Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Maggi dieet
 
Sarah 04. jaanuar 2010, kl 13.26
Palju aega möödas viimastest postitajatest! Kas on veel äkki kedagi, kes mõtleb selle dieediga algust teha? Uus aasta - uued eesmärgid :) Alustasin tänasest. Olen varem proovinud ka proteiinidieeti, kaotasin 8 päevaga küll 5,5 kg aga pärast dieeti paari nädalaga tuli kõik tagasi :(
Hetkel kaalun 71,3 kg ja olen 174cm pikk, täna esimene päev ja hommikusöök söödud.
Annan teada, kuidas mul läheb.
 
kalor 05. jaanuar 2010, kl 21.25
No mida sa jamad nende dieetidega, näed ju ise, et läks küll see kaal, aga kibekähku keris ka tagasi.

Hakka parem kaloreid lugema. Kui sa neid ka väga täpselt ei tea, hirmpalju sa ka nüüd mööda ei pane. Aega võtab, aga kaal tasapisi langeb ja tagasi ei tule. St kui sa just õgima ei hakka.
 
ly 06. jaanuar 2010, kl 16.38
Ma alustasin ka sellega, täna teine päev. Seni kõik ok. Ainuke tüütu asi selle juures on, et kuna joon rohkem vett, siis kogu aeg kappa kemspu vahet. Isegi öö jooksul 2 korda käin. täna vahepeal oli meeletu magusaisu, aga õnneks tööl midagi ahvatlemas pole, et sain jagu sellest. Oleks kodus olnud, kus jõuludest veel hunnik kingitud maiustusi järel, siis mine tea. :P

Mul tekkis küsimus 3-4 nädala kohta. Seal on kirjas, et päeva peale ära jaotada need ja need toiduained. Aga kas hommikusöök jääb siis ka ikka samaks see 1-2 muna ja pool apelsini (eespool öeldud, et see on igapäevane hommikusöök). Või see hommikusöök enam 3-4 nädala kohta ei käi?
 
Küsimus 10. jaanuar 2010, kl 18.43
Kui olen 164 cm ja kaalun hetkel 55 kuid soov ja päris normaalne oleks 50 siis kas see Maggi dieet töötaks. Tundub tervislik!
 
suurus_46-48 10. jaanuar 2010, kl 19.07
Ma nädala alguses ka uurisin asja, siis ei julenud alustada, nüüd on pooleks nädalaks varud olemas ja alustan homme Maggi´ga.
praegu on ülekaalu 25 kg, saaks no 20-gi maha oleks kena normkaal juba käes.
Homme teen siis 2 muna ja pool greipi hommikuks + must kohv - ilma ma ei saa;
lõunaks võtan kaasa 1l 100% ananassimahla;
õhtuks on delikatesshakkliha.
 
Küsimus 10. jaanuar 2010, kl 19.09
Kui olen 164 cm ja kaalun hetkel 55 kuid soov ja päris normaalne oleks 50 siis kas see Maggi dieet töötaks. Tundub tervislik!
Kas keegi on normaalkaalus olles seda dieeti pidanud, et saavutada ideaalkaal??
Lihtsalt tahaks teada...
 
to 46-48 11. jaanuar 2010, kl 10.47
see dieet toimib ainult siis kui sellest kinni pead, ananassimahl rikub kõik ära. ise v'tsin alla 2 nädalaga 6 kg.
 
suurus_46-48 11. jaanuar 2010, kl 22.44
Täna siis esimene päev möödas, ei saanud varem lugeda viimast soovitust, aitäh;
aga kahjuks manustasin ikkagi puuviljade asemel ananassimahla. Lihtsalt töö juures on pidevalt nii kiire, et paar korda kruusitäis sisse neelata on kergem kui midagi pikaldaselt närida.
Aga miks ikkagi 100% mahl ei sobi puuviljade asemele??
Homme lähen Maximasse ja ostan ananassi ennast.
 
suurus_46-48 12. jaanuar 2010, kl 20.24
Olen pisut segaduses, mille põhjal te arvutate kaloreid ja toitaineid.
Ikka hädas ananassimahlaga.
dieet.ee annab ananassimahl (1000 g):
Kaloreid kokku: 585 kcal
Rasva: 1 g
Valke: 4 g
Susivesikuid: 140 g
Kiudaineid: 20 g
Fitness.ee aga ananassimahl (1000 g):
- 570 Kcal, 0 g rasva, 0 g valgud, 140 g süsivesikud, 0 g kiudaineid
Kas 100% mahlas on siis või ei ole kiudaineid, pakil ka info puudub.
 
kaal 86 14. jaanuar 2010, kl 19.52
Tahaksin ise sellega algust teha 26 jaanuarist, kuna siis on ka sess läbi ja saab rahulikult sellega dieetitamisega tegeleda.
 
Sara 19. jaanuar 2010, kl 17.29
Tere!

