Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vähe väärt naisi
 
To Sid 11. veebruar 2015, kl 11.13
Mulle tundub, et sinus on paras kogus slaavi verd. Enne ei hakka mõte korralikult tööle kui pole kolakat saanud. Peale peksu on pea selge ja käes liiguvad ka paremini.
 
kadakatupp 11. veebruar 2015, kl 11.14
priscilla Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> või nii? blondi arvates lapsi "muretsetakse" ja en
> ne lapse planeerimist tuleb koostada äriplaan? usk
> umatu:D

sinu arvates peaks lapsed sündima nagu jumal juhatab ja torust tuleb, hoolimata sellest, kas on vahendeid nende üleskasvatamiseks? hoolimata sellest, kas mees on normaalne või võlgades seelikukütt, keda omad järeltulijad absoluutselt ei koti.
just nimelt, TARGAL NAISEL ongi äriplaan, mis sisaldab ka musta stsenaariumit juhuks kui mehel peaks abielutüdimus peale tulema või 20 aastat noorema tibi sabas uttu tõmbama.
mis on tavaline nähtus nagu ka sidi hinnang lantivatele abielumeestele, ju siis oma naine on kehv või ei anna seksi. igal juhul on ju naine süüdi, eksole.
99 % vastutust laste eest jääb samuti naise kanda, isegi kui õnnestub mehe käest mingi hädine söögiraha välja pressida.
 
to mida 11. veebruar 2015, kl 11.14
Sina oled selle foorumi omanik, et lubad või määrad? EI ole. Hopp-hopp oma lapsi kasvatama!
 
Täitsa Blond 11. veebruar 2015, kl 11.15
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 02.07.
 
eelmisele 11. veebruar 2015, kl 11.16
Sinul oli väga kehv isa, kes ei teinud sulle selgeks mida tähendab olla mees ja võtta mehena vaatutus. Kahju muidugi. Nüüd käid ja peksad foorumites anonüümselt naisi. Raske juhus, väga raske.
 
viimasele 11. veebruar 2015, kl 11.17
Ka tööleminek või töötegemine segab sind väga?
 
Sid 11. veebruar 2015, kl 11.17
TO Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sinu sügavad kompleksid seksi teemal ongi teinud s
> inust füüsiliselt väga ebaatraktiivse inimese, lis
> aks ööpäevane arvuti taga istumine, mis vanuse ede
> nedes atraktiivsust ei tõsta. Mis muud sul üle jää
> bki kui libaidentiteete kasutades salaja südametes
> se pugeda ja siis nende purustamisest naudingut tu
> nda. Vastavalt emotsionaalsele intelligentsile. Pä
> risrõõmu puudumine teebki sinust Sidi, mitte rahul
> oleva armastaja..

Kompleksid on meil kõigil olemas, aga kas see mul just seksi teemal on, ei oskagi öelda. Mis atraktiivsusesse puutub, siis ses suhtes võib sul õigus olla, aga mind see seni ei sega, kuni mind vähemalt üks mulle atraktiivne naine nii ei arva.

Arvutist ma aga ära minna ei saa, see mu töövahend ja paratamatult ma siin toimetan, sõltuvalt kuust siis, kas ainult töö ajal või ka paari tunni jooksul peale tööd. Teiste nimedega ma siin aga ei käi. Tutvumisega pole enam üle aasta tegelenud ja seepärast ei saa sellest südamessepugemisest aru. Ei armasta igasugust susserdamist ja seepärast katsun ise ka sellest hoiduda.
 
nu i nuuu 11. veebruar 2015, kl 11.17
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> suure osa eesti meeste arusaam isadusest piirdub p
> augu lahtinühkimisega ja hiljem alimentidest kõrva
> lehiilimisega. kas tasub süüdistada emmesid materi
> alismis kui issid peavad iseendastmõistetavaks, et
> näiteks lahutuse puhul jäävad kõik lastega seondu
> vad mured ja kohustused naise kanda?
> lahutataks
> e aga üle poole abieludest............
> naine, k
> es julgeb siin ja praegu sünnitada, on piisavalt r
> iskialdis, naiivne või väga hästi majanduslikult k
> indlustatud. kõik seda paraku pole, lähevad mujale
> , kus neid rohkem hinnatakse ja kus issidel rohkem
> vastutustunnet pere suhtes.

