Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Üksinda elavatele naistele
 
Õnnetu naine 25. oktoober 2014, kl 03.32
Oi
Hea vastus.
Üldiselt ei mõista inimest, kes kurdab, et kõik tahavad temaga suhelda, aga ta ise ei taha.

Miks Tibu siis sellisel juhul need sidemed tekitas, kui ta suheleda ei taha ? Suhtlema ei tulda ju võõraga või inimesega, kes annab kohe märku, et suhelda ei soovi.

Inimene, kes suhelda ei taha, ei loogi võimalusi, et suhtlus tekiks.
Vägisi ei tule ju keegi suhtlema, ikka inimene ise on alguses osaline olnud.

Miks siis ikkagi neid sidemeid luuakse, kui ei taheta ? Päriselt aru ei saa.
 
mitte50 25. oktoober 2014, kl 03.43
See, et inimene ennast ise mõnitada laseb, ei ole küll mitte teps inimese süü, keda mõnitatakse. See nagu õigustaks kõiki inimesi, kellele meeldibki ennast teiste peale välja elada. Ükski normaalne inimene ei suru teist porri ei verbaalselt ega füüsiliselt, lihtsalt selle pärast, et inimene talle ei meeldi või ei vasta tema ootustele, normidele. Normaalne inimene lahkub olukorrast, kui talle seal ei meeldi või kui näeb, et inimene on omadega niigi puntras, pole mõtet asja hullemaks teha, sellega, et öelda talle, kui mõttetu ta on või kui saamatu või misiganes. Paraku on meil kõigil kuskil piirid, mil tunneme, et enam ei jõua või enam ei taha. Ühed tahavad mingil põhjusel üksi olla, teised ei taha. Paraku ongi elus just niipidi, kes tahaksid üksi olla, ei saa seda ja kes ei ole ise üksiolemist valinud, on just üksikud. Võib-olla ei oskagi kuidagi kuskilt kellegagi enam alustada, sest "OMA MINA" on puruks trambitud ja seda uuesti kokku lappida on väga raske ja sellele uut suhet ehitada veel raskem. Mina ei soovita mingit arstikabinetti kellelegi. Siis lisaks masendusele tekib ka rahakotis "masendus".:) Kindlasti leidub alternatiivsemaid lahendusi ka. Kuid mis selleks oleks, on paraku igal inimesel erinev. Loodetavasti leidub ikka igale inimesele mingi lahendus, see muidugi ei teki üleöö. Paraku hakkab muutus igast inimesest enesest pihta.
 
siis 25. oktoober 2014, kl 10.14
Õnnetu naine on purgi välja valinud sissekukkumiseks?
 
tibu 25. oktoober 2014, kl 10.43
Sina oled õnnetu, mitte mina, mina olen hädas, et neid eemale tõrjuda aga sina vingud siin, et keegi sinuga suhelda ei taha...Otsi viga endas, ju siis oled negatiivne, hoolitsematu ja igati ajast maha jäänud või veel sada häda, räägid vaid oma ebaõnnest või sellest kuidas keegi sind ei taha.
 
Keilast 25. oktoober 2014, kl 10.54
tibu on haiglas sanitar ja loomulikult on tal suur tööalane suhtlemine
 
u 25. oktoober 2014, kl 12.06
 
Õnnetu naine to Tibu 25. oktoober 2014, kl 14.07
Selleks, et suhtlus üldse algselt tekiks, peavad mõlemad pooled olema huvitatud ja osalised.

Kui üks pool huvitatud ei ole, siis algselt seda tutvust tekkida ei saagi.
Mis sa mind ründad, minul on jah see probleem, et keegi ei tule suhtlema.

Aga ALGSELT ei saa suhtlus tekkida, kui üks pool väljagi ei tee või suhtlemiseks nõusolekut ei anna.

Algselt peab mõlemal huvi olema, muidu ei saa mingit suhtlust tekkidagi.

Miks sa turtsud, küsisin ju täiesti siiralt.

Kui sa oleksid olnud kohe alguses suhtlemisest mitte huvitatud ja osavõtmatu, siis ei oleks ju suhtlemist tekkinudki.

Ei kujuta ette, kui võõras inimene näeb, et keegi on tõrjuva olekuga, aga ometi hakkab teda painama ja taga ajama, et suhtle ikka.
Seda reaalis ju ei juhtu.
 
Õnnetu naine to Tibu veel 25. oktoober 2014, kl 14.21
Eelmistes kommides kirjutasin, ei ole ma reaalis mitte midagi kurtnud.
Ma ei söandagi seda teha.
 
