Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Üleskutse unetuile...:)
 
Liis 15. november 2009, kl 19.17
panther mul hakkab vist see aaaga....... hakkav haigus iccccc
aga und ostaks kah nohi käest kui saaks. Eks mul ka hakkas see une häda kui lapsed olid väiksed ja siis mõtlesin, et kui nad kord suureks saavad vot siis saan magada :))) aga unistada ju ikka võib nagu öeldakse. Nüüd pole kah und ja vahel isegi öösel kella 1-2 üleval ja loen lambaid :))
 
panther 15. november 2009, kl 19.19
Liis, loe parem raamatuid...:)
 
Rex 15. november 2009, kl 19.19
kui tööl ei käi, siis võib ju ka päeval pikutada, peaasi, et oleks puhanud.
 
angelina 15. november 2009, kl 19.20
3a sai hiljuti
 
Liis 15. november 2009, kl 19.22
olen teiega päri, et lapsed peavad omaette elama ja oma elu alustama, mina kui abiellusin siis pidin elama mehe vanematega ühes korteris ja tuba oli meil ainult siis 9 m2, see polnud midagi aga kõik elu oli rikutud ja sellepärast ütlesin kohe oma lastele, et mitte mingit kooselu, hakkate ise oma elu elama, olgugi, et mul pojal tore naine ja me saame kenasti läbi, kuid oleme siiski erinevad nii ellu suhtumise kui ka ütleme moe asjadesse ja toidu tegemistes.
 
panther 15. november 2009, kl 19.22
Parajalt väike kratt siis sul kodus, angelina. :)
 
Rex 15. november 2009, kl 19.28
tore, kui saab oma lastele niimoodi öelda: minge mujale ja elage oma elu.
 
panther 15. november 2009, kl 19.28
Liis, eks ta õige ole jah. Sest lahkhelid erineva maailmapildi jms puhul on kerged tulema ja nääklemine ei lase kellegil rahus elada.
 
Liis 15. november 2009, kl 19.30
olen juba noorusest alates raamatukogu täie raamatuid ära lugenud ja ikka olen " loll " nagu öeldakse :)) see selleks, silmad ei taha enam lugemist ning ega nad eriti arvutit kah taha sellepärast tulengi ainult õhtuti arvutisse.
3.a. laps on juba päris tore kratt :)
Ma õpetasin oma väiksele pojatütrele paar ulakust ja kohe tehti järgi, pärast saime mõlemad ema käest pragada :)))) aga vahva oli igatahes. Mulle meeldivad lapsed ja nende seltsis olla, see on nii vahetu ja siiras.
 
Rex 15. november 2009, kl 19.35
õnneks on olemas raamatukogud, nii ei pea kõiki raamatuid koju ostma. ja veel peaks olema cd-le loetud raamatud. kui silmad ei talu pingutamist, siis kõrvad ikka taluvad.:)
 
Liis 15. november 2009, kl 19.35
Rex ega ma päris kohe nii öelnud, et astuke kodunt välja, istusime ikka kõik maha ja arutasime kuidas edasi minna. Igaüks ütles oma arvamuse ja olime kõik avameelsed ja kui ka nemad tahtsid omaette elada ja alustada siis tuli leida võimalused.Siis oli veel võimalik pangast laenu saada ja üks korter pantida ja osta üks väike juurde minule ja niimoodi leidsime lahenduse. Ükski asi ei tule iseenesest vaid on vaja suhelda ja olla aus üksteise vastu ja tuleb lugupidada igast ühest perekonnas. Saab ju leida kompromisse ja teha nii, et kõigile oleks vastuvõetud otsus meelepärane.
 
angelina 15. november 2009, kl 19.37
mina õpin juba tema käest. kõik lapsed on ju isiksused.
ja lasteaed paneb oma osa veel otsa (uus sõnavara..)
 
Liis 15. november 2009, kl 19.43
meil pidi ka pisike tirts lastesõime minema, käis isegi paar päeva seal aga seal olid kõik ikka temast palju suuremad ja vanemad ja tehti ka pisut liiga ja jäi ka kohe haigeks sest enamus lapsi olid nohused seal ja kui siis uuesti prooviti siis tuli lapsel paanika ja tormas ukse poole nii kuis väikesed jalakesed võtsid ja ema jättis tööle minemata ja nüüd teevad uue katse kevadel siis juba suurem kah vast siis läheb õnneks. :)
 
angelina 15. november 2009, kl 19.47
palju ta oli sul, Liis? 1,4 või? tema ju tõesti väike veel..kui võimalik olla kodus, oleksin kodus. oleneb ju.
 
angelina 15. november 2009, kl 19.47
mitte oli vaid on. mu tore eesti keel
 
Liis 15. november 2009, kl 19.48
omal ajal sai viidud lapsed sõime juba päris väikestena , kui polnud vanaema, kes lapse oleks kodus olnud.Mäletan, et poeg läks sõime juba 4 kuusena, no oli see vast õudus unenägu siis.
Kõik mähkmed ja toidud tuli ju endal kaasa anda ja õhtul said kotitäie mähkmeid ja tühjad pudelid. Siis keetsid ja pesid poole ööni ja vaaritasid järgmiseks päevaks toitu. Siis olid marli mähkmed, mida tuli keeta.
Mul ema õnneks elas kui tütar sündis ja tema hoidis ja tütre sain viia juba lasteaeda aga poja sündimiseks oli ema mul juba surnud 7 aastat hiljem.
 
