Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küll meie Eesti Vabariik muutuv üsna varsti selliseks
 
juta 30. detsember 2007, kl 20.54
hh...muidugi meeldid...amul siuke loomus, et mulle meeldivad paljud, kes mulle meeldivat seltskonda pakuvad... Tegelt ei viitsi ma suga kakelda, sest sa oled tegelt tark ja väga aritud mees...ise olen veendund, et jääksin sulle sõnasüjas alla...aga...no sellist naiselikkuinstinkti mul su puhul küll ei teki - sa oled lihtsalt püks mõnus minust ülepea omonent, keda ea vahel ärgitada...;))) Ei...sind ma ei vihka ega armasta...ühesõnaga tundeid ei ole, aoled sina ja ekm, kes on nats minust üle, jja teiega on tegelt meeldiv suhelda :)
 
ekm 30. detsember 2007, kl 21.04
juta

Heal lapsel mitu nime...olgu siis kretinism.
Üksiku inimese suhtes ma isegi vaidleks...kuna üldistada on raske, inimesed erinevad...ka teistpoolt omavad inimesed võivad ebameeldivalt suhelda. Miks? Arvan, et ei ole siit teemast raske välja lugeda miks?

hh

Kõige üle saab filosofeerida.
Minu isiklik arvamus on see, et kui suu lahti teed ja kellegile midagi seletada püad, siis oled rumal.
Tegelikult peaks igaühel omal olema piisavalt mõistust, et endale selgeks teha, näiteks seda...kuidas elama peaks, kellegi filosoofia järgimine oleks rumal.
Sellegipoolest ei ole ükski arutlus halb.
 
hh 30. detsember 2007, kl 21.05
juta
Kõtt, ää poe. Vaat seoke asi mulle ei meeldi :(
Tahad vaindlane olla, siis ole, aga sedamoodi võin ma hakata sind isegi hoidma ja pärast kindlasti kahetsema. Pea teab, et juta on juta on juta, aga süda, kuramus on rumal :(((

Muideks, ekm, kus sinu arvates asuvad emotsioonid, kas peas või südames?

Öö on imesoe ja paistab kuu,
pimedus on pargiteil.
Suudlust varjab pink või
iidne puu, oma tuba puudub meil.

Minu südames sa elad,
kenas päiksepoolses toas.
Minu südames sa elad,
suure armastuse loal.
Minu südames sa elad,
seda keelata ei saa,
sest mu südamesse sisse oled kirjutatud sa.

Siiski meie õnn on noor ja kuum.
Mured seda käest ei vii.
Leidub kuskil kord ka meile ruum.
Seni trööstin sind ma nii.

Minu südames sa elad,
kenas päiksepoolses toas.
Minu südames sa elad,
suure armastuse loal.
Minu südames sa elad,
seda keelata ei saa,
sest mu südamesse sisse oled kirjutatud sa.

Peagi punab koit, on kaste maas.
Meile laulab ärkav linn.
Praegu piisab sest, kuid hiljem taas.
Lohutama pean sind.

Minu südames sa elad,
kenas päiksepoolses toas.
Minu südames sa elad,
suure armastuse loal.
Minu südames sa elad,
seda keelata ei saa,
sest mu südamesse sisse oled kirjutatud sa.
Minu südames sa elad,
seda keelata ei saa,
minu südamesse sisse oled kirjutatud sa.

...
See laul ei olnud armuavalgus sulle, ekm, ää saa nüüd valesti aru, lihtsalt lauluõlivõtmise jääknähud :))
 
ekm 30. detsember 2007, kl 21.10
hh

Muideks, ekm, kus sinu arvates asuvad emotsioonid, kas peas või südames?
----------
Kas see on oluline?
Süda ei ole mõtlemiseks, ilmselt siis ikka peast algavad kõik hädad.
 
