Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
milline võiks olla sinu arust 50+ nurgake
 
vaaaal 20. detsember 2013, kl 17.17
Sitt liha sel vaalal, pool suutäit võtad, mitu päeva sülitad:D

kuidas see klassifikatsioon teil on - delfiööbik =paavian(olid kunagi) või on eri elukad?
 
Daam koerakeseta 20. detsember 2013, kl 17.27
Kuidas seal "Viimses reliikvias" öeldigi: "Olgu kiidetud issand, et ta tõde just sedapidi paista lasi!"?

Zooloogiliseks kisub teema, aga mul pole koerakestki. Hüva õhtut!
 
vaaaal 20. detsember 2013, kl 17.34
juhtub:DDD
 
Kördiööbik 20. detsember 2013, kl 18.01
Aff soovitas Rahmaninovi teemat intelligentse kakluse nautimiseks, no lugesin ja mulle tundus, et kaklust polnudki.
Vahe 5 aastaku taguse foorumi ja praeguse vahel on see, et sealsed intrigaanid ei sallinud Rahmaninovi, praegused ei teagi, kes see on, kuigi aff tassib seda nime juba aastaid endaga kaasas nagu kass poegi.
 
Kördiööbikule 20. detsember 2013, kl 18.14
10 punkti.
 
ökodukt 20. detsember 2013, kl 18.54
kördiööbikule 0 punkti. üks tühi kõmin ainult, et ikka saaks kellelegi halvustavalt öelda. ühe postitusega õnnestus saata lirakas nii affile kui uutele 'kahtlastele kultuuritutele'.
ise sa muidugi intrigaan pole või kuidas?
 
Mhh 27 20. detsember 2013, kl 19.03
Mis asi on lirakas?
 
nonii 20. detsember 2013, kl 19.23
Mitte ei saa edasi norimata olla, Mhh? Üsna arusaadav ju, mida 18.54 liraka all mõtles. Kui vastuargumendid puuduvad, siis hakkame aga üksikute sõnade kallal norima. Iga kell võib ju ka isiklikuks minna ja midagi solvavat öelda.
 
vanem eit 20. detsember 2013, kl 19.23
kördiööbik alias rabi Daavet
kui palju võib erinevate nimede alt möliseda???
 
Tean 20. detsember 2013, kl 19.43
Lirakas on litakas pudikeeles.
To vanem eit: Kas sulle ema ei õpetanud, et daamid ei kasuta sõna "möliseda", kui sa pole daam, siis on muidugi iseasi.
 
vanem eit 20. detsember 2013, kl 19.58
ainuke, mis sind huvitab on mölisemine erinevate nimede alt ja jätta muljet, et siin on palju sinu mõttekaaslasi. tegelikkus on selline, et sa oled siin sajapealine madu, kelle ühe maha löömisel kasvab mitu uut asemele. tühine intriigitseja ja tibukargaja.
 
Tean 20. detsember 2013, kl 20.03
Labane oletaja vanamutt oled.
 
vanem eit 20. detsember 2013, kl 20.09
sul on kõik lollid ja labased ja kultuuritud, kao siit minema, vastik intrigant.
 
nonii 20. detsember 2013, kl 20.11
Kõigest pool tunnikest ja juba mindi isikliku solvamise teed. Küll ikka mõnel sügeleb see kuri keeleke.
Huvitav, miks küll ülejäänud foorumlastele vanem eit kunagi labast muljet pole jätnud?
 
kas 20. detsember 2013, kl 20.23
see intrigant ikka leiab omal jõul reaalse elu üles? temaga on juhtunud nagu ühes nõukaaegses laulus -
moi adres ne dom ne ulitsa,
moi adres aur välja kanala
 
Kah oletaja 20. detsember 2013, kl 20.35
Viimased on vanema eide sooloetteasted erinevate nimede all.
 
vanem eit 20. detsember 2013, kl 20.44
jajaa, ürita aga.
 
nonii 20. detsember 2013, kl 21.16
See erinevate nimede alt hommikust õhtuni solvangute kritseldamine on lõplikult ajudele mõjunud, nüüd arvab, et terve 50+ peale ongi ainult tema ja veel üks friik.
Kas sa ise ei märka, et sinuga midagi väga valesti on?
 
