Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
tulge aga külla
moosimadu 10. september 2016, kl 21.07
Ärge segage meid, unetuid. See on siin tudutuba, kus valitseb vaikus ja näiline rahu....unenägude eest ei tea vastutada:D
 
Mihkel Välk 10. september 2016, kl 22.41
Unetu ei tähenda teps mitte, et mihkelpoiss on tegevusetu. Viskab pilgu peale ja jälle omi toimetusi tegema.
 
teemaalgataja 11. september 2016, kl 17.09
teemaalgataja ootas, et suvi läbi saaks..sis teaks raivo küsimusele täpsemalt vastata:PP
 
Vαḷėć 11. september 2016, kl 22.38
Kurvad päevad on parem maha magada.
Noh'ile külla tulles pole viisakas nukker-mõtlik olla, tuleks olla täiskasvanulikult vaoshoitud.
 
imestan 12. september 2016, kl 12.17
Need libaunetud üritavad erinevate põhjendustega siin muljet jätta, et nad ei maga, aga tegelikult on see täielik vale! Põõnatakse päeval ja ööl, vahet pole mingisugustki. Mõnel imelisel päeval võib küll juhtuda, et keegi suudab oma mõlemad silmalaud lahti kangutada ja sõrmega klaviatuurile pihta saada ning isegi postitusega hakkama saada, aga neid päevi on aina vähem. Ei tea,kas unehaldjas on kõik siinsed ära teinud või varastasid need unised unetud ta liivatagavarad ning nüüd naudivad selle teo tagajärgi. Norskamine on kõrvulukustav!
 
Mette' 12. september 2016, kl 19.00
Nii kaua kui mina tean, pole siin õigeid unetuid kunagi olnud, ikka selline mõnus õhtune jutuajamine käis ja keskööks olid enamasti kõik läinud. Mõni varajane tõusja läks alati juba kell 9 magama.
Aga jah, kahju, et see kõik on nüüdseks kadunud.
 
imestan 12. september 2016, kl 19.19
Mina mäletan mingil imelikul moel, et oli ka neid ükskikuid, kes öösiti siin vestlust arendasid.;)

Kahju, et elu on siin justkui seisma jäänud. Nii nagu kell jääb ühel hetkel seisma.
 
imestan 12. september 2016, kl 19.22
Ja veel on kahju sellest, et need vähesedki, kes siia vaatavad, ei tee oma nokka lahti. Arusaadav, pole ju mõtet, sest kui keskmiselt nädalas tekib siia näiteks heal juhul üks-kaks postitust, kellega sa siin ikka vestled. Tõeline kõrb ja oaasi pole kuskil näha.;)
 
Mette' 12. september 2016, kl 19.50
Kui kell jääb ühel hetkel seisma, siis paned uue patarei sisse ja käib jälle rõõmsalt edasi, kuid mida teha unetutega? Võib ju hüüda, et auuu, kus te olete, ent sellestki pole kasu. Härrasmees hõikas ju eespool, aga keegi ei vastanud.
 
imestan 12. september 2016, kl 19.57
Mis siis viga oleks kui vaid paari patareiga selle hüljatud paiga käima saaks panna.

Hõikamisest pole ju kasu, kui siin käivad inimesed korra nädalas vaatamas või veelgi harvem.
 
kahtlustan 12. september 2016, kl 21.16
Sügavamaid põhjusi, mis on varjusurma esile kutsunud.
Ise tunnen, et 2 lauset oleks paras, muidu... muidu võib tulla hammustusi.
 
noh 13. september 2016, kl 06.17
no kas ma pole mitte mitmeid kordi seda nurgakest elustada püüdnud..aga jah..üksi ei ole see võmalik:PP aga öiseid kõnelusi..mu meelest oli neid vanast ikka päris palju..see oli siis..mäletate küll..kui muru oli rohelisem...jne jne:PPP
 
noh 13. september 2016, kl 17.43
no näete ise..ei ole võimalik ..ei ole..kõik nutavad, et nurk mahajäetud..aga ise pole ka nõus millegist kirjutama:P
 
Väga hea 13. september 2016, kl 19.04
Mõni võiks siit lesta tõmmata. Moosimagu näiteks.
Siis tuleks normaalsed inimesed tagasi.
 
noh ile kurbdusega 13. september 2016, kl 19.32
Väga hea Kirjutas:
------------------------------------------------------
> Mõni võiks siit lesta tõmmata. Moosimagu näiteks.
> Siis tuleks normaalsed inimesed tagasi.>>>


Just taoliste labatsejate tõttu nagu see, vägahea, ei kipu mina siia tulema. Sihuke situks ka oma lapse pulmatordi täis.
 
imestan 13. september 2016, kl 19.53
Teada on, et mõni üksik tilk tõrva meepotis rikub kogu sisu. Delfis on kahjuks tendents, et selliseid sallimatute kommentaaride kirjutajaid ei suudeta või ei taheta ohjeldada.