Alustasin Maggi dieediga eile ja on tekkinud paar küsimust. Kas hommikusöök (1-2 muna, pool apelsini) kehtib ka kolmanda ja neljanda nädala kohta? Sest kolmanda nädala 4 ja 5 päev tunduvad muidu jube nirud ja ma ei hakka ju hommikul kell pool 8 liha sööma. Ning keedetud juurviljad ka mingi eriline hommikusöök pole? Või mis..

Kui keegi veel umbes samal ajal alustanud, siis võiks suhelda ja muljeid vahetada. On huvilisi? :)
 
LyAnn 29. jaanuar 2010, kl 14.09
Alustasin 25-ndal. Nüüd siis 5-s päev käsil. Praeguseks kuskil 2-3 kilo kadunud.
Esimesel päeval oli probleem vee joomisega. Mõtlesin, et ei suuda. Nüüd joon juba mõnuga, vahel rohkemgi kui pool liitrit.
Vahepeal joon suhkruta teed. Magusatest jookidest, mida koguaeg tarbisin puudust ei tunne.
Kõht tühi ka ei ole. Pigem liiga täis. Harjumatu on nii palju paljast liha süüa. Vahepealseid näkse pole kordagi söönud, mida seal lubatakse suure näljaga tarbida.
Kõht on kinni aga vetsu ajab. See on tüütu. Loodan, et järgmisest nädalast hakkab kõht korralikult läbi käima nagu siin mõni on kirjutanud.
Kodus teisel elanikul lauapeal küpsised-krõpsud pluss külmkapp head-paremat täis. Nii uskumatu kui see ka pole suudan ma sellest üle olla. Magusaisu on kadunud.
Eile küll oli tal paar sõpra külas, läksin oma teetassiga siis teise tuppa, et ei peaks ahvatlevaid sööke seal lauapeal vahtima - hakkama sain :D.

Pole kunagi varem ühtegi dieeti pidanud. Tavaliselt ajab juba mõte dieedist midagi head sööma :)
 
Suurus 36-38 31. jaanuar 2010, kl 11.30
Tere , oleks soov homme sellega pihta hakatak 01.03 . Tahab keegi kampa hakata ? Koos on kergem .
Hetke kaal 64,1 . Ja plaanis on seda dieeti pidada kuni 14.02 , ehk sisi 2 nädalat, Ootan et kaal langeks vähemalt alla 60-ne .
 
LyAnn 01. veebruar 2010, kl 09.16
Minul nädal täis ja -3 kilo
 
Kupi 02. veebruar 2010, kl 22.11
Alustsin MAGGI dieediga eile,1. veebr. Täna, 2.02 hommikuks oli -800gr. Kas greibi asemel POMELO võib olla? See vist apelsiini ja gribi ristsugu.
 
rästas 04. veebruar 2010, kl 10.36
Naised,kes te olete seda dieeti kuu aega teinud ja palju maha võtnud,kas teie rinnad ka on kokku vajunud?Või on pekk ainult tagumikult ja kõhult maha läinud?Ma kunagi suure murega võtsin kuu ajaga 10 kg maha ja rinnad praktiliselt kadusid,muu keha oli täiuslik aga tissid olid nii koledad.
 
Teine katse 22. veebruar 2010, kl 12.18
Lähen täna teisele katsele. Esimesel korral (eelmisel aastal) pidasin vastu kaks nädalat ja võtsin maha kuus kilo. Paraku tänaseks päevaks on sellest neli kilo tagasi tulnud. Üritan uuesti ja eesmärgiks taas vähemalt kuus kilo.
 
Susserdis 22. veebruar 2010, kl 19.48
Plaan täna selline, et 1.03. alustan. Ma poole apelsini asemel küll terve söön(teine pool kuivab ju muidu ära )))
 
Annika 23. veebruar 2010, kl 16.31
Mina alustasin 22.02 maggiga..Siimaani on hästi läinud.
Kuid söön poole apelsiini asemel terve.
Kõht päevaajal väga väga täis..Õhtupoole kisub näljasemaks:D

Aga igaljuhul kui keegi soovib koos dieeti pidada.siis mu msn on
annika001_438@hotmail.com

Ja postitan siis siia ka oma tulemusi:)
 
njah 23. veebruar 2010, kl 23.32
Kuulge dieeditajad! Mul hoopis selline küsimus, et mida te peale selle dieedi lõpetamist sööma hakkate?
Ma olen ka proteiinikat ja muid jaburdusi teinud, aga saate ju aru, et sellise menüü peale eluks ajaks ei jää. Ja siis tuleb kõik kolinal tagasi.
Mõttekam oleks kohe tervislik eluviis ette võtta, kui oma keha rangete dieetidega piinata.
 
