Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Maggi dieet
 
Maris 15. aprill 2011, kl 19.11
Väga hea. Neljas nädal saab nüüd pühapäeval läbi ja täna hommikul näitas kaalunumber ca -7 kg :)
 
tuutu 18. aprill 2011, kl 19.31
Hei, hakkasin täna pihta- tuju hea ja võiduka lõpuni! Ahjaa, olen kaks aastat tagasi teinud ja 10 kilo maha saanud , nii et usun sellesse projekti (pühad ju ukse ees- vaja perele head-paremat pakkuda aga nojah ilmad ka soojemad ja vast see innustab...)
 
tuutu 13. mai 2011, kl 12.15
nonii, neljas nädal lõpukorral ja 9,6 kg läinud! Küll on hea kerge tunne (kuigi 5kg tahaks ikka veel maha). Tuju hea jasöögiisu pole. Mulle see dieet sobib aga kõigile vist küll mitte , sest kellel peavalud vähese söömisega tekkivad , sellel võib raskeks minna. Püüan nüüd järgmisest nädalast ka mingi kindla menüü omale enamvähem ette mõelda, et ei tekkiks sellist momenti, et mis ma nüüd söön... Edu kõigile kaalualandajatele ja kena kevade jätku!
 
lynette 29. august 2011, kl 21.06
hei, ma tahaksin teada kas pärast nelja nädalat on kellegil välimusest näha ka, et on alla võtnud? mina võtsin nelja nädalaga alla 8.5 kg, aga näha küll eriti pole
 
dfasdfsfs 13. november 2011, kl 14.39
kas kodujuustu asemel võib ka kohupiima süüa ja keedetud köögiviljade asemel midagi muud ?
 
K. 18. november 2011, kl 15.45
Alustasin ka siiis seda dieeti, täna 2 päev käsil. Algkaal oli 65,1 ja pikkus 171cm. Täna hommikul näitas kaal juba 64.4 :)
Kavatsen ilusti 4 nädalat vastupidada.. ja looodan enda -5kg maha saada.
Menüü tundub igati hea ja mingit näljatunnet vm ei tohiks olla, kuna kogused saaab ju ise määrata. Ja liha ja puuviljad on koguaeg mu lemmmikud olnud,
 
lizzie 20. november 2011, kl 17.07
Mina alustasin tänasest. Algkaal 172cm juures 66kg, samuti soov ca 5kg alla saada. Olen ka varem edukalt Maggi dieeti teinud, ja suurim pluss selle juures on minu jaoks pigem see, et paneb mind aru saama KUI suuri portsjoneid ma varem sisse sõin.Seetõttu langeb kaal ka pärast dieedi lõppu, kuna minu portsjonid on palju väiksemad.
 
liina 26. november 2011, kl 00.46
kas hommikul võib ikka teed ka juua ?
 
Sandra 17. detsember 2011, kl 19.19
Mind huvitab hoopis, et kui dieet läbi saab, kas kilod tagasi ei kogune?
 
mees 23. detsember 2011, kl 13.19
küsimus selles , et kas see dieet kõlbab meestele ka?
 
K. 02. jaanuar 2012, kl 21.11
Need sissesöödavad munakogused tuduvad veidi hirmutavad, kas kellegi, kes dieeti pidas, kõht kinni polnud ?Mul on selline üsna hell kõht, nii et pidasin targemaks küsida.:)
 
laura 06. jaanuar 2012, kl 23.15
olen seda enne mõned päevad prooviks teinud ning siis läks kõht kohe korda ning nelja päevaga oli juba suuri muutusi näha, kuid nüüd kui teen uuesti ja plaanis ikka lõpuni minna, siis kõht ikka korrasr ära (kinni) ja nelja päevaga mingit muutust ei tundu olevat, kuigi teen kõike samamoodi kui eelmine kord. Millest see võiks tingitud olla? Ja kas mul on mõtet sellega üldse edasi minna, kui siiamaani mingeid tulemusi ei ole, sest vaatan, et teised on neljandaks päevaks päris palju alla võtnud juba...
 
arnika 07. jaanuar 2012, kl 09.38
ma tegin kaks veepäeva ja siis koheselt järgi selle dieedi,täna on teine päev ja olen allavõtnud 3,4 kilo,olen muidugi igapäev kaks tundi tempokat kõndi ka teinud,plaanis teha seda dieeti üldse kolm päeva,esmaspäeval hakkan sõõma täpsete kaalujälgijate retseptide järgi.Aga huvitav on see,et söögiisu on küll täielikult kadunud ,seda on ka siin eespool kirjutatud.Kõhuga mul hetkel veel probleeme pole.Kindlasti on ka nii,et ühele see sobib ja teisele mitte,aga proovi ikka 2 nädalat ära ja siis saad juba aru kas teha edasi või mitte.
 
ljk 11. jaanuar 2012, kl 07.34
Kas keegi ei tee seda dieeti praegu? Kui teete, siis kaugel olete ja kuidas läinud on? Mul endal läheb teise nädala 2 päev ja siiani oli kaalukaotus kena, aga kuna ma olen päris haige olnud ja köha on hull, siis eile sõin mett natuke ja kohe 1kg juures... Aga ma ei anna alla ja üritan nüüd jälle alla saada selle kilo kiiresti.
 
