Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
milline võiks olla sinu arust 50+ nurgake
 
skiso 21. detsember 2013, kl 17.59
ahet millal viimati ??

nuu seda asja piab kohe mõtlema.

nuu...




seda asja piab koha kaua mõtlema...




eeeee














nu see oli ilmselt eelmises elus kusagil vahepial
 
Eesti Ekspresso 21. detsember 2013, kl 18.15
Uuring: Eesti keskealised on võrdlemisi rumalad. Ja nii tunduvadki olevat kui seda foorumit lugeda.
 
juba 21. detsember 2013, kl 18.33
rabi kohal. igal õhtul nagu elukutseline foorumi naiste kriitik.
 
pipramoos 21. detsember 2013, kl 18.37
Uuringud uuringuteks, aga kummaline, et keegi ei kahtle enda mõistuses, ikka teised on võrdlemisi rumalad.

Lugesin ka ja ajab naerma. Surmtõsiselt ei saa mitte seda jama võtta. Inimesed ongi rumalad, kui kõik targad oleks, mis mõte siis elul oleks.

skiso, ega sa vist seda välja ei mõtlegi...ehk eelmises või üleeelmises elus, pakun...
 
vaim pudelist 21. detsember 2013, kl 18.52
Eesti Ekspresso Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Uuring: Eesti keskealised on võrdlemisi rumalad.
> Ja nii tunduvadki olevat kui seda foorumit lugeda.
------------------------------------------------------
"A если кажется, креститься надо!"
 
Eesti Ekspresso 21. detsember 2013, kl 18.57
To vaim: Govori po tshelovetseski!
 
Matilde 21. detsember 2013, kl 19.03
Saunaahi vaja kütte panna, ekspress hakatuseks võtta.
 
skiso 21. detsember 2013, kl 19.19
pipramoos 21. detsember 2013, kl 18.37 joonistas minule ilusasti siia:
--------------------------------------------------------
>Uuringud uuringuteks, aga kummaline, et keegi ei
>kahtle enda mõistuses, ikka teised on võrdlemisi
>rumalad.


valepuha.
mina pole sellest mittekunagi saladusi teinud, et mina kahtlen. see tähendab, tegelikult ei kahtle, sest mida siin kahelda on, kui kõik selgemastselgem juba niigi on. seega tuleks ära ütelda karamatiliselt õigesti: olen kindel enda mõistuses asetsevates puudujääkides.

>Lugesin ka ja ajab naerma. Surmtõsiselt ei saa
>mitte seda jama võtta. Inimesed ongi rumalad, kui
>kõik targad oleks, mis mõte siis elul oleks.


surmtõsiselt saab ainult ühe korra elus midagi võtta ja seepärast meie igatahes oiataks ette ja soovitaks ära mõelda, et kus seda ikkagi täpsemalt mõistlikum kasutada on.

>skiso, ega sa vist seda välja ei mõtlegi...ehk
>eelmises või üleeelmises elus, pakun...


üleeeelmisega on see jama, et siis mina olin kalmumardikas ehk kui tahad ees-, pere- ja isanime siis Blaps Mortisaga Linnaeus, kes teatavasti mitte ei saanud ringi lennata ja sialkohapial kus Hinndijad praega on, olid siis mammutid

see pidi ikka eelmises elus olema ma arvan
 
pipramoos 21. detsember 2013, kl 19.36
skiso
sa siis minu moodi või mina sinu moodi. mul ka need puudujäägid mõistuses.

Aga välja mõtlesid selle hindude koha pealt.

Võttis aega mis võttis, aga nüüd on selge.....
 
Lee 22. detsember 2013, kl 00.27
:) vahet ei ole ... eestlne-indu-peruu-vesi-tuli jne ... ma ei oska targalt seletada, aga minusse on see kohale jõudnud, et me olemegi üks ja vahet ei ole vormis-kujus-võtmes.... ehk siis lihtsalt ja labidaga:)) vihates Sind, vihkan ennast ja meeldides ise iseendale... lähed sinagi loosi:))
 
Tegelikkus 22. detsember 2013, kl 00.57
Olen viimasel ajal siin küll väga harv külaline, aga isegi nende mõnede harvade korrade põhjal võin öelda, et ega see 50+ ei erine palju lolliklubist.
Tundub, et ühed ja samad kirjutajad.

Tegelikult võiks 50+ olla eakohaselt arutlevate teemadega ja märksa asjalikum kui postitus: nikku tahad.
 
Lee 22. detsember 2013, kl 01.08
to Daam koerakeseta....
Ma ei tea kas siin teemas, aga kusagil väitsid, et vaaaala juures ei saanud omaks. Jama! St kui nad oma jorjenitest vestlevad, siis ongi jorjenid. Ära võta hinge, mina ei ole võtnud ja nad peavad ükskord ka meile, abiaednikele, tähelepanu pöörama...kui oleme piisavalt tüütud:))))
Selle riistapuuga on jube tüütu teksti paranada... seega olge loovad lugejad:)))))
 
999 22. detsember 2013, kl 01.48
Tegelikkus, ma küll ei tea, millises foorumi osas sa selle oma siia kirja pandud postituse välja lugesid, aga kui huvitavaid teemasid tahad, siis on abiks ikka see tavapärane - kus viga näed laita, seal tule ja aita.
 