Omadest kogemustest räägid?
 
kadakatupp 11. veebruar 2015, kl 11.18
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma arvan küll, et lapsi peab murets
> ema täie mõistuse juures olles teadlikult ja m õ
> l e m a tegija nõusolekul, mitte et...uuups, ju
> htus ja siis minnakse oma kahe triibuga mehe nina
> alla vehkima....maksa rsk 18 a ühe kepi eest.

noh priscilla sugused mutid võibolla niimoodi iivet tõstavadki ja pärast hädaldavad, et mehed on sead ja riik ei maksa piisavalt lastetoetust.
teine variant, et pole neil ühtki last ilmale toodud, aga ikka tahaks esineda, kuigi tupest tolku pole.
 
:) 11. veebruar 2015, kl 11.21
tupel jälle kuulid kolisevad:)
 
kadakatupp 11. veebruar 2015, kl 11.21
nunuutaja räägin sellest, mida olen kõrvalt näinud sõbrannade ja tuttavate peredes, foorumites hädaldavate üksikemmede jutt sinna otsa. vastutusvõimelisi mehi ei jätku kõigile väärt naistele, selles on häda. sid on nagu silmaklappidega oinas kui sellest aru ei saa.
 
targutav punapea 11. veebruar 2015, kl 11.21
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> priscilla Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
> > või nii? blondi
> arvates lapsi "muretsetakse" ja en
> > ne lapse p
> laneerimist tuleb koostada äriplaan? usk
> > umat
> u:D
>
>
> Ma arvan küll, et lapsi peab murets
> ema täie mõistuse juures olles teadlikult ja m õ
> l e m a tegija nõusolekul, mitte et...uuups, ju
> htus ja siis minnakse oma kahe triibuga mehe nina
> alla vehkima....maksa rsk 18 a ühe kepi eest.
-------------------------------------------------

:D see on küll hästi öeldud!
samas võiks mees kohe k.. eest maksma (poetab teenuse eest summa öökapile, ja tädi siis vaatab ise, kas tõmbab ennast umbe või läheb teeb abordi selle eest:D), aga loll mees näed ei oska:D
 
nu i nuu 11. veebruar 2015, kl 11.23
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nunuutaja räägin sellest, mida olen kõrvalt näinud
> sõbrannade ja tuttavate peredes, foorumites hädal
> davate üksikemmede jutt sinna otsa. vastutusvõimel
> isi mehi ei jätku kõigile väärt naistele, selles o
> n häda. sid on nagu silmaklappidega oinas kui sell
> est aru ei saa.

Ütle, kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes oled ise.
 
kadakatupp 11. veebruar 2015, kl 11.25
sina pole siin mingi ütleja. kui sul sõbrantsi mees siga mängib ja naise lastega sinnapaika jätab, kas sellepärast jätab sinu mees ka sind kohe maha v? ahjaa sinusugustel nuinuutajatel-huijaatajatel ju meest polegi, lastest rääkimata.........
 
Täitsa Blond 11. veebruar 2015, kl 11.30
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 02.08.
 
naine 11. veebruar 2015, kl 11.30
Isiklikult küll ei tea, kus väärt mehi leidub. Isegi kui esmapilgul mõne otsa näiteks netis satub ja suhtleb, tutvub, kohtub, siis viimane paneb asja paika. Hakkab pihta üks ajupesu, kepijutt või ajaveetmine kummagi kodus. Mille pärast peab tõsist suhet otsiv naine maanduma esimesel, teisel kohtumisel kellegi koju? Kõik tormavad kuhugi, puudub julgus või tahe võtta suhteid samm-sammult, alustatakse voodist ja vahetatakse partnereid kui sokke.
 
mess 11. veebruar 2015, kl 11.34
mina tahaks ka aastakese käest kinni jalutada ja teineteist tundma õppida.
 
priscilla 11. veebruar 2015, kl 11.37
ei noh, tehke oma äriplaane edasi, kes see keelab.
selmet siin targutada ja filosofeerida võiks te ju ühegi plaani teha ja selle ainumagi lapsukese "muretseda"?
laste nö tegemine on enamasti tubane töö ja ei nõua suurt pingutust ka ju.
 
naine 11. veebruar 2015, kl 11.38
mess Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina tahaks ka aastakese käest kinni jalutada ja t
> eineteist tundma õppida.

