Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
koledad eesti nimed
 
riin 02. september 2005, kl 16.52
Riin Tambu:S
 
cimber 02. september 2005, kl 16.55
Minu meelest on MÄRT väga lahe mehenimi ja kurbusega pean teatama, et sain just aru, kui ebapopulaarne nimi mul omal on :(
Kristi...
 
mati 02. september 2005, kl 16.56
mul on ilus nimi,aga tahaks olla kalev.
 
:D 02. september 2005, kl 16.57
no näiteks Gärry :D :D
 
kaire 02. september 2005, kl 16.59
Mulle ei sümpatiseeri nimi Kaisu. Kuidagi lapsik.
 
epp 02. september 2005, kl 17.01
kui selle teema algatasin,panin lihtsalt suvalise nime ja siis see nimi kole ei tundunud.arvan,et poleks paljudele tundunud,kui just see nimi poleks esimene olnud.aga see selleks,huvitav on hoopis see,et minu päris nimi pole siit üldse läbi käinud,ei tea,kui oleks enda päris nime pannud,siis ehk oleks ka nimekirjas olnud.igatahes selgusid nimed,mida keegi ei paneks ka üsna huvitavalt,sest niivõrd palju,kui on inimesi,on ka erinevaid arvamusi.aga teie laske edasi,huvitav jälgida,eriti,kui keegi viitsib ka kokkuvõtetele aega pühandada.
 
evelin 02. september 2005, kl 17.02
mulle meeldib ka nimi märt,sest ta on hetkel mu lemmikmees.
 
Ba 02. september 2005, kl 17.44
vanaemade nimed nagu milvi, helvi, leili, leida, maimu, urve, eevi jne on aegunud.

valev on kole nimi. (see on mu isa nimi ja talle omale ka ei meeldi. ta ei saa aru, kust ta vanemad sellise lolli mõtte peale tulid).

siis veel nimed, mis sisaldavad koos täpitähte ja võõrapärast tähte, näiteks kätlyn. beibenimi.
 
aga 02. september 2005, kl 17.58
Linda on väga-väga ilus nimi:)
Kui olin väike, tahtsin hirmsasti suureks saades oma tulevasele tütrele nimeks panna Sandra. Olen oma hilisemas elus tundnud kahte Sandrat - enam ma seda nime oma lapsele panna ei tahaks. Inetud (seesmiselt ma pean silmas)inimesed on sellelt toona kõige ilusamana tundunud nimelt ilu ära võtnud:(
Tahan seda öelda, et seostame nimesid ikka isikutega, kellega meie teed on kokku puutunud.
 
Ehee :) 02. september 2005, kl 18.14
Krõõt on ka ilus nimi - "Tõest ja õigusest" väga armas.
Pole Epul viga midagi - lühike ja lihtne.
Ei meeldi Made, Oliviia,Birgit,Maarika
 
Kiki 02. september 2005, kl 18.22
Urve seostub mul miskipärast urvakil olemise ja urruauguga....
 
kle kiki 02. september 2005, kl 18.31
käi @!#$!:)ja muide, kõige koledamad nimed on kiki ja killu ning ärge tulge ütlema, et selliste nimedega inimesi pole....
 
Tirts 02. september 2005, kl 19.00
Kokkuvõte: kõik nimed on koledad, väljaarvatud Vidrik, sest seda siin ei ole nimetatud :P
 
Carina 02. september 2005, kl 19.10
Aga minu sõbranna nimi on Neitsi =) =S
 
eiiiiiiiitaaaaaahaa 02. september 2005, kl 19.19
Mina olen Meelike ja ei meeldi
 
"#" 02. september 2005, kl 19.42
mulle ei meeldi moonika, jaanika, reelika, veroonika ja muud juurikad.
 
appi 02. september 2005, kl 19.54
vidrikut polegi olemas.niisugust nime ei pane keegi oma lapsele,see on vast mõni lühend fridrichist.
 
aa 02. september 2005, kl 20.23
enda nimi ei meeldi
aga muidu ei meeldi võõrapärased justkui valesti kirjutatud nimed.vähemalt ühe sellise värdi sündi tean ja vist võib ka üldistada.vot sündis ühte keskmisesse joomarite perekonda lapsuke.nime mindi panema ka loomulikult laksu all.ennem oli peen nimi välja otsitud.seal ametniku juures aga aeti kõik tähed sassi ja ei lastud ametnikul ka midagi vahele öelda.vaene laps.kuidas ta oma nime öeldud saab.siia ei oska minagi seda õigesti praegu kirjutada.
see ametnik oleks pidanud nad minema saatma sellel päeval.kainena tagasi siis..
noh nimede vastu ei ole mul nigu midagi......peaasi et mehe nimi poleks meeme või neeme ....väkväk.
 
epp 02. september 2005, kl 20.26
aga ütle umbeski,mis see nimi oli.
 
aa 02. september 2005, kl 20.32
midagi mis kõlaks nigu john.....või oli seal veel mõni täht :/
j-ga algas igaljuhul
 
Londa 02. september 2005, kl 20.40
Ei meeldi-Ritta,Moona,maarja,signe.Mehed-arald,urmo,mait.jubedad nimed
 
... 02. september 2005, kl 20.52
nii ja siit ta tuleb:
MATI, HARRI, AHVEN, STEN, MEEME! - need nimed ajavad mind lihtsalt naerule:)
 
Marilyn 02. september 2005, kl 21.05
Enda nimi on Marilyn ning väga kena nimi aga kui võõrale inimesele end tutvustada siis ikka tükk aega a'la kas merilin või maris jne.see käib pinda.meeldiks kui nimi oleks lihtne aga mitte mingi linda,anu,ella,kadri,karin,kerli jne.Mis te muidu mu nimest arvate?
 
kat 02. september 2005, kl 21.14
arvan pole viga,omapärane.mul üks tuttav Lilian,aga kõik kutsuvad liljan või lilli,aga ise ta ütleb kenasti pikalt liilian.tegelikult on nõme,kui nime pööratakse igat moodi.
 
to Ba 02. september 2005, kl 21.34
valev - nimena? Võib-olla kirjanik Valev Uibopuu järgi :)

antud kombinatsioon on tõeliselt luuleline - valendav õunapuu :)
 
,,,vihkan 02. september 2005, kl 22.58
,kõiki K-ga algavaid nagu kati,kadri,katre,kätlin.kadi,meeste puhul on urmo üks kole nimi ja igasugu tiidud,teedud ja peebud on ka koledad,rääkimata eve´dest,ene´dest,ivi´dest,aa ja sandra on ka ära tüüdanud
 
Siiri 03. september 2005, kl 01.01
...kas mõni nimi on siin veel äkki nimetamata jäänud?
 
Veel 1 03. september 2005, kl 08.15
Liivo-öökk!
 
vastikud olete 03. september 2005, kl 11.30
Jätke see nimede mahategemine siin!



Krt, muud tarka pole teha või, kui teiste inimeste nimesid laimata....kui rõve ikka see ja see nimi on :S


Ega keegi ei ole endale ise sündides nime valinud, et teda sellepärast sõimama peab ja rääkima, kui nõme see inimene ikka oma nimega on jne jne.




V

A

S

T

I

K

U

D




O

L

E

T

E

!




Tõsiselt vihane, kuidas saab nii labane ikka olla.
Ela veel siis nende nõmedatega ühes riigis :S

JUBE!
 
jah 03. september 2005, kl 18.51
tuleb ära kolida....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!