Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Maggi dieet
 
Mussu 03. juuni 2009, kl 13.17
Kohvi olen joonud iga päev ma arvan, et kolm tassi küll, kui mitte rohkem. Lõpus olid ju soovitused kirjas ja seal oli , et ilma suhkru ja piimata, suhkruasendajat võib. Olen asendajat pannud vahest tee sisse, sest kange taimetee läks tõmmates nats vihaks. Arvan, et röstitud sai on lihtsalt kergema seeditavusega vms. Minuarust on see maggie üsna sarnane 13päeva dieedile, mida olen kahel korral aastate jooksul teinud, kuid käesolev dieet on etem, kuna kolmas nädal läheb ja söögiisu praktiliselt 0
 
dieeditaja 03. juuni 2009, kl 15.01
to Mussu
Palju alla võtnud tänaseks selle dieediga ?
Edu !
 
Mussu 03. juuni 2009, kl 15.45
Nagu ma kuskil ülalpool märkisin on mul ,mida alla võtta. Täna hommikul ikka -8. Käsil siis kolmanda nädala kolmas päev. Esmasp. oli puuviljapäev, eile juurvilja ja täna mõlemad puu ja juur siis. Hommikul sõin eilsest jäänud ahjus grillitud suvikõrvitsat, lõunal siis apelsini ja õuna, õhtul ootab keedupeet ja vist ikka õunad. Kohvi ja vesi ja (olen ka suitsetaja, see on natuke asendustegevus ka söömisele)
 
huviline 03. juuni 2009, kl 16.45
Mul läheb täna 4. päev. Viimastel päevadel olen päris korralikult jälginud menüüd ning vett joonud. Täna ainult sõin lõunaks kahte erinevat tüüpi puuvilju: 2 kiivit ja ühe suurema õuna (tahtsin küll ainult kiivisid süüa, aga mul oli koju ainult 2 tükki jäänud ja neist ei saanud kõhtu täis). Aa ning röstsaia asemel olen ma röstitud Jassi seemneleiba hoopis söönud, sest ma usun, et erilist vahet ei tohiks olla selle koha pealt. Leivas peaks ainult rohkem kiudaineid olema. Muidu mulle see dieet üsna meeldib, annab natuke valikuvabadust ka ning proteiinidieediga võrreldes pole nii range... Ainuke mure on see, et need munad tekitavad vist kõhukinnisust. Oh jah, loodan, et varsti olukord paraneb :) Mul praeguseks vist umbes 2 kg maha läinud, ei mäleta mis algkaal täpselt oli :D Samas pole mul algkaal nii väga suur ka ehk siis minu arust päris tubli tulemus. Ideaalne oleks kui saaksin 4-6 kg veel alla, kuigi ei tea, kuidas see õnnestub, sest nädalavahetusel pean natukene tähistama ning kui isegi söögist saaksin eemale hoida, siis veinist või muust alkoholist vist keelduda ei saa. Siiski kavatsen peale nädalavahetust dieeti jätkata :)
 
miia 04. juuni 2009, kl 09.59
Kas keegi on ka lõpetanud selle dieedi, et kuidas peale diieti sööma hakkasite, et need kilod kohe tagasi ei tuleks.
Mul täna alles esimene päev ja ma pole elus söönud hommikuks ainult muna ja apelsini (tavaliselt ikka 3 saiaviilu vorstiga), kuid kurta ei saa, sest kõht sai imekombel täis :):).
 
uudishimulik 04. juuni 2009, kl 10.09
Kas keegi on läbinud kogu tsükli-4 nädalase dieedi- palju on kaalukaotus kokku ? Kuidas enesetunne ? Kuidas edasi toitute ?
Tegelikult tundub see dieet tervisele ohtlik, organism saab viidud šokiseisundisse ja kui nelja nädala pärast normaalse toitumise juurde tagasi tulla, siis tuleb kaal tagasi ning vaata et isegi topelt...
 
miia 04. juuni 2009, kl 12.31
Ma lugesin siin eile, et mingil hetkel on nii, et lõuna täidab kõhu nii ära et õhtuks ei ole kõht tühi. Ma olen üldiselt suure söömisega (kaalule see ei ole mõjunud, kuid lihtsalt tahaks mõned kilod allapoole saada).
Minu hommikusöök on tavaliselt 7.45 ja lõunat söön juba 11.45. Täna tulin tööle ja kell 10.15 tundsin et kõht vist on natukene tühi ja sõin ühe õuna ära (arvestades et 2h pärast võin siis lõunat süüa). Nüüd siis söön oma lõunat 2 õuna ja tunnen kuidas peale esimest õuna saab kõht täis. vahepeal muidugi olen pool liitrit vett joonud, mis on väga suur kogus, kuna tavaliselt joon heal juhul päeva peale pool liitrit vett ära. Ma ei ole magusasõber, aga täna on igasugused isud ka kallal. loodan et ei anna enda kiusatustele järgi.
 