sport 24. veebruar 2010, kl 11.43
sportima naised
 
maggi läbinud 28. veebruar 2010, kl 21.11
Tere, ma ei tahaks nüüd küll kellegi dieediplaane rikkuda, kuid igaks juhuks hoiatan, et see maggi dieet on täiesti mõttetu. Tegin ilusti läbi neli nädalat ja võtsin maha peaegu 8 kilo. Nimelt kaalusin enne dieeti 66 ja pärast 58. See oli minu jaoks lihtsalt super tulemus. Peale dieeti proovisin süüa tavalisi toite ja vähe, kuid oh õudust...nädalaga tuli paar kilo juba tagasi...mul on seedimine nii korrast ära ja ma ei saa praktiliselt mitte midagi enam süüa. Käin paaniliselt trennis(iga päev ja vahel isegi 2 korda päevas + ujumine paar korda nädalas+ olen ettekandja ja töötan rohkem kui 10 tundi päevas jalgadel) et rohkem tagasi ei tuleks. Söön ka nii palju, et pidevalt on näljatunne.
Ma olen täiesti masenduses, et pidasin ilusti 4 nädalat vastu ja nüüd tuleb kõik nii kiiresti tagasi. Igatahes on mu jutu mõte, et pole mõtet end piinata ja korraks vaadata ilusat kaalunumbrit, kui just pole tahtmist kogu elu maggi dieedi järgi süüa.
 
ka maggi läbinud 28. veebruar 2010, kl 22.08
Ja pole häda midagi, võtsin alla 10kilo ja nüüd kuu möödas ja täna just vaatasin kaal on alanenud veel 2,6kilo. Niiet kõik need kaotatud kilod tulevad tagasi kui hakkad endiselt sööma, see ju loomulik. Minul oli kindel plaan alla võtta ja jätkata hoopis teistsugust toitumist. Dieedi ajal nüüd nälga küll ma ei tundnud ja ei tunne ka nüüd. Söön palju keedetud, toorest juurvilja ja puuvilja, söön endiselt mune(minul nad südant pahaks ei suuda ajada, väga maitsevad)ja liha, kala. Kuna mul 0grupi veri ja lugesin, et piimatooted ja teravili ei sobi ja nii ma neid ei kavatsegi oma menüüsse panna. Kindlasti harva patustan mõne piimatootega ja kodujuustu söön vahel ka edaspidi. Trenni teen endiselt 6-7korda nädalas, aga nii on see olnud juba viimased aastad.
 
Amanda 07. märts 2010, kl 16.14
tere,tahtsin küsida need kes on kaalust alla võtnud üle 8kg kas riided lähevad ka nüüd nr.võrra väiksemad selga?Tahaks ise ka järgi proovida ,aga ei tea kas suudan!
 
kerith 11. märts 2010, kl 16.18
Kas praetud liha asemel võib praadida pihve ka`?
 
to kerith 11. märts 2010, kl 16.47
Pihv ei ole liha! Palun loe koostist. Seda jama ei soovita üldse kunagi süüa.
 
prooviks kaa 14. märts 2010, kl 12.49
ma otsustasin ka seda dieeti homsest katsetama hakata.aga mulle tekitab see hirmu.kuna ma olen harjund 2 korda päevas sööma.ja mõnel päeval tundub kyll seda toitu olevat liiga palju.liiga suurtes kogustes.ma kyll osadel päevadel kõiki asju ei jõuaks syya.kas võib ära siis jätta
 
Maris 09. aprill 2011, kl 22.34
Kuramus, mul saab kolmas nädal homme läbi, aga olen sel nädalal samuti igal hommikul 2 muna ja pool apelsini või greipi söönud :S
Loodan, et nüüd päris tuksi ei keeranud, viimasel nädalal enam ei söö seda hommikusööki.
 
apelsin 11. aprill 2011, kl 11.50
Ei usu, et midagi eriti tuksi keerasid. Ise pidasin seda dieeti aasta tagasi ning kõik neli nädalat sõin muna hommikuks. Kõige enam langes kaal esimesel nädalal, -3 kg, edasi kolme nädala jooksul ~4kg, kusjuures 2. nädalal kõige vähem (-800g).
Alustasin 1. aprillist uuesti, tänaseks läinud juba 4,3 kg. Tõenäoliselt saan seekord ainult 3 nädalat teha, pühad tulevad peale. Samas võtan seda dieeti päev korraga, kunagi ei tea kuna üle viskab.
Algkaal sel korral 74,5 kg ja pikkus 168cm.
 
väga tõhus 11. aprill 2011, kl 15.19
Väga tõhus ja hea dieet - mitmeid kordi teinud ja ei ole kunagi näpuga järge pidanud, kui siis 2 esimesel nädalal ja 3-4 nädalal kombineerin juba ise menüü kahe esimese nädala toiduainete baasil. Kaal alaneb kiiresti ja kui sealt edasi lugeda kaloreid või süüa samadel põhimõtetel - liha/kala juur- puuvili - ei tule kaal tagasi. Soovitan ! Viimati 3 aastat tagasi sain lisakolodest ( 10 kilo 2 kuuga) kergesti lahti ja oluliselt ei ole kaalu lisandunud - kui, siis pühadega, aga pärast saab nädalaga jälle Maggi abil kõik jutti !
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!