Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
.-5 kg klubi kuni 19.06.2015 ehk Jaanipäevaks saledaks
 
Britta 09. aprill 2015, kl 08.58
Nii, -5 kg klubi alustab taas, seekord on lõpptähtaeg 19.juuni ehk siis Jaanipäevaks saledaks. Oodatud senised ja uued osalejad :)

Räägime reeglid ka üle :) Grupp on mõeldud nendele, kellel soov hiljemalt 19.juuniks vabaneda vähemalt 5 kg-st.

Kaalumine reede hommikuti (esimene siis 10.04.) ja näitude edastamine kuni pühapäeva õhtul kuni kl 18-ni. Gruppi võtame sellel näd vahetusel ühinejaid ja kes veel pihta ei saa, siis võimalus ka 17.04. veel. Peale seda on tabelis osalejad lukus :) Nii et alusta kohe :)

Koos näiduga palun edastada kaalu number ja edaspidi ka nädala kaalu nr muutus ja kaalu nr muutus kokku perioodi jooksul, st igaüks ise arvutab selle :) Samuti jagame oma õnnestumiste ja ebaõnnestumiste põhjuseid, mida teeme, et kaalu nr väheneks, jagame muljeid, kogemusi, küsime ja vastame.

Tabelist eemaldame, kui on edastamata kolm järjestikust kaalu näitu VÕI kui kirjutatakse ainult kuivad numbrid ja ei jagata oma kogemusi-emotsioone-kokkuvõtteid nädalast.

Kohtumiseni juba homme uute numbritega :)
 
caro 10. aprill 2015, kl 08.39
Alustan siis 170 ja 68 kg.
 
Senna 10. aprill 2015, kl 09.16
164 cm ja 71 kg
 
Britta 10. aprill 2015, kl 10.38
Kui lugesite postituse läbi, siis selle grupi mõte on jagada oma mõtteid, kuidas soovitakse oma soovkaalu saavutada, söömine, liikumine, muljed, emotsioonid ja suhtlemine kasvõi kord nädalas pikemalt :) Nagu oli ka eelmise tabeliga :)

Seega jätan endale õiguse tabelisse lisamata jätta need, kes vaid numbreid kirjutavad, see ei motiveeri kedagi :)

Ma ise peale suuri pidustusi peaaegu eelmise tabeli alguses tagasi ehk 77.5 :( Proovin Dukani dieediga alustada, vaatan, mis saab, ehk saab järje peale ja kuna ilmad ilusad, siis plaanin iga päev vähemalt tunnike värskes õhus ka liikuda :)

Ja teised? :) :)
 
Britta 10. aprill 2015, kl 10.41
Andmed siis, mida tabelisse paneme:
vanuse nr, pikkus, hetke kaal :)
Ning selgitusse, KUIDAS plaanis vähemalt -5 kg maha saada ja mis motiveerib, võiks ka kirja panna :)

Järgmistel nädalatel hetke kaal, kaalu kaotus nädalaga ning ka kokku maha võetud kilod :) Ning muidugi kommentaarid, mis põhjustasid õnnestumise või ebaõnnestumise ning edasised plaanid jm huvitavat ka, mida jagada soovitakse :)

See on selle klubi omapära ja oodatud kõik, kellele see sobib :D
 
paksuke 10. aprill 2015, kl 10.45
Tere kõigile! Mina alustan ka koos teiega:) 167 ja juba 83,3. Kaks päeva tagasi võtsin ennast kätte. Olen käinud 8 kilom. ringidel ja õhtuti, peale 18-19 mitte söönud. Kahe päevaga kadus kilo, eks nüüd läheb aeglasemalt. Praade pole ka lõunaks söönud.Vaatan alguses nii, kas ja kuidas see kaal liikuma hakkab.
 
paksuke 10. aprill 2015, kl 10.46
37 vana. Motiveerib kapitäis riideid:)
 
caro 10. aprill 2015, kl 11.01
170 ja 68.vanust 39 Liivakellast on saanud tünn. Riided on nii ümber ja keha punnitab üle püksivärvli. Kas osta uued riided või dieet. Valin viimase. Motivatsioon missugune :)
Aga kuidas siis. Tänases läheb kirja iga amps mis suhu läheb. Magusale ei. Liha ei armasta aga olen suur maiasmokk. Järgmisel nädalal täpsustan mis ja kuidas läks.
 
nõuanne carole 10. aprill 2015, kl 11.40
Kui Sa oled magusasõber ja sellele täielikult ei ütled, murdud sa varem või hiljem nagunii. Või oled pidevas stressis ja imestad miks kaal ei lange. Soovitan väheses koguses magusat menüüsse jätta. Näiteks paar ruutu tumedat shokolaadi hommiku- ja lõunasöögi juurde.

