Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Maggi dieet
 
Seitsekümmend 25. mai 2009, kl 09.25
Esimene nädal. 70 --> 66,5.
 
pia 25. mai 2009, kl 10.57
Pidasin vastu 1 nädala esmasp->laup. Algkaal 56,5. dieedi ajal min kaal, mis nägin 53,8. Pühapäeval enam ei viitsinud jamada selle dieediga, kuna toidud nii üksluised ja ilma õlita praadimisest kergelt kõrbenud maitsega. Ja ei olnud ilus ka süüa. Nii sõin pühapäeval 0,5 l jäätist ja 5 õuna ja Anni Arro moodi tehtud kiluvõileibu. Oi küll maitsesid oliiviõli ja värske rukkileivaga hästi :) Tegin neid kohe miitu miitu tükki. Siis sõin veel amaretto küpsiseid ka. Kohvi koorega on ka taevalik! Kogu selle hunniku peale oli täna hommikul kaal tagasi 56kg.
Ilmselt on ikka õige süüa kõiki häid asju aga mõõdukates kogustes onju!
 
nojah 25. mai 2009, kl 12.12
mul on sellest keedumunast villand juba, mõned päevad teen veel, siis söön tavatoitu edasi
 
Ett 25. mai 2009, kl 13.32
Esimene nädal läbi - kaalulangus 3,8 kg. Erilisi probleeme pole olnud, vaid korra saabus nõrkusehetk, kus sooja lihapiruka nahka pistsin. Enesetunne on normis, kuigi energiat kipub tavalisest vähemaks jääma. Mis aga on positiivne - söögiisu (ja eriti magusaisu) on kadunud. Püüan ka teise nädala vastu pidada, edaspidise suhtes olen küsitaval seisukohal (eriti kui tutvuda 3. nädala menüüga).
 
to Ett 25. mai 2009, kl 14.27
palju su algkaal oli?
 
Anni 25. mai 2009, kl 22.47
Mina jätsingi peale teist nädalat pooleli. Hetkeliselt aitab, aga liiga üksluine ikkagi. Muna pani kõhu kinni ning lihast kopp ees (pole eriline punase liha fänn). Soovitan, hakkake parem kaloreid lugema. Saate süüa kõike, lihtsalt väikestes kogustes. Aga vähemalt saate isu rahuldatud, kui tuleb millegi hea ja lemmiku järele.
Kahe nädalaga läks mul alla 3,6.
 
mjahhh 26. mai 2009, kl 10.38
Anni räägib õigust, proovisin ka, aga äärmiselt üksluine toit, saab ka teistmoodi kaalu langetada. Sööge lihtsalt vähem!!!!
 
nadja 26. mai 2009, kl 11.05
Mida tähendab selles dieedis salat? Enamjaolt on märgitud, et söögiks liha ja salat. samas kolmanda nädala neljas päev omab lisa kommentaari - salat (ainult kapsas või roheline salat). kas muidu võib see salat koosneda meelepärastest köögiviljadest?
 
Kr2u 26. mai 2009, kl 20.10
Kas keedetud maisi võib ka süüa?:)
 
jah 26. mai 2009, kl 21.47
Läksin kaks aastat tagasi kolleegiga Levini juurde, saime koos temaga perepaketi, st veidi odavama. Mina olen siiani oma ideaalkaalus, mis selle paketiga 3 kuuga langetasin, kuid kolleeg on ilmselt 10 kg rohkem juurde võtnud ja ka tema põhiv'ide oli alati, et üksluine toit jne Kui inimene ei suuda toitu ohjeldada, siis olgu vait, sööge aga endiselt edasi, kuid ärge kritiseerige kui enesedistsipliini pole.
 
vanessa 27. mai 2009, kl 12.20
minul juba 2 päevaga läinud alla 2 kg -vähemalt praegu küll hea meel !
 
Supper dieet 28. mai 2009, kl 14.50
Kolm aastat tagasi pidasin ka seda dieeti kaks nädalat. Peale dieeti sõin tervislikult ja ei võtnud juurde. Hiljem pidasin seda dieeti veel kaks korda kahe nädala kaupa. Ning kokku kaotasin 17kg. Kõige kurvem on see, et kõige ilusamad teksad on nüüd nii laiad, et kohutav lihtsalt. Tuleb viia need vist moeateljeesse:)
 
krissu 28. mai 2009, kl 21.33
on 1 küsimus , kas sellel dieedil on ka mingi soovitatav vanus , et kui vanalt võib seda alustada ?
 
ehh 29. mai 2009, kl 08.34
teismelistel ei ole soovitav oma tervist ehk veel arenevat organismi dieetidega rikkuda. ikka tervislik söök ja palju liikumist.
 