Uusseptembrikuus 11. jaanuar 2012, kl 08.59
Hei, oled sa äkki selle dieediga rohkem kursis? Su jutust veidi kumas välja, et tead. Kuna dieet põhineb keemilistel reaktsioonidel, siis tahaksin rääkida kellegiga, kes sellest rohkem jagab. Niisiis, režiimi tuleb pidada muutmata. Juhtus nõnda, et jõin ühel õhtul ühe chai - seal sees on peale tee, piim ja suhkur. Kas alustaksid dieeti uuesti? Või kui muidu ausalt olen tegutsenud, saab siin kohal, küll väikese viperusega, kuid edukalt edasi minna?
 
Mann 11. jaanuar 2012, kl 10.54
Mina alustasin eile. Muidu püüan rangelt jälgida, aga hommikukohvi joon ikka vähese piimaga. Sellest hoolimata oli täna kaalu 1 kg vähem. Püüan esialgu 2 nadalaga hakkama saada. Kui seejärel jaksu on, siis jätkan.
 
calor 11. jaanuar 2012, kl 12.34
Värskeima Eesti rahvastiku tervisekäitumise uuringu kohaselt on 49,6 protsenti meie täiskasvanutest ülekaalulised. See tähendab, et sööme halvasti ja palju.
Me teame seda. Aga mida teha?
Paljudele on võitlus kaaluga saanud mõtteid ja päevi sisustavaks elulaadi osaks. Tuhanded viskuvad meeleheitlikult ühest imedieedist teise, üritades leida õiget nuppu, mis paneks paika nende kaalu ja tervise, teeks meele kergeks, tooks silmadesse tagasi sära ning põskedele jume.
Olen aastaid kõrvalt jälginud, kuidas üks kaaluga krooniliselt hädas sõber on proovinud läbi vist kõik, mis selles vallas vähegi välja mõeldud.
Telepoe aparaadid, Levini dieet, lõputu kaleidoskoop toidulisanditest... Kui käisime koos Indias, jõudis ta minu silma alt eemal olles osta turul ühe hambaid täis riputatud ajurveediku käest purgi kõhnumispulbrit, mille eest maksis – mis te arvate, kui palju? 4000 Eesti krooni! Pistis selle kodus nahka ja... asus järgmise dieedi kallale.
See näitab, kui tugev on inimese usk ja arusaam, et lahendused tulevad väljast, mitte temast endast. Ühelt poolt sisendab seda jõuliselt pideva foonina meie ajusid puuderdav reklaamimaailm, mis kinnitab: meie teame, mida sa vajad, mis teeb sind ilusaks, terveks, rahulolevaks ja õnnelikuks!
Teisalt juurdub moodsasse inimesesse järjest rohkem vaimne mugavus ja vastutuse delegeerimine. Minu ülesanne on teha oma tööd ja maksta, minu tervise eest hoolitseb arst, suhete eest advokaat, välimuse eest kosmeetik, laste eest kool. Sümptomaatiline – toosama sõber, kui ta kodus jala välja väänas, ei tormanud mitte külmaveekraani alla, vaid traumapunkti.
Muidugi, kõige peale ei jaksagi mõelda, kui sa lõhud kuuel päeval nädalas tööd, sul istuvad kukil hiiglaslik maja lahmaka krundiga, mitu autot, hoolt vajavad kinnisvarad mööda linna, pidevalt tõbised lapsed, äripartneri segaseks pööranud abikaasa ja miljon muret veel.
Söömine pole sellise elu puhul mitte rõõm, vaid lohutus. Mida pakuvad hommikusel töölesõidul kaks pakki sefiiri ja õhtul unerohuks veini kõrvale tubli tükk hallitusjuustu.
Juurviljahautis ja läätsesupp pole ju mingi lohutus?
 
