Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Üksinda elavatele naistele
 
Õnnetu naine 25. oktoober 2014, kl 22.50
Ei mängi siin keegi.

Oskate mu 21.45 kommile vastata, sihuke palve.

Olen mõelnud, kas tõesti on naised reaalis nii hõivatud ja aega üldse ei ole või mis ?
 
moosimadu 25. oktoober 2014, kl 22.53
Kumba sa eelistad, ausat vastust või ilusat vastust?
 
Õnnetu naine 25. oktoober 2014, kl 23.08
Otse loomulikult ausat vastust, siin ei ole kahtlustki.
 
moosimadu 25. oktoober 2014, kl 23.25
Ise küsisid, pärast ära kurda!

Esiteks ei ole sul selles kommis selgelt formuleeritud küsimust üldas olemaski, aga kui sa tahad teada, miks teised naised suhtlemiseks aega ei leia, siis arvesta, et nad mitte ei leia aega suhtlemiseks, vaid nad ei leia aega sinuga suhtlemiseks.
Ja seda selepärast, et sinuga on igav suhelda, sa oled ääretult enesekeskne inimene, kelle ainus jututeema on iseenda naba ja see ei paku teistele naistele huvi. Ainult üks "kuidas ta nii võis!" ja "ma olen nii üksik" kogu aeg.
Igav.
 
ninatargake 26. oktoober 2014, kl 00.05
siin foorumis ju suheldakse selle sinu mängitud ahmoga. stiili selleks suhtlemiseks oled valinud ise. tee homme mõni teine teema teise suunitlusega ja mängi kedagi teist ahmo nii näed , et samad inimesed, kes täna siin sinugu tänase ahmoga suhtlevad just nii, suhtlevad homme hoopiski teises rollis sinuga isegi teisiti.
 
Õnnetu naine to Moosimadu 26. oktoober 2014, kl 00.49
Sa vist ei usu, aga ma EI ole reaalis neile mitte midagi kurtnud.
Olen üldse olnud väga vähese jutuga ning ei ole ma neile iseendast midagi rääkinud.

See, et ma siin netis kõik ära räägin, s.t. kirjutan, see ei tähenda, et reaalis samuti on.

Reaalis ma lihtsalt ei söanda kurta.

Ülikooliaegsed toakaaslased uskusid, et olen hästi külma närviga ja mul on ükskõik, mida mulle öeldakse. Hiljem ütlesid mulle seda.

Tegelikult põdesin ma kõiki halvasti ütlemisi väga, aga ma ei näidanud seda kunagi välja.

----
Keskkooli klassivend arvas, et mulle meeldib, kui mind mõnitatakse - kujutad ette !!!!!!
Kellele tegelikult meeldib, kui teda mõnitada ?
 
Õnnetu naine to ninatargake 26. oktoober 2014, kl 00.53
Ei, ma ei soovi kedagi mängida, mis mõte sel oleks.
 
Õnnetu naine to Moosimadu 26. oktoober 2014, kl 01.08
Ütle, kus need naised ette teavad, milliseks me suhtlus kujuneb ?
Kui me ei ole üldse suhelnudki.

Kogu oma täiskasvanuelu olen suhelnud ainult ÜHE naisterahvaga. Kõikide teistega on kas lühikesed, täiesti neutraalsed mittemidagiütlevad pinnapealsed vestlused.

Jutt ei ole ligilähedalegi sellele jõudnud, et keegi meist hakkaks endast rääkima.

Sellepärast kirjutangi siin endast nii pikalt, et reaalis ei ole mul selleks mitte mingit võimalust olnudki.

Nüüd vanemaks saades olen küll enesekesksemaks muutunud, nooremana ei mõelnud ma enda peale üldse, aga ometi ei leidnud kedagi suhtlemiseks.
 
mutt vähese jutuga 26. oktoober 2014, kl 01.16
Mul lõi igatahes ohulambike plinkima - pole selle peale tulnudki, et võõra naesterahvaga mõne sõna vahetamist võidakse tohutuks sidemeloomiseks pidada. Jajah, anna sõrm - ja siis loodetakse, et hakkadki kuulama kõigi nende arvutute seebikate emotsionaalseid ümberjutustusi, kotletitaigna segamise detailseid kirjeldusi, õhinal arvustusi, et kes-kellega-millal-kus-kuidas jms. udu-umbe pläägutamist.
 
