Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vähe väärt naisi
 
Sid 11. veebruar 2015, kl 09.19
Postimees kirjutas: isegi kui eesti mehed seda välja ei näita, igatsevad nad enim armastust, lapsi ja oma kodu. Viimaste aastakümnete materiaalsed väärtused on troonilt tõugatud, paljastab täna avalikustatav meesteuuring.

Tuleb välja, et eesti mehed peaks olema (mitte ainult) eesti naiste unistus, aga ikka on nii, et iive muudkui kukub. Ju siis pole piisavalt sobivaid naisi, kellega seda peret, lapsi ja armastust nautida.
Eesti naiste prioriteedid on aga ikka ilmselt veel seal materiaalsetes väärtustes kinni ja seepärast neid lapsi nagu ilma ei tulegi.
 
:) 11. veebruar 2015, kl 09.22
no mida sa ei targutad:)
 
materialist 11. veebruar 2015, kl 09.31
armastus kõhtu ei täida, ilma materiaalse mõtlemiseta peret ei tule.
 
Shrečk 11. veebruar 2015, kl 09.39
Sid. Tule ometi kapist välja ja tunnist, et sulle meeldivad noored poisid.
 
väärt mehele 11. veebruar 2015, kl 09.39
Sid, palju endal lapsi on?
 
Sid 11. veebruar 2015, kl 09.49
väärt mehele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid, palju endal lapsi on?


Kolm, lisaks olen veel ühe üles kasvatanud.
Aga palju sul on?
 
:) 11. veebruar 2015, kl 09.52
Väärt eesti mees istub delfi naistekas ja mõnitab naisi, kes ta tema enda jobu oleku tõttu, pikalt saatsid. Fantaseerid hästi, Sid!
 
vanem naine 11. veebruar 2015, kl 09.58
Ka siin istuvad need juhuslike meestega soetataud paljulapselised naised, päevad ja ööd läbi. Nad ei käi tööl ega viitsigi teha tööd, otsivad aga end varjates mehi kes neid üleval pidama hakkasid või lapsi juurde teeksid, et lasteraha saada, pärast ronivad internetti kaeblema, et mehed on rongaisad, kui mees ei soovi temaga elada peale titetegu, mille pärast naine ka selle mehe otsis. Igal juhul lasteta, ilusat ja korralikku, töökohaga ja haritud naist sina otsima ära siia tule, eesti mees, kes sa väärtustad perekonda.
 
vanem naine 11. veebruar 2015, kl 10.00
Milliseid naisi ta mõnitab, neid kodusistuvaid lasku ,kellel mitu last erinevate meestega ja kes otsivad siin meest vaid selleks et ise mitte tööd teha, et mees teda üleval peaks, vat neid naisi peabki paika panema,kes on emakohustused unustanud, kes passivad siin. Mine tööle ja lapsi kasvatama, ära vahi ega loe ,mida kirjutab Sid.
 
priscilla 11. veebruar 2015, kl 10.02
Sid

defineeri mõiste - väärt naine-.
 
targutav punapea 11. veebruar 2015, kl 10.07
ühesõnaga, feministid on väärtusetud, nii kodused titevabrikud kui ka lasteta, "ilusad" ja "korralikud" (tegelikult käivad käest-kätte, aga sellest ei räägita:D), töökohaga ja "haritud" (haridus pole veel haritus). peab ikka enesevihkajast mees olema, kes feministga pere loob:D
 
kah 11. veebruar 2015, kl 10.11
Väärt naisi on, aga meeste väärtushinnangud on paigast nihkunud, ollakse massimeedia ohvrid, seks ju müüb. Kui naine kohe kätte ei anna, siis võetakse ette järgmine. Samas kirutakse, kuidas naised on liiga litsakad, nii et meestel kaob jahtimise isu üldse ära. Kaks võõrast võiks enne intiimset poolt koos aegagi veeta, mitte, et mees juhib pidevalt tähelepanu seksile ja kui rahuldus käes, siis naisest ükskõik.
 