Aga noh, eks Sa lõppkokkuvõttes tee nii nagu ise õigeks pead.
 
Senna 10. aprill 2015, kl 11.49
Ok kirjutan uuesti, vanust 27, kaal 71 ja pikkust 164. Lõeesmärk oleks 59, aga 5 kg maha saadest saaksin normkaalu

Olen juba kaalulangetamise teel tükk aega, kirjutan üles, mida söön ja arvestan kaloreid. Trenni on kavas teha vähemalt pool tundi iga päev, soovitavalt ikka rohkem. Ega seal muud tarkus ei ole, mõned reeglid:
-puhtalt saia ei söö, koogikesed, küpsised, tordikesed ka keelu al
- joon vett vähemalt 6 klaasi päevas
-palju köögivilju
-šokolaadi ei söö

Muid reegleid mul eriti pole, selle kavaga olen alla võtnud veidi üle 10 kg ja vaja teist nii palju veel alla saada
 
caro 10. aprill 2015, kl 11.51
Täna . Ei olegi midagi magusat saanud täna. kui tomat just selle alla ei lähe.
Aga stress on talve ja pimeduse vastu. Igal kevadel nagu keha ärkab. Ju ma olen selline siili ja karu tüüpi.
 
Efka 10. aprill 2015, kl 12.51
Ühineksin ka :)
Vanus 26, pikkus 171, kaal 73,5.
Motivatsiooniks on suvi ja lühikesed teksad, mis endale valmis ostsin, aga millega hetkel veel eputama ei läheks :D Lisaks veel see, et aastaid tagasi 68kg kaaludes mäletan, et kõhulihased paistsid ilusti välja ja sellist kõhtu nagu siis, oleks selleks suveks ka vaja.
Üritan oma eesmärgi saavutada süsivesikuvaese dieediga. Nimelt ei puutu ma siis saia, pastat/nuudleid/makarone, riisi, kartulit jms. Magusaarmastaja ma absoluutselt ei ole niiet selle koha pealt on õnneks kerge :) Enamasti söön siis muna, kodujuustu, kana, kala, puuvilja ja juurvilja, täistera wrappe, kohupiima ja vahel kui saia isu peale tuleb siis maisileiba :)
Edu meile!
 
Pirn 10. aprill 2015, kl 13.56
Tere!
Mina kah yhineks, pikkust 171, vanust 30 ja kaalu 69,5 tänahommikuse seisuga :(
Pean siinkohal mainima, et olen sellise kerge kondi ja koheva rasva tyypi :D Ehk siis enamus minupikkuseid näevad 60 kg juures ilusad välja, siis mina olen lihtsalt paks. Olen korduvalt mõõte võrrelnud ja minul sellise kaalu ja pikkuse juures ymbermõõdud kuni 10 cm?! suuremad kui teistel. Ja trennis pole asi, lapsest saati trenni teinud va siis viimased aastad.

Kavatsen magusast ja näksimisest loobuda, kuna olen oma yleliigsed kilod kogunud täieliku ja absoluutse magusasôltuvusega. Kolm kontrollitud toiduportsjoni päevas on minu plaan. Pluss muidugi trenn.

Tervitused teemaalgatajale viitsimise eest! :)
 
Pirn 10. aprill 2015, kl 14.00
Ahjaa, mind motiveerib kapitäis riideid, mida pole 2 a saanud selga panna ja uusi ei raatsi kah osta.
 
Error 10. aprill 2015, kl 14.37
Vanus 29, kaal 62,8, pikkus 169. Eesmärk 55kg.

