Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Maggi dieet
 
priske 09. juuli 2009, kl 23.10
Alustasin täna, esimene päev möödus valutult. Kaalusin nii greibi kui munad kui puuviljad ja liha, kokku sai 907 kcal. Ah ja, hommikut söön kell 9.00, lõunat 14.00 ja õhtut 18.00. Kell 20.00 sõin ühe tomati ja kurgi ca 280 g. Hakkasin ka toitumispäevikut pidama.
Kaalusin hommikul 96,7 kg ja olen 164cm pikk. Probleemiks on veel see, et ma ei saa liigeseprobleemi (traumajärgselt sain kevadel puusaproteesi) tõttu joosta ja ujumise võimalust kodu lähedal ei ole. Mulle jääb ainult jalutamine.
Kui siin jätkub veel vestlusi, siis annan iga päeva õhtul oma edenemisest või apsakutest teada.
 
kallis priske! 10. juuli 2009, kl 16.14
ole hea ja hakka lisaks võimlema või joogaga tegelema! see annab suurepärase enesetunde, parandab rühti ja tugevdab lihaseid-liigeseid ja aitab pikapeale kaalust ka alla võtta. ükski muu sport ei vormi keha nii ilusaks. lisaks saad leevendada liigsest kilodekoormast tingitud vaevusi.

otsi amazoni kaudu mõni dvd plaat või osta raamatupoest miskit, valik on neis suur, terviseajakirjades on ka sageli võimlemisharjutusi.

jalutamisega ei arenda sa keha ühtlaselt, kuigi sellisest liikumisest on ka palju abi ja värskes õhus tore olla. võta kepikõnnid juurde, saad ülakeha ka liikuma.

kui sa näed, et keha ja olemine järjest paremaks läheb, on dieetigi lihtsam pidada. edu sulle!
 
paks 10. juuli 2009, kl 16.15
jalutamine või kõndimine mõjub ka väga hästi
 
Elena 10. juuli 2009, kl 16.55
Alustan ka ise maggi deediga, aga tore oleks kellegagi koos teha e. emaili teel rääkida kuidas tänane päev möödus, kuna kardan, et ei suuda seda teha.

Minu email - elenake@myself.com
 
priske 11. juuli 2009, kl 08.08
Hei! Täna on mul kolmanda päeva hommik, käisin kaalupeal ja see näitas 94,6 kg. Pisut eilsest päevast. Ütlen kohe ausalt, et täpselt ei saanud toitude nimekirja jälgida (ja ei saa täna ka), kuna olen eilsest õhtust külas. Eile kõndisin kokku vast 4 km. Millega siis eksisin. Õhtusöögil sõin kahe muna asemel kaks imeõhukest ja nähtava rasvata seafileed grillitud, tomati ja apelsiini asemel oli korvale võtta porgandit, rohelist sibulat ja värske kapsa salatit. (mõtlen, et see ei ole ju eriti hull asendus)Liiast ehk läks paar drinki ja kindlasti patuasi oli kolm assortii kommi. Aga ma ei põe ja vaatan kuidas täna saab külas olles ligilähedaseltki toime tulla. Homme jõuan koju. Kui täna väga hullusti läheb, siis alustan homme esimeset päevast uuesti. praegu on enesetunne suurepärane ja meel optimistlik (ümber on kõik veele vaikne, ilus loodus ja päike). Uute uudisteni.
 
coco 14. juuli 2009, kl 10.56
hei

kas keegi peab veel seda dieeti ? Kuidas enesetunne, kaalulangus ?
 
priske 14. juuli 2009, kl 14.29
Heips! Mul täna 5. päev, hommikune kaal 93,9, enesetunne suurepärane, tulin just kolme km-selt jalutuskäigult ja valmistun puuvilju sööma.
 
coco 14. juuli 2009, kl 14.53
hurra
Mul hetkel esimese nädala 5 päev. Kõht on täis ja täiesti ok on olla. Algkaal oli umbes 64, täna hommikul 62.7. Siiani tundub üsna lihtne dieet. Püüan nüüd mitte ära sõnuda ja edasi minna. :)
 
priske kell 14:29 14. juuli 2009, kl 16.52
Aju eksis - mul ju ikka 6. päev!!
 
priske 15. juuli 2009, kl 16.43
Kahjuks tuli paar apsakat sisse, alustan uuesti esimesest nädalast hommee!!!!
 
coco 15. juuli 2009, kl 16.49
Millised apsakad ?
 
priske 15. juuli 2009, kl 20.41
lõunaks pidi olema üks puuviljasort, aga mul läka paar tundi pärast lõunat katus ära ja kukkusin sööma - 200g 0,1% kodujuustu, tomat, praetud kala taignas 3tk, maasikaid 200g ja õhtul veel kavakohased liha 150g ja värskekapsasalat. Täna hommikul õnneks kaalu juurde ei olnud tulnud - sama, mis eilegi.
 
teine nädal 16. juuli 2009, kl 10.25
täitsa imelik, et kõht ei ole üldse tühi ja kaal langeb mühisedes.
 
coco 16. juuli 2009, kl 12.58
on küll imelik. minu jaoks on seda toitu isegi palju. huvitav dieet :D
 
igasugune 24. juuli 2009, kl 13.54
Tahaks teada, kas see dieet tegelikult ka töötab?
 
priske 25. juuli 2009, kl 08.42
18 päevaga 4,6 kg, vahepeal patustasin ka ja alustasin otsast peale - pole paha.
 
to priske 25. juuli 2009, kl 10.12
3 nädalat ja nii vähe. Ilmselt siiski jama dieet.
 