to vanem munadega NAINE irw 11. veebruar 2015, kl 10.11
Katsu enda elu kõigepealt paika saada ja alles siis hakka teiste oma reguleerima. Minul on küll ükskõil, kes kelle lapsi kasvatab ja kus oma aega surnuks lööb. Sinul paistab silmi vaid teiste nägemiseks ja arvustamiseks olema. Aga mida sa arvad meestest, kes löövad siin aega surnuks, elavad oma komplekse naisi mõnitades välja, ei ole suutnud luua ühtegi toimivat suhet, ega kasvatanud ühtegi last üles. Kes kraakleb kolleegidega, keerates salaja seljataga nagu jaksab. Kes istub pudelis ja ei ole võimeline tsüllite ajal korralikult töölgi käima. Väärt eesti mees, eks!
 
noh 11. veebruar 2015, kl 10.19
to vanem munadega NAINE irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Aga mida sa arvad meest
> est, kes löövad siin aega surnuks, elavad oma komp
> lekse naisi mõnitades välja, ei ole suutnud luua ü
> htegi toimivat suhet, ega kasvatanud ühtegi last ü
> les. Kes kraakleb kolleegidega, keerates salaja se
> ljataga nagu jaksab. Kes istub pudelis ja ei ole v
> õimeline tsüllite ajal korralikult töölgi käima. V
> äärt eesti mees, eks!

See ongi meie igapäevane elu. Netis paistab eriti silma, seksi otsivate meeste ülekaal. Üks osa on vähemalt niipalju ausad, et ütlevad otse välja, mille peal väljas on, teine osa üritab perest, lastest, pikast suhtest pajatades naise hingeni jõuda ja aega raisata.
 
voovale 11. veebruar 2015, kl 10.33
No ja siis on veel seltskond frigiidseid impotente, kes ei suuda mõista, et seks on normaalne vajadus, olles ise oma vajadused alkoholiga rahuldanud ja minetanud. Arusaamatuks jääb siiski teiste inimeste arvustamine ja võõraste elude elamine. Aga nähtavasti on siin ka oluline osa geneetikal ja olles sellist elu pealt näinud ja ise pikemat aega elanud, ei torka pähegi, et oma elu jääb elamata. Kedagi teist kritisteerides ei paista omad probleemid nii teravasti silma. Minul kama kaks, kel kui palju tõuseb või ei tõuse, ma katsun ikka oma elu elada. Katsu sina ka lilleke!
 
:9 11. veebruar 2015, kl 10.36
frigiidne impotent
kes see veel on?:)
 
nohhh 11. veebruar 2015, kl 10.39
eks see nii ole aga see kes sellise teema algatas peaks olema ise ka super näide hästi funktsioneerivast perekonnast.
 
kadakatupp 11. veebruar 2015, kl 10.41
suure osa eesti meeste arusaam isadusest piirdub paugu lahtinühkimisega ja hiljem alimentidest kõrvalehiilimisega. kas tasub süüdistada emmesid materialismis kui issid peavad iseendastmõistetavaks, et näiteks lahutuse puhul jäävad kõik lastega seonduvad mured ja kohustused naise kanda?
lahutatakse aga üle poole abieludest............
naine, kes julgeb siin ja praegu sünnitada, on piisavalt riskialdis, naiivne või väga hästi majanduslikult kindlustatud. kõik seda paraku pole, lähevad mujale, kus neid rohkem hinnatakse ja kus issidel rohkem vastutustunnet pere suhtes.
 
Täitsa Blond 11. veebruar 2015, kl 10.43
.Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 20.16.
 
viimasele 11. veebruar 2015, kl 10.44
kas see on jututuba ? EI OLE.
 
Sid 11. veebruar 2015, kl 10.45
noh Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> See ongi meie igapäevane elu. Netis paistab
> eriti silma, seksi otsivate meeste ülekaal.

Miks peaks üks (abielu)mees netis seksi otsima? Ilmselt sellepärast, et oma naine on seksist teinud kauba, mille vahetab materiaalsete väärtuste vastu. Viletsat vorst vorsti vastu seksi pole mütet nautida, seepärast otsitaksegi seda mujalt.

:) 11. veebruar 2015, kl 09.52
"Väärt eesti mees istub delfi naistekas ja mõnitab naisi, kes ta tema enda jobu oleku tõttu, pikalt saatsid. Fantaseerid hästi, Sid!"

