Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uksed avab klubi `100`
 
Feromoone 07. aprill 2013, kl 16.29
Kõik soovitavad siin harjutusi teha:) Aitäh joogi ja sooja koha eest.
 
kuunägu 07. aprill 2013, kl 16.31
Hm, lõhkilöödud panne pole näha ja unistustest pole ka suurt midagi kribatud. Ilmne ebaõnn.
 
Nils 07. aprill 2013, kl 16.43
mõnusat talve uut tulekut, kuunägu!:))
tuleb tunnistada, et jah, täna on selles pisikeses porises tiigis oma karvase pesa teinud ebaõnn, eks see on vististi jääst tingitud, mis hoolega juurde tekib ja nii pannid kui unistused ära jäätab,,,,aaaaga SINUL ikku ju mõni end karmanitaskus varjab?....või siis ei varja, sest kus on kuunäol karmanid, või kas tal üldse mõni selline on või oled sa üleüldse kuunägu /liig kuiv ja konstanteeriv kui järgi mõtlen/n
 
kuunägu 07. aprill 2013, kl 16.55
Talv tuli ja jääb veel mõneks ajaks, tuiskab ta kinni nii teed kui rajad. On päevades õnneks veel päikesesära, mis sulatab lume ja jäite ära.

Ma unistan küll ja vahel suurelt, kuid siis võtan maha ma nendel tuure. Ootan ja loodan, et saabub pea kevad, kus rohelust-lilli mu silmad näevad. Unistan sellest, et kõigil siin maal, oleks vähegi kergem elada. Et inimesed oleks sõbralikud ja mornus neil liialt kallal´ ei tikuks. See pisike osa mu unistustest, mis teistele tegin ma avalikuks.
 
kuunägu 07. aprill 2013, kl 16.58
Feromoone, mina ei viitsi harjutada, ega see klubi pole spordisaal, vaid lõõgastumise koht siiski. Vähemalt mulle näib, et ideaalis see võiks nii olla.
 
vaaaal 07. aprill 2013, kl 17.04
jee-jeee-jeeee, ah, tänaseks aitab:)
 
kuunägu 07. aprill 2013, kl 17.07
Vaaaal, kas su jõud on su nii maha jätnud, et vaid kolme jeega piirdud?;)
 
Nils 07. aprill 2013, kl 17.07
vau, kuunägu, vauuu! su luule on karm, samas pimedalgi näha on sarm, millega kirjad oma read, häbenema ma kõhklusi pean:)
 
Nils 07. aprill 2013, kl 17.09
terrrre, vaalapliks, misasi see su nii võhmale vöttis sis? minap see täna küll ei polnud /kuigi mul on sest südabest kahju tegelt:P/
 
blondiin 07. aprill 2013, kl 17.10
vaal harjutas lakonismi, või oli see laksatiiv...?
 
kuunägu 07. aprill 2013, kl 17.12
Pime ei näe paraku midagi, seega see teda ei segagi, mis kokku siin teemas kribatakse või mis juttu siin üldse pläratakse.
 
vaaaal 07. aprill 2013, kl 17.13
narrid, see oli seltskonnakontroll:D
 
Nils 07. aprill 2013, kl 17.15
äkki see oli hoopis süvenev anakronism hoopiski, mh, blondi?

:D

vaalapliks, paluks mitte sabaga!!! veega palun väga, kannatan välja, aga sabaga antava vastuse järel tuleb mind seinalt maha kraapida - mitte, et ma selle ära teenind poelks- aga sellegipoolest, äkki saab teistmoodi ka??? pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiise;P
 
kuunägu 07. aprill 2013, kl 17.16
Mida siin üldse kontrollida vaja, et kes mis nime alt plära ajab?:)
 
Nils 07. aprill 2013, kl 17.19
kuunägu, sa oled millestki häiritud või olen mina millestki valesti aru saanud (nagu ikka), tahad ma panen spiraali tiiki ja lasen vee soojaks, tekitaks ühe tõelise sannikovi maa siia keset delfi merd, mh? ah? onju hea mõte???n
 
vaaaal 07. aprill 2013, kl 17.20
vaja vaadata ega keegi l..lund silma kavatse loopida...
 
Feromoone 07. aprill 2013, kl 17.28
Kuunäo ja tema avalduse poolt ning klubiliikmete ettekirjutatud harjutusi teen ehk mõnes teises kohas.
 
blondiin 07. aprill 2013, kl 17.29
vaal, sa peaksid igasugu lendava ollusega juba ammu harjunud olema. nagunii niriseb mööda külgi maha, loopijad saavad kõigest naha soojaks.
 
Nils 07. aprill 2013, kl 17.31
vaal, kas sulle tundub ka, et kuunäol oleks nagu päevad või on asi ainult minus?;P
 
vaaaal 07. aprill 2013, kl 17.33
http://pontu.eenet.ee/player/saunja.html

no on see siis nüüd ilus tegu...
 
kuunägu 07. aprill 2013, kl 17.39
Ei saa aru, kas sa Nils provotseerid teadlikult või oled liba. Kergitan su avalduse peale vaid kulmu.
 
Nils 07. aprill 2013, kl 17.40
oi, te ikka saite õigesti aru, et ma õnnepäevi mõtlesin, kodanikud delfi jäämere asukad???!

ONJU;P
 
kuunägu 07. aprill 2013, kl 17.44
Pole täna vist jäämere lainel.
 
Nils 07. aprill 2013, kl 17.49
pean häbiga tunnistama, et see oli loll nali ja provokatsioon ühestükis, et te päid püsti ajama panna /nagu sel paunja kotkal/, nuh, see õnnestus, palun kergemat karistust. pealegi ei tundunud minagi sind ära...võibolla on mul endal mõned päevad /kõik on võimalik, eksolegi/

ähhm, lähme parem basseini ja vaatame mõnd õudukat, kuidas tundub? egas me höffist kehvemad pole, mis?
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 07. aprill 2013, kl 17.53
Oh jesss, Nilsikene. Suplema! Kuidas muidu, nii mõnna juuuuu!:))) Nii romantiline õudukaid vaadata, eks ole, ää.

***
Nüüd on kuunäolikum vai?
(Irwitan pihku:)))))))))))))))))))))))))))
 
Feromoone 07. aprill 2013, kl 17.57
Härra Nils mõtles ilmselt saunja kotkast, aga see on tõesti vapustav vaatepilt.
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 07. aprill 2013, kl 17.58
Nuuuhhh, Nils! Ajud keerdus ja sõlmed sees?:)
 
blondiin 07. aprill 2013, kl 17.59
sorisin siin filmikollektsiooni ja pakun teile õdusa õudukaõhtu sisustamiseks 'the collector', 'drag me to hell' ja neile, kes ilma õudusteta õudukat eelistavad 'long weekend'.
 
Nils 07. aprill 2013, kl 18.02
njah, ma ei tunne kuunägu ära täna ja kõik, ma ei saa miskit teha, kuigi su reageering mu lolli nalja peale oli õige, pole sa ise täna õige:(

/vo on mul lihtsalt kõht liiga täis või sinul hing/
 
Nils 07. aprill 2013, kl 18.06
jah, Feromoone, just seda ma mõtlesin:) hetkel mõtlen misasja need varesed seal nüüd sedasi röögivad;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!