Õnnetu naine to mutt vähese jutuga 26. oktoober 2014, kl 01.23
Kus ma seda öelnud olen ?

Endal küll sellist kogemust ei ole. Kõik mõne-sõna-jutud on selleks ka jäänud. Kus töötad, kuidas ilm on, no head aega siis.

Mitte millekski enamaks ei ole mul küll paarilausene vestlus arenenud.
 
Õnnetu naine to mutt vähese jutuga 26. oktoober 2014, kl 01.25
Kui sul selline hirm on, siis saad seda ju kergelt vältida.
Ära vaheta võõraga mitte ühtegi sõna ja mure murtud.

Mul sellist hirmu küll ei ole, tean, võõraga paari sõna vahetamisele ei järgne mitte midagi.
 
mutt vähese jutuga 26. oktoober 2014, kl 01.47
No tibu ju siin süüdistati "sidemete loomises"....ja siis ei taha suhelda...
Ei mul polnud miskeid hirme, aga igatahes nüüd hakkas kõhe: et võõras naisisik võib loota paarile lausele järgnevust - midagi enamat, õu mai gaad, mis mõttes?!
 
kle õnnetu naine 26. oktoober 2014, kl 02.07
ega Su nimi juhuslikult pole Margit?
 
ohsaoh 26. oktoober 2014, kl 10.31
äkki on see tädi lesbi, kes ongi segaduses, et enamus naisi ei taha peale tere! ütlemist mitte kõige vähimatki jätkuvat.
 
Õnnetu naine to Mutt vähese jutuga 26. oktoober 2014, kl 14.17
Järelikult tekib algselt suheldes mõnus vestlus, sarnane maailmapilt, mingi äratundmisrõõm, et tahetakse edaspidigi suhelda.

Ei usu, et kõik need, kellega põgusalt suhtled nii MEELEHEITEL on, et haaravad kinni igast võimalusest nagu uppuja õlekõrrest.

Juhul kui neil tõesti suhtlemisvajadus nagu minul ning mitte mingit muud võimalust suhelda ei ole, siis võivad tõesti viimases hädas igast juhusest kinni haarata.

Aga kui sa seda kardad, siis saad ju ise tõrjuvalt ja ükskõikselt rääkida, nii ei hakka ka kõige suuremas suhtlemisvaeguses inimene sinuga hiljem rääkima.
 
Õnnetu naine veel to Mutt vähese jutuga 26. oktoober 2014, kl 14.32
Kus sul tekib siis nii palju võimalusi võõrastega suhelda ? Täitsa heatahtlikult küsin.
Ei hakka keegi naljalt võõraga rääkima.

Ja kui tõesti mõni hakkab, siis järelikult paistad väga suhtlemisaldis inimene, kellega on mõnus rääkida.
Muud arvata ei oska.

Minuga ei ole tulnud mitte ükski võõras samasooline niisama rääkima.
Ja kui ka tuleks, siis mitte mingit udu - umbe pläägutamist ( sinu sõnad ) sellele EI järgne.

Usun, et räägid ise hoogsalt kaasa, et taoline hilisem olukord tekkida saab.
 
Arheoloogid - ajaloolased 26. oktoober 2014, kl 15.15
Küss teile - kes kirjutas kunagi nii, et paar lauset, tükk tühja maad ja jälle paar lauset ja jälle tükk tühja... nagu õnnetu?
 
nii 26. oktoober 2014, kl 15.27
kirjutas /nii ja naa/.
 
saame tuttavaks foorumist 26. oktoober 2014, kl 15.49
tegelikult 05. oktoober 2014, kl 09.25
Ilu on vaataja silmades ja üsna suhteline mõiste. Mis ühe silmis ilus, ei pruugi teise silmis olla.
Lisaks füüsilisele välimusele loeb näiteks mulle inimese hääl, intonatsioon, olek, pilk, lõhn jne.

Olen kogenud, et väliselt super ilus inimene võib hetkega koletiseks ja tema välimuski ebameeldiv olla, kui suheldes selgub, et tal on ülbe hoiak, ebameeldiv hääl vms. Või vastupidi. Välimuselt mitteilus inimene võib hakata reaalse suhtlemise käigus väga meeldima, isegi kui objektiivselt saad aru, et tegemist ei ole klassikaliselt ilusa inimesega.

