Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Üleskutse unetuile...:)
 
Liis 15. november 2009, kl 18.36
üks lastest ikka lähedal aga ega ma neid ka ei taha oma halva tuju ja emotsioonidega koormata, noortel isegi praegu raske, hea, et tööd veel on. See ikka rohkem nagu mu enda probleem ja küll läheb üle, ma arvan, noh nagu sa ütled seda kõigil. Eks see elu ongi nagu laevuke lainetel, peab hakkama saama.
Mul juba tuju läkski pisut paremakas kui saan siin natuke lobiseda :))
 
angelina 15. november 2009, kl 18.36
vot seda ära kunagi endale soovi, Liis.
 
angelina 15. november 2009, kl 18.37
st haigust.
 
noh 15. november 2009, kl 18.42
see kui vanemad inimesed on võimelised liikuma, on see veel tegelikult väga hästi....minu ema pole juba päris kaua väljas käinud, voodihaige ta just pole, toas liigub, aga õue minemisega on raskused...njah, tegelikult vist peab oskama õnnelik olla asjade üle, mis meil on...kuigi see vist alati lihtne pole
 
Liis 15. november 2009, kl 18.45
mis mul ikka soovida või mitte, kui immuunsüsteem on nõrk siis on lihtne haigeks jääda, soovid seda või mitte :( küüslauku ma süüa ei saa, magu ei kannata. Kuid ega ma ei karda seda gripp selles mõttes ütlesin eelnevalt nii. Kunagi ammu vene ajal oli ka suur gripi puhang, mäletan kui kõik käisid marlimaskid peas ja poes müüjatel kästi tihti käsi pesta. Kuskilt artiklist käis läbi teema,et kes siis seda grippi põdesid ei jäävat nüüd haigeks. Ma arvan, et ega gripp pole kollatõbi, et kui korra oled läbipõdenud siis enam ei jää. Gripi tüvi muutub ja võid ikka jääda, kui immuunsüsteem nõrk on.
Nii palju siis sellest aga räägime siiski millestki heast ja ilusast :))
 
noh 15. november 2009, kl 18.51
ma tegelikult tahtsin küsida, et miks müüjatel on keelatud maske kanda....me enne just arutasime sellel teemal ühega, et kui see gripi laine ikka suureks paisub, et müüjad võiks maski kanda, a see müüja väitis, et maske pole lubatud neil kanda...ei tea miks?
 
Liis 15. november 2009, kl 18.51
noh, olen sinuga päri, et tuleb olla õnnelik selle üle mis on !
Kuid kahjuks ei oska me vahel seda näha ega hinnata ja vanus ei mängi siin rolli. Lihtsalt elu tuleb võtta nii nagu ta on, vahel on muresid ja raskusi, kuid siis jälle õnne ja heaolu, eks ta nii käibki.
Ma pole üksindusega harjunud, kui lapsi kasvatasin siis olid nemad mul esikohal elus. Nüüd kui nad on kodust välja lennanud on raske harjuda, et oled justkui üksi, samas nad nii lähedal.
Kuid see ma arvan on rohkem mõtlemises kinni, lihtsalt vahel ei jõua oma mõtteid koguaeg kontrollida mida sinna lased sisse ja mida mitte ja siis tulebki niisugune paha aeg kus tuleb endaga vaeva näha aga kõik saab jälle korda ja elu läheb edasi :)))
 
angelina 15. november 2009, kl 18.55
vb siiski suure epideemia puhul on lubatud maske kanda. praegu pole veel vaja. maski kannavad (teeninduses, sh arstid jm) ikkagi need, kes otseselt kokku puutuvad haigetega.
 
Liis 15. november 2009, kl 18.55
noh vat ei tea, vast selleks, et vältida paanikat. Samas kui oleksin müüja siis kindlasti kannaks maski. Need õiges maskid alles pidid tulema apteeki müüki ja jube kirves hind üks maksab 40 eeki ja pakis 4 tükki 160 eeki pakk. Samas toll ajal olid tavalised marlimaskid 4 x ja sai keedetud ja pestud neid ja samas haigeid oli ikka kõvasti, nagu ütlesin kellel nõrk kaitsesüsteem see ka haigeks jäi.
 
noh 15. november 2009, kl 18.57
ma siin ükspäev vaatasin seda reporterit, kus Sõnajalgasi näitas...vaatasin ka, et milline kurbus hetkeks oli, kui rääkis, et lapsed on kodust läinud...tegelikult olen minagi korra seda läbi elanud, noh kui vanem poeg läks kaugemale elama...samas ju ta ei läinud teab kuhu kaugele...a see hetk....njah:D
 