punanurk 20. detsember 2013, kl 21.38
märkab selline jee, et temaga midagi valesti on, ikka teistega. keda siis vaja anonüümselt kasvatada ja neid oma nägemuse järgi lahterdada. õndsal nõukaajal olid sellised usinad anonüümsete kaebuste kirjutajad, kaebasid lähikondsete peale nii et tolmas, samal ajal valitsuse ees lömitades. nõuka aeg läbi, nüüd ei leia endale asu, siin veel väheseid kohti jäänud, kus saab anonüümselt tatti pritsida ja ennast jupijumalana tunda. varsti saab temasugustel ka foorumites hea aeg läbi, kui iga kommentaari juurde ilmub kasutaja eelnev postitus. huvitav, kuhu siis edasi suuna võtab? surnuaiale haudade peale sülitama või? selliste põhimõttelagedate inimeste poolt täiesti võimalik samm, pealegi ei hakka surnud protesteerima, saab lõpuks rahulikult toimetada.
 
need 20. detsember 2013, kl 22.01
on siis näidiskommentaarid, on, millest õppida...
 
Altariesine 20. detsember 2013, kl 23.41
To punanurk: Teema vist sulle tuttav, just see kaebekirjade kirjutamine, ah?
 
:))) 20. detsember 2013, kl 23.47
et see rabi ka ei väsi
 
nii et siis jah 21. detsember 2013, kl 08.17
Ma mõtlen, et kunagi kui ma olen sellises eas kui siinsed sõnavõtjad, ei tahaks ma mitte mingil tingimusel nii palju tegeleda kraaklemisega ning teiste mahategemisega. Aga mine tea, äkki see kuldne iga muudab mu samuti kibestunud kiunujaks, kes äsab esimesele ettejuhtunule sõnanuiaga vastu pead ja irvitab kahjurõõmsalt oma kordaläinud päeva üle.:(
 
helbeke 21. detsember 2013, kl 08.41
nii et siis jah
kui sa planeerid juba praegu (misiganes eas), kuidas edaspidi siin kaunilt ja sulnilt kaaskodanikega igal teemal vestled, siis parem naase siia siis kui tuhandeastane rahuriik on maa peale saabunud.
 
Peeter 21. detsember 2013, kl 10.33
nii et siis jah, hea muidugi juba varakult ennast seniilistumiseks ette valmistada. mina nooremana ka mõtlesin, kuidas mul vanas ja osalise mõistusekaotusega eas on selline kõige vingem eit maakonnas, kes jaksab mind kätel autosse kanda. aga nüüd pole ei autot ega eite. seniilsust ka pole.
 
nii et siis jah 21. detsember 2013, kl 12.39
Peeter
Kuna sul seniilsust pole, pole sul seda maakonna vingeimat eite vajagi, kes sind kätel kannab ning loomulikult on ka auto antud juhul ebavajalik.:)
 
skiso 21. detsember 2013, kl 15.14
viiskümmendpluss nurgake võiks olla nigu punanurgake ma arvan. eriti jouluajal. sial piaks olema näituseks üks joulupunane vipivaip maas ja siis näituseks piaks seal olema mõne kuulsa viiskümmendpluss kodaniku büst graniitalusel. alla võiks olla kirjatud "Õppidaõppidaõppida". sis veel külalisteraamat, telehvooniraamat, esmaabikarp, soojad keskkütteradikad, telekava ja lambanahast sussid.

kuna maitea praega, kui suur see nurk on ja palju sinna väärt kraami ära mahub, siis ei julge suures koguses muud nänni sinna juurde pakkuda, aga see nurgake piaks olema igatahes ümmargune, et ei saaks nurka ega nurga taha minna keegi. ja soovitavalt pehmete seintega.

ma arvan.

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
m50+ 21. detsember 2013, kl 17.28
Avasta eksootilised India maitsed ja väärt traditsioonid restoranis Maharaja -50%

https://cherry.ee/india-maitsed-restoranis-maharaja

üks võimalusi, ja miks mitte, ja ma ühineksin
ja eks seal saa selle nurgakese üle ka arutada
 
skiso 21. detsember 2013, kl 17.43
ossa

ongi selline nimi kohe vai? et muudkui Rajaltmaha ja vsjo -50%?

muidu mina vähearitud inimesena ei tea india väärt söömisetraditsioonidest muud, kui et sellega kaasneb kõhulahtisus. nu vähemalt kohapial. indias.
 
pipramoos 21. detsember 2013, kl 17.56
skiso, millal sa viimati Indias käisid. Kõhulahtisust on seal raske saada, kui nende toite tarbid, need on nii vürtsised, tšillipiprased, vähemalt kohapeal, et see pipar tapab igasugu batsilluse, kes tahaks midagi kõhus toimetada. Esetis on see tagasihoidlikum, kes see sööks seal sellist toitu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!