Mina jälgin toitumiskava (alates sellest esmaspäevast) ja teen jõusaalis trenni. Samal viisil tegutsedes sain sügisel väga heasse vormi, kuid viimastel kuudel tekkinud stress ja motvatsioonikriis on tõstnud kaalu ca 7 kg võrra. Nii et endal ebamugav ja raske olla, samuti ei mahu enam riided selga.
 
Marri 10. aprill 2015, kl 15.35
endine Murri.
mõtlesin, et mis ma siin oma kassi nimega ikka kükin, teen väikese paranduse. :)
pikkus 176, vanus 53, hetkekaal 81,4.
ehk siis eelmisel finaalikaalul 1 kg juures. näed, võtsin klubikaaslase reha viimase kriitika omaks ja parandasin kohe usinalt näitu! :D
tegelikult võtsin üle pika aja suhteliselt vabalt, muud midagi. ja ka sellele mõtlesin, et ei tea, kas mul siiski on mõtet sedaviisi jätkata, sest see lchf süsteem ilmselt kaalulangetuseks minu puhul eriti tõhusalt siiski ei toimi.
mott oli ikka veel eilegi täitsa maas selles osas.
aga noh, hetkel päike paistab ja seis ei tundugi ehk nii lootusetu, seega olen loll ja järjekindel ning lasen hetkel samas vaimus siiski edasi.
salaja muidugi loodan imele ikka. :)
 
Aprill 10. aprill 2015, kl 17.01
Mina tulen üle suveks saledaks grupist, kuna seal vähe liikmeid ja grupp hakkab välja surema.
Vanus 33, pikkus 175, kaal 67.
Olen normaalkaalus, kuid talvel kogutud 4-5 lisakilo häirivad mind ja teevad riided kitsaks. Märtsikuus ei saanud veel õiget hoogu sisse, kuid ligikaudu 1 kg vist kaotasin.
Ma pean hakkama hoolega toitumist jälgima; väikesed portsjonid, vähe magusat ja saia ning palju juur- ja köögivilju. Praegu olen toitunud isudele vastavalt ja ka hilisõhtul söönud ning seetõttu kaalu tulebki juurde.
Tahan hakata järgima reeglit, et 3 tundi enne magamaminekut ei söö. Samuti ei tohi süüa, kui kõht pole tühi!
Plaanis teha 3x nädalas trenni ning ilusa ilma korral joosta/jalutada/liikuda looduses. Vedelikku (vesi/taimetee) tarbin koguaeg palju, seda ei muuda. Alkoholi tarbimist vähendan ka, aga mõned klaasid kuiva veini ikka nädalavahetusel tarbin.
Kui mu süsteem ei tööta, siis pean midagi muud välja mõtlema. Mõnikord olen keefiripäeva teinud ja see on lisanud motivatsiooni ning mao kokku tõmmanud.
 
reha 10. aprill 2015, kl 21.14
35.a., 181,5 cm ja täna 81,5kg.

Alates novembrist 2014 olen LCHF järgi söönud ning sellest ajast alates kaotanud ca 4-5kg. Osalesin ka Britta eelmises grupis ning minu jaoks oli see kaalujälgimise juures väga-väga abiks. Aitäh Britta, endise ja praguse grupi eest!

Eelmisel nädalal oli mul viimase 5 kuu suurim motivatsioonikriis. Sõin 2 päeva süsivesikuid ja mõtlesin sügavalt järele, kas mul ikka on seda LCHFi vaja. Tulemus: sain aru, et ikka on vaja. Nii on maitsvam ja kergem.

Nüüd on plaan selline, et kuni jaanipäevani teen LCHFi. Väga range ei ürita olla, sest värskest kraamist ei taha ma küll oma keha ilma jäta. Jaanipäevast oktoobri alguseni plaanin süüa paleo järgi, s.t. lisan menüüsse kõik juurikad ja puuviljad, jätan täitsa välja piimatooted.

Britta välja pakutud -5kg on muidugi imeilus unistus, sest siis oleksin täpselt oma lemmikkaalus. Minu viimase 5 kuu LCHF tulemused ei anna just palju lootust see eesmärk saavutada... aga no kui unistada, siis juba suurelt, eks!

P.S. Marri-endine-Murri, mõtlesin ka uue grupi puhul ja sinu eeskujul võtta uueks nimeks "keha" endise "reha" asemel, aga... las ta jääb.
 