keegi 04. juuni 2009, kl 23.27
pidasin proteiinidieediga 8 päeva vstu ja maha sain ,5 kg, tänaseks siis kenasti vist 5 kilo juurde söödud, üks viga on neil maggie ja proteiini ja kremli jne...need on nokkijatele mõeldud, gurmaanidel jääb ikka see koorene ja kreemine kaste -liha ja kala eriliselt puudu,lisaks tahax ju klaasike veini lubada meeldiva õhtusöögi juurde ja nii ongi...üksluine dieet, kui pooleli jätad, siis sööd topelt isuga kõik tagasi...ja stress takkapihta kiire tulema, need on kõik kiir ja lühiajalised, olen ka paljusid proovinud ja kindlasti proovin veel mõnda, aga kui ikka kaasavaraks vanemate poolt hea isu ja kokkamise kunst antud, siis ple midagi teha...tahan ju kõike ja head nautida...
 
uuu 05. juuni 2009, kl 14.57
Kas üldse mitte keegi pole suutnud 4 nädalat vastu pidada selle dieediga ?
Palju kaalukaotus kokku ?
Kõik ainult räägivad suure suuga, tulemusi aga pole....
Seega - jama !
 
huviline 08. juuni 2009, kl 21.41
No kas keegi veel jätkab Maggiga? Mul täna teise nädala esimene päev, siiani 3.1 kg maha läinud, kuigi ma vahel ikka vahetan toiduaineid natuke ja vett ka väga palju ei joo viimasel ajal :)
 
huviline 08. juuni 2009, kl 21.42
Oih, hoopis teise nädala teine päev tegelikult :)
 
dieeditaja 08. juuni 2009, kl 21.53
läbi see neli nädalat kaotus 8.6 kilo, nüüd tulen korralikult söömisega välja. Isu tekkis ainult heeringa järgi. rasvast ja magusat küll enam ei tahaks. ehk peaks veel kordama neid lubatud kahte nädalat aga praegu ei viitsi, ahvatlusi liiga palju aga sügisel teen kogu kupatuse uuesti.
 
mimm 09. juuni 2009, kl 00.18
Hei kõigile!
Tegin seda dieeti, nelja nädalaga -5kg, mis on minu puhul super tulemus, kuna mul läheb kaal üldiselt raskelt alla (ja mul pole väga midagi alla võtta, olen pikka kasvu ja kondikubuks muutuda ei soovi). Dieedi plussid on, et näonahk läks oluliselt paremaks (magusat ei söönud) ja söögiisu pole enam suur, söön palju vähem ja enesetunne jätkuvalt suurepärane. Pean muidugi ütlema, et neljas nädal ajas mu kohutavalt endast välja, jälgisin seda pealiskaudselt. Kaal langeb siiski edasi, teen palju sporti ja tänu dieedile toitun ka teadlikumalt.

Olge mõnusad ja kaunist suve:)
 
mussu 09. juuni 2009, kl 11.52
Läheb neljanda nädala teine päev. Organism on vist ootel, sest viimase nädalaga on kõigest 1 kilo läinud. Enesetunne on küll väga hea, söögiisu ei ole , kuigi õhtul hiljem teleka ees ikka tahaks midagi ja olen siis patustanud ja söönud paat apelsini. Need praegu müügilolevad apelsinid on nii väiksed, et ühest ei saa midagi! Kolme nädalaga kadunud 9 kg ja väga kerge on küll olla. Kui saaks järgmisel nädalal end joone peal hoida ja isu tagasi ei tuleks oleks okei.
 
mina 09. juuni 2009, kl 12.09
et joonele saada, oleks mõtekas võtta esimese nädala menüü, lisada sinna piimatooteid ja vaikselt hakatagi sööma selle dieedi alustalasid järgides. (isegi magus ei tee kaalule enam liiga)
 
huviline 09. juuni 2009, kl 22.39
Oiii kui tublid siin mõned on! Ma murdusin täna. Lõunal toodi koju šerbett metsapähklitega (selline halvaa sarnane hästi magus asi, aga hästi hea!) ning no ei suutnud vastu panna, sõin vist umbes 100 g seda ära. Sellele lisaks veel 9 tükki šokolaadi ka. Samas nende arvelt jätsin õhtusöögi ära ning tegin kõva trenni hoopis õhtul, loodetavasti juurde ei tule midagi. Homme lähen teise nädala neljanda päevaga edasi.