Mussu 29. mai 2009, kl 17.18
Eks ta mõnes mõttes raske asi ole, et muna on suht palju vaja tarbida, kuid minul on üks nädal läbi ja teine 5. päeva õhtus juba ja ikka olen küllalt hästi üle elanud- isusid pole eriti olnud ja kaaluga on tänahommikuse seisuga nii, et 6,5 kilo läinud! Mul on ka
muidugi algkaal niipalju suur, et annab veel võtta küll ja küll
Igatahes proovin jätkata võiduka lõpuni
 
huviline 31. mai 2009, kl 12.36
Kas kellelgi on 4 nädalat läbitud ka? Palju kokku alla läks ja kas tagasi ka on tulnud? Ma alustasin ka muidu täna. Tavaliselt olen harjunud natuke tugevamat hommikusööki sööma, seepärast on praegu kõht natuke tühi (kuigi sõin alles 45 min tagasi). Ootan lõunasööki (söön umbes 2 paiku ilmselt).
 
maarika 01. juuni 2009, kl 09.58
ma kavatsen homme alustada. külmkapist vaja kodujuust ja maitsestamata jogurt enne halvaksminekut ära tarbida :). ei poolda toiduainete äraviskamist.
 
Mussu 01. juuni 2009, kl 16.55
Nii ! Kaks nädalat nüüd tehtud ja enesetunne väga hea! 7 kg läinud ja hoogsalt edasi. Arvan, et kolmas nädal pole vast hull, sest puuvilju ma armastan ja jätan neid õhtuseks närimiseks paraja hunniku. Söögiisu on täiesti kadunud kõik see kaks nädalat ja pole üldse probleemi kodustele magustoitu, jäätist, hapukapsast grillvorste serveerida. Viimastel päevadel on hästi kaasa aidanud muidugi väga soe ilm ja aiatöö. Edu mulle!
 
huviline 01. juuni 2009, kl 17.21
Mussu: Väga tubli oled! Kas oled täpselt dieedist kinni pidanud või oled ka natukene millegagi patustanud/vahetanud toidukordi vms? Ma eile sõin ikka päris mitu vahepala kurgi ja porgandite näol ja patustasin poole õunaga ka. Täna pole midagi lubamatut söönud, kuid kurki ja porgandit jälle vahepeal. Aa ja kui palju sa keskmiselt päevas vett jood? Ma ei ole üldse veejooja inimene, väga vähe joon tavaliselt. Eile vaevaga sain 1,5 liitrit joodud, aga täna näiteks siiani ainult 0,5 liitrit, no ei taha. Õhtuks üritan siiski ühe liitri või vähemalt pool liitrit veel sisse kaanida :D
 
maili 01. juuni 2009, kl 22.31
alustasin ka täna. hommikune näit kaalul oli 69.2kg. õhtul käisin ka 15 min jooksul.
 
Ett 02. juuni 2009, kl 05.51
Minulgi sai eile kaks nädalat täis. Kaalulangus 5,5 kg. Päris täpselt ma dieedist pole suutnud kinni pidada, just paaril viimasel päeval. Näljatunnet pole praktiliselt kordagi tundnud ja magus ei tule meeldegi. Tervis on korras, kui mitte arvestada kõhu (mitte)läbikäimist ja kerget käte paistetust (kuuldavasti mõjub see dieet negatiivselt neerude tegevusele). Kolmanda nädala programmiga enam edasi ei lähe, küll aga jälgin, mida, millal ja kui palju söön. Eesmärk on nüüd kaalu hoida, mitte langetada.
 
