Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
Kurb 14. märts 2016, kl 16.01
vale

Oli väike periood, kui olin vahepeal olin peigmehega koos ja naistuttav oli mujal.

Küll naistuttav oli siis löödud ja pettunud.

Midagi ta ei vaadanud. Reaalselt ajas meid lahku.

Sest pidas mind endast viletsamaks ja ei suutnud leppida, et temast viletsamal on keegi ja temal ei ole.
 
naistuttav, kooliõde, sookaaslased 14. märts 2016, kl 16.09
Eelmisel aastal jahusid naistuttavast, nüüd kooliõest, kes järgmisel kevadel mängu tuleb?
 
Kurb 14. märts 2016, kl 16.09
muljest

Tundsin naistuttava ees PÄRISELT SÜÜMEPIINU, et mul läheb paremini.

Sellepärast ma naistuttava peigmehe ajal sisse lasingi, et tundsin, olen talle suhtlemise eest tänu võlgu ja õnnetut inimest ei tohi üksinda jätta.

Kui inimene suhtub minusse hästi, siis mina suhtun väga hästi.

Kui aga mind solvatakse ja alandatakse, siis muidugi põen ja elan raskelt üle.
 
vale 14. märts 2016, kl 16.10
Aa, sul on asjad kõik selged ju. Siis on kõik hästi.
 
kuule kürb 14. märts 2016, kl 16.10
Kui sa kõike nii hästi tead ja teised ei tea essugi, siis mida sa undad enam?
 
Kurb veel 14. märts 2016, kl 16.10
Kooliõde kartis ? Mida ????
Ega ma ju kallale ei lähe.
 
kle 14. märts 2016, kl 16.11
Ja suurest kadedusest ja õelusest ajas su vägisi aborti ka tegema? Mind ikka huvitab et, kui sa vabatahtlikult nii suure ohvri tõid, miks sa siis hiljem hädaldasid, et sõbranna sulle liiga tegi?? Sul nagu endal vastutust ei olnudki?
 
Kurb veel 14. märts 2016, kl 16.12
Alguses läks mul paremini ja saime naistuttavaga hästi läbi, kuid ma ei saa aru, miks oli vaja minult peigmees üle lüüa ja saata aastaid hiljem sõnum: OLED HALE PUGEJAMUTT.

Kooliõe nähvamine oli kohatu, sest ma ei tahtnud temaga kontakti jääda, ainult korraks helistasin.

Siiani mõtlen ja imestan, mis toimus nende peades ja miks sookaaslased mind väldivad.
 
muljest rääkides 14. märts 2016, kl 16.14
Kas ser oli mu kommentaari teena või oled sa ränga lugemispuudega?

Miks sa peni ei võta? Miks sa kõigi nõuannete peale sülitad? Siin kommentaarides pole sul mitte kellegi, ka oma mineviku inimeste jaoks head sõna jagunud, seega ei saa sind uskuda.
 
Kurb 14. märts 2016, kl 16.17
Kooliõde tuli tänaval juurde ja nähvas. Ta ei kartnud midagi, ta sai mind alandada ja panna veel rohkem süümepiinu tundma.

Käin tööl ega saa kutsikaga koduseks jääda.
moosimadu 14. märts 2016, kl 16.25
''Kurva ja naistuttava saaga'' on ammu juba raamatusse raiutud. Kes teab, see teab, robot Marvini rollis on Kurb, politseilaeva peaarvuti osa täidavad Delfi foorumi lugejad ja kommenteerijad:

'' See laev vihkas mind," ütles ta rõhutult, osutades politseimasinale.
"See laev?" ütles Ford äkilise erutusega. "Mis sellega juhtus? Kas sa
tead?"
"See vihkas mind, kuna ma sellega rääkisin."
"Sa rääkisid sellega?" hüüatas Ford. "Mida sa sellega mõtled?"
"Lihtne. Ma olin väga tüdinud ja masendatud, nii ma läksin ja lülitasin
ennast selle sisearvuti lainele. Ma rääkisin arvutiga väga pikalt ja esitasin sellele
oma vaatenurga Universumist," ütles Marvin.
"Ja mis juhtus?" sundis Ford tagant.
"See sooritas enesetapu," ütles Marvin ja kõndis kõrgilt minema, tagasi



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 14.03.2016 16.27.
 
kle 14. märts 2016, kl 16.27
Tööl käid sa mõned tunnid õhtuti, koristajana. Koer küll takistuseks ei ole, ära keeruta jälle!
 
nojaa 14. märts 2016, kl 16.28
Kui sina ei julge (või vanasti ei julgenud) inimestele midagi näkku öelda, kas sa siis kardad/kartsid seda, et nad tulevad sulle kallale? Ja kust pidi see vaene kooliõde teadma, et napakas ei kavatse talle varsti jälle helistada?
 
aga lemmikkoht 14. märts 2016, kl 16.36
sa ju P lt küsitud, et missugune koht tema kijatükkidest talle endale kõige paremini meeldib? et on lausa geniaalselt välja kukkunud kirjatükk?

aga paralleelid selle moosimadu näitega on märkimisväärsed küll.
 
Kurb 14. märts 2016, kl 18.58
16. 12 ja 16. 17 ei ole mina.

nojaa

Ma oleksin tundnud ennast süüdi, kui oleksin midagi vastu öelnud.

