Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Sain tünga
 
eelmisele 05. oktoober 2014, kl 19.20
kust need andmed pärinevad sul?
 
to eelmisele 05. oktoober 2014, kl 19.21
selleks on IP
 
to aga 05. oktoober 2014, kl 19.21
aga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> polegi 10 hullu, vaid üks hull, kes esineb kümne n
> ime all.

HH ajab pula kui oma paljudest naissuhetest pajatab, ongi kõigest üks ja seegi hull? :P
 
punapea 05. oktoober 2014, kl 19.22
blond, see küsimus polnud otseselt sinule... tünga sa said nagunii, kui isegi kõige popim mees foorumis sulle ei kõlvanud /ju siis oli mingi viga küljes, mõni hammas puudu, või silmavaade viltu:D
pigem oleks põnev lugeda, mida tünga on siin teised kogenud, siinkirjutajates ma mõtlen (peale teema autori). mul endal kogemused puuduvad - ei kohtu tüngameestega:D
 
ennustaja 05. oktoober 2014, kl 19.24
varsti on oodata hülge ilmumist, kes ajab taas natuke seosetut ila ja jälle naised märjad...:P
 
to aga aga 05. oktoober 2014, kl 19.25
HH naissuhted pole teemaks, vaid need hullud,kes teda siin aastaid jälitavad. neid pole 10, vaid üks hull eit, kes peaks hullumajas viibima. nagu päriselus jälitavad hullud staare, on ka delfistaaridel omad hullud kannul ja staaril pole reeglina õrna aimugi, kes ta on ning pole ealeski reaalset kokkupuudet olnud. virtuaalis piisab vaid ühest kahest kirjast kui hull staari enda omaks peab.
 
vastus 05. oktoober 2014, kl 19.28
to aga aga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> HH naissuhted pole teemaks, vaid need hullud,kes t
> eda siin aastaid jälitavad. neid pole 10, vaid üks
> hull eit, kes peaks hullumajas viibima. nagu päri
> selus jälitavad hullud staare, on ka delfistaaride
> l omad hullud kannul ja staaril pole reeglina õrna
> aimugi, kes ta on ning pole ealeski reaalset kokk
> upuudet olnud. virtuaalis piisab vaid ühest kahest
> kirjast kui hull staari enda omaks peab.

loe oma postitus veelkord üle ja leia vastuolud ise üles.
kas HH on staar??? sel juhul on neid ju hulgim, kes hullumajas peaks viibima.
 
Täitsa Bond 05. oktoober 2014, kl 19.29
Vapustav. Üks täiesti võõras ja tundmatu naine käis samaväärse mehega kohtumas ja nad ei teinudki kohe keppi. Midagi peaks sellsst veel kirjutama, aga mida, oskab keegi ehk aidata?:-)
 
to vastus 05. oktoober 2014, kl 19.31
mitte HH ei pea ennast staariks, vaid see hull ja lugematud delfi debiilid, kes nii püsikaid tituleerivad.
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 19.37
lilleke
05. oktoober 2014, kl 18.39

Jah, blond, vabandused vastu võetud ja käi nüüd õige widtu, mutike:-)

Miks ma pean widtu käima?
.................................................

punapea....miks sa arvad, et foorumi kõige popim mees mulle ei kõlvanud? Vb ei kõlvanud mina hoopis talle? vb oli hoopis kolmas, neljas põhjus?
Aga sellest libisevad kõik üle, et meil polnud kepp plaaniski...miks, see pole üldse teie asi, mis sest et nii põnev, niiii põnev:D

Samahästi võin ma küsida, miks Tomi jäätisekohtingul grupseksiks ei läinud? Oli kellelgi hammas puudu või sokid haisesid või mis...?
 
Hülgehall kuub 05. oktoober 2014, kl 19.41
/pikk mõttepaus.............../
nojah,

Info vastab tõele, kohtumine toimus..aga asi polnudki selles, kas keegi kellelegi kõlbab või mitte, lihtsalt kaks Foorumi "superstaari" said omavahel kokku ja rääkisid niisama - elust ja ilmast ning inimestest..
 
irooniapõõsas 05. oktoober 2014, kl 19.50
to eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> selleks on IP


Mina ei tea midagi! Ausõna!
 
naine annab nõu 05. oktoober 2014, kl 19.55
Ilmselt on teema laest võetud, sest teemategija ei julge naise virtuaalnime öelda, endast rääkimata.
 
arvamus 05. oktoober 2014, kl 19.55
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vapustav. Üks täiesti võõras ja tundmatu naine käi
> s samaväärse mehega kohtumas ja nad ei teinudki ko
> he keppi. Midagi peaks sellsst veel kirjutama, aga
> mida, oskab keegi ehk aidata?:-)


Selle kohta polegi muud kirjutada, kui et selliseid kohtumisi on ju teistegi vahel aset leidnud. Aga nagu HhK ja Täitsa Blondi pealt näha, siis kohalik publik ei rahuldu sellega, et inimesed võivadki lihtsalt niisama ilma tagamõtteta kokku saada:D Seega on targem vait olla:D
 
hull vabaduses 05. oktoober 2014, kl 19.57
kohtume - vaadake üle, kui ränga diagnoosi panna saate.

