Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
valus lugeda, mis toimub Kiievis ja üldse Ukrainas
 
mina(ke) 02. märts 2014, kl 14.58
ma ei saa sinu küsimusest aru, kas täpsustaksid oma mõtet?
 
vaaaal 02. märts 2014, kl 15.01
mis siin täpsustada või aru saada? kujuta end putja nahka, kuidas käituksid?
 
mina(ke) 02. märts 2014, kl 15.15
sa mõtled oma küsimust tõsiselt või? et kuidas ma käituksin kui näeksin, et naabrite juures elav hõimlane (praeguse näite puhul siis eestlane) on pandud fakti ette, et tal tuleb edaspidi naabrimajas kehtivatest reeglitest kinni pidama hakata...vähe sellest, tal tuleb ka naabermaja elanike keel ära õppida, et naabritega edaspid nende emakeeles suhelda....

mina, vaal, tean, mis ma teeksin, õigemini mida ma ei teeks mingil juhul - ma ei läheks naabrimaja elanikel nina üles lööma, sest ei peaks nende käitumist minu hõimlase suhtes kuidagi ülekohtuseks.

väga kummaline, et sul üldse selline küsimus tekkis. minu jaoks kummaline.
 
ruiraruira 02. märts 2014, kl 15.26
uus võim Ukrainas legitiimne või mitte, tegemist on iseseisva riigi territooriumi okupeerimisega, mis on rahvusvahelise õiguse mõistes igal juhul kuritegu.

Ukraina võimu legitiimsus ei peaks venelaste tagumikku torkima, sest on naaberriigi siseasi.

Putja võib ühel ilusal päeval öelda, et ka meie valitsus pole tegelikult legitiimne, sest esiteks 1991 toimus siin riigipööre mille käigus isoleeriti venemeelsete parteide tegelased, kes esindasid poolt Eesti elanikkonda ja neil võeti võimalus oma rahva poolt antud mandaati võimu realiseerimisel kasutada

ja teiseks selle pärast, et pea pool Eesti elanikkonnast on kodakondsuseta jäetud ja nende kodanikuõiguseid räigelt piiratud valimisvõimaluse ära võtmise näol - Eesti valitsus on valitud ainult natsionalistide-fašistide poolt.

*

vaaaal.

mina käituks vastavalt oma rikutuse tasemele.
praegusel juhul ei käitu mitte "venemaa" vaid Putja koos oma kitsa ringkonnaga. ja ta oleks võinud sama moodi edasi käituda, nagu olümpia ajal ja oleks olnud no problem.
 
vaaaal 02. märts 2014, kl 15.39
mina(ke) ja need teised, ma ka ei oleks...aga on vist midagi, mida me ei tea... või pole seda 3 tilka slaavlase verd sees ja ei taipagi...
 
ruiraruira 02. märts 2014, kl 15.52
slaavlase veri täitsa olemas ja mitte ainult kolm tilka.

aga vot ei saa aru.

venelased Krimmis ise ka ei saa aru...

http://kerch.fm/2014/02/28/etnicheskie-russkie-kryma-obratilis-k-putinu-ne-vvodit-voyska-v-ukrainu.html

...ja venemaal

http://censor.net.ua/news/273674/v_moskve_proyidut_neskolko_aktsiyi_izza_vtorjeniya_voyisk_v_ukrainu
 
mina(ke) 02. märts 2014, kl 15.52
vaidlen "vereveale" vastu, inimlik õiglustunne kehtib iga veretüübi puhul, seega minu jaoks on loomulik, et igas kodus kehtib oma kodukord ja mitte keegi väljaspoolt ei tule ütlema, kuidas ma elama pean.

mulle jäi sinu küsimusest mulje, et sul on mõtteid, mis õigustavad kuidagi putini käitumist oma naabrite suhtes. kui mu mulje on õige, too need mõtted minuni.
 
mina(ke) 02. märts 2014, kl 15.54
minu 15.52 kirjutatu oli vastus vaalale.
 
mina(ke) 02. märts 2014, kl 16.17
qwer
ma kardan, et sõda siiski tuleb ja see ei saa olema kerge, sest vene poisid pole samuti papist. emana on mul neist sama kahju kui ukraina emade lastest.