Mind kasvati nii, et kõikidel tüdrukutel on alati õigus ja mina pean vait olema.

Me vestlus oli igati neutraalne, ei kurtnud kumbki midagi.

Kui inimene julges ligi tulla nähvama, siis oleks julgenud ka öelda, mis talle ei sobinud või millega hõivatud on.

Kui juba nähvama tuli, siis rääkinud lõpuni.

Selline poolik nähvamine näitab SUHTUMIST ja on väga ebaviisakas.
 
Päris õige! 14. märts 2016, kl 19.03
Sinu lõputu heietamine ja ühe ning sama asja korrutamine näitab lausa ÜLIMAT EBAVIISAKUST, sa ei loe teiste jutust midsgi, küsimustele NÄHVAD vastuseks ja ketrad oma viskavat plaati edasi.
 
Kurb 14. märts 2016, kl 19.10
Kui ütlen, et koera võttes kooliõe nähvamine olematuks ei muutu, siis pannakse pahaks.
 
issand küll 14. märts 2016, kl 19.15
Tule sellest "nähvamise" teemast nüüd välja ja hakka elama! Soovitusi oled selleks piisavalt saanud!
 
nojaa 14. märts 2016, kl 19.29
Uskmatu inimene see P. Absoluutselt arusaadav, miks sõbranna põgenes, kooliõde "nähvas", kõik ülejäänud hoiavad eemale. Isegi hiljuti leitud ja kaua otsitud sõbrannaga oskas tülli minna :D
 
Kurb 14. märts 2016, kl 19.42
nojaa
Kas see ei olnud siis nähvamine ?

Üldse ei oleks olnud vaja niimoodi ütlema tulla ja veel pea kuu aega hiljem.

Tegin ÜHE kõne, pea kuu aega hiljem nähvama tulla imelik ju.

Olin täiesti jahmunud. No milleks ?
 
Kurb 14. märts 2016, kl 19.45
nojaa

Kas see ei ole siis alandamine ?

Tulla ütlema, et sa oled üks tühine ja tüütu kärbes, aga tema tähtis ja hõivatud persoon.

See on ju ilmselge teise ALAVÄÄRISTAMINE.
 
Mis siis valesti oli? 14. märts 2016, kl 19.48
Kooliõe jaoks olidki sa tüütu, pidi ta sulle siis valetama, et oi, ilgelt huvitav oli? Vean kihla, et tal oli jube mõeldagi, et sa talle jälle helistad.
 
Kurb 14. märts 2016, kl 20.02
Eelmisele

MITTE MINGIT vajadust ei olnud midagi ütlema tulla.

Tegin ÜHE kõne ja nüüd selle ÜHE kõne pärast vaja kuu aega hiljem näägutama tulla ?

Kusjuures helistamise algpõhjus oli, et turgatas pähe, et ei ole ühe vana asja eest tänanud ja selleks algselt helistasingi.

Ilmselt mõnele ei meeldi, kui keegi teda tänab.
 
Kurb veel 14. märts 2016, kl 20.05
Eelmisele

Seda ju täpselt ei tea, äkki tõesti oli mingi kiire periood ja iga sekund oli arvel.

Ma ju ei tea seda.

Samas jälle, kuidas oli aega mulle ligi nähvama tulla ?
 
Tülgastav... 14. märts 2016, kl 20.09
Mitte ühtegi head sõna teiste jaoks ja sinna otsa ving, et keegi ei taha temaga suhelda.
Muidugi ei taha. Ega ka tulevikus ei hakka tahtma, kindel see. Kui samas vaimus jätkad, sured arvuti taha, laip leitakse ilmselt kolme aasta pärast ja aetakse linnavalitsuse poolt auku. Praegu kappad uhkel sammul just sellise tuleviku poole, edu ei hakka soovima, see tuleb sul välja niikuinii.
 
Kurb 14. märts 2016, kl 20.13
Eelmisele

Ma suhtusingi kooliõesse hästi.

Just sellepärast oligi selline alandav nähvamine üllatav.

Ma ei oodanud seda.

Minu arust oli kõik korras, ei saanud üldse aru, milleks oli vaja näägutama tulla.

Olin kui puuga pähe saanud.
 
Kurb veel 14. märts 2016, kl 20.16
Ma ei tea kunagi, kas " ei ole aega " on ettekääne või inimesel on tõesti kiire periood.

Mida teie arvate ?
 
Kurb veel 14. märts 2016, kl 20.26
Kui juba vaevus nähvama tulema, siis ei ole raske ka nähvamise põhjusest rääkida.

Vastasel juhul on see lihtsalt ÜLEOLEV ALANDAMINE.
 
Suhtusid hästi 14. märts 2016, kl 20.27
Aga nüüd lõugutad ta kallal nagu marutõbine. Kuidas sa veel ebameeldivatesse inimestesse suhtud.... Ei taha mõeldagi.

Jah, sinu puhul on iga vabandus ettekääne. Suhtlemine sinuga on piin nii virtuaalreaalsuses kui kindlasti ka päriselus. Inimene on nõus ütlema, et tal on kohe kavas plaaniline mõlema jala amputatsioon, et mitte sinuga päriselus suhelda.
 
Kuule tohman 14. märts 2016, kl 20.28
Kaua sa oma endist klassiõde siin mõnitad ja sõimad?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!