Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Üleskutse unetuile...:)
 
Anita 13. november 2009, kl 23.41
ok, minu lemmik noh on ikka 44..see vanus mulle endale hirmsasti meeldib..:))))
 
Liis 13. november 2009, kl 23.47
Õhtust, tulin parajaks jagamiseks ajaks :))))
 
Liis 13. november 2009, kl 23.52
paistab, et unetutel algas une aeg :) kauneid unenägusid siis mis mul muud ikka üle soovida jääb :)
 
Anita 13. november 2009, kl 23.55
tere Liis:) mis siin ikka jagada..numbreid jagatakse..;)))
 
Liis 14. november 2009, kl 00.00
ic, peaasi, et ikka midagi jagatakse, sel masu ajal. Ma vaatasin, et olen kõige kurvemas seisus :)
Kuid siin kuidagi hilistel tundidel väga vaikseks jäänud, unetud on saanud unisteks , see muidugi tore tegelikult ju, saab ennast korralikult välja puhata :)
 
Anita 14. november 2009, kl 00.03
Liis,sa ikka neid numbreid loed..aga võiks võtta asja nii, et sa siiskest teemast teise.. kõige paremas seisus - kõige tragim ja krapsakam..vaata kuidas unetud siin venivad ühest teemast teise - ei ole tegu ega nägu, ainult numbrid..;))))
 
Liis 14. november 2009, kl 00.03
sa Anita siis jäetud siia valvama või oled vabatahtlik üleval olija ? Ma siin vaatasin, et päevasel ajal oli ikka suhtlejaid rohkem.
 
Anita 14. november 2009, kl 00.05
Liis, täna kuidagi kukkus välja nii jah..ega päävad pole vennad..;)))
 
Liis 14. november 2009, kl 00.06
minu arust kah pole neil numbritel siin mingit mõtet, ma võin ka ju öelda mida tahes enda numbriks ja üldse mis vahet sel on, peaasi et jutt klapiks ja suhtlus oleks tip-top, vahel ka natuke nokkimist, et asi huvitavam oleks :)
 
Liis 14. november 2009, kl 00.10
Anita aga seda viga annab parandada, kui ka meie magama läheme :)kuid tore oli, et olid siin ja ole ikka tubli, ma lähen ära unemaale :))
 
Anita 14. november 2009, kl 00.14
Liis, head ööd, ja vabanda et me siin mingi aeg tagasi ragistasime..ise ka ei saa aru, miks seda vaja oli.. ;)
unelugu sulle kah;)
http://www.youtube.com/watch?v=yOaoUx0Mc0Q
 
Anita 14. november 2009, kl 17.03
ei tea kus unetud on? Allo-Allo!
 
panther 14. november 2009, kl 17.08
Just tulin ja pidin ka röögatama, et mis siin toimub? Epideemia on lahti või?:) Unitõbi murrab valimatult kõik, kes ette jäävad... eriti selle nurga elanikud.:)
 
panther 14. november 2009, kl 17.11
Uskumatu ikka... kõik on korraga endale eraelu saanud.:))))))
 
Rex 14. november 2009, kl 17.11
no ei ole sedasi, et kui siin kirjutamas ei ole, siis kindlasti magavad:DDD
 
p 14. november 2009, kl 17.13
Einoh, pidin just rõõmustama, et vaat kui tore, pole kellegil siin aega enam tolknemas käia...:)
 
Anita 14. november 2009, kl 17.13
panther, ma arvan et enamus kontserdil..täna ju tutu kutunio väisab talina..noh on raudselt seal, oma uue armastusega..;)))
 
p 14. november 2009, kl 17.20
Irw.... õige jah. See mul ununes sootuks.:)
 
p 14. november 2009, kl 17.21
Ja miks sina siis Anita pole seal?:) Sul hea lähedal minna...:)
 
helen 14. november 2009, kl 17.42
Oleks loogiline, et mida pimedam aeg on, seda rohkem inimesed siin aega veedavad. Aga tundub, et see teooria ei pea paika. Või magatakse juba talveund?
 
p 14. november 2009, kl 17.47
Nädalavahetus ju. Käiakse külas ja võetakse külalisi vastu - pole lihtsalt aega, arvan nii. Ega ma kaua siin vist täna ole. Mööbeldan veidi ja siis kaon kui enesetunne halveneb...
 
Anita 14. november 2009, kl 17.47
panther, narrid mind vä?;b ma ei kujuta ette, mida seal kuulata on..;)))
 
Anita 14. november 2009, kl 17.49
panther, mul eile oli ka tunne justkui tõbi hiilib, atead, tegin küüslaugu leibasid ja nätaki oli haigus vastu hambaid saanud..;)))
 
helen 14. november 2009, kl 17.50
Panther, kaua sa juba tõbine oled olnud? Tekib tõsine mure sinu pärast.
 
p 14. november 2009, kl 17.51
Jah, see meie küüslauk peletab kõik minema... ka tundlikuma ninaga kaaskodanikud püsivad ohutus kauguses.:)

Jah ma niisama aasisin, tean, et sinu puhul liigitub see imala muusika alla...:)
 
Anita 14. november 2009, kl 17.53
panther, mitte imala vaid see polegi muusika mu meelest..see nagu üks papi oleks saanud suupilli kätte, mida ta muudkui täis ilastab..;b;))) no ma ei tea, ja kui ebameeldiva välimusega ta on..huhh!
 
p 14. november 2009, kl 17.53
Jessas, sa ikka oskad hästi kõik paika panna... teravalt.:)
 
Anita 14. november 2009, kl 17.55
ah, mis me ikka siin teisi taga räägime..panther, prae pannil õliga leiba ja küüslauku, lisa ohtralt soola..ise sa ju seda lõhna ei tunne..;)))
 
p 14. november 2009, kl 17.58
Ma eelistan seda küüslauku süüa koos juustu ja hapukoorega segatuna... või paljalt ning piima peale juua.:) Kui tööle pole vaja minna, siis savi kuidas kodus lõhnad.:)))
 
helen 14. november 2009, kl 18.01
Mulle ka see laulja eriti ei istu, enam-vähem samal põhjusel nagu Anitalegi. Ainult ma ei oska oma tundeid niimoodi sõnastada:DD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!