aga putin peab selgeks saama, et ainuvõimalik lahendus ukrainast edaspidigi rikkusi ammutada on ukrainlastega läbi rääkida ja tinigimustes kokku leppida. mitte mingit õigust riiki annekteerida tal ei ole ja seda olenemata riigi sisepingetest. kas võimul on natsionalistid, fašistid või budistid - tema asi ei ole sekkuda!
 
vaaaal 02. märts 2014, kl 17.32
selle õiglustundega võib antud juhul tagumenti pühkida, sest - kel vägi, sel võim, kel jõud, sel õigus ja lääneriigid vist venemaa gaasiluti otsas...
 
Kuldike 02. märts 2014, kl 17.56
Sa ruirake ajad nii tarka juttu, et kohe mitte ei saa aru, millest sa kirjutad.
Ukraina ja Venemaa välisministeeriumid peavad juba läbirääkimisi ja ilmselt midagi hullu ei juhtu kui uusi provokatsioone ei tule.
 
Krt 02. märts 2014, kl 18.23
Steve N • 2 mins 19 secs ago Report AbuseImagine if you will that the United States collapsed. Then imagine Texas breaking away as an independent country. Fast forward 20 years. Texas experiences an uprising that threatens to break into civil war. There is a faction of English speakers, former Americans, who sympathize with what's left of the United States, and a group of Spanish speakers who want closer ties to the Latin American Union. The United States still has a couple military bases in Texas, under a mutual agreement with the now defunct government of Texas...including some pretty dangerous weapons housed on those bases.
Selle asemel ,et siin nämmutada eesti meedia kallutatud uudised, lugege mis välismaal inimesed arvavad, toon siia kommentaari Washington Postist. Vaalal on õigus, tõlkida ei viitsi,oskan ainult kaasa tunda nendele kes ainult eesti ja vene keelt oskavad.;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ask yourself, would the US stay out of it, or would it send its military to secure those bases and access to those bases from the US through the territory of Texas? Despite the media's efforts to paint this as your garden variety imperialism...it's not. Ukraine failed on its own, with a democratically elected government. The US has meddled in the political affairs of Ukraine since the Soviet Union fell, and this is the end result. Failure. It's time for us to butt out and let Russia and the EU work this out, and if we want to stick our nose in it..do so through the UN.
 
PTP 02. märts 2014, kl 19.48
vene kanalitelt tuleb juba absurdilähedast propagandat. üks korrespondent oli isegi serbiasse jõudnud, et mingilt kohalikult asjapulgalt uurida, kes serblaste lemmikpoliitik on. serblane vaatas ausate silmadega kaamerasse ja ütles: putin.
 
Georg 02. märts 2014, kl 19.57
Minakesele ja ruirale tuletaks meelde Kosovot. Sama stsenaarium ju.
 
ruiraruira 02. märts 2014, kl 20.44
Georg kui Georgi lint ??

sama stsenaarium?

kuna siinne seltskond ei jaga asjadest ei ööd ega mütsi, siis ei viitsi rohkem antud teemas aega raisata.

laske tutvumise ja seksiliinil rahulikult edasi
:DDDD

*****************************************************
Kuldike 02. märts 2014, kl 17.56
Sa ruirake ajad nii tarka juttu, et kohe mitte ei saa aru, millest sa kirjutad.
Ukraina ja Venemaa välisministeeriumid peavad juba läbirääkimisi ja ilmselt midagi hullu ei juhtu kui uusi provokatsioone ei tule.
*****************************************************

IRW
 
ruiraruira 02. märts 2014, kl 20.47
ahjaa

:))

kes keelt jagab ja huvi tunneb, see võib jälgida sündmusi otse

http://15minut.org/article/hronika-sobytij-v-krymu-2-marta-obnovljaetsja-2014-03-02-08-34-45
 
vaaaal 02. märts 2014, kl 21.57
ei siin tea enam, kas uskuda vanakuradivanaema esimest või tagumist poolt, tee ikka ring ümber ja ikka ei tea:)
 