Aga teisalt on väga heaks filtriks mehe valikul see, kuivõrd oluliseks ta peab mingit enese illusioonides loodud välimust.
Mind isiklikult ei tõmba pealiskaudsed mehed. Ja siiani ei ole sattunudki kohtuma ühegi sellisega. Ju oleme üksteist enne kohtumist välja praakinud :P


Nii ja naa ei peaks kurtma suure ja laia tutvusringkonna kadumise üle, on ju kassikesel ratest teistest portaalidest ja kokkutulekutest palju sõpru jäänud või tõesti on ebaviisaka ja torkiva, mõnitava suhtumisega need viimasedki eemale tõuganud. Kui see on nii ja naa, siis on selge, et ta vaid netis julgeb kaasa kirjutada ikka lõikude kaupa ja pealetükkivalt suhelda soovides. Niioodi, et mõnitab kedagi ja see peab omakorda siis alustama pikaaegset tutvust temaga.
 
tibu 26. oktoober 2014, kl 16.04
ninatargake ja von freen kirjutavad ka kahelauseliste osade kaupa, jätavad vahele tühja maad.
 
huvi 26. oktoober 2014, kl 17.48
Ma ei ole jõudnud kirjutada meilile, õnnetu naine, aga palun vabandust sa jaurad vaid ühtelugu keegi ei taha, pole huvitatud, kuidas te kõik nii hõivatud olete.
Vasta mulle otse ja keerutamata, mida sa tegid kõik need 50 aastat ja + peale, kui sa ikka oled nii vana?
Küsisin su huvide ja hobide kohta? vaikus.
Inimesed, kes hakkavad suhtlema, peavad seda alustama ükskõik milliselt kokkupuute pinnalt. Milline oleks sinu huvi, et üldse mina tahaks sinuga suhtlema hakata?Niisama, kui sul midagi vastu pakkuda ei ole, peale oma malbe tagasihoidlikuse, ei hakka keegi pikemalt jutustama.
Mina võin küll öelda, et terve elu, lapsed, töö ja kodu vahel ennast jagades, tunnen ma alles nüüd, et on aega oma hobidega ja huvidega tegeleda.
Millest sina unistad praegu, või unistasid, kui olid noor?
Kui oskad vasta mu küsimustele.
Küsimärk on küsilause lõpus.
 
skiso 26. oktoober 2014, kl 19.14
nu antagu aga andeks minule, kui vähegi suutlikust on selles suhtes ette näidata, et mina julgesin siia vägagi äraaustatud koleerikute ja melanhoolikute vahelisesse mõtteteraarendusesse korraks vahele segada, aga seda asja sundis mind praega tegema see samunegi asi, et keskid ühed kodanikud on võtnud suureks vaevaks just siin imelises teemas meie kliinikumi poole pöörduda ja keskid teised kodanikud jällegi eiole pidanud ülemäära paljuks meie tagasioidlikult tagsioidva isiku kohta asju ära rääkida ja arvata.

aff 25. oktoober 2014, kl 22.00 joonistas:
----------------------------------------------------
>Minul on lugepeetud skisole pretensioon, kui ta
>siia juhtub kiikama. Asi selles, et kui tema nimelt
>otsustas oma kliinikumi uksed sulgeda ja sealt kõik
>patsiendid laia maailma saata, vat siis oleks pidand
>oma klientuuri ikka enne noa ja kahvliga sööma õpetama,
>ilusasti potil käima ja kerge small talk ka sinna
>juurde, eksole. Mitte nii, et läpakas kaela, uksest
>välja ja õppigu ise.

- meie vastame hiameelega sellele erutavale küsimusele järgmist:
meie kliinikum ei pole kedagist saatnud ilma talgi, pampersite ja kahveliteta uksest välja. seoses sügiste saabumisega ka meie regiooni, saabusid koos sügstega ka külmad ilmad ja no oleks patt uste ning akende sulgemisest tekkivat energiatõhusust mitte ära kasutada praega eksole. kuid vaatamata sellele, kas need uksed ja aknad on energiatõhusad etkel või ei pole, tuleb siinkohal ära ütelda see tähtis asjaolu, et trellid on neil avaustel kõigele vaatamata jätkuvalt sihtotstarbeliselt tarbimiskõlbulikud.

