Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kooselu mõte vanemas eas?
 
biitseps 04. mai 2013, kl 23.35
ühest purgist õlust ei muutu isegi naised ilusamaks, elust rääkimata.
 
eip 05. mai 2013, kl 10.19
Mitu purki pead tavaliselt tühjendama, et kaaslane ilusaks muutuks?
Elu on karmilt ilus ka õlleta. Õlu on niisama hea jook.
 
tibu 05. mai 2013, kl 19.31
Kui see õllekene ikka nii mõjus on, et naisi ilusaks juua, järelikult ongi naised koledad, sest neid ei jaksa mehed ilusaks juua, enne kukuvad joodiku nime alla kinni.
 
eip 05. mai 2013, kl 19.49
Järelikult on joodikud eriliselt valivad mehed, kellel on üliarenenud ilumeel. Joodikutest mehed on niisiis naiste endi poolt tekitatud. Vaesed mehed, nii ränk saatus- juua päevast päeva naisi ilusaks.
 
suss 05. mai 2013, kl 19.57
Tibu on väärt rohkem, ühest õllepudelist ei piisa. Tuleb pudel viina ära juua.
 
eip 05. mai 2013, kl 20.25
Kas keegi on päriselt ka kellegi ilusaks joonud?
 
oli 05. mai 2013, kl 21.53
kunagi mees, kes käis kõrtsis ja peale igat õlut võttis taskust pildi vaatas ja otsustas, võtan veel või tänaseks aitab. lõpuks sõbrad küsisid, kelle pilti sa vaatad.
ämma, kui ämma muutub ilusaks, siis aitab. selle mehe peod olid tavaliselt väga pikad.
 
kai 05. mai 2013, kl 23.27
enne abiellumist ikka amm yle vaadata. kui amm ei meeldi, ei siis ka kooselu kaaslasega klapi.
 
M51 05. mai 2013, kl 23.33
No loomulikult tuleb ämm enne üle vaadata, kui asi tõsiseks läheb. Sest kui asi edasi/hästi läheb, on sul 30 a. pärast kõrval praegusele ämmale väga sarnane olevus, samad jutud, sama iseloom ja eks ka sama välimus.
Uskuge, minul jätkub neid kogemusi...
 
viimasele m51-le 06. mai 2013, kl 14.21
Kus sa ämma üle vaatad, enamus 50+ naiste ämmadest ammu juba hooldekodudes,pole seal midagi üle vaadata.Sinu kogemuste järgi elades võid vaid muresid koju tassida, ole parem vait!
 
:) 06. mai 2013, kl 15.12
Kas olles 51 aastane mees on lubatud jahtida ainult 50+naisi ja isegi mitte vahtida 50- naisi? Karm värk:)
 
küsimus 06. mai 2013, kl 15.39
Mehele, kes oma karmi ja kurba elu lahkas, olles kolm korda abielus ja kooselus: keda sa siis tegelikult taga nutad. Kui kõik abielud on lõppenud, siis nüüd oled kurb, kedagi ei taha. Üksi olla ka ei taha ja
Mis tegelikult toimub? Mida sa tahad? Viriseda või on ka põhjust?
 
kraaks 06. mai 2013, kl 21.01
mitte ainult ämmad...naised peavad ka tulevase mehe isa, vanaisa ja veel parem vanavanaisa üle vaatama...nad tuleb erisuurendusega suurendusluubi alt läbi lasta. taevake, mis küll saab, kui tulevane mees vananedes vananeb, natukene kühmu vajub või kõtukesse kasvab...või halliks läheb, või..., või..., või...jne. või tal ilmnevad mingid sarnased märgid oma esivanematega. oi jeerum, jeerum, mis siis küll saab!?! :DDD
parem juba oodata jaanipäevani, või jõuludeni, või jüripäevani, või veel parem...hüpata ojja. :DDD
 
rästu 06. mai 2013, kl 21.21
nuuh...ma käisin ja klaarisin tagantjärgi asju...:))) a
 
kraaks 06. mai 2013, kl 21.32
rästu

kelle sa üle vaatasid...isa, vanaisa või hoopiski vanavanaisa?:DDD
ojja sa ei karanud...seda taipasin ma isegi:DDD
 
rästu 06. mai 2013, kl 21.42
vaatamisega raskusi...aga juttu ajasin ja klaarisin nende kõigiga...:)))
 
rästu 06. mai 2013, kl 21.44
kõigiga...surnuaed on üks koht kus ma ennast eluga kurssi viin...:)))
 
vaaaal 06. mai 2013, kl 21.47
soo-oh, või sedasi...
 
