Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kooselu mõte vanemas eas?
 
M53+ eelmisele 07. aprill 2015, kl 20.36
Tere õhtust.

Viimane postitus pani mõtlema, et nii ongi.
50+ polegi äkki enam mõtet uut suhet ja kooselu otsida.
Oleme ju kõik juba "sisse elanud", eelmiste elude jälgedega ja kartusega saada veelkord haiget.
Minagi sain pooleteise aastaga uue järjekordse õppetunni ning äkki peaksime tõesti ülejäänud elu mönuga võtma ja minema teisele poole üksi kodus olles, nii et naabrid leiavad meid lõhna järgi kaks nädalat hiljem.
Elus korduvalt juhtunud.

Siiski loodame ikka veel leida kedagi, kellega koos vananeda, aga kes tahab hoolida võõrast inimesest?
Jäävad veel omad lapsed ja lapselapsed.
Minu jaoks on nad tõesti omad.
Ja olen ka teisi omadeks pidanud.

Kevad läheneb, linnud lõugavad majaesistes põõsastes.
Paneme elule uue hoo sisse, vaatame, ehk kohtab keegi autoroolis (Mercedes-Benz!) kedagi hallipäist ja siilisoenguga noormeest 53+ (:-)))))))

Austusega

M53+
 
m53-le 08. aprill 2015, kl 01.23
mis õppetunni siis elu korraldas? tegelt sa ikka ise korraldasid, sinu valikud ju.
 
oijah 08. aprill 2015, kl 06.23
Papi on eputrilla, näe,mina siin aga näe, teie mind ei saa, halan ja haletsen...Ise jookseb nooremate naiste järgi,kui tast asja polnud, lahutas naine ära, nüüd siis räägib ,kuidas kõik oli hea. Siilisoen on juba 30 aastat moest ära ja kuidas vanad mehed välja näevad seda võib ka datepiltide pealt näha.
 
kaastundlik 08. aprill 2015, kl 06.41
papi, aga sa lisa siia pilt endast mersu taustal. mutte kukub lausa robinal. samas võib ka vastupidine efekt olla - viimasedki jooksevad laiali.
 
3.variant 08. aprill 2015, kl 08.35
polegi mutte, ei kukkujaid ega jooksjaid
 
mis sest mersust 08. aprill 2015, kl 18.00
mis sest mersust, kui vana mees impotentsusega hädas.
egas naised mersuga sexi, ikka mees võiks ka ju asjaks olla.

ja naine mujalt rakendust leidis. ikka juhtub.
 
M53+ 08. aprill 2015, kl 19.47
Tere õhtust lugupeetud daamid ja huvilised härrad.

Muhe huumor Teil siin foorumis.
Oleme ju enamasti kõik mitmenda ringi inimesed, kes seda siis ausalt tunnistab või kes räägib ennast paremaks.
Ise hindan ennast inimeseks, kes kunagi ei valeta (ka foorumis) aga alati ei räägi kõike.
Kordusena lisan, et elusse on mahtunud kolm abielu ja mõned püsisuhted, aga hetkel seekord õnnelikult vaba.
Vaba nagu lind, vaba nagu kotkas. :-)
Kes meist üldse on eelmisi tekste siin lugenud, see teab, et pooleteise aasta eest oli väga raske lahkuminek ja arvatavasti sellega seotud terviseprobleemid. Õnneks sai silmanägemine taas korda ja ka vaim taastub.
Endise pingelise töö olen vahetanud vaimuvärskendava kolmanda sektori vastu ning naudin päeva. Tuleb puhata, reisida, panustada oma ühingutesse ja iseenda vaimu.
Tuleb oma hinge eest hoolt kanda.
Sõita lähedaste vahet, nautida mõnikord ka eestimaist looduse ilu, ammutada endasse kultuuri.
Kevad hingab kuklasse.
Ja selline abitu inimene võib ju puhtjuhuslikult ja saatuse sunnil komistada kellegi otsa kas teed juhatama või uksest läbi laskma. Ja üks suhe sai alguse ka auto kindlustamisest.
O tempera, o mores.
Elus sõltume juhustest, nii oleme ka siia ilma sattunud. Äkki õnnestub lõpuks veidigi oma elu suunata või mõni õige hetk ära tabada.

Empaatiast pakatav ja kevadmahlu nautiv

M53+
 
tibi55 08. aprill 2015, kl 23.15
empaatiast ei räägi see M53+i kirjatükk küll üheski lauses.
Juhustest elus - pigem neid ei ole. Ja pole ka see juhus, et kiidad ennast just siin. Tule nüüd ilusti maa peale tagasi.
 
möh 08. aprill 2015, kl 23.50
slang.ee/tibi
ilus, kuid rumalavõitu tütarlaps. Blond tibi. Tibidele meeldivad ilusad autod ja rikkad mehed.
 
osaassaa 09. aprill 2015, kl 13.35
...ja kõikidele meestele (autodega ja autodeta, rikastele ja vaestele) meeldivad ilusad tibid.
 
tibi55 09. aprill 2015, kl 20.08
Minu postitus oli mõeldud M53+ le.

Aga, kui siin on keegi tagasihoidlik, hea haridusega ja päriselt empaatiavõimeline mees, siis tema sobiks mulle väga.(:)))
 
mees ju kirjutas 09. aprill 2015, kl 20.20
...õnnelikult vaba!...laske tal nautida vabadust!
 
delfi mees 09. aprill 2015, kl 20.23
Sobiks küll,kui oleksid alla 60 kilo raske ja elaksid Tallinnas.
 