Tipptäpp 11. aprill 2015, kl 00.58
37 aastat, 170 cm ja 84kg
Jätkan nii nagu olen väikeste tõusude ja mõõnadega aasta algusest toiminud, ehk siis paastudieediga 5:2. Kindlasti proovin panna rohkem rõhku liigutamisele.
Suured tänud Brittale uuesti seda gruppi vedamast!
 
Britta 11. aprill 2015, kl 08.24
Väga vinge, et meid ikka järjest koguneb, nii seniseid kui uusi kaasalööjaid, nii tore :) Ja aitäh kõikidele ka oma motivatsiooni põhjusi, toitumis- ja liikumisplaane jm jagamast, motiveerime siis üksteist kuni jaanipäevani välja ja kes alustavad, läheme koos ka lõpuni, eksju? :) :) Imelist päikselist nädalavahetust kõikidele :)
 
Marlee 11. aprill 2015, kl 10.38
Hei-hei!

31/160/69.3 tänahommikuse seisuga.

Meeletult keeruline ülesanne on see kaalualandamine. Üritan siin vaikselt juba nii enam-vähem paar aastat. Vahel läheb veidi paremini, vahel halvemini. Olen nii 66 peale vahepeal ikka saanud, aga mitte püsivalt.

Loodan vähendada suhkrut, jahutooteid, õhtust söömist. Oleks tore, kui liikuma ka saaks. Siiamaani on kõige keerulisem just see enda liigutamine. Vahel suudan end kokku võtta, kuid nii 1-2 korda, ja siis jälle mitme kuu pärast paar korda.

Nii et edu meile kõigile! Selle ajaga peaks ikka 5 kg alla saama...
 
Agness 11. aprill 2015, kl 14.32
Vanus 43 - 170/70
loobun jahutoodetest ja suhkrust.
65 on hea eesmärk, sest eelmine suvi olin selles numbris. Riided selga lähevad, aga enesetunne on ebamugav:(
 
Cherry 11. aprill 2015, kl 20.53
Mina ka jälle ühineksin, sest eelmisest grupist sain nii palju indu ja kaotasin ca 8 kg :)
Nüüd nii palju ei ole vaja kaotada.
Hetkel kaal 60,2 kg. Kui 5 juba ette tuleb, olen jube õnnelik.
Kavatsen ikka toituda nii, et vähem süsivesikuid. Ehk siis hommikuks muna, lõunaks salatid ja supid, õhtuks liha, kana, kala. Kartulit, makaroni, magusat, leiba, saia ei söö. Trenni ei tee. Juurde joon teed kaneeliga ja nii need kilod lähevad.

Aitäh, Britta! Ilma Sinu eestvedamiseta ei oleks ma seda kõike suutnud!
 
Täht 11. aprill 2015, kl 21.58
Täht, 59 a, 166 cm, algkaal 79 kg.
Alustame siis taas. Tänu meie grupi koostööle sain ligi 10 kilo kergemaks ja üks 5-ne tsükkel kuluks veel hädasti ära.
Väga meeldiv, et Murri-Marri ja teised eksid uuesti pundis. Ja väsimatu hing Britta viitsib jännata ikka ja jälle.
Kuu aega sõin kõike, kaal säilis. Nüüd tuleb hakata kaloreid lugema, et väheneda. Seda seni, kui viis kilo kadunud.
 
Patsient 12. aprill 2015, kl 09.19
33-aastane, 171/77

Pean ca kuu aega haiglas vedelema ja siin oleks kohane alustada 5 liigsest kilost vabanemisega. Söön 3 x päevas haiglalurri, trenni teha ei saa ega kavatsegi teha. Vaatame, mis juhtub.
 
Liisa 12. aprill 2015, kl 17.30
34/160/65,8
Soovin end suvekleidis hästi tunda. Mitte muretseda, et siin ja siin on üleliigne voldike.
Eesmärgi saavutamiseks loobun kõigist maiustustest ja lisan igasse päeva vähemalt 60 minutit kõndi/võimlemist vms.
 
Britta 12. aprill 2015, kl 19.07
Nii, meie uus ja Jaanipäeva väljakutse esimene algtabel siis siin :) Tore, et meid nii palju kogunes. Kokku on meil siis 10 nädalat kuni Jaanipäevani, piisav aeg..

