Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
koledad eesti nimed
 
kuule bibi 02. september 2005, kl 12.41
kas sa arvad,et sina siin keelad,käsed pood ja lased????tean sind vägagi hästi,oled omadega ummikus,sellepärast siin passidki ja enda ego püüad upitada.aga mul savi,pane edasi,kes keelab.keegi ju peale sinu probleemi ei näe.sina oledki ainus,kes närvi läheb,mitte keegi teine,kui ei usu loe uuesti.mina parem jutukasse ja mängi tibi.
 
jeah 02. september 2005, kl 12.42
kõige jubedam nimi on gunnar. ehk siis nimel ise pole midagi viga, kuid enamasti kutsutakse gunnarit "kunn". ja vat see on rõve!
 
Nele 02. september 2005, kl 12.43
Epp on jah rõve. ja meeste nimedest nt Peep, Paap, Tiit....fui.
 
pibi 02. september 2005, kl 12.46
nõustun enamusega, epp paneb mind ka nina kirtsutama.

epp- epu- pepu...
 
ilona 02. september 2005, kl 12.51
muideks minu kallima eks oli epp ja oma käitumisega muutis epu nime igaveseks minu jaoks vastuvõetamatuks.

mehel keelasin seda saamatusehunnikut ja äput mulle mainimast ja kui jutuks tuleb, küsin otse, et "mis sel pepukesel jälle viga on".

kahjuks rohkem epp'usid ei tunne. või siis õnneks! mul on ka teise põlvkonna tutvusringkond, nii et thank god
 
pips 02. september 2005, kl 12.52
eile lugesin ajalehest, kes läksid esimesse klassi. olid väga vahvad eesti nimed: dzessika, jackleen ja christophver (jah, just nii kirjutatud) näiteks. "geniaalsusi" oli nii palju, et ei jää meeldegi
 
peib 02. september 2005, kl 12.53
pips, sa tahtsid öelda "keniaalsusi", eks
 
bibi 02. september 2005, kl 12.54
lollakas peib,ikkagi geniaalsusi,ma ei kannata,et siin käivad lollid.
 
kuule bibi 02. september 2005, kl 12.56
äkki lähed mujale,igas kohas sa kisendad.ärge pange tähelegi ja valime ikka kõige koledamaid nimesid.bibi sa oled haige,kõik räägivad hoopis teistest asjadest,ära topi oma nina,aru ei saa juba,et sa teretulnud pole.aitab kui igalpool mujal su pläma peame kuulama.
 
uhh 02. september 2005, kl 12.58
mehed: Mallar, Mauno, Argo, Innar, Jüri, TAMBET (ühes Põhjanaelas oli jutt kuidas plika tambetiga asja tegi ja ema koju tuli ja tambet pidi kappi minema), Enn, Armin

naised: Erna, Häli, Margi, Riina, Kelly, Saima, Ragne, Raune, Ann
 
eee.. 02. september 2005, kl 12.59
kas Bibi on paks või?
 
Nimetu 02. september 2005, kl 12.59
A mulle ei meeldi Ethel, Eda - olid kunagi sellised kaklejad tüdrukud meil koolis. Ja Norani. Helgi, Juta, Aino jms. tunduvad imelikud. Eks nad millalgi uuesti popiks saavad.
Meestest ei meeldi Heino, Ülo, Herbert, Evald.

Pigem on nime meeldimise või mittemeeldimise taga isiklik kogemus seda nime kandva inimesega. Ja kui kogemus on negatiivne, siis see nimi miskipärast hiljem enam ei meeldi.
 
triin 02. september 2005, kl 13.05
ei meeldi Moonika, Kaili, Marge, Ester (kõige jälgim) öääääkkk
 
Epp 02. september 2005, kl 13.10
Vaielge, vaielge. Teie nimi ei meeldi ka mõnele...Mulle meeldivad aga M-tähega ja r-täht peab nimes sees olema.
 
jätkuvalt 02. september 2005, kl 13.14
pole minu nime nimetatud,kas nutta või naerda.ei julge öelda ka.
 