visthull@hot.ee

naine
 
naine annab nõu 05. oktoober 2014, kl 20.09
Jumala eest, saatke ikka normaalsed pildid enne kohtumist ja mees peaks ikka tõega mõtlema enne pikalt, kas 55 kg naine on tema jaoks sale või on sale 90 kilone naine ja enda pikkust tuleks ka võrrelda naise pikkusega. Ma tean, et meeste arusaam numbritest on väga vildak.
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 20.12
naine annab nõu
Ole hea ja ära rohkem ässita!
Mis õigus on teemaalgatajal öelda, et kohtutud naine on paks ja suur? See oli vaid tema subjektiivne arvamus. vb oli ise hoopis päkapikk?
Selline avalik s.ttamine on ebaeetiline.
 
:):) 05. oktoober 2014, kl 20.21
hull vabaduses Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kohtume - vaadake üle, kui ränga diagnoosi panna s
> aate.
>
> visthull@hot.ee
>
> naine


Keegi tundis ennast ära?:)
 
päevapäike 05. oktoober 2014, kl 20.22
Annan ka nõu :)
Mehed, teil paistab kohtinguteks aega olevat - võite ju läpaka ühes võtta (kellel töö seal sees on või nii) ja end mõne avaliku treeningplatsi äärde sisse seada (ilmad veel lubavad). Näiteks Stroomi rannas. Siis näete kohe ära, milliste kehavormidega naisolevused sinna ilmuvad (liibuvad spordiriided ju seljas), milline näolapike jne, et kas sobib :) Meeldivuse korral asute ka jõutreeninguid tegema ja muuseas kiidate tütarlapse hakkamasaamist või pakute abi vms... Noh ja kui beib on suhtes, siis oli lihtsalt meeldiv, aga aega ei kulu virtuaalsele enesepettusele :)
Lihtsameelne on rääkinud :)
 
hull vabaduses 05. oktoober 2014, kl 20.35
:):) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hull vabaduses Kirjutas:
> ----------------------
> ---------------------------------
> > kohtume - v
> aadake üle, kui ränga diagnoosi panna s
> > aate.
>
> >
> > visthull@hot.ee
> >
> > naine
>

> >
> Keegi tundis ennast ära?:)



No kui nii äratuntavalt kirjeldatakse, siis jõuab hullulegi kohale, eks. Aga sul mingi elu ka on vä?
 
lustakas 05. oktoober 2014, kl 20.55
ja ongi kõik?
 
krapsakas 05. oktoober 2014, kl 20.58
mida siis veel? kõik seedivad kuuldut, teevad uusi kohtinguplaane, analüüsivad nõuandeid, kahetsevad, igatsevad, armastavad jne.
 
mh 05. oktoober 2014, kl 21.21
irooniapõõsas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to eelmisele Kirjutas:
> ------------------------
> -------------------------------
> > selleks on IP
>
>
>
> Mina ei tea midagi! Ausõna!


Millal enne pisiasjad info jagamist seganud on?
 
Senza la Donna 05. oktoober 2014, kl 21.54
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> mul endal kogemused puuduvad - ei kohtu tüngameestega:D


Mul ka sarnased kogemused, otseselt pole tünga saanud, kuigi ise olen pildi järgi liigseid illusioone endale loonud küll. Ses mõttes on kõige parem kohe kokku saada või siis juba ainult kirjavahetusega tegeleda, kus siis enam pole välimusel mingit tähtsust.
 
joosep 05. oktoober 2014, kl 22.03
https://www.youtube.com/watch?v=3TKHHKWRI68 said ka tünga.
 
huudishimulik 05. oktoober 2014, kl 22.28
Kas selliseid mehi on ka, kes ainult kirjavahetusest huvitatud? Mis põhjusel küll?
 
elu 05. oktoober 2014, kl 22.50
huudishimulik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas selliseid mehi on ka, kes ainult kirjavahetuse
> st huvitatud? Mis põhjusel küll?


kirjavahetus eriti targa naisega tuleks ju kõne alla küll, siis pole ka naise välimus oluline. aga kusagilt peab ka ihulikke vajadusi saama rahuldatud, seega kirjasõbranna ei tohi olla armukade.

miks sa vaid kirjutada soovid? oled hõivatud? aga kui ära armud ja ise rohkemat tahtma hakkad?
 
huudishimulik 05. oktoober 2014, kl 22.55
hõivatuna ei saa parimagi tahtmise juures rohkemat tahta. peeglisse julgen ka vaadata nii õhtul kui hommikul, aga kirjavahetuse juures pole see vist kuigi tähtis?
 
elu 05. oktoober 2014, kl 23.00
mis teemal kirjutada tahad? mustmulla teemad sobivad?
 
n55 05. oktoober 2014, kl 23.02
mis kirjavahetusse puutub, siis vähemiku inimestega on tõesti huvitav kirjutada. Mis seksimisse puutub...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!