Nentija 02. märts 2014, kl 22.06
Teistest targemana olla tahtmine paljastab tihti peale lolluse. See oli ruirale.
 
vaaaal 02. märts 2014, kl 22.23
mis sa siis niimoodi, huvitava lingi ju andis..., kuigi igalpool võivad nn. 'kallutatud jõud' olla..., ise ju sinna käed puusas passima minna ei saa
 
Unetu 03. märts 2014, kl 01.31
To Vaaal: Miks mitte minna. Lugesin just att@t uudistest, et kui vene sõjaväelased tulid kontrollima (Krimmis) Ukraina sõjaväe baase oli neil värava taga vastas neli noort poissi, ilmselt ajateenijad. Asi jäi katki sellega, et kohale tulid kohalikud vene vanamutid ja naised lastekärudega, muidugi suure kisaga. Mõlema poole sõjardid kadusid oma baasidesse.
 
unetule konnale 03. märts 2014, kl 09.35
arvasid, et kui jätad oma perenime mainimata, siis ei tunta ära ve? eksid, brat, kui tõsiselt anonüümsust tahad, tuleb sul oma kirjastiili muuta, a see raske on, tean päris omast käest.
a vastuseks mainin, et no see küll uudis pole, et naised peris arvestatav jõud on, kui need ainult tahavad. aint meite vaal ei lähe ju ometi väljamaale korda looma, püssitoru ette veel liiatigi. a seda tead zina sama hästi kui temagi, lihtsalt ässitamine und provotseerimine meeldib sulle hirmsasti. selles te sobite selle suurima imetajaga oivaliselt, eks oled isegi ju aru saanud. nukker, et sa nendest rasvadest kuidagi üle ega ümber ei saa.
 
viimasele 03. märts 2014, kl 09.40
sina loed välja ässitamist ja kohe ka võtad tuld. näed ära ka, kes iga sõnavõtu taga on. oleksid Kiievis hädavajalik.
 
u 03. märts 2014, kl 09.46
jah, tõesti valus kuulda-lugeda, et teatud lääneriigid kasutavad neid sündmusi käsitledes määratlust "Ukraina marurahvuslased". valus ja häbi.
 
vaaaal 03. märts 2014, kl 09.49
:D, ei saa me läbi lätita:))), homme on vastlapäev ja ülehomme tuhkapäev...
 
vaalaplikale 03. märts 2014, kl 10.03
mmmuidugi võtan tuld, milleks te siin siis pingutate ja provote kui ma tuld ei võtaks;P ja tegelt sa meeldid mulle ka, ehhh varem tegelt rohkem, kuigi su voldikesed on loodetavasti kõik kenasti alles. ehhh odessa, selles läppunud tiigis liiga kaua mudatamine rikub tervist, iseloomu ja välimust. mõtle sellele, vaalapliks;)
 
vaaaal 03. märts 2014, kl 10.10
kurgesid kirvega ei püüta, mul heegeldamine pooleli:)))
 
jälle kiusate konna 03. märts 2014, kl 10.15
krooks ainult natuke unistas, kuidas üksainumas vaalakere täidab terve sõjaväebaasi värava. seda nähes pudenevad määratlemata tunnustega sõjardite käest kalašnikovid põgenemisel nagu tikud... ja siis tuleb Steven Seagal...
 
mõhõh 03. märts 2014, kl 10.17
vääääägade pitsiline mõtteavaldus....mõtle ennist nimetatud ajafaktorile, käsitöömeister, mõtle sellele....ja siis alles uiule, et end kureks pead;P

eeee
äkki konn peab samuti, sis on ta hirmuhigi su suhtes igati õigustatud, ellujäämistung on ikkagi suurem kui sugutung.....väheste eranditega muidugi ;))
 
kurask, tuleb nii välja jah 03. märts 2014, kl 10.20
häbi on ka, aga ei tunne
:DDD
ja kangeste naerma ajab see illusoor väravast, tikkudest ja seagalist....kurask, see oli täitsa hea:D
 
van Damme 03. märts 2014, kl 10.32
te pole veel huvi tundnud, kummale poolele seal ukrainas vaaaal neid partjankasid heegeldab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!