Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Maggi dieet
 
bella 13. mai 2009, kl 13.05
Pool greipi ka.
Aga selline küssa veel. Kas röstitud saia võib asendada röstitud täistera leivaga???
 
sedaet 13. mai 2009, kl 13.20
kui suur see lihakogus on???
 
Liisukas 13. mai 2009, kl 13.34
Liha kogus on täpselt nii suur kui ise tunned. Alguses valid suuremad portsjonid, kuid aja möödudes isu väheneb.

Ma ei oska selle röstsaia kohta miskit kosta tegelt :D
sest ma ise toiduaineid ei asenda.
 
jaaja 13. mai 2009, kl 13.42
sealt, kust dieet pärit, ei sööda leiba, ei teatagi niisugust sõna. Muidugi võib asendada ja teed võib ja peabki jooma nii palju kui jaksad
 
kris 13. mai 2009, kl 13.56
Aga kas lõunaks peab just ilmtingimata ÜHTE sorti puuvilju sööma, mis siis juhtub kui ma söön õuna ja pirni segamini? sõin praegu just 4 pirni järjest ära ja nüüd süda läigib... liiga magus. ja ikkagi, mis saab kui veiseliha kanalihaga asendada? see ju ka lahja, veel lahjemgi...
 
Anni 13. mai 2009, kl 14.16
Aga keegi siin just kirjutas, et kui pooleli jääb, tuleb alustada otsast peale, mitte sealt, kust pooleli jäi.
Mina saan antud kogustega ilusti hakkama.
Bellale: eks sel ole oma põhjus, miks menüüs on just röstsai, mitte leib. Kui tavalist röstisaia ei taha, soovitan Leiburi Ela 100% täistera mitmevilja saia. Palju parem.
 
anni 13. mai 2009, kl 14.38
aga miks ei tohi lõunat ja õhtut ära vahetada? Muidu tahaks kaproovida aga just lõuna ajal tahaks rohkem süüa ja need puuviljad jätaks rohkem õhtuks...
 
sannu 13. mai 2009, kl 16.13
Hommik oli kohutav - värisesin ja tõmblesin ja meeletu nõrkus oli peal. Hakkasin juba loobuma, kuid mõtlesin siis et prooviks ikka hommikusöögi vastu pidada ja siis uuesti olukorda hinnata. Sõin ühe keedumuna ja terve greibi, kuna vitamiini puudus oli nii suur. Siis pikutasin veidi ja nüüd hea, veel käisin lõunatamas (kus jõin tassi teed meega - veresuhkur madal, sellest hommikune nõrkus) ja nüüd tulin koju sööma - ees on taldrikutäis kana-tomati salatit sidrunipipraga, lihtsalt kana tundus kuiv ja õnneks oli üks pisike tomat külmkapis olemas. Õhtupoole trenni ja siis vaatan ka kaalu üle, kas midagi on langenud või ei.
Kuidagi hea on siia kirjutada, vabandan kui tüütan, aga saan ära rääkida oma toidupäeva ilma raskuseta. :)
 
mannu 13. mai 2009, kl 16.28
Kuidas on kohviga lood? Kas kohvi võib juua või ongi asi nii range?
 
Liisukas 13. mai 2009, kl 17.17
Ei tohigi tegelikult katkestada ja alustada tuleb sealt kust pooleli jäi. Kuid mul ei ole ülekaal nii suur et ma nii rangelt seda tegema peaksin. Menüüd on tervelt nelja nädala jagu jja murdumisel otsast hakata tunduks tüütuna. Sellest ka otsust sealt edasi minna, kust pooleli jäi. Kaalugi ei lisandunud selle ajaga suurde, mil paus oli.

Täna olen neljandat päeva väga edukalt läbinud, kõht pole tühi ega midagi :)
 
Liisukas 13. mai 2009, kl 19.19
Praetud sealihatükikesed ja tomatikurgisalat soolaga... mõnus =)

Maksis ka vaid 23.-
 
jaaja 13. mai 2009, kl 19.42
Tuleb rangelt pidada antud režiimi, samade toiduainetega ja nende kogusega, mitte vahetada lõuna õhtusöögiga ja tagurpidi; - Režiimi ei tohi katkestada üheks päevaks ja alustada järgmisest päevast, vaid tuleb alustada otsast peale, sama kehtib eksituse korral; muidugi otsustab igaüks ise
 
sannu 15. mai 2009, kl 00.42
Kus kõik kadunud on? Ainus üritaja olen?
 
Anni 15. mai 2009, kl 11.46
Täitsa olemas, ei ole Sa ainus:)
Pühapäeval saab nädal täis, siis ka kaalule. Annan tulemusest kindlasti teada.
 
