Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uksed avab klubi `100`
 
Nils 20. aprill 2013, kl 20.46
see on väärt inf /pint kanget kollast uurijale!/

niinii, et prowwa Vaal on kriminaalne olend:) oi, see mulle meeldib, selline vurts on iga naise ehe (no mõni asi on veel aga hetkel me neid valgustama ei hakka;)/

tead, uurija, waala paneme esimesena letile tantsima ja läheb oksjoniks, kes tema järgmisele tantsule viib!

tahtsite ideesi, noh, kas see sobiks?
 
eriti tähtsate asjade uurija 20. aprill 2013, kl 20.46
Madu, mu professioon ei vasta siinsetele nõudmistele.
 
eriti tähtsate asjade uurija 20. aprill 2013, kl 20.50
Hee, mis see kange kollane endas sisaldab ka või kuskohast see pärineb? Kangesti kahtlased on need kollased vedelikud, eriti kui kuskil läheduses luusib mõni Pegasus ja tema seljas kappav isend.
 
Nils 20. aprill 2013, kl 20.53
uurija, jäta jama, sul pole häda miskit, ära nüüd rapi seda karku seal sedasi, joo oma õlu ja vaata silmale rõõmustavat etteastet!

naised, kullakesed, striptiis on minu baariletil rangelt vabatahtlik, ilus puusanõk või kurguhääl on ülimalt sensuaalne nauding niigi
 
eriti tähtsate asjade uurija 20. aprill 2013, kl 20.57
Töö ajal ei jooda! Kas ronid juba letile, Nils?! Kaua see Madu ootab ja pealegi pead sa siinsed naised oma kõrtsi meelitama. Tee aga julgelt algust!
 
Madu 20. aprill 2013, kl 21.02
No ma tantsin teile seal nurgas juba pikalt kõhutantsu ja ainult majavaim lehvib ümber ja plagistab oma tiibu ( või neid asju millega ta lendab)
 
Nils 20. aprill 2013, kl 21.05
mina ja letile:DDD kle, võta veel märjukest või sis hoopis lonksa kohvi, sulle piisab, no kui sa veel aru poel saand, siis mina ei mahuks ühelegi letile ära, pea oleks laes kogu aeg kinni, pealegi, kes sis raha maksaks, et üht MEEST letil puusa hööritamas näeks...või siin makstaks....mine tea, eks selliseid tempe on tegelt elus ju isegi tehtud, no mitte üksi, aga ikkagi...näe meelitasidki saladuse välja..
kle uurija, me pole vist ühest mastist, mul on mullegipärast tunne, kas mu imelik tunne petab? mulle hakkab koitma, et sa oeld äkitse naiene....sis peaasi, et sa ei solvuks..või on hilja juba, oeh...naised teiega on raske, kas te ise ka aru saate
 
eriti tähtsate asjade uurija 20. aprill 2013, kl 21.07
Rästu muidugi tõmbas kardinad tihedalt ette oma elamisel ja mina võin vaid vee all õitsevaid lumikellukesi oma binokeldisega uurida. Ilmne ebaõnn. Kõrtsi peremees Nils ei saa kuidagi oma häbist lahti ja ei suuda kõhtu näitavale ja nurgas väänlevale Maduussile ise samaväärset silmarõõmu pakkuda.
Ma annan sulle täitsa tasuta soovituse Nils, vaata seda filumit "Kole koiott, baaris ainult tüdrukud" ja võta sealsest letile vabamüüki pandud meesesinejast šnitti. Küll sa hakkama saad.
 
Nils 20. aprill 2013, kl 21.10
nonii, võimas, Madu, täitsa võimas, majavaim ainult segab vaadet ja mulle ei tule isegi pähe, et sa tööl oled...või pigem, ma panen nüüd selle letitantsu lepingusse sisse, saad preemiat iga kord sellise esituse eest ;)))

no kes keeras selle musa sellistesse detsibellidesse, krt, omaenese mõtteid enamb ei kuule

delgikad, ausõna;D
 
eriti tähtsate asjade uurija 20. aprill 2013, kl 21.13
Tulevikku silmas pidades peaksid oma rantšo lae kõrgemaks ehitama. Mine tea, ehk on siingi peale sinu selliseid kahemeetriseid, kes sooviksid su letil tantsu lüüa. ääretult kahju kui see jääks sellise pisiasja pärast nagu madal lagi, nägemata.
 
Maasikaseep 20. aprill 2013, kl 21.13
Nils on täna ise 'naiene'.
 
Nils 20. aprill 2013, kl 21.14
DELFIKAAAD röökisin ma ennist, noh, saite ju aru küll! :DDD
 
Madu 20. aprill 2013, kl 21.16
Ehhee, ka Sina Nils.... oled letile roninud:) Aga mina pean tunnistama, et sellel ajal kui mina veel avalikus kohas sellise konditsioonis olin, et kusagile ronida, letile veel ei lubatud. Meie ronisime ikka laua peale....
 