Võiks suuta oma erimeelsused lahendada kuidagi viisakamas vormis. Miks peab käima rusikad püsti ja igal pool kuulutama, et keegi peab lesta tõmbama, minema minema vms. Minu jaoks täiesti arusaamatu.

'Noh', kui päeval käid tööl ja õhtul teed õppetükke, siis näpistad isegi oma hobide jaoks juba ööunest või vabadest hetkedest aega, rääkimata sellest, et jõuaks veel kuskil pidevalt kirjutada. See probleem painab vist paljusid - ajapuudus. Aga vahel on tore ikka siia ka oma varesejäljed maha jätta.:)
 
noh 13. september 2016, kl 20.28
vähemalt..siin ikka liigub veel "endiseid"..ja see on hea:P..no jah..noortel ehk on seda vaimu..et õppida ja jännata muude asjadega veel...ma juba võtan elu rahulikumalt...tööl tuleb käia..aga edasi..no milleks ma enam n väga rabelen..on juba saanud seda teha küll ja küll..ja rohkemgi veel:P..kas te teate, mda on enne surma inimesed öelnud, et mida kõige rohkem kahetseva...eks ikka seda,..et tööd on palju tehtud..ja enesele aega vähe võetud...:P mina võtan kohustusi just nii palju, kui seda hädavajalik on..ülejäänud on puhas rõõm..lust ja lillepidu:PPPPPPP
 
imestan 13. september 2016, kl 20.33
Mis sul viga rääkida, noh. Sul lapsed suured, mul läheb veel oma kümmekond aastat, alles siis saan öelda, et nüüd on aega endale ka elada.:)

Jah, muidugi liigub siin vahel ka endiseid, kes nostalgiast vahel ka Unetutesse vaatavad. Ja ma tean raudselt, et neid, kes sõna ei võta, on ka. Vaatavad pealt ja vaikivad.:)
 
noh 13. september 2016, kl 20.37
aga ..mis sul viga rääkida..sa alles noor..ja elu ees..sul muidugi ses mõttes ikka suured eelised..minu kännu ees:PPPP
 
noh 13. september 2016, kl 20.40
ja nostalgiast...mis siis viga ...kui 25 oleks selline aruke peas...nagu praegu...oi..mis siis kõik ära ei teeks...mis omal ajal tegemata jäi:PPPP
 
imestan 13. september 2016, kl 20.48
Seda need vanemad ja arukamad räägivad, et oleks kahekümneviieselt see elukogemus olnud kui praegu, ei tea kuhu omadega oleks välja jõudnud ja kui palju rumalaid otsuseid oleks tegemata jätnud.:)
 
noh 13. september 2016, kl 20.51
just just..ja nii see ongi:P
 
imestan 13. september 2016, kl 21.14
Kiire hakkas. Head õhtut kõigile!
 
noh 19. september 2016, kl 17.47
teeme siia ka siis ühe sissekande:PP..seoses pensioni ea tõusuga...kõigil on vast muidugi fb..ja on neid lugenud..aga need on tõesti head..mis väärivad ära märkimist..et siis..tuleviku eestist üks killuke
Pärast tööd peole?
Ei saa, ma olen laupäevases vahetuses!
..muidugi ilma piltideta pole see...aga ikkagi..ja teine...muidugi on neid rohkem..aga
Mis teeb väljamaa pensionär?
Reisib, lõbutseb, käib tantsimas jne
Mis teeb siis eesti pensionär?
Võtab südametilku ja läheb tööle
..kas sellist eestit me tahtsimegi?:P..no vot siis:P
 
unetu nr6 20. september 2016, kl 10.10
tee tiigrihüpe ja oledki soojal maal lõbutsemas:D
 
Vαḷėć 20. september 2016, kl 14.58
Mõned päevad tagasi oli ajalehes artikkel, kus ahastati õpetajate kõrge vanuse tõttu, ikka 50 ja üle.
Noooh, neil ju 20 aastat veel vaja tööd teha ja staaži koguda, kuidas ometi saab seda siis suureks hädaks lugeda, veider.
 
panther 30. september 2016, kl 21.13
Ma vist pole ainus, kes uneliivakotiga vastu pead saanuna viimasel ajal ainult magab. Siin pole ka keegi juba tükk aega sõnagi poetanud. Ilmselt magavad magusasti.
diip 30. september 2016, kl 21.33
Olen harjunud siia regulaarselt vaatama, aga pikemat aega pole midagi taibanud kribada.
 
c*) 01. oktoober 2016, kl 00.53
 
Nimetu 01. oktoober 2016, kl 01.23
Sirvin ikka.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!