Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
koledad eesti nimed
 
mu arust 02. september 2005, kl 10.45
Alice-öäkkk
Tiina sobiks jälle mõnele laudaloomale nimeks
 
Dame Ali 02. september 2005, kl 10.49
Leelo

varastas lasteaias mu salmiku...
:(
 
S. 02. september 2005, kl 10.49
Naima ja Saima on minu listi koledad nimed.
meestest Peet, Peep, Valdur, Kalmar.
 
to hell 02. september 2005, kl 10.49
on olemas ka ebbe. mis on jälkus kuubis minu meelest.
 
Dame Ali 02. september 2005, kl 10.49
Lenna on lihtsalt jõle...
 
Miia 02. september 2005, kl 10.52
Piret on üks kole nimi - nii palju paukuvaid kaashäälikuid sees ja üldse ei kõla. samas tihtiesinev nimi, endalgi tutvusringkonnas mitu Piretit.
samuti on imelikud Krõõt, Epp, Virge.
ja Matilda/e on ka jubeda kõlaga. seostub millegi suure, paksu ja rõvedaga.
ja siis kõikvõimalikud vanainimeste nimed nagu Salme, Linda, Leida, Leili, Sirje, Valve, Mati, Ülo, Endel, Valdur, Vello jne jne.
 
Tiia 02. september 2005, kl 10.52
Mul ka Tiia nimeks.. enne ei meeldinud üldse.. a nüüd mõtlen, et no kui Tiia siis Tiia..
Ninmedest meeldib Kirke ja Johanna
 
noojah 02. september 2005, kl 10.53
Eneken näiteks
 
kotka 02. september 2005, kl 10.57
KRÕÕT, edgar
 
Oks 02. september 2005, kl 11.01
EBE on jah imelik nimi. Eriti naljakas kui selle nimega inimene paks ja suur juhtub olema.
 
Mia 02. september 2005, kl 11.01
Tegelt on jah nii, et kui konkreetne inimene meeldib, siis kannatad ta nime ära. Kunagine kolleeg oli Epu-Mai - ja perek nimi kah totakas, aga maru lahe tibi oli! Edgar - hmmm, mõnel noorel mehel on ka see nimi olnud, ja täitsa ok nimi tundus :)))
totrad on kõik nimed, mis midagi tähendavad: Armas, Vapper, Kallis, Kulla jne - Uhhh :(
 
tasa 02. september 2005, kl 11.04
birgit ja maarja on jamad nimed:(
 
marka 02. september 2005, kl 11.05
ei meeldi paljud nimed, kuid kohe ÜLDSE ei meeldi: KRÕÕT, see kõlab nagu krõõp selline krõnksus ninaga, viltuse näoga nõiaella. sorry kui mõnda krõõta sellega solvasin, kuid lihtsalt kõlalt on see nimi kole, inimene selle nime taga võib aga samas väga tore olla.
 
Merle 02. september 2005, kl 11.05
Ja ma tean ka üht Ebet ja ta õe nimi on Ibe ..need on üll tasemel nimed minu arust
Ja Krõõt ka .no ma ei saa aru oleks mu nimi Krõõt ei julgeks toast väljagi tulla
Enda nimi on Merle ja mingi aeg ei sallind ka ma seda nime...aga nüüd elan ise välismaal ja inimeste jaoks tundub see nii eksootiline ja ilus nimi...Nii et vanemad ärge pange oma lastele mingeid totakaid Ameerika nimesid neid Johne ja Kevineid ja Jessicaid on terve maailm täis.....aga kui palju on maailmas mihkleid ja Vambolaid ????
 
imbe tsill 02. september 2005, kl 11.06
Aga minule Krõõt meelidb. Ja meelidvad veel just sellised vanaaegsed nimed, nagu Marta, Linda jne. Meeste puhul meelib ka selline vana väega nimi nagu: Kõu, Maru jne.
ei meeldi mingid laen-värdnimed-a'la Christy, Kevin, Mariella, Stella, Marcus, Chatryn jne jne.
 
delfi kommar 02. september 2005, kl 11.08
ma ei saa kuidagi mainitama jätta, et minu jaoks on epp väga nilbe nimi.

mh, ja täiesti juhuslikult oli mu mehel eksnaine nimega epp, selline hall, igav ja EPULIK naine. brrrrrr
 
väike saatan 02. september 2005, kl 11.09
meeste nimedest on kõige räigem Villi
 
fgfdg 02. september 2005, kl 11.12
koledatel ja vastikutel inimestel ikka kole nimi!
 
irma 02. september 2005, kl 11.15
Reeglina on ikka inimene kole s.o. paha, mitte nimi.