* * * * * * * * * *

Kunagine 25. oktoober 2014, kl 22.20 kirjutas meile:
----------------------------------------------------
>Kui see skiso ise õnnetut mutti ei mängi...

ja lisas 25. oktoober 2014, kl 22.38 kiiresti et:
>kahe persega on see tüüp küll.


- siinkohal peame meie nüüd Teile kodanik Kunaginesele selgeks selgitama, et meie saame vägagi ästi aru küll, et kui ärevus juba nii suureks paisub, et näpukesed kahvelatuuril värisema akkavad, et sis kipuvad kahvelatuuri kahvlid vahel näpukeste all segamini minema ja värisevate näpukeste alt tuleb ka trükivagasid. ilmselt mõtles Teie pähkel kirjata "kahe kannikaga" a näpukesed tippisid sõnakuulmatult "kahe persega".

aga igasugusteks edaspidisteks juhtumiteks tehkem siiski veelkorra täiendav selgitus meie anatoomiliste iseärasuste kohapealt, et selle hulkpeppude asjaga oleks nigu klaar või nii - meiel on jah kaks kannikat nigu ühele kodanikule kohane. ja kaks kannikat moodustavad ühe korraliku perse. kahte perset meiel pole kahjuks kusagilt etkel välja võtta, kuigi see võiks ju mõne kunagise arvates jube seksi välja näha eksole.

nüüd tekkis selline süüdlaslik tunne, et ei suutnud Teie ootustele ja lootustele vastata, aga äkitselt saame me Teid kuidagi muudmoodi rõemsaks ja õnneliseks teha? nii ütelda ilma anatoomiliste iseärasusteta?

oleks tore!

edit: Teie hiameeleks mõningased vigadeparandused sai tehtud

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati skiso 26.10.2014 19.19.
 
Õnnetu naine to Huvi 26. oktoober 2014, kl 19.34
47 saan, aga see pea 50, sealt ei ole midagi puudu.
Huvitab psühholoogia, vaatan telekat, loen.
Psühholoogiline kirjandus, inimpsüühika väga huvitab.
Varem lugesin iga päev ajalehti / ajakirju, nüüd loen infot netist.
Püüan uudistega kursis olla.

Noorena unistasin, et elan maal, mul on palju loomi ja viis last.

Kahjuks elu läks teisiti. Viit last mul ei ole.

Tasapisi olengi elanud, tööl ja kodus ning ongi kogu elu.
 
Suur Suhtleja 27. oktoober 2014, kl 02.41
ei tea, kuda see teil jälle nii läks, a kõik see siinne 8 lehte tuleeilemeilet tõi millegipärast silme ette Haista Gängi, Laari ämma, Mürka Pee ja natuke inspektor Kukekest.
 
Hyacinth Bucket 27. oktoober 2014, kl 08.25
mina olen sinuga, õnnetu naine, ka reaalis valmis suhtlema.
 
õnnetule 27. oktoober 2014, kl 08.55
Kui sind huvitab psühholoogia, siis miks sulle sellest kirjandusest midagi pole külge jäänud, näiteks suhtlemise alused, enesekehtestamisest jne
Mõtle ise selle peale, mida sa tahad oma elus muuta ja miks?
Mis sind huvitab praegu, kas endiselt palju loomi ja lapsed, ka see on teostav, minna lasteaeda, lastekodusse, varjupaika vabatahtlikuks.
Mõtlemisainet sulle.
 
Onslow's dog 27. oktoober 2014, kl 09.01
hea kui keegi löögi enda peale võtab.
 
oot 27. oktoober 2014, kl 09.09
jätkem lastele siiski lapsepõlv alles. kuidas oleks vanadekoduga? ära ka pole võimelised jooksma, isdeaalsed ohvrid.
 
Kunagine 27. oktoober 2014, kl 09.15
Skisole - koputasin vastu oma pähklit, sealt kolksus vastu, et kaheperseline = neljakannikaline:D:D:D
 
oot-ile 27. oktoober 2014, kl 12.14
Mis on sinu probleem, kas ei tea ühtegi vanadekodu, uuri netist, saad minna kohta vaatama, kui soov tõsine.
Miks lastekodusse ei või minna suhtlema, või loomade varjupaika? Kõik ühtviisi head kohad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!