Liisukas 15. mai 2009, kl 12.19
Mina ka täitsa olemas.... 6. menüüpäev läheb =)

Kaalule pole vahepeal astunud.
 
ma 15. mai 2009, kl 13.20
Mul ka 5 päev hetkel.. Kaalule ei ole ka läinud - nv lähen siis annan ka tulemuse teada. Mina ennast kergemana ja peenemana ei tunne :( Alguses oli seda tunnet kuidagi rohkem aga nüüd tundub, et kõht on koguaeg ees (nagu täis oleks ja punnitab) Võibolla ma kujutan seda endale ette.. ei tea Kuidas teistel?
 
sannu 15. mai 2009, kl 14.19
Kusjuures mul sama tunne, ma. Koguaeg on selline kõht ees..kuidagi pole parem või väiksem olla..
 
Liisukas 15. mai 2009, kl 18.28
pean vastu vaidlema
Vanad teksad on palju ilusamad kohe jalas ja peeglist oli mittepunnitavat kõhtu nii hea vaadata, et kõikide isudega võitlemine tasus end kuhjaga ära kohe :)
 
Anni 15. mai 2009, kl 18.41
Teen ettepaneku!
Tundub, et siin on päris mitmed alustanud suht samal ajal selle dieediga, minemas 5-s ja 6-s päev. Ja enamus, nagu aru saan, käivad kaalul korra nädalas (pühapäeviti?)
Kas teeks äkki siis pühapäeval uue teema (nt. Maggi 1 nädal vms), kuhu kaalud kirja paneme või jätkame siin samas?
Mida arvate?
 
bella 15. mai 2009, kl 19.25
Annil hea idee.
Minul neljas päev ja ei tunne ennst üldsemitte saledamana.Enda arust olen tubli olnud...aga eks peale nädalat paistab mis kaal näitab. Tühja kõhtu pole küll pidanud kannatama. Lahe.
 
sannu 15. mai 2009, kl 20.19
No mina tean kindlalt, et homsest lõpetan. Ei jaksa niimoodi - tahaks piima juua ja korralikku SOOJA sööki süüa. Kaalule kah eriti ei mõjunud (vb suure hooga ettevõetud trenn mõjus seal) aga ikkagi. Homme olen tubli ja ei lähe kohe mäkki, söön normaalselt ning hoian toiduväärtused alla 1500kcal-i.
 
Liisukas 16. mai 2009, kl 11.43
Nii, seitsmenda päeva hommikul astusin siis kaalule.
Alustasin 60.0kg pealt ja täna (pärast 6. dieedipäeva) näitas kaal 56.5kg

- 3.5kg =) super!

Olen leidnud enda jaoks õige dieedi. Kõht pole tühi ja toiduained selles menüüs maitsevad väga. Loodan et keegi teine sai ka pakutud dieedist oma figuurile kasu. =)

Kuidas teistel läheb?
 
Anni 16. mai 2009, kl 15.42
Huvitav, kas selle dieedi ajal trenni tehes Fatburneri joomine oleks patustamine??
 
bella 17. mai 2009, kl 12.43
Kõik oleks väga ok kui muna ei peaks nii palju sööma. Minul igatahes paneb see kõhu kinni. Kuidas Teil? Millega seda väldite? Õunaäädikas vist aitaks aga ei tahaks hästi seda endale sisse jooma hakata. Andge nõu mida teha.
 
Anni 17. mai 2009, kl 13.21
Niih, nädal täis ja -1,4 kilo. Noh, sellise dieedi juures ehk nats pettunud, et nii vähe aga vähemalt miinust tuli. Pidasin rangelt menüüst kinni ja ka liikusin. Ei tea, mida valest tegin,et nii vähe läks, varem on alati esimene nädal kõige rohkem kaalu maha läinud.
Muna valmistab mulle kah muret just kõhukinnisuse pärast. Pole eriti tähelepanu pööranud aga tundub, et päris iga päev enam teisel hädal ei käi.
 
ma 17. mai 2009, kl 16.07
Mul ka nädal täis - astusin kaalule ja -3kg!!(alustasin 67kg) Hurraa :) Minul pole kõht kinni ega midagi (isegi vb parem seedimine on..) Ju siis see dieet sobib mulle. Kusjuures siiani ei tunne ma ennast peenemana (nt kõht) aga tore vähemalt et kaalgi näitab! Uuest nädalast katsun hakata ennast rohkem liigutama ja vaatan kui palju selkorral kilosid kukub. Edu kõigile!
 
Anni 17. mai 2009, kl 21.37
Ma ei saa aru, kuidas teil on nii palju nädalaga alla läinud ja mul nii vähe:S Kes libastub ja jätkab sealt, kus pooleli jäänud, kes teeb vahetusi. Ma tegin kõik absull nii nagu kirjas ja aind 1,4 maas:( Nüüd on veel terve õhtu pea kah valutanud, nii väga tahaks alla anda.......
 
? 18. mai 2009, kl 09.48
aga vb sul ei ole lihtsalt kust võtta :)
 
Anni 18. mai 2009, kl 10.44
94-st kilost annab ikka sitaks võtta:D Sellise ülekaalu juures ongi see nii imelik, et esimesel nädalal nii vähe alla läks. Aga noh, alla ma andnud veel pole, tiksun siiani edasi:)
 
ma ei saa aru 18. mai 2009, kl 14.29
kui nii hea dieet miks siis ikka nii palju paksusid on?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!