Ei teagi ühtegi väga koledat nime välja tuua. Kui siis tõesti värdnimed nagu Khrystin, Crisella, Gevin, vms ja veel ei meeldi äraleierdatud nõuka-aegsed? nimed nagu, hmm...Sirje, Maie, Silvi (samas Silvia, Silva väga viimase peal), Vello, Endel, jne.
 
to fgfdg 02. september 2005, kl 11.20
Mis teooria see veel on?
 
irma 02. september 2005, kl 11.22
Mis Eppu puudutab, siis oma tütrele ei paneks, aga samas on ta lihtne, selge, normaalne nimi. Igal juhul parem kui Cryselda-Mariy, :)))).

Ilusad nimed on lihtsad, kui mitte nii äraleierdatud Eesti nimed, nagu Anu näiteks ja rahvusvahelised, kuid kas päritolukeeles või eesti keeles õigesti kirjutatud nimed, nagu Martin, Katariina, Johanna, Kristiina, liilia Laurits, jne.

Mul endal on veel see kiiks, et meeldivad Rooma taustaga naisenimed - Valeria, Livia, Julia, Flavia, jne,
 
irma 02. september 2005, kl 11.23
Liilia siiski.
 
dinksa 02. september 2005, kl 11.24
Aga mulle Epp meeldib, tore ja konkreetne nimi. Samas käivad pinda kõik wannabe nimed, mis koosnevad mitmest osast ja on reeglina ka võõrapärased a'la Isabella Beverly või Ken Kevin Markus. Jääb mulje, et kui muud lapsele anda ei suudeta, siis virutatakse nimi. Matsirahva kompleks ja arvamine nagu uhke nimi aitaks varjata sõnnikut küünte all.
 
Tilluke 02. september 2005, kl 11.25
Minu meelest pole koldamat nime kui MAUNO. Öelge seda ja mõelge, et see võiks mõni mees olla.... Prrrr

Mulle juts on hakanud viimasel ajal Epp meeldima. Ei tea kas kiiks on tulnud või?!
 
muhkel 02. september 2005, kl 11.26
Minu lemmik naise nimi on Häbe.
 
irma 02. september 2005, kl 11.26
Noh, uhke nimi, kui ta on valesti kirjutatud, teeb ju just lapse margi täis. Kui minul on üldse millegi suhtes eelarvamus, siis on see lapsuke nimega näiteks Stefano-Adalaberd, ;).
 
pauliine 02. september 2005, kl 11.27
nonii :

1. Rutt - kaputt
2. Maiu - piimaauto
3. Leida - sa vasar heida
4. Tiiu - oo soole miiu

1. Vello - no mida...
2. Mati - paneb liiga tihti tatti
3. Valdur = kuukulgur
4. Tarmo - lihtsalt üks rõve tüüp
 
mann 02. september 2005, kl 11.30
mulle taheti nimeks Kai panna, tänasin jumalat et vanematel mõistus koju tuli, nüüd aga tunnen ühte Kaid ja üldse ei häiri.
Samas on eluaeg meeldinud nimed nagu Mari, Marian, Annmari, aga kuna tunnen üht väga koledat, ebanaiselikku Marit, siis suutis selle nime ja variandid) ära rikkuda.
kätlin ei meeldi, marylynid jms, vanaaegsed nimed ja eesti nimed võõrapäraselt.
 
to pauliine 02. september 2005, kl 11.30
ja mida teeb pauliine - muudkui treib riime... või on hoopis tiine...?
 
aga 02. september 2005, kl 11.30
kui sa lähed tööd otsima ja su nimi on epp,siis lapatakese su nimega leheke läbi ja kõik,aga kui su nimi on mingi emanuelle,siis tahetakse ikka teada,kes on selle nime taga.pole midagi nii vale tänapäeval keeruline nimi panna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!