Õnnetu naine to mitte50 25. oktoober 2014, kl 15.45
On teatud isikud, kes usuvad, et nõrgemat PEABKI mõnitama, see on kohustus kohe.
Leitakse, et nõrguke ongi ise süüdi ja teda kohe on VAJA MÕNITADA.

Endal kahjuks selline kogemus olemas. Ning mõnitaja ise usub, et ta on igavene äge tegija ning talle tuleb kohe orden rinda panna tema meelest viletsama tümitamise eest.

Ja usub kohe tõsimeeli, et nõrgema muttatampimine on igavene äge tegu ja väärib ümbritsevate heakskiitu.
Enda nahal kahjuks kogetud.
 
tibu 25. oktoober 2014, kl 18.00
NO NÄETE!!!!!!!! Jälle kordub see, aina tibu ja tibu ja seesama õnnetu naine ka teeb seda, tükib tibuga suhtlema....Ma ei taha sinuga suhelda, hunnik õnnetust! Saa ise omka asjadega hakkama ja ära kleebi ennast mulle külge!:((((

Õnnetutest ja äbarikest hoidke eemale, nende lähedus peletab igasugsue vedamise ja heaolu.
 
vanem eit 25. oktoober 2014, kl 18.18
sina õnnetu P oled kohe nagu kuu pealt või pigem mingis kinnimajas eluaeg elanud, ei saa ju ometigi inimeste keskel elanud naisterahvas nii eluvõõras olla. sa kasvasid vaesekene nagu teises dimensioonis, reaalsusest helikiiruse kaugusel. ja veel vihane teiste peale, et sinust keegi aru ei saa, selmet ise kuidagi üritada ennast selle maailma järgi kohandada.

vaata sina kuu pealt kukkunud õnnetusehunnik, minul on ka selline probleem, et mina ei jõua nii palju suhelda, kui kõik minuga hirmsasti suhelda tahavad.

suhelda tahavad minuga kolleegid töö juures
igasugustel teemadel,töö on mul iseenesest juba selline, mis vajab ohtralt suhtlust, suhelda tahavad minuga majanaabrid, ka igasugustel teemadel, suhelda tahetakse teatris, kinos ja igasugustel üritustel. suhelda tahab minuga õmbleja, ikka tassike teed ja juttu jätkub jälle mitmeks tunniks, suhelda tahavad minuga minu kodupoe müüjad, minu lemmikpoe müüjad, ( nemad riietest ja moest üldse), kuna mul on koer, selline päris haruldane tõug, siis suhelda tahetakse minuga koerte jalutuskohtades.
muidugi jätkub mul nende kõigi suhtlejate jaoks ikka paar head sõna ja naeratus, mõnikord kui tuju on, siis võin võhivõõraga näiteks koertest lobisema jääda päris pikaks ajaks ja jälle üks tuttav juures, kellega iga kord paar lauset vähemalt vahetama oled kohustatud. suhtlen ka internetis oma sõbrannaga, kes elab võõrsil.
ja nii see suhtlus siin maa peal käib. jõuab kohale?

lastelaste jaoks vahel mind enam ei jätkugi, sest olen väsinud, tahan vaikust ja rahu. põgenen loodusesse ära.
 
aga 25. oktoober 2014, kl 18.22
peaasi, et siia energiat jätkub...:D
 
vanem eit 25. oktoober 2014, kl 18.36
see siin on nagu hetk enda jaoks. vähemalt minul on nii.
loen foorumis teemasid, kui viitsin, kommin, kui ei viitsi, ei kommi, suud ju liigutama ei pea.
vaatan häid saateid, filme.
see aeg on minu.
 
APPI 25. oktoober 2014, kl 18.41
See õnnetu käib nagu kass ümber tulise pudru, tibule tuttav kass.
 
Õnnetu naine to Tibu 25. oktoober 2014, kl 18.47
Anekdoot.
Ise ei taha üldse suhelda, aga ometi tulid siia suhtlema, kirjutama.
 
Õnnetu naine to Vanem eit 25. oktoober 2014, kl 18.54
Ei ole eriti märganud, et suures majas naabrid nii väga üksteisega räägivad, osad küll.