Tralla 11. jaanuar 2012, kl 13.00
viimane on kohe selline artikli tekst. :)

aga üldiselt nõus. võimalik, et olen kooner, kuid suure raha eest mingeid programme või imeaineid vaid kaalu langetamiseks ei ole nõus isiklikult kunagi omandama.
jutud mingite asjade imekeemilisest koostisest või mingite vahendite-aparaatide-kreemide nn. maagilistest omadustest mõjuvad mulle kui lihtsalt pesupulbrireklaam. osav äriidee.

aga igale ilmselt oma.
 
calor 11. jaanuar 2012, kl 20.29
...seni kuni usume, et lahendused tulevad väljast, mitte ei ole meie enda sees, seni kestabki selliste äride võidukäik...ka ülaltoodud dieet...
miks me ei otsusta lihtsalt tervislikult elama hakata, et nautida elu tervislikult ja kaua? miks piiname ennast lõputute dieetidega, et siis jälle vana tallatud surnukssöömise rada käia?
 
kui targad nii targad on 11. jaanuar 2012, kl 20.42
Palun väga, kes ikka teab õigesti, mis asi on see tervislik toit??
Täistera leib - haa , aga viib kehast kaltsiumi välja.
palju taimset toitu - inimene pole lehm, kes tselluloosi seedib ja miks siis Aafrikas on näljahäda.
Üks mees on valgusetoidul, aga miks siis koonduslaagrites inimesed nälga surid.

Mulle tegi toitumisspetsialist ca 3 aastat tagasi madala glükeemilise indeksiga toitumiskava, kui mul ca 3 nädala pärast kõht kinni jäi ja kaalunumber ei muutunud (pidasin väga ausalt kavast kinni), siis ütles, et tee ikka sama kava edasi ja kõik. Kui ikka punapeet ka 48 tunni möödudes ei suuda soolestikku tööle panna, siis on ju midagi valesti.
 
kahekümpine 11. jaanuar 2012, kl 22.47
Eelmine postitaja on vist veidi kuri, et maksis küll raha, aga tulemust ei saanud...

Aga ei ole vaja raha maksta, meie riik on meile võimaldanud tasuta toitumisprogrammi ning teadlased teevad hoolega tööd (mitte nagu mõni eraalgatuslik "spetsialist", kes pappi küsib analüüsi eest), et rahvas terve oleks. Aga sa näed, rahvas on ikka selles kohutavas massipsühhoosis sees ja muudkui näljutavad ja maksavad :)

Pole ausalt öeldes nende sinu väidetega (teraleib, lehm ja valgusetoit) kursis, kust sa küll neid kuulsid?
 
Huvituja 11. jaanuar 2012, kl 22.51
Neljanda nädala päeva menüüs 4 kurki. Kas keegi oskab öelda, missugust kurki on silmas peetud, kas väikeseid või pikki kurke? Vabandust kui küsimus liiga rumal on kuid massi vahe on ju suur.
 
kahekümpine 11. jaanuar 2012, kl 22.55
Neli kurki!? Vahet pole, kas suurt või väikest, see on ilmselgelt liiga vähe, et organism saaks normaalselt toimida.
 
Huvituja 11. jaanuar 2012, kl 23.03
Vabandust. Lähtusin eeltoodud menüüst ning küsimus oli vaid kurkides. Seega ei maininud teisi menüüs olevaid toiduaineid. Ma ei mõelnudki ainult 4 kurki päevas - väljendasin veidi poolikult.
 
kahekümpine 11. jaanuar 2012, kl 23.09
Selge pilt! Siis ma kahtlustan, et väikest. Neli suurt kurki oleks kuidagi hiigelkogus päeva jooksul sisse ajada koos teiste toiduainetega.
 
purk 11. jaanuar 2012, kl 23.15
kurk enamuses vesi. söö palju tahad.
 
KK.... 22. aprill 2012, kl 15.18
Plaan seda dieeti homsest alustada aga sooviksin teada mitu tundi peaks olema toidukordade vahe ning kas kõik peab toimuma kellaajalise täpsusega( no et täna söön hoommikusööki kell 7 ja kas siis järgmisel päeval pean samal ajal sööma?)
 
vaarikas 13. august 2012, kl 20.25
tere, alustasin tänasest seda dieeti. Sõin hommikust ilusti nagu öeldud.. aga lõunasöök venis õhtusse juba.. kell on 6 ja ma vaatasin 2. nädala esimese päeva menüüd. Ehk siis sõin liha koos salatiga.. ja ei söönd puuvilju vahepeal.. Mida teha, kas alustan uuesti homsest? :D hahaha lollakas olen
 
maasikas 14. august 2012, kl 11.18
Palju sa alla tahad võtta?
Mina tegin seda ainult 5 päeva,(polnud muidugi väga palju allaka võtta,5 kilo) aga ei julgend edasi ka teha,kartsin,et pärast tuleb topelt tagasi.Selle 5 päevaga kaotasin kuskil vist 3 kilo,edasi jälgisin lihtsalt söömist ja käisin igapäev kõndimas 8-10 km.
Aga hetkel pead jah uuesti alustama.Kui sa ei suuda lõunat lõuna ajal süüa,siis ilmselt pole sul mõtet sellega jännata
 
Meeli 16. august 2012, kl 22.11
mul on plaan alustada sellega kas nädalavahetusel või esmaspäeval.
koos äkki segasem:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!