rästu 06. mai 2013, kl 21.50
ega me jälle teemast välja jalutanud...
 
kraaks 06. mai 2013, kl 21.53
sain aru! tuleb ette, seda teeme me kõik aeg-ajalt. ei tea, kuidas neil sellega on...aga endal on küll peale rääkimist kuidagi kergem tunne.

küll M51 tuleb ja teema rööbastele tagasi veab :)))
 
rästu 06. mai 2013, kl 22.02
alati ikka omakasu mängus...me saame rääkida...nendel valikuvõimalus
 
kraaks 06. mai 2013, kl 22.14
käisin õhtul raba terviserajal jooksmas. kuulsin sellel aastal esimest korda kägu kukkumas...tema ennustuse järgi on mul valikuvõimaluseni veel aega :)))
 
M51 06. mai 2013, kl 22.33
Daamid, ärgem kaldugem põhiteemast kõrvale!
Olen ka mina lindude sädistamist ja kaagutamist kuulnud, ja mitte ainult kevadel ja rabas.
Aga õnneks on olemas topeltuksed ja kolmekordsed aknad (Fenestra).
Täna kontoris nägin, kuidas partner (M) uuris suurel kuvaril kena prinki päikesepruuni keha, ja liikudes ekraanil ülespoole , nägime serva tagant ilmuvat meesterahva nägu. :-))))
Ja nalja jätkus tunniks ajaks.
O tempera, o mores!
Kooselust võimegi üle libiseda argiste toimetuste juurde, nagu elamise sisustamine, mööblimeistrite külaskäigud ja homne maalri viimnepäev.
Elu läheb edasi.
Kunagi pole olnd, et midagi pole olnd (Joseph Shveik).
Ja vaimu kinnitavad raamatud ja neid aitavad omastada loksuvad käärinud viinamarjamahlatooted, mis on pärit Gibraltari naabermaalt, mida just väisasin 15. kord.
Ja visaku see isik minu pihta esimene kivi, kes väidab, et sülitab õhtuse relax-drinki topsi.
Igatahes.
 
kraaks 06. mai 2013, kl 22.37
vabandan kaagutamise pärast.
 
m 06. mai 2013, kl 22.39
Vabandan kirjutamise pärast.
 
rästu 06. mai 2013, kl 22.45
 
Vareseplikale 07. mai 2013, kl 00.52
Sind vajab minu vaim kui toitu elu
või nagu vihmahoogu janus maa;
mind aina kiusab sinust mõlgutelu,
ei ihnsal unuda ta rikkus saa.
Kord aardest hea on meel, ent samas pahaks
teeb meele näriv kartus varga ees;
kord sinuga ma üksi olla tahaks,
siis taas, et näeks mu rõõmu igamees.
Kord sinu nägemise küllast joobun,
kord nälgin, unistades uuest peost;
ma ütlen lahti lõbudest ja loobun,
kui nendel sinuga ei ole seost.
Nii päevast päeva paast ja priisk,
kord küllane, kord kasin on mu liisk.

:Shakespeare:
 
ž 07. mai 2013, kl 01.36
kui juba vabandamiseks läks, siis vabandan lugemise pärast.
 
mehetaoline toode 07. mai 2013, kl 08.24
Vabandan vabandamise pärast!
 
ohhooo 07. mai 2013, kl 10.36
Kas sa vaene mees ei karda, et sind kividega surnuks loobitakse. Seda relax-dringi topsi eestlane ei tea ja võib teadmatusest kivi visata.
Saan aru, et oled paljunäinud-paljukäinud, aga lihtinimeste juures katsu oma sõnakasutusega arusaadavam olla.
Kui nüüd endast, siis kah ei tarbi seda relaxi-dropsi trinki. Kivi ei viska, kardan et viskan mööda, seega kaob kivi viskamise mõte.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!