Kas kinos ja teatris täiesti võõrad astuvad sulle ligi ja hakkavad rääkima ?
Kas tõesti naised hakkavad võhivõõra naisega rääkima ?
 
vanem eit 25. oktoober 2014, kl 19.01
jah, kujutad ette, täiesti võõrad inimesed astuvad ligi ja küsivad, kuidas tükk meeldis ja nii see suhtlus lahti lähebki.
ja suures majas naabrid tulevad ja küsivad orhideede kohta, mida nad minu aknal nägid, nimelt kasvatan orhideesid. tulevad ja küsivad remondi kohta, minu abikaasa on ehitusspetsialist ja nii see suhtlus jälle kujuneb. järgmine kord, kui kohtume, polegi enam võõrad.
 
eeee 25. oktoober 2014, kl 19.06
vanem eit...
 
vanem eit 25. oktoober 2014, kl 19.06
P
sulle on tuhat korda juba öeldud, et otsi viga endas, miks keegi sinuga suhelda ei taha.

rohkem ma sinu peale oma energiat ei kuluta kuna sinuga suhtlus on ebameeldiv ja ärritav.
 
eeee 25. oktoober 2014, kl 19.21
On üsna lihtne mõista, mis põhjustab närvilisust: me tunneme seda siis, kui me ei usu endasse. Selleks, et närvilisusest lahti saada, tuleks ennast paremini tundma õppida, et aru saada, millised erilised võimed meil on ja kui palju potentsiaali meil on. Nagu näed, pole sul selleks vaja endale midagi juurde lisada, vaid tuleb hoopis lahti saada neist mõtetest, mis sulle piiranguid seavad.
 
kana 25. oktoober 2014, kl 20.44
„õlleputka“ ümber on jah suhtlejaid palju,
aga kõigile see ei sobi, kallis tibi ja vanem eit,
isegi kläts ja seebikate, kroonikate teemad ei ole kõigile vastuvõetavad,
tahaks nagu midagi muud, uu uu tibu
 
Õnnetu naine to Vanem eit 25. oktoober 2014, kl 20.46
Kui naabrid hakkavad rääkima, siis see on kõige arusaadavam.
Ilmselt räägivad rohkem vanemad naabrid omavahel, ma ka vanem inimene. Või siis päris noored.

Aga vanuses nii 25-45 mu meelest naabrid kõige vähem üksteisega räägivad. Selline mulje on jäänud.

Mul oleks hea meel, kui mõni daam tuleks rääkima, aga ei tulda.

Kui võõras naisterahvas teeks minuga juttu, kukuksin üllatusest pikali ja usuksin küll, et mis nüüd lahti, viimnepäev vist käes...
 
moosimadu 25. oktoober 2014, kl 20.54
Sa oled annekteerinud kolm teemat siinses foorumis, et kurta oma piiratud sotsiaalse suhtluse üle. Ühes teemas ma üritan sinuga ajada small talk'i, just sellist, mida pooltuttavad või võõrad omavahel ajavad ja sa vastad alati nii lühidalt kui võimalik, et kiiresti hüpata oma lemmikratsu selga - sina ja su kurb saatus.
Midagi valesti pole äkki?
 
Õnnetu naine to Vanem eit 25. oktoober 2014, kl 21.45
Sinu kommi on meeldiv lugeda, aitäh selgituste eest.
Kena, kui inimene asjalikult vastab.

Reaalis oleks reaktsioon selline, et mis suhtlemine, neil ei ole selleks aega ja neid ei huvita ka sellised tobedused.
Et mis sõbrannad, kust nad selleks aja võtavad.

Kui reaalis ükskõik millise naise käest suhtlemise kohta küsida, on vastus selline.

Kunagi ühe kooliõe käest küsisin, kas tal sõbrannasid on, siis kostis, et tal ei ole selle jaoks aega.
 
aff 25. oktoober 2014, kl 22.00
Minul on lugepeetud skisole pretensioon, kui ta siia juhtub kiikama. Asi selles, et kui tema nimelt otsustas oma kliinikumi uksed sulgeda ja sealt kõik patsiendid laia maailma saata, vat siis oleks pidand oma klientuuri ikka enne noa ja kahvliga sööma õpetama, ilusasti potil käima ja kerge small talk ka sinna juurde, eksole. Mitte nii, et läpakas kaela, uksest välja ja õppigu ise.

Teised peavad nüüd skiso tegemata tööd kuidagi parandama, a pole ju profid sellel alal.
 
Kunagine 25. oktoober 2014, kl 22.20
Kui see skiso ise õnnetut mutti ei mängi...
 
Lee 25. oktoober 2014, kl 22.21
affiga nous. Von on uks utlemata vastutustundetu isik. Kui loid kliiniku siis vota ka vastutus jalgalaskvate patsientide eest.
Vooras arvutis ja parajalt svipsis ei viitsi ma tahti koos tappidega otsida... st vabandan
 
Lee 25. oktoober 2014, kl 22.23
raudselt ei mangi, nii andetult ei mangi
 
Kunagine 25. oktoober 2014, kl 22.38
Ma arvan ise ka, et ei, aga kahe persega on see tüüp küll.
 
ninatargake 25. oktoober 2014, kl 22.47
.. jah väga oskamatult ja robustselt teeb seda. mänguilu ja mõnu jääb saamata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!