljast lambast (buddha, sokrates, lenin ja ansip)
 
hh 30. detsember 2007, kl 22.44
a
Puha mehed.. Mida küll femmid ilma meesteta teeks?

jah, ilma meesteta on kurb maailm
ilma nende kaisuta magada on külm

Onju? :)
 
a 30. detsember 2007, kl 22.44
no meie poolt (jesuse vastu) olid Maria, Jeanne, Diana ja Yoko
 
hh 30. detsember 2007, kl 22.47
a
Ää nüüd laima nurrmaalseid naisi. Ainuke neist, kes meest tunda ei saanud oli Jeanne :)
 
a 30. detsember 2007, kl 22.51
sai (vaeseke) temagi :((((
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 22.55
hh,

hommikul oleksin kirjutanud pika romaani, aga nüüd kirjutan vaid peamise, mis mulle ette tuli selles su varahommikuses artiklis...

kas ei ole nii, et väline viisakus on teesklus ja oponendist kui isikust lugupidamine aga tema ideede hukkamõistmine on ikkagi lihtsalt hea lastetuba?
kui ikka näed, et no isik ajab lolli juttu ja jätkuvalt...kuidas saad temast lugu pidada?
ok, võib mõelda, et ta on kellegi poeg/tütar, kellegi sõber, jne. kellelegi on ta võibolla ülitark inimene...'aga kui sina teda ei hinda, kuidas saad siis lugu pidada?????
 
a 30. detsember 2007, kl 22.58
kiisu, sel juhul, arvan, et ei maksa pidada midagi - ei lugu, ega lugupidamatust, lihtsalt tegelda sellega, mis sulle oluline?
 
hh 30. detsember 2007, kl 23.00
a
Sai vä? Nu siis pole ta mingi oorleansi neitsi.

Aga kas oled sa selles ikka kindel?
 
a 30. detsember 2007, kl 23.03
hhkene, egash meest vaid tillist tunta... ma ise vist ei tahaks mehendust sedavõrd tunda saada kui tema sai...
 
a 30. detsember 2007, kl 23.07
a miks sa hh, muga enneolematult ontlikult suhtled :O? kas 1000 kommi eest antakse registreerunutele preemiat äkki? if so, I ask my share :DDD
 
hh 30. detsember 2007, kl 23.15
kiisumiisu
Loomulikult ei pea lugu pidama ja seda vist polnud ka artiklis mainitud. Pigem oli seal isiku all mõeldud ideekandjat kui konkreetset isikut temale omaste isikuomadustega.
Ma ei pruugi sulle meeldida, sest olen vana ja paks ja.. mis siin kõik mu kohta räägitud on, aga see ja mu seisukohad ei ole omavahel seotud.
Vana ka paks ja öäkk olen ma ju ka siis kui toetaksin femme, aga sel juhul ei tekitaks nad sellest probleemi.. võibolla häiriks see siis antntifemme..
 
hh 30. detsember 2007, kl 23.18
a
Sina ei sülita, miks siis ma peaksin heast peast virutama? Tead ju, et kuda kuts külale, nii küla kutsile.
 
a 30. detsember 2007, kl 23.19
i just swallowed the book. your all free now!!!
 
kk 30. detsember 2007, kl 23.22
a
Mis aga mehelikkusse puutub, kas sa pead tsölibaadikutest vaimulikke meesteks?
Ma siin ennist rääkisin, et ilmalik seadus on naistesse alati leebemalt suhtunud kui meestesse, vaid pühad isad pole naisi ses suhtes diskrimineerinud.
 
a 30. detsember 2007, kl 23.27
mmm, kk, ei mõistnud küsimust... mu jaoks mehed on ikka mehed, kuid neid on igasuguseid, tillika ja tillita, rääkimata ilmapildist, aga mis suhtes naisi diskrimineeritud?
 
hh 30. detsember 2007, kl 23.36
Nu kas see pole siis naiste diskrimineerimine kui ühesuguste tempude eest pandi mehele pael kaela, aga naistele tehti ata-ata pepu peale.. Mis kuradima võrdsus see oli :)

/ see eelmine kk oli näpukas, mitte ningi uus tegelane,
 
Dmitrii 31. detsember 2007, kl 00.21
15 kommi veel puudu :)
 
kiisumiisu 31. detsember 2007, kl 00.23
hh,

tõesti ei oska ette kujutada, sest ettekujutus on sinu suhtlemisest ja mõttemaailmast...võiks ka öelda hingest...:)
välimus ei määra siinjuures...
aga vanus...no ei ole ju palju:DDD


aga see on sisuliselt sama, mis ütlesid, et välimus ei määra netis suhtlemise juures...kui tahad suhelda, siis ei huvita välimus:)

ja nii on ju kõigiga, me räägime siin, teadmata üksteise välimust ja see ei määra midagi, määrab jutt!

aga sellest artiklist lugesin ma välja, et säilita lugupidamine oma oponendi vastu, mitte aga tema ideede vastu. kas sain valesti aru?

samas jälle, et kui kaob lugupidamine oponendi vastu, siis ilmselt pole ta enam oponent ja suhtlemine lõpeb:::?:)
 
kiisumiisu 31. detsember 2007, kl 00.26
noja mis sii saab kui saab 1000 kommi t'äis?

kui palju on üldse delfi rekord?`

või peaksime äkki lätlastelt:) nõudma eriauhinda?:DD
 
ekm 31. detsember 2007, kl 01.09
kiisumiisu

On üks lihtne võimalus...sa lihtsalt suhtle kui suhtlemiseks sobiva teema leiad.
 
kiisumiisu 31. detsember 2007, kl 01.14
ekm,

mille kohta see oli?:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!