viimasele 25. juuli 2009, kl 12.49
Proovi 4,6 kilost kotti 5 minutit käe otsas tassida. Siis küsi endalt uuesti, kas ligi 5-kilone kaalukaotus 3 nädalaga on jama või mitte:)
 
to viimasele 09. august 2009, kl 19.43
Iga päev tassin ühes käes ja teises käes 7 kg.
 
priske 10. august 2009, kl 07.27
Aga mina kaalusin täna hommikul 87,9,
Ei pidanud küll seda dieeti ülitäpselt, asendasin näit kala - tuunikala konserviga ja mõnikord muna lahja kohupiimaga, liha ja kana (mõlemad ju lihad) sõin seda, mis sain, alguses rohkem kana, siis leidsin poest Rakvere delikatess sea- ja veise-hakklihad 7% rasva 240g ports, sõin neid, limpsisin ka hommikukohviga mett.

Aga ikkagi mulle meeldis ja kavatsengi jätkata söömist nii, et liha salati või köögiviljaga - ärge mind kartuliga tülitage.

Samuti kavatsen oktoobri lõpuks veel 10 kg alla saada. Voh!
 
Kerli 11. august 2009, kl 17.48
Mul on alles esimene päev käsil, aga näljatunne on kohutav! Kui olen söömise lõpetanud siis juba 5 min pärast on kõht jälle tühi :/
 
uus alustaja. 14. august 2009, kl 00.21
Mina igastahes kavatsen homme alustada ja kui neli nädalat läbi, siis püüan enam-vähem samasugust toitu sisse ajada, vb väljaarvatud muna, seda vähem, aga muidu, liha ja puuviljad, see kõik.
 
? 14. august 2009, kl 08.20
miks sa munast tahad loobuda, uus alustaja?
 
Leksi 14. august 2009, kl 09.15
Kunagi hakkasime kolmekesi proteiinidieeti pidama. Minule lõppes sellega, et eelviimasel päeval oksendasin lihtsalt selle õnnetu veiseliha välja. Tahe oli tugev aga organism hakkas nii vastu protestima. Yldiselt ongi nii et need dieedid on ülesehitatud valgu rikkale toidule, mis võtab toiduisu vähemaks, kuivõrd kasulikud nad on ei oska ma kahjuks öelda. Meie grupis ylejäänud kaks olid meesterahvad nemad võtsid kogu kaotatud kilod mõne päevaga tagasi:::))). Neile inimestele, kes mõtlevad, et hiljem ajavad samasugust toitu sisse...... soovitaksin kyll sygavalt järele mõelda. Ma ei tea kui paljud on proovinud, aga minu arvates parim kaalulangetus nipp on ikkagi meile kõigile teada ...ehk siis õhtusel ajal mitte söömine. Mina olen nyydseks aasta aega üritanud järgi põhimõtet, et enne magama minekut teen mingi jooksu või pikema kõnni. Nädalas yhel korral vähemasti patustan ka, aga yldjuhul sellega kaal vähemasti ei tõuse. Eriti hea on muidugi jooksmine...trenni lõpupoole tuleb pisut tempokamalt teha ka, mis tähendab, et igasugused isud kaovad.
 
vv 16. august 2009, kl 18.09
"Autor: nm
Aeg: 06-16-09 12:23

to mussu: v6tsid siis 4-nädalaga puhtsalt 10kg alla? VäGA TUBLI OLED!!!"

Kas teatsite, et inimkeha suuda ööpäeva jooksul põletada rasva kõige rohkem 100g? Need erinevad dieedid võivad küll kaalu numbrit vähendada aga mitte rasva arvelt, vaid lihase jms. Ja minu jaoks on ikka välimus tähtis mitte kaalunumber:)
 
..... 18. august 2009, kl 20.36
Mina teen nii, et kui peab sööma praetud liha siis koguaeg praen kana ja siis teen kanasalati kapsast, tomatist, kurgist.
Nii võib teha ka?
Aga üks mure on, nimelt ma läksin täna maci sööma.. ühe burgeri sõin ära :'(
Kas see on nii suur patt et ma peaks nüüd alustama esimese nädalaga uuesti? Hetkel on teise nädala esimene päev.
Ja siis veel üks küsimus: kas riisi võib süüa koos ketsupiga?
 
to ..... 18. august 2009, kl 21.40
Kui Sa juba teise nädala alguses sööd süsivesikuid??!! burgeri sai ja riis jne., siis see ei ole Maggi dieet. Kui Sa tahad ikka Maggi dieeti pidada, siis alusta rahulikult esimeset nädalast pihta ja pea silmas, süsivesikud pead saama ainult puuviljadest (greip, apelsiin) ja köögiviljadest (porgand, kapsas, kurk, tomat jne.)
Kui Sa ei suuda loobuda riisist, pastast, leiva-saiatoodetest, siis see on juba mingi muu toitumusskeem, See tänane burger rikkus Sul keha ketoosimineku (rasvade lagundamise) ära.
 
. 19. august 2009, kl 15.39
alustasin 6. juunil, olen nädalavahetustel patustanud( rasvased söögid ja joogid) ja mitu korda esimesest nädalast peale hekanud. praegu on jälle teise nädala kolmas päev. Kaal on langenud 6 kg
 
Kristiina 20. august 2009, kl 12.02
hakkan ka homsest seda tegema :)
 
uus alustaja. 20. august 2009, kl 20.07
Ühele küsimusele siin vastuseks.
Muna vb sellepärast vähem, sest ma kardan, et see hakkab kuidagi seedimisele, kui seda liiga palju süüa. Muna tegelt üldse väga ei meeldigi. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!