ilus nimi 02. september 2005, kl 13.18
maasikas,vaarikas,mustikas-ehtsad lehma nimed!!! Ime veel,et pohl,jõhvikas,sinikas ei pane:P
 
aga 02. september 2005, kl 13.19
mina tean ühte, kelle eesnimi oli August ja perenimi September ning tal oli 2 tütart Juuli September ja Mai September!!!
Aga muidu meeldib kõige rohkem selline nimi nagu Dagmar, sobib nii poisile kui tüdrukule.
 
to nimetu 02. september 2005, kl 13.19
Tänu Evald Hermakülale ei tundu nimi Evald mulle sugugi ebameeldiv..
Aga mulle ei meeldi Merike ja Mare
 
Üks teine Epp 02. september 2005, kl 13.21
Siin on varem kah olnud neid teemasid: koledaim nimi... Pole varem juhtunud kordagi kedagi mainimast Epu nime. Aga praegu viskas teemaalgataja kondi ja kõik kohe lõrinal Epp on kole, Epp on rõve. Ohh lasteaed! Ja seda kah, et keegi mainis siin end olevat mingist "teisest põlvkonnast", mis siis nagu Eppudega kokku puutumise välistaks. Tõega nõme mõtlemine - tean 80, 40, 20 aastaseid Eppusid ja esimesse klassi minejate nimekirjaski olid mitmed Epud!
 
emt 02. september 2005, kl 13.23
Meeste omadest - Peeter
Naiste omadest - Reet
 
lilii 02. september 2005, kl 13.29
sure või naeru kätte ära...
tegelikult feliks(felix) on kole aga edgar, evald, rasmus, ragnar on ju väga ilusad
naistest, moonikad ja maasikad ja katid ja kristiina üllitised on nõmedad ja muidugi kõik lindad ja maimud ja aga tegelikult oleneb inimesest, maailm on liiga suhteline et niimoodi otsustada, aga nalja peab ju kah saama:)
 
,, 02. september 2005, kl 13.32
Aita-Leida Kuusepuu-oli kellegi nimi kuskil
 
cocci (Triinu) 02. september 2005, kl 13.33
Ühele teisele Epule - Võib-olla on sul õigus, ise nimetasin selle nime küll sellepärast, aga ta on kuidagi lühike, liialt konkreetne, kõlatu, ilutu võib-olla rangele inimesele sobiv nimi. Mulle meeldib kui nimi kaunistab kandjat ja vestab vähemalt tema vanematest mingit lugu.
 
Feliks 02. september 2005, kl 13.35
nih..kas mõni nimi nimetamata ka veel jäänud on?
 
mulle ei meeldi 02. september 2005, kl 13.40
alice- ei meeldi ei kirjapilt ei hääldus (älissss tiss, kõlab nagu ä lihtsalt li.s)
 
Sandra 02. september 2005, kl 13.45
helge on kole nimi, helga veel hullem
 
Kiki 02. september 2005, kl 14.07
Suheteliselt jube mehenimi on MAANUS, kohe tema järel tuleb Manivald ja teised vanaegsed nimed (Rudolf, Väino jne). Naisenimedest on kõikse hullem Krõõt, nagu keegi siin eespool ytles, tuleb ka minul seda nime kuuldes miski pika ninaga jube vanaeit silme ette. Ei kujuta ette, kuidas keegi saab oma väiksele roosale titale siukse nimevärdja panna.
 
paks kass 02. september 2005, kl 14.11
huvitav et keegi ei olegi maininud mehenime Priit. kõlab nagu mingi priuks, mis p*st tuleb. ega need teised törtsatused ja prantsatused nagu Peep ja Teet ja Tiit ja Ints ja Ants palju paremad ei ole, aga Priit on ainus eesti mehenimi mida tõesti jälestan. juhuslikult tunnen ka vähemalt viit Priitu kes kõik on olnud tõelised idioodid.
 
Kardioloog 02. september 2005, kl 14.14
naised:krõõt,kõik eestiaegsed nimed
mehed:priit, markus, kõik eestiaegsed nimed

meeldivad aga

naised-annely, evelin, silvia, olivia, esmeralda, alice, julia
mehed-david, ragnar, rando
 
oehh 02. september 2005, kl 14.17
kõige jubedamad nimed on Ulvi ja Tuuliki, ei usu et ükski neist normaalne on, vaevalt, et just minu tuttavateks on sattunud kõik aeglased ja lollid Ulvid, Tuulikid...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!