Järgmisel nädalal ootame siis kõikide tulemusi, st uut kaalu nr ja ka märget, kui palju muutus on, loodetavasti ikka miinuse poole ning ka seda, kuidas toitumine-liikumine-mõtlemine nädala jooksul on olnud, et eesmärgile jõuda :)

Kui keegi veel soovib osaleda, siis järgmise nädala lõpus on selleks võimalus, siis on seekordse tabeli seltskond lukus :)

Nimi Vanus Pikkus Algkaal AlgKMI
paksuke 37/ 167/ 83.3/ 29.87
Täht 59/ 166/ 79/ 28.67
caro 39/ 170/ 68/ 23.53
TippTäpp 37/ 170/ 84/ 29..07
Marri 53/ 176/ 81,4/ 26.28
Efka 26/ 171/ 73.5/ 25.14
Senna 27/ 164/ 71/ 26..04
reha 35/ 181,5/ 81.5/ 24.74
Britta 44/ 167/ 77.5/ 27.79
Pirn 30/ 171/ 69.5/ 23.77
Error 29/ 169/ 62.8/ 21.99
Aprill 33/ 175/ 67/ 21.88
Marlee 31/ 160/ 69.3/ 27..07
Agness 43/ 170/ 70/ 24.22
Cherry 33/ 172/ 60,2/ 20.35
Patsient 33/ 171/ 77/ 26.33
Liisa 34/ 160/ 65.8/ 25..7
 
n2itsik 13. aprill 2015, kl 10.15
Tere, oleks ka soov liituda:)
Hetkel veel olen 26. Pikkust on 160 cm ja kaalu...84,4kg. Ehk siis minu pikkuse kohta väga palju. Ja eks ma selles saan süüdistada ainult enda suud:)
Kuidas ma kavatsen kaalu langetada? Liitusin sellise asjaga nagu Fitlap. Seal on ette antud retseptid ja vastavalt minu kaalule ka kogused, mida peaksin sööma. Ma olen seda jälginud hetkel kuskil nädala. Ja kui on tegemist trennipäevadega, siis arvutab suurema toidukoguse. Küllap olen ma natuke laisk. Saaksin ju ka ise retsepte otsida aga küllap on nii kergem:) Liigun ma tegelikult üpris palju.
Mis mind motiveerib? Esiteks tervis. Minu peres on palju haiguseid. Ja kuigi need otseselt kaaluga seotud pole siis arvan, et suur ülekaal võib kaasa aidata. Teiseks tahan ma tunda jälle seda kui hea on liikuda. Mitte, et mul praegu liikumine raske oleks aga kergema kehakaaluga on see palju kergem:)Jaksu on rohkem. Ja kolmandaks...ma ei ela Eestis aga lähen juulis koju puhkusele ja ma tahaks selleks ajaks natuke väiksem olla:)
 
Triin 13. aprill 2015, kl 21.05
34a, 159cm ja 60kg.
Minul on tegelikult suuremad eesmärgid kui 5kg, aga no alustame sellest.
Olen kogu aeg kaalunud 49 - 53kg. Ja nüüd järsku, poole aastaga on kaal tõusnud, hull polster on ümber jne, riied on kõik endised, aga maru pingul ümber, ehk siis ei sobi enam.
Olen aastaid käinud õhtuti jooksmas, nii u 4,5km IGAL ÕHTUL. Lisaks teen trenni youtubes leiduvate videote järgi.
Söön tervislikult. Ma tegelikult ei teagi, mida veel teha, et ümbermõõdud väheneks.
Kuna käin ka väga palju reisimas, siis eesmärk ongi tegelikult rannapiltidel rabav välja näha :) Praegu pean kuhugi palmiokste ja muu jama taha poolenisti peitu pugema.
 
Kiqu 13. aprill 2015, kl 22.50
Tere, tahaks ka liituda :)
olen 19, pikkust 170 cm ning kaal 67,5 kg
Kaalu alandamiseks jägin oma päevast kalorinormi ja käin 3 korda nädalas aeroobikas. Motivatsiooniks oleks gümnaasiumi lõpuaktus, mis toimubki täpselt 19 juuni :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!