Aastat pole keegi rääkinud, aga esimese paari kohtumisega toimunud seksi korral ei suuda meest eriti tõsiselt võtta. Lisaks ei paku see täit rahuldust.
 
kadakatupp 11. veebruar 2015, kl 11.39
minu "äriplaanid" on juba topelt täidetud. kuidas sul endal, priscilla? unistuste mehi ju terve eesti täis nagu sid väitis. kui nad sind ei taha, pole vist väärt naine?
 
priscilla 11. veebruar 2015, kl 11.40
p.s. enamasti on naisele seksil ka suur emotsionaalne väärtus, mehele suuremas osas puhtalt füüsiline meelelahutus, miks ei võiks ta siis turvanõuete mittetäitmisel ja ebamugavusel, mis tekkivad kummi kasutamisel ups, mitte maksta 18 a elatisraha? ja mis elatisraha? ta maksab OMA lapse kasvatamiseks ja abistamiseks.
 
priscilla 11. veebruar 2015, kl 11.42
kadakas
mina olen piisavalt vana ja lapsed üles kasvatanud; 11 a tagasi suri mu abikaasa, seega palju aastaid täitsa üksinda. ja ei vingu:P
 
mees 11. veebruar 2015, kl 11.42
priscillaga olen ma juba aastaid kurameerinud ja näe pole veel seksini jõudnud. vot see on alles armastus:)
 
kadakatupp 11. veebruar 2015, kl 11.44
priscilla Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> p.s. enamasti on naisele seksil ka suur emotsionaa
> lne väärtus, mehele suuremas osas puhtalt füüsilin
> e meelelahutus, miks ei võiks ta siis turvanõuete
> mittetäitmisel ja ebamugavusel, mis tekkivad kummi
> kasutamisel ups, mitte maksta 18 a elatisraha? ja
> mis elatisraha? ta maksab OMA lapse kasvatamiseks
> ja abistamiseks.

sinuga seksivad mehed ainult meelelahutuse pärast, aga julgen arvata, et minu mehel ikka emotsionaalne rahuldus ka tähtis. kes ainult maha ja taha tahtnud, need olen pikalt saatnud.
sinu kanaloogika järgi ei peaks naine, kes näiteks seksi ajal orgasmi ei saa, sündinud lapse eest üldse mitte vastutust kandma?
 
kadakatupp 11. veebruar 2015, kl 11.46
priscilla kui mees oleks oma eluajal sinu koos lastega pikalt saatnud, sentigi söögiraha maksmata, oleksid sellega rahul olnud ja pigem ennast süüdistanud?
 
:) 11. veebruar 2015, kl 11.47
kadakatupel on tupekuulid pahe valgunud:)
 
priscilla 11. veebruar 2015, kl 11.48
kle, kadakas, minu jaoks on seks ka emotsionaalne meelelahutus.
p.s. kanaloogika on sul endal. juba su nimi kõlab selliselt, mida arukas naine endale ei võtaks, nimelt tupekeskne. ju siis on see organ su elus juhtkohal?
 
naine 11. veebruar 2015, kl 11.48
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> priscillaga olen ma juba aastaid kurameerinud ja n
> äe pole veel seksini jõudnud. vot see on alles arm
> astus:)

See ongi paljude probleem, et kui kohe ei seksi, siis tehakse kaugeleulatuv järeldus, järelikult midagi ei sobi ja tuleb uus otsida. Kuid naiste jaoks on seksil ka siit juba läbi käinud emotsionaalne väärtus. Kui tahta kindlat partnerit, kellega oleks võimalik laps ka üles kasvatada, siis ei saa väärtushinnangutest mööda vaadata ja mõelda, et kui juhtub, siis juhtub kellega tahes. Mis kurameerimises halba on? Kas esmakohtumisel toimuv seks on ikka alati parem, kui seks tunnete korral?
 
mees 11. veebruar 2015, kl 11.52
naine, rahune maha ja ära loe kordi.
 
priscilla 11. veebruar 2015, kl 11.54
mees
muig:D aga me võime vaikselt selle poole liikuda ju:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!