Unista edasi. :) Ma ei mõnita naisi, vahest harva ainult pilkan rumalaid. Sõltumata soost. Kui sa aga pihta oled saanud, siis tea, minu silmis oled rumal inimene. ;)
 
priscilla 11. veebruar 2015, kl 10.46
või nii? blondi arvates lapsi "muretsetakse" ja enne lapse planeerimist tuleb koostada äriplaan? uskumatu:D
 
to Sid 11. veebruar 2015, kl 10.51
Tean, mida tähendab rumal inimene. Minu jaoks on rumal inimene see, kes näitab oma üleolekut ja peab enn ast geeniuseks, arvates endal olevat õiguse teisi mõnitada. Lisaks rumalusele on selline inimese emotsionaalse intelligentsuse tase ääretult madal. Nähtavasti tuleneb see kehva kvaliteediga geenidest. Inimene ise sealjuures imetleb ennast südamest. Minu jaoks üana naljakas nähtus.
 
kah 11. veebruar 2015, kl 10.52
voovale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No ja siis on veel seltskond frigiidseid impotente
> , kes ei suuda mõista, et seks on normaalne vajadu
> s,

Iga asi omal ajal. Kui mees ei suuda tekitada naises turvatunnet ja näidata välja huvi, et naine talle ka päriselt meeldib, mitte ainult kui lihakäntsakas, siis mis põhjusel peaks perest unistav naine ennast intiimselt avama? Seks ei paku midagi erilist kahe inimese vahel, kes teinetest ei tunne. Millegipärast käib võidujooks ikka justnimelt seksi ümber, kiiresti voodisse sobivust hindama ja kui kätte ei anta, siis uuele ringile.
 
Sid 11. veebruar 2015, kl 10.57
to Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tean, mida tähendab rumal inimene.


Minu jaoks on rumal inimene see, kes ei oska omale isegi kasutajanime leida. Seepärast panen ma KÕIK to-tajad ühte patta, ja anna andeks, see on konkurentsitult rumalaim inimene siin foorumis. ;)
 
priscilla 11. veebruar 2015, kl 10.59
ma ka ei saa -totutajatest- aru.
muuseas, inimene peabki end imetlema ja hindama.
 
noh 11. veebruar 2015, kl 11.00
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> noh Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
>
> Miks peaks üks (
> abielu)mees netis seksi otsima? Ilmselt sellepäras
> t, et oma naine on seksist teinud kauba, mille vah
> etab materiaalsete väärtuste vastu. Viletsat vorst
> vorsti vastu seksi pole mütet nautida, seepärast
> otsitaksegi seda mujalt.
>
Samamoodi teevad mehed seksist teenuse, maksavad lahkelt naise eest materiaalseid hüvesid kinni ja vastu ootavad seksi. Kui väidetavalt igatsevad mehed enim armastust, lapsi ja oma kodu, siis meeste käitumine on vastupidine, üritatakse end machona näidata ja ülikiirelt seksini jõuda. Kuid tegelikkuses ei suuda ei mees ega naine võtta sellist inimest, kui perematerjali, vaid kui lelu lõbusaks ajaveetmiseks. Palju lapsi seeläbi sünnibki.
 
Sid 11. veebruar 2015, kl 11.04
priscilla Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid
>
> defineeri mõiste - väärt naine-.


See on igaühe jaoks erinev. Kuna paljunemine enam minu plaanidesse ei kuulu, siis hindan ma naist vaid ja ainult sobivuse järgi. See, mis sobib mulle, ei pruugi aga nii mõnelegi teisele vastuvõetav olla. :)
 
TO Sid 11. veebruar 2015, kl 11.05
Sinu sügavad kompleksid seksi teemal ongi teinud sinust füüsiliselt väga ebaatraktiivse inimese, lisaks ööpäevane arvuti taga istumine, mis vanuse edenedes atraktiivsust ei tõsta. Mis muud sul üle jääbki kui libaidentiteete kasutades salaja südametesse pugeda ja siis nende purustamisest naudingut tunda. Vastavalt emotsionaalsele intelligentsile. Pärisrõõmu puudumine teebki sinust Sidi, mitte rahuloleva armastaja..
 
mida? 11. veebruar 2015, kl 11.07
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas see on jututuba ? EI OLE.

Tahtsid siin tutvuda? Aga tee seda siis!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!