Daam koerakeseta 22. detsember 2013, kl 04.50
Lee, minu jaoks on tüütu tüütu olla - kui see hädavajalik ei ole, siis väldiksin. Ja 50+ foorumis osalemine ei ole vist küll hädavajadus, pigem koht, kuhu mõnikord põigata, heal päeval mõni huvitav mõte kaasa haarata, mida siis nagu lutsukommi tükk aega põse sees veeretada. Lutsukad pidavat ju meieealiste lemmikud olema :)
 
Proua naaritsakasukata 22. detsember 2013, kl 05.35
Tõesti, tõesti, nii tore siit mõttekaaslasi eest leida. Olen alati arvanud, et tüütu ongi tõepoolest tüütu, pole kunagi aru saanud inimestest, kellele tüütu olemine on hädavajadus. Lutsukommi asemel soovitan jenkkit, maitse kestab kauem.
 
Daam koerakeseta 22. detsember 2013, kl 06.57
Üks hädavajaduseta tüütu olemise võimalusi on püüd ironiseerida selle üle, millest aru ei saada.
Näiteks on mul oma töös hädavajalik olla vahetevahel tüütu - mõnele inimesele lõputult tema kohustusi meelde tuletada. Kui ei ole sellises olukorras olnud, siis ilmselt tõesti ei saa sellistest inimestest aru. Mina jällegi ei saa aru, miks on vaja hommikukohvi kõrvale kedagi säärest naksata. Kas jõulusüldist konte ei jäänud üle?
 
rakats 22. detsember 2013, kl 07.44
tigedale Daamile koerakeseta (jumal tänatud, et ilma, ühe peni elu vähemalt säästetud)
mis jõulusüldist? jõulud alles tulemas ja mingeid süldilärakaid ma oma laual näha ei taha, need tekitavad tselluliiti ja siis ma ei saa sellise tündrina enam viiendat korda mehele, kuigi väga tahaks.
ise ikka aru saad kui tobe sa oled kõigi nende varjunimede taga? lolliks ei saa teha kedagi, kes seda juba eos ei ole. ja sina oled seda topelt.
 
vaaaal 22. detsember 2013, kl 10.16
kassakae, jupijumalatel kah probleemid, kena 4.adventi kõigile koertele-kassidele:)
 
*.* 22. detsember 2013, kl 10.26
Tegelikkus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen viimasel ajal siin küll väga harv külaline, a
> ga isegi nende mõnede harvade korrade põhjal võin
> öelda, et ega see 50+ ei erine palju lolliklubist.
>
> Tundub, et ühed ja samad kirjutajad.
>
> Te
> gelikult võiks 50+ olla eakohaselt arutlevate teem
> adega ja märksa asjalikum kui postitus: nikku taha
> d.


Sinu kirjutisest võib aru saada, et lolliklubis on sellised madalamat sorti tegelased, kes kasutavad muuhulgas matslikku sõnavara. Sealseid asju varemalt lugenuna (enam pole aega siin käia eriti) võin Sulle kinnitada, et sealne seltskond on oma klubilisusele vaatamata päris mitu korda targem, haritum ja intelligentsem, kui valdav enamus muust rahvast siin Delfi foorumites, kaasaarvatud 50+ nurgakeses.

Seega enne lahmimist võiks hetke mõelda, mida kirjutama hakatakse.
 
teada puha 22. detsember 2013, kl 11.24
Kust otsast nad seal haritumad on, joovad ja möllavad ringi, samad siin ja seal. Käisin ühel nende üritusel, aastaid tagasi, mul tõusid ihukarvad püsti.Nüüd on sealsed vanuselt 50 ette ja taha,nad on kõikjal. 00.57 teab vist täpsemalt aga tal on õigus. Ühed ja samad näod.
 
Daam koerakeseta 22. detsember 2013, kl 12.11
Kas hakkas kergem, rakats?
 
?. 22. detsember 2013, kl 13.25
kas sinul hakkas kergem, pärast seda tundetulvapuhangut?
 
Daam koerakeseta 22. detsember 2013, kl 14.01
Provotseeri veel, see püüd on sul nii armas :)
 
rästu 22. detsember 2013, kl 14.57
18,26
noo, need, kellega mina sealt kohtunud olen...ei küündi siinsete daamide tasemele...:DDD
siin foorumis nähtavasti see nimi "lolliklubi" nullib
juba kõik...
 
reportaaž 22. detsember 2013, kl 17.36
Pole täpselt aru saada, millisel moel koerakeseta daam suure vaaaala väikse varba peale astus, aga kahju on sündinud ja kättemaksuaktsioon käivitunud. Seksi pole, poks on, viinamarjad ostab igaüks ise. Kihlveokontorit ei avata.
 
vaaaal 22. detsember 2013, kl 17.43
:D, mul pole ükski varvas sinine ja küüned ka kenasti alles:))))))))))), tiri aga tõmba, tiri aga tõmba, ka-a-aasi-kee:D
 
Tiudur 22. detsember 2013, kl 18.09
... ja alleaa-alleaa pealekauba.
 
ja 22. detsember 2013, kl 18.13
pärast - peale, peale, sakusmenti peale, jee-jee.
 
päkapikutaja 22. detsember 2013, kl 18.16
Kena, kui inimestel on hea tuju ja ajab lauleldama.

Aga muidu vaataks, et inimesed ei tea täpselt, mida nad tahavad, aga nad teavad täpselt, et teised inimesed sinna pilti ei passi. ;)
 
Lolliklubi fänn 22. detsember 2013, kl 18.18
Lolliklubis oskavad inimesed ka iseenda üle nalja visata, seal ei urgitseta, ei oletata ja ei kakelda ka. Siin on muidugi see nurjatu rabi, kes kogu aeg naised kogu aeg leili ajab, täna ka, esineb kogu aeg igasuguste nimede all j muudkui keerutab tolmu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!