Madu 20. aprill 2013, kl 21.20
Nils, kullake, tahad Sa sellest rääkida....:) (oeh...naised teiega on raske, kas te ise ka aru saate)
 
Nils 20. aprill 2013, kl 21.21
millegipärast on sõrmed vähe pehmed täna või sain ma äkitse vanaks ja värisevad, võimalusi mitmeid, a näe, maasikaseep ei lõhna ainult, vaid on läheb teraselt silma kaa;)

uurija, ära jonni, letid on selleks, et naised ja jook neil oleks, meestel on oma roll siin baaris;)
/koiotte tean, see on ju klassika peaaegu, aga sellele vaatamata, et SEAL minuvanune mees letil käis, ei tähenda see järgitegemisevajadust, MITTE MINU letil/
 
Nils 20. aprill 2013, kl 21.26
ei, ei mingit rääääkimist enam, andke juua!! ja värsket õhku!!/letil on niipalju liikumist, et põlved nõrgaks võtab/;)))
 
95G 20. aprill 2013, kl 21.30
Mulle meeldib tantsida, kuid letitantsu teeks vaid väga valitud seltskonnale:)
 
eriti tähtsate asjade uurija 20. aprill 2013, kl 21.31
Ma kergita nüüd end siit paku päält ülesse ja liipa oma konspiratiivkorterisse. Jätku lõbutsemisel kõrtsilised!
 
kratt 20. aprill 2013, kl 21.32
siit keegi lasi vaikselt varvast
jäid maha vaid kaks karku karvast
oi ei ta kahel ära kõndis
vaid lebama jäi too puust rondis.
 
:-) 20. aprill 2013, kl 21.34
Ega setukat keegi maha unustanud?
 
Madu 20. aprill 2013, kl 21.38
Mis seal setuka ninal on? Keegi hüppav kasslane? Sinise valgega ringtähtedega?
 
Nils 20. aprill 2013, kl 21.39
kas setukas on kuskil üle ve;D no mitte letile teda paluks, seal vähe on ruumi, kõrtsilised on võtnud ette turmijooksu leti peale et immesta kohe;)

oh uurija-uurija, liipas oma konservikontorisse ja jättis kargud maha ja karvased pealekauba /minuarvates on sul siin austaja tekkind, mingi luuuletaja nagu vestman pika mokaga ütlis;PP/
 
Nils 20. aprill 2013, kl 21.41
kaunis G, meil on privaruumid ka olemas, aga ilma lettideta kahjuks, saad ehk kuidagi muidu hakkama:)
 
eriti tähtsate asjade uurija poolel teel koju 20. aprill 2013, kl 21.43
Kuulsin küll ja tean ilma binokeldisetagi, kes seal plärab.

Mul täna tulirelvi kaasas polnud, nii et puhas laim, et lasin vaikselt summutajaga pistoletost kellegi varvast!

Karke maha ei jäänud. See üks ja ainumas on kaenlas ning pole karvane. Riimiseadja-värsisepp, käi arsti juures ära ja lase oma silmi kontrollida. Ehk on kasu teisemal korral.
 
Madu 20. aprill 2013, kl 21.45
Oeh, see kõhu väristamine väsitas päris ära ja teie näppimisest tulevad homseks sinised plekid. Segan klubilistele õhtuse kokteili ja lähen puhkama.
Niisiis:Segame esimese pahvaku õhku, mis soojale maale saabumisel meid lennukist väljumisel tabab,ühe kastese Eesti suvehommiku lõhnade ja häältega, lisame midagi vürtsikat (mälestuse kirglikust armumisest näiteks) ja naudime seda väikese konjakiga.
ÖÖD :)Unenägudega...
 
eriti tähtsate asjade uurija 20. aprill 2013, kl 21.46
Kuulge teie, jooge vähem seentega koksi, pole teil siis setukatest ja sini-valgetest kaslastest ning karvastest karkudest hallukaid! Homseni!
 
Nils 20. aprill 2013, kl 21.50
mõhõh, ma ei saa vist mitte kui ittagi aru, aga palun vega mitte kõmmutada minu baariruumis ja üldse võiks duellid enne kirja panna, ma teaks sis pileteid varakult müüa!!!

Madu, kuda sinul seal sujub, lett on jalgu täis, majavaimuga sain ise ennist hakkama, lõin ta hõlsti noolemängu külge kinni, et ei tekitaks segadust....muig....jõuad ikka klaase ja vahepeal täita või tulen appi?
 
Nils 20. aprill 2013, kl 21.54
ah et väsisid juba ära nii vara lauba õhtal? kahju. no ma võta sis üle, kuigi selliseid kokteile kui sina teha ei oska:(
 
skafandriga hani 20. aprill 2013, kl 23.08
no nii, peletasite naised oma riivatute elukommetega siit minema ja ise kuugate nurgas veini ja muid vedelikke jah? pankrotti läheb sedasi te asutus, ma ütlen, pankrotti!
 
majavaim 21. aprill 2013, kl 02.19
kuule nils, kuhu iganes sa oma nooled virutasid, minu hõlst see igatahes polnud. loodame, et keegi baariletil tantsinud naisisikutest sulle homme süüdistust ei esita, et nende puhvis pikasäärelised kandmiskõlbmatuks muutsid. vastasel juhul tuleb sul kahju korvata ja naistepesu osakonnas nii mõnigi tund veeta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!