M53+ 10. aprill 2015, kl 00.16
Tere

Lõpuks kodus.
Ilus õhtu Linnateatris Elmo Nüganeni üle pika aja laval nähes, vaba pilet läks kenale neiule - sõbra tütrele ja pärast kena õhtusöök.
Eks ikka inimesed pakuvad vaheldust ja suhtlemine teeb rõõmu.
Aga teatritükk rääkis ikka inimsuhetest ja üksindusest, teineteiseleidmisest ja teistest valikutest.

Eks tähtsaim on endaga rahu teha, jätta teised hinged rahule ja võimalusel elada kellelegi - on need lapsed, kes hakkavad uut kinnisvara ostma, suur koer, kelle niiske pilk kiirgab ustavust, või inimene, kes on kallis.

Aeg meid muutnud on - ütleb laulusalm.
Tahaksin rääkida veel ühe pikema loo, aga - teeme seda nädalavahetusel.
Täna haarab käsi pisikese konjakipitsi ja puhkama.
 
ega joodikut nagunii ei tahaks 11. aprill 2015, kl 00.33
ega öösel üksinda konjakijoojat nagunii ei tahaks enda elusse.
 
M53+ 11. aprill 2015, kl 13.29
Mitte keegi ei taha mitte kedagi.
Püüdku igaüks oma eluga ise hakkama saada.
rästu 11. aprill 2015, kl 15.21
tere, tere...:DDD
foorumile 50+ mõeldes...
https://www.youtube.com/watch?v=OxyjHvDmY0I



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 11.04.2015 19.08.
 
vaaaal 11. aprill 2015, kl 18.48
rästu kah ennast nii jämmeks unistand :D
rästu 11. aprill 2015, kl 19.00
jah...loen ja loen ja loen ja paisun...:DDD
 
M53+ 12. aprill 2015, kl 18.25
Tere õhtust.

Viimane abielu lõppes 2 aastat tagasi.
Ees ootas uus elu - loodetavasti ka kooselu inimesega, kes oli kallis ka 20 aastat tagasi.
Praegu oleme veel eraldi, kuigi tegutseme koos.
Ja kooselu kas tuleb või mitte - see ei muuda enam midagi.
On piisavalt koostegemist, meelelahutust, sõitmist.
Öelge, et see polegi armastus.
Ja nimetage meid veel ka litsideks ja joodikuteks.
Edu kõigile.
 
mina alati imestan 12. aprill 2015, kl 18.40
imestama paneb, et pärast kellegi südame murdmist nooruses, pärast abielusid, pärast laste kasvatamist ja varade loomist, pärast ringiaelemist noorte ja noorematega, pärast eneseotsinguid, mida igane see ka tähendab kõlbab oma vana, esimene armastus jälle täiesti.
rästu 12. aprill 2015, kl 19.14
 
M53+ sellele kes peab imestama 12. aprill 2015, kl 19.35
Tegelikult saavad kokku ikkagi võrdsed inimesed - sama haridusega samast ringkonnast, sarnased silmaringid ja huvid, eneseteostusvajadusega loojad ja juhid.
Ja samast põlvkonnast - ei mingeid noori tibisid, elukogemus kasvab selles seltskonnas ekspotentsiaalselt.
Ja kantakse kõigi laste eest hoolt, ja leitakse jälle teineteist.
Keegi ütles kunagi, et - koerapulm. Nüüd öeldakse - kärgpere. Kõik tunnevad kõiki ja pakuvad ka üksteisele tööd.
Ka selline võib olla elu.
 
tibi55 12. aprill 2015, kl 20.42
Jah, ka selline kärgpere võib elu lõpuks olla...kuid millest see räägib? Reetmistest, liiderdamisest, lubaduste mittepidamisest. Muidugi tulebki endale kinnitada, et see on hea ja see on äge elu.

Ma ise olen muutunud aastatega aina konservatiivsemaks. Ma ei usu sellist õnne. Minu esimene mees lahkus siit ilmast noorelt, teisega tuli lahutus. Mina ei ole rahul, kuigi elan mat. mõttes väga head elu. Praegu ma olen kurb.
See, aga mis inimestel nendes "kärgedes" puudu - on vaimsus. Õnneks on see siiski olemas mu jaoks. Kuid see on teine teema.
 
heegeldaja 14. veebruar 2017, kl 04.13
kooselu on elu alus

confucius
 
Marcus Aurelius 14. veebruar 2017, kl 12.27
Eluteadus sarnaneb rohkem sõja- kui tantsukunstiga.
 
OI ;;OI oi 14. veebruar 2017, kl 19.21
? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas 58 aastane mees seab elus endiselt peaaegu esi
> mesele kohale seksi?
Kuidas palun--enne seksime ja siis maksame kõik koos,
 
M53+ le 15. veebruar 2017, kl 13.37
Kunagine vana on taas leitud uus.
Paluks alustatud jutule järge.
 
vana teema 15. veebruar 2017, kl 16.02
pole teil muud teha, kui kaevamistööd.
 
viimasele 15. veebruar 2017, kl 16.27
pole sul muud teha, kui viriseda.

kas sinu käest peab luba küsima, mida naistekas teha tohib?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!