juta 30. detsember 2007, kl 21.14
ekm...ma ei ,mõtle seda sunnitud teistpoolt, milles ka siin eelnevalt juttu oli... Ikka peab olema keegi,kellega ea klapp ja muu sellin, mis sulle loomuomane... Abikaasa on ju enamjaolt nooruserumaluse produkt, mis aastatega närtsib ja laguneb - ööldakse, et eksida saad abieluga ainult korra, ja kui see kord on korraks, siis oledki terve elu õnnetu... Mule meeldis mu irmvabamõtlemisega sõbrantsi mõte: sünnime, valime kaaslased, ja miks me neid nii vähe valima peame, kui õnn on eitlik...? Ple ju oluline, kas ta nüüd on see "õige", vaid ikka võiks keegi kõrval olla, ja usun, et selleks alati leidub keegi - ei pea ju käima seda teed kisades, et kus sa oled kus sa oled! - samas, kui võibla õige kaaslane su kõrval...asee ni mahakäijatud jutt tegel... Ikka võiks keegi lähedane olla, keda katsuda, sest üksi on külm ja kõle ;)
 
hh 30. detsember 2007, kl 21.15
ekm
Ei ikka saa. Filosofeerimine eeldab tõeotsingut, mitte ühe isiku või grupi vastandamist teisele.
See, et sa siin eespool ennast pelmeeniks nimetasid ei ole filosoofia ja isegi mitte filosoofiline rahu, vaid just kartus intellektuaalse konflikti ees.
Kui see nii ei ole, siis seleta mulle, miks sa pead ennast pelmeeniks ja mida sa üldse kujutad pelmeeni all ette..

NB! Poes müüdav valge tainas, mille sees natuke värvilist tainast, ei ole pelmeen.. seda ollust võiks võrrelda.. eesti naistega?

/Lähep kiivrit otsima :)
 
juta 30. detsember 2007, kl 21.18
hh...ära muretse - ma oian end ise - sinu süda jääb terveks...ka pea, mida väärtuslikuks pean...;)) Ja ma ei poe, ma lihtsalt olen aus, kui vaja...;)))
 
ekm 30. detsember 2007, kl 21.22
hh

Pelmeenist võib ka suure filosoofia teha.
Kõigest saab...isegi ekm-ist saab.
Millepoolest on jumal rohkem jumal, kui ekm pelmeen?
 
hh 30. detsember 2007, kl 21.23
ekm
Muidugi on oluline! Pea meeles, et kui on tekkinud küsimus, siis selle kõrvaleheitmine ei ole sugugi mitte filosoofiline maailmavaade. See tuleb kõigepealt läbi mäluda ja alles siis kõrvale heita, kui temas midagi olulist ei leia.

Muide, teaduses samamoodi.
 
ekm 30. detsember 2007, kl 21.27
hh

Miks pean ma kellegi ees mäluma, mälun omaette...kas see on taunitav?
 
hh 30. detsember 2007, kl 21.29
No see oli nüüd küll jalgratta leiutamine, et filosofeerida saab iga asja üle. Muidugi saab! Peaasi, et võetaks jutuks asja olemus.
Noh näiteks, kas ekm on olemas või on see ainult virtuaalsus(näivus)?
 
Dmitrii 30. detsember 2007, kl 21.30
paneks siis jutale veel veits pasternakki ;)

Ветер

Я кончился, а ты жива.
И ветер, жалуясь и плача,
Раскачивает лес и дачу.
Не каждую сосну отдельно,
А полностью все дерева
Со всею далью беспредельной,
Как парусников кузова
На глади бухты корабельной.
И это не из удальства
Или из ярости бесцельной,
А чтоб в тоске найти слова
Тебе для песни колыбельной.
 
a 30. detsember 2007, kl 21.35
assapagan, ma isegi korraks nägin varem, mis toimub, a polnd aega siiani tegutsemiseks, nüüd ruttu
ekm, sulle!
http://www.youtube.com/watch?v=10CnW3y9vpY&feature=related
 
a 30. detsember 2007, kl 21.35
liiga ruttu sai :)
http://www.youtube.com/watch?v=10CnW3y9vpY&feature=related
 
hh 30. detsember 2007, kl 21.36
ekm
Ei ole taunitav. Aga kui sa tuled avalikkuse ette mälumise tulemiga, siis peaksid tulema ka protsessi kirjeldusega, kuidas sa selleni jõudsid.
Wärk selles, et kui sa mingi mõtte avaldad, siis see lakkab olemast sinu mõte, ehk "oma arvamus"(nagu siinses kekskonnas armastatakse öelda) ja muutub ühisomandiks.