PS. Praegu poes müüdavad apelsinid on tõesti imepisikesed, ma hommikuti söön ikka terve apelsini ära. Kas teised siin söövad/sõid pool või terve?
 
mussu 11. juuni 2009, kl 16.49
No nii, ei pidanudki vastu nelja nädalat! Neljanda nädala kolmandal päeval hakkas nagu natuke paha-pea käis ringi ja üldse... Isu küll erilist pole, kuid tegin eile kapsasuppi tomatikonserviga ja porgandi-sibulaga.Sõin kuuma suppi kohe kaks kausitäit. Tunnen miskipärast, et pean natuke rohkem sööma, sest liha-kala ma sõin väga vähe. Otsustasin eilsest(3.p)neljanda nädala jätta ja hakata hommikuti jälle muna-kaks sööma ja mõni hommik ka veega kaerakliiputru ja muidugi juurikad ja puuviljad.
Kolme nädalaga läks siis 9 kilo ja olen väga rahul. Mõistatuseks ikkagi see söögiisu kadumine. Katsun nüüd kaalujälgimise põhimõtteid vähehaaval järgima hakata. Sooviks oleks veel 7 kg maha saada.
 
k* 11. juuni 2009, kl 17.44
Kas Teil on välimuses ka näha, et olete alla võtnud?
 
aga 11. juuni 2009, kl 19.53
palun pange oma pikkus ja algkaal ka,kes te siin viimati nyyd vastanud olete.Sooviks väga teada!Tahaks ka seda dieeti teha!

aitähh ja andke siis teada meile!
 
aga 11. juuni 2009, kl 20.04
tahaks veel teada,et kas teil need kg kadunud ikka peki arvelt v6i lihaste ja vee??...st et kui ennast nyyd peeglist vaatate,on keha ilusamaks läinud v6i nii??.. ja kas k6ht väga kinni ei läinud?
 
aga 11. juuni 2009, kl 20.04
tahaks veel teada,et kas teil need kg kadunud ikka peki arvelt v6i lihaste ja vee??...st et kui ennast nyyd peeglist vaatate,on keha ilusamaks läinud v6i nii??.. ja kas k6ht väga kinni ei läinud?
 
pohlake 12. juuni 2009, kl 09.02
nädal tehtud. kadunud -3kg.
algkaal 90 kg pikkus 177 cm.
 
Jennifer 14. juuni 2009, kl 12.48
Alustasin täna. Praegu on kõht küll ilusti täis :) .
 
Kerli 14. juuni 2009, kl 19.56
Kas marineeritud või hapukurk võib ka olla ?
 
kuule 14. juuni 2009, kl 20.03
ma arvan et ei v6i ju:p Loomulikult ikka värske pea olema!!!!
 
Kerli 14. juuni 2009, kl 23.33
Selge :D igaksjuhuks küsisin :P
 
Süsivesikud 15. juuni 2009, kl 14.09
Need ju meie põhilised kaalutõstjad. Selles dieedis neid ju olematu kogus. Pealegi harjub tavaliselt JUST KUU AJAGA keha ümber oma toimetamised. Seega nendel, kes vastu peavad, peaks tekkima hoopis teistsugune isu ja toitumusharjumus. Magusaisu kaob ja puu-juurvilja pidevalt. SEE ONGI JU TERVISLIK TOITUMINE !
Edaspidi tulekski sellis menüüga enamvähem edasi minna ja pidude puhul patustamine siis küll ei mõjuks. Paraku tuleks hommikusöögi hulka kindlasti arvata oomegaid sisadav õli. No et karv läigiks ja süda töötaks... Talvel lhtsalt võimalikult rohkem hautatud juurvilju tarbida. Värske aedvili ja puuvili on jahutava toimega(hiina teadus) ja see annabki sisemi külmatunde. Hiinased näiteks ei söö kartulit alates sllest ajast, kui ilm miinuseliseks läheb. Ja talvel peaks toit vürtsitama, mis annab sisemist sooja. Kõik on lihtne. Seega edu teile ja mõelge, kuidas oma menüü edaspidi sätite. Kuu aega on pikk aeg ja aelle ajaga on väga võimalik oma isud taltsutada. :)
 
mussu 16. juuni 2009, kl 07.33
Lõpetasin siis neljanda nädala oma menüü järgi - sõin natuke leiba , kodujuustu, kapsasuppi, tomatit-kurki ja kabatsokki praadisin vähese õliga, ilma õlita ahjus ei olnud ikka suurem asi küll. Sõin ka saslõkki , taist liha ja hommikuti klaas õunaäädikavett. Isu endiselt ei ole, tahaks ainult rohkem puuvilja. Küsiti, kuidas väljanägemine on peeglisse vaadates, no endisega võrreldes ikka juba päris hea- riided istuvad paremini ja näonahk kuidagi klaarim . Algkaal oli 102 pikkus 178 , nüüd siis 92. sooviks oleks 85kg. Kellel ikka tahtmine on tõsine, saab selle nelja nädalaga hakkama küll, sest isu tõesti väheneb, et mitte öelda kaob. Jõudu ja kena suve...
 
nm 16. juuni 2009, kl 12.23
to mussu: v6tsid siis 4-nädalaga puhtsalt 10kg alla? VäGA TUBLI OLED!!!
 
Liisukas 09. juuli 2009, kl 13.39
Läheb siis uuesti see dieet :)
Eelmine kord läks -3,5
Vaatame siis, kuda seekord välja kukub =)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!