Liis 15. november 2009, kl 18.58
kuhu nüüd panther jäi ? tahtis juttu puhuda ja kadus ära ?
ega ta juhuslikult haige pole, midagi nagu kajas siit läbi aga pole viitsinud kõike lugeda, eelnevat ma mõtlen.
 
panther 15. november 2009, kl 19.01
Ma siin ei oska teile sõna sekka öelda sel teemal.:)
 
noh 15. november 2009, kl 19.01
panther on meil veidi haigevõitu jah...minu meelest ikka pikemat aega
 
panther 15. november 2009, kl 19.01
ei ela ja ei sure.. eks ole!:)
 
noh 15. november 2009, kl 19.03
mis mõttes panther...eks ole ei ole midagi:D
 
panther 15. november 2009, kl 19.03
ja vahepeal oli vaja segadusi klaarida, mida laosed tekitasid. Vahel tundub endale, et hullumaja on igal pool - eriti hull on kodus...:))))

Üleeile kukkus väiksem tegelane endal pea niimoodi puruks, et verd lahmas tükk aega. Ise olin hullult paanikas, aga noh see haav oli nii väike tegelikkuses. Peahaavast tuleb lihtsalt palju verd.:(
 
p 15. november 2009, kl 19.04
Sry, lapsed ikka.:)
 
Liis 15. november 2009, kl 19.06
eks jah, see eluring nii käibki, kui omal ajal sai ka kodunt ära mindud siis ei tulnud selle pealegi, et mis ema tunda võib, siis oli hurraaga minek ja ülejäänu ei tulnud meelegi, nii, et mis siis nüüd enda lastele ette heita oleks - see poleks vist eriti õiglane. Tuli siis meie vanematel hakkama saada oma igatsuste ja üksindustega, tuleb ka meil. Üks vahe siiski on, mäletan, et ema rabas tööd teha ja õhtul oli nii väsinud, et mõtlemiseks ei jäänud enam rammu vaid kohe uinus. Meie nüüd oleme unetud ja mõtleme liiga palju.
 
panther 15. november 2009, kl 19.08
Liis, see tuleneb sellest, et meil pole vaja enam nii palju tööd rabada vist... või tuleb nii palju rabada, et üleväsimusest ei saa enam und...:)
 
noh 15. november 2009, kl 19.09
selle koha pealt ma Liis küll mkidagi kosta ei oska....unetu pole ma küll kunagi olnud...ei tea kas kunagi tuleb see aeg?
 
Liis 15. november 2009, kl 19.09
kas oled gripis panther ? lastega jah palju tegemist, eriti kui nad parajad jõnglased :)) Mul oli ka pojatütar 1,4 kuune el.pliidi nupust sisse lülitanud ja nüüd pliidi kaanel suur auk sisse põlenud, hea, et veel niigi läks :))) Nad parajad kratid !
 
Liis 15. november 2009, kl 19.11
kas ma teile rääkisin, et mul kass kodus tagasi !
 
panther 15. november 2009, kl 19.12
Just, Liis. Neil väikestel tegelastel on hullumoodi vaja igale poole ronida ning kõike katsuda ja proovida. See elektripliidi jama on mul juba üle elatud....:) Õnneks mul polnud seal midagi peal...

Noh, ma ostaks sinult seda und heal meelel osa ära...:))))
 
panther 15. november 2009, kl 19.13
Kassisaagast sa juba ükskord pajatasid. Päris põnev lugu.
 
noh 15. november 2009, kl 19.13
panther, ma annaks seda hea meelega niisamagi ära:DD
 
angelina 15. november 2009, kl 19.13
mul vajutab laps pidevalt pliidinuppe ja põrandakütet nupust sisse-välja. jube hoolas peab olema. 2 sek ja juba ta sahmib. ma ei tea, kas saab lapselukku tervele elule peale panna.
välja minnes kontrollige alati kõik üle. räägin juba nagu vanaema.
 
Rex 15. november 2009, kl 19.14
ma arvan, et õigem on siiski nii, et noored ja vanad elavad eraldi. veel mõni aasta tagasi ma ei olnud selles nii kindel. nüüd saan aru, et eraldi ikka kõige parem...kõigile.
 
panther 15. november 2009, kl 19.14
Suure kotiga tuleks järele... et jätkuks seda und ikka pikemaks ajaks...:))))
 
panther 15. november 2009, kl 19.15
angelina, kui vana su laps on?
 
noh 15. november 2009, kl 19.17
Rex, sellega olen ka mina nõus.....ei taha mina oma vanematega koos elada...ja tegelikult on parem, et lapsed oma elu elavad...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!