Mussu 02. juuni 2009, kl 12.31
Üldiselt olen täpselt järginud küll, ainult kaks korda on tööl või sõidus olles jäänud n.ö. liha-kala üldse söömata. Veega on sama mure, et ei lähe hästi, kui on kraanivesi aga pudelivesi nina all tuletab ikka meelde ja joon siis kohe tõesti pool liitrit korraga.No see on mingi imelik keemia küll ,mis suurel magusasõbral magusaisu täitsa ära võtab! No absoluutselt ei huvita.Tunnen, et on viimane aeg hakata ka korralikult ennast liigutama, et kõht lötti ei jääks. Aga praegu suht kiire aeg tööl ja aias... Ma arvan ,et see dieet sobib neile, kellel ka igapäevaselt ei hakka kohe halb või pea valutama, kui päev otsa vahest midagi hamba alla ei saa. Kellel on iga toidukord olnud eluaeg tähtis, sellel võib tulla raskusi. Mu ema jättis peale teist päeva katki, ütles, et on halb enesetunne. Ta ka 66 aastane.Kena jätku kõigile, kes on Maggiega ennast proovile pannud! Ah jaa mul 16. päev ja hommikul oli -8!!
 
Anni 02. juuni 2009, kl 13.19
Lõpetasin pärast teist nädalat, ning hakkasin toituma normaalselt. Lugema kaloreid. Nädalaga tuli üle poole tagasi!!!!!! Nii et mõelge hästi järele, mida hakkate tegema siis, kui 4 nädalat täis saab..... Jätkate? 700 kalorit (umbes nii palju on selle dieedi päevane kalorihulk) on liiga vähe. Kaalu langetamiseks soovitatakse naisterahval süüa päevas aga umbes 2000 kalorit. See on väga suur vahe, mis kindlasti kaalu tõstab, kui üle minna 700-lt 2000-le. Toituge parem tervislikult ning liikuge, liikuge, liikuge!
 
maie 02. juuni 2009, kl 14.22
Dieetidest tuleb välja tulla nagu paastust! Ei tohi hakata kohe normaalselt sööma nagu enne dieeti. Järk-järgult tuleb hakata lisama süsivesikuid valgupõhisest dieedist väljumisel. Ja muidugi liikumist ei tohi ära unustada.
 
maarika 02. juuni 2009, kl 18.49
Nüüd külmkapp tühi ja alustan homsest. Esialgu plaan teha üks nädal ja siis edasi vaadata, kas ja kuidas edasi. Kampalööjaid?
 
aivi 02. juuni 2009, kl 22.35
2000 kaloriga küll keegi alla ei võta, mõni ime, et sul kaal lisandub.
 
Anni 03. juuni 2009, kl 09.04
Ma kirjutasin, et SOOVITATAKSE! Ise tarbin vaid max 1400. Aga seegi on juba poole rohkem 700-st.
Ja muideks, 2000 kaloriga võtab küll alla, kui teed trenni iga päev!
 
dieeditaja 03. juuni 2009, kl 09.38
Lugesin huviga postitused läbi...Edu kõigile dieeditajatele !
Hetkel kehakaal pikkusega arvestades viimasel piiri peal normaalne, kuid ise ei ole välimusega üldse enam rahul...
pool elu olen pidanud jälgima, mida söön- kaalujälgija ( 4 kuuga -10 kg) suutsin olla ideaalkaalus umbes 3 aastat, siis tuli vaikselt 7 kilo tagasi...Alustasin erinevate dieetidega- proteeinidieet parim; siis jälle kaalujälgimist, siis kalorite arvestamist, mida põhimõtteliselt teen siiani. Igapäevane lõputu võitlus, et kuidagi normaalkaalus püsida.Sõbralik hoiatus teile- tervis on dieetidest ja toitumise jamast täiesti tuksis/ eemaldatud sapikivid ja maohädad elu lõpuni...
Loen imestusega, et 2000 kcal päevase tarbimise juures kellelgi kaal alaneb...
Minu puhul on kaalukaotus ca 0,5 kilo nädalas juhul, kui tarbin päevas ca 800-900 kcal. 1000 - 12000 kcal : see on juba kehakaalu säilitamine ja üle selle juba kaalutõus mis mühiseb...

Nüüd siis proovin ka selle Maggi ära, miski muu enam ei aita...
 
Kõhh 03. juuni 2009, kl 09.55
Edulood innustasid mind samuti proovima. Algkaal 55, aga tahaks 4 kilo alla saada. Täna esimene päev. Ainus millest loobuda ei suuda on hommikune kohv kuna madala vererõhu tõttu ei suuda ilma olla.
 
naine 03. juuni 2009, kl 11.20
seal kirjas et peab olema röstitud sai, kuid kas pole vahet kui süüa mitte röstitud saia.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!