Liis 15. november 2009, kl 19.52
nüüdseks jah juba 1,4 kuune tirts, kelle vanaema olen. Pakkusin, et hakkan hoidma aga poeg ütles et las ema on ise lapsega kodus ja nii tehtigi. Ma arvasin kah et ta veel nõnda väike.
Kuid püüan mitte oma nina nende pereasjadesse toppida, siis ainult kui küsitakse siis vastan :))))))
 
angelina 15. november 2009, kl 19.53
vanasti olid ju ka ööpäevalasteaiad või mis iganes. öörühmad. jätsid oma maimukese sinna. aga elu tahtis elamist. ma ei ytle, et see praegu vale oleks. hariduskultuur meil puudub.
 
panther 15. november 2009, kl 20.00
Okei, ma nüüd lähen tegutsen lastega veel...:) Kena õhtujätku teile.
 
Liis 15. november 2009, kl 20.01
nüüd veel ka ju see võimalus,vist ka ainult suurlinnas, et tellid hoidja koju. Need kes koolitatud. Tartus ka vist neid koolitatakse med. koolis, mul üks tuttav noornaine läks sinna õppima juba sellepärast et tal ka 2 väikest last, et saaks rohkem teadmisi lastest ja kuidas anda ka esmaabi kui vaja. Päris asjalik asi, õppida tuleb vist kuskil 1,5 aastat ma võin k
a mitte õigesti mäletada aga kuskil nii ta oli.
Aga kindlasti see teenud on kallis ma arvan.
 
Liis 15. november 2009, kl 20.04
mis ma oskan öelda, kahju et lahkud, kuid lastega on ka vaja olla, neil vist ka magamaminemise aeg käes.Loodan, et tuled veel tagasi panther :)
 
mari 15. november 2009, kl 20.04
mina ka piilun vahepeal siia ja kuna olen ka vanaema, siis sobin vestlusesse
 
Liis 15. november 2009, kl 20.05
sobid kindlasti Mari, sa oskad sobida igasse vestlusse, mida mina ei oska, olen selleks vist liiga konservatiivne :))
 
p 15. november 2009, kl 20.06
Magamamineku rituaalid vaja õhtul veel teha ja pesta jne.:) Eks kui suudan, siis tulen veel millalgi ehk piiluma siia.
 
mari 15. november 2009, kl 20.08
vanaemana olen ma täiesti ebaõnnestunud, olen oma tööga nii hõivatud ja alles hiljuti nühkisin veel koolipinki... oma väikestele päikesekiirekestele jääb väga vähe aega. Tütred ikka ütlevad, et mis vanaemad need küll tänapäeval on, ise lasevad ringi, saba seljas
 
Liis 15. november 2009, kl 20.17
iccccccccccccccc aga eks need vanaemad peavad ka praegusel ajal veel tööl käima ja kui seda iga veel tõstetakse siis läheb tulevikus asi veel hullemaks. Käisid end täiendamas tööalaselt ?
Sinu töö on väga raske, ma mõtlen emotsionaalselt ja aina hullemaks vist läheb
 
noh 15. november 2009, kl 20.21
tegelikult võiks hoopis nii olla, et kui vanaemaks või vanaisaks saadakse, võiks kohe pinsile lasta:DDDD
 
Liis 15. november 2009, kl 20.24
olen sinuga päri noh, ainult, et siis võib juhtuda, et mõni saab ikka väga varakult pensionile ja mõni ei saa järsku üldse pensile icccc, valikuid on palju. Nüüd ju ka jahvatatakse selle pensioni ümber :))
 
angelina 15. november 2009, kl 20.25
Autor: noh
Aeg: 11-15-09 20:21

hea mõte. ma lausa ootan. loodan, et mitte kaua.
kuid kahjuks on lastel mõistus peas.
 
noh 15. november 2009, kl 20.29
ma oleks siis juba mitu aastat kohe pinsil juba olnud...ja küll ma juba oleks teadnud mis selle ajaga siis peale hakata:DD
angeliina...mõte võib ju hea olla, a selline mõte ei saa reaalselt kuidagi täide minna:DDD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!