Igalühel on oma tõde vaid seniaajani, kuni ta seda endale hoiab.
 
ekm 30. detsember 2007, kl 21.37
hh

A milleks ja kellele ekm-ist filosoofiat vaja?
ekm elab ise enda filosoofiaga ja ei soovi sugugi, et keegi hakkaks sellist filosoofiat järgima.
 
a 30. detsember 2007, kl 21.37
a tglt, juta, sa nii vinge mutt ju! mul küsimus tekkis lausa, et miks üldse siukses kohas siin passid (mitte et ei võiks, aga...)
 
ekm 30. detsember 2007, kl 21.39
hh

Miks ei istu sa küünlavalgel ja ei vaata lihtsalt lakke.

ponimaješ
 
juta 30. detsember 2007, kl 21.42
a
Ma ei passi...ma veedan aega, ja selline ajaveetmisvorm pole kuidagi paha ega masendav - internet ju annab palju võimalusi - Muidugi ma otseselt tema lahke loa vahendusel ei tutvuks, sest tal on omadus ilusad pldid kõveraks väänata - see on vast kõrvalsuhe mu jaoks...see ainus, mida endale lubada saan...;)))
 
hh 30. detsember 2007, kl 21.43
ekm
Hmm.. Kassas ei tea, et iga oma seisukoha avaldamine on katse teist või teisi veenda selle seisukoha õigsuses.
Aga kui sinu oma on õige, siis teistsugune peab olema vale :)
Ja sedamoodi kutsud sa üles just sind järgima.
 
hh 30. detsember 2007, kl 21.46
ekm
Miks ma ei istu?
Sa ju ise avastasid eile, et mulle meeldib vaielda vaieluse pärast :)
Ja pealegi, kui ma vaataks ainult lakke, siis ei saaks sa mulle seda küsimust esitada, sest siis poleks hh-d olemas.
 
juta 30. detsember 2007, kl 21.47
Dmitrii...eto aplät takoje, tsevo ja ne ponjal...aum, eto mui ljohkii razmer...


Airmus armas lulla...Kaua sa juba venku oled...äkki oled oopis abhaaslane...- see oleks tätsa ok...? ;))
 
kiisumiisu 30. detsember 2007, kl 21.47
oeh, küll te olete produktiivsed olnud...mul läheb nüüd aega järjele jõudmisega...
 
ekm 30. detsember 2007, kl 21.50
hh

Ühesõnaga...kui ma suu lahti teen, siis pean arvestama, et pean näiteks poes pelmeenipakki küsides selgitama seda, miks ja kuidas mulle pelmeenid maitsevad?

Vaidlemine on vist ka suhtlemine või on sul teistsugune arvamus?
 
a 30. detsember 2007, kl 21.51
juta! krt, sus on elu 278%, a netis -7%... miksküll ainus, mida lubada saad.. ei usu!!!

#trimpan strohhi ja ulun kuupoole: aint it a waist, uuuuuuu
 
Dmitrii 30. detsember 2007, kl 21.59
a, ma leidsin hoopis parema müleeni loo, mis siia teemasse sobib

http://www.youtube.com/watch?v=hJbOwY_cgt8
 
a 30. detsember 2007, kl 22.01
 
hh 30. detsember 2007, kl 22.02
Vaevalt, et sa pead oma maitseelistusi selgitama, aga kui mõni gallup juurde kargab ja küsib, et miks sulle meeldibad pelmeenid rohkem kui frikadellid, siis sa ehk isegi vastad :)

Aga muideks.. kui siin viimati see pelmeenijutt oli, siis järgmisel päeval poodi minnes ma tahtsin osta pelmeene, aga ei leidnud. Kõik värgid, mida nimetati pelmeenideks, olid mingid käkid, mis polnud kõrvakujulised, aga nimetus pelmeen tähendab just taignast kõrva.
Vaat siin tekib küll filosoofiline küsimus, et kas pelmeenluses järgitakse meil aristotelliku duaalsust või tetralemmast?
Mis sa arvad?
 
a 30. detsember 2007, kl 22.09
hh, filosoofia jätab su nälga :(
 
hh 30. detsember 2007, kl 22.11
a
Ma lahendasin probleemi kotlettide ostmisega :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!