Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vähe väärt naisi
 
to n55 12. veebruar 2015, kl 19.07
Aga ega sa ei saa ju kurta, et keegi oleks taht seksida?
mansion ghost 12. veebruar 2015, kl 19.17
´n55´
"väike õpetussõna shrekidele:
kui teil ei kõlba naisega last saada, ärgu teil kõlvaku ka temaga seksida. Vähemalt mitte kummita."

Oh, siis te oleks ju üsna kuival.

Teisalt, kummitus pole puutunud ühtki naist kellega kooselu ettegi kujutada ei suuda, rääkimata siis veel uuest "pesakonnast".
 
politsei karvane käsi 12. veebruar 2015, kl 19.53
shreck juba rootsi kardinate taha pistetud vä? seda oligi arvata. liiga palju jahus oma 13 aastastest naistest siin.
 
kadakajupp 12. veebruar 2015, kl 20.10
mäh? et siis mõned naised saavad seksi ainult siis, kui last tahavad?

kummitus on vist küll seniilsevõitu, et sedasorti üldistusi eetrisse laseb.... kindlasti on ka niisuguseid naisi, aga arvestades keskmist laste arvu, fertiilset iga - sel juhul on need naised u 98% ajast kuival.
mansion ghost 12. veebruar 2015, kl 20.23
Jupike, ole pisut tähelepanelikum.
Kummitus muljetas vaid `n55` poolt kirjapandu üle.
 
kadakajupp 12. veebruar 2015, kl 20.29
sain aru jah, aga su märkus kuivalolemise osas?
 
piripiiiga 12. veebruar 2015, kl 20.35
mansion sihtis ilmselt sinna pihta, et väga vähe kohtab mees naisi, kellega last teadlikult tahaks saada. no ja n55 soovitas üldse mitte seksida, kui mees selle naisega lapsesaamist ette ei kujuta. siis oleks küll naised kuival ju...
mansion ghost 12. veebruar 2015, kl 20.35
Jupike, nii rumal Sa ju ometi pole :D)
 
piripiiiga 12. veebruar 2015, kl 20.38
aga õnneks pole karta, et n55 soovitust väga paljud mehed kuulda võtaksid :D. seega - elagu seks! kummiga loomulikult...
 
kadakatupp 12. veebruar 2015, kl 20.44
n55 vast enam rasedaks ei jää kui ka pingutaks. niiet püksid maha shreku ja mehetegudele! pole karta vastutust ega midagi, mis vastikud materiaalsed naised välja mõelnud.
mansioni ghostile sama soovitus, sisene ainult fertiilse ea ületanud naiste tuppedesse, ei mingit muret!
mansion ghost 12. veebruar 2015, kl 20.52
´kadakatupp´, ma olen kummitus, mitte hauarüvetaja :)

Heaküll, kui leidub ootustele vastav ja väärikas naine...

P.S. Eriti juhmidele!

Ei pea isegi mitte "süütu" olema :D)
 
sisselogimata madu 12. veebruar 2015, kl 21.05
Shrečk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitsa nõus. Mees on loll, kui usub naise lubadusi
> , teeb tema soovide järele.
> Paras aeg jälle vää
> rt naise teemat arutama hakata:-)

Kuidas saab üks inimeseloom nii loll olla, et usub mingit pläma igavesest armastusest. Armastus sai otsa ja kogu lugu. Otsi uus, mitte ära tatista siin 10a järjest.
 
suured silmad 12. veebruar 2015, kl 21.07
kummiga kummita Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no alu vana mees sai karvamütsi pähe, keeras naise
> l lõuga ja oligi lupsti jalge vahel, vot nii lihtn
> e see oligi. nüüd teenib lapsele kasvaturahasid ro
> otsi riigis kulgevas metroos. vot selline karm saa
> tus ikkagi.

Rootsi metroos reisisaatja??????
 
kadakajupp 12. veebruar 2015, kl 21.30
ma kogu seda saagat detailselt ei lugenud tõesti, pean tunnistama. ok, olen seega loll. (kummiga ju võis siiski, seega ma ei saaks öelda, et ma juhmakas olen..

ma parem ei küsi, miks kummitus omaealisi naisi laipadeks peab... ega küsi, kuidas ta ennast sel juhul defineerib.
 
sisselogimata madu 12. veebruar 2015, kl 21.35
Ma mämmutan ka juba tükk aega seda kummituse mõtet....hauarüvetaja.
Tule Tallinna, ma näitan sulle, milline hauarüvetaja välja näeb, sa krt saad infarkti.
mansion ghost 12. veebruar 2015, kl 23.27
Teitel seal tallinnas võib igasugu perverte olla, asi see mõni hauarüvetajagi leida.
Ja mida sul ussikesel niiväga näidata on.
 
Sid 13. veebruar 2015, kl 07.53
Postimees kirjutab:"Liiklusõnnetus juhtus eile kella 10.48 ajal Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maantee 197. kilomeetril. 45-aastane Peeter sõitis sõidukiga BMW X5 teeäärsel põllul maantee suunas, maanteeni jõudmisel põrkas aga sõidukiga maantee pervelt õhku ja lendas üle maantee, maandudes umbes 40 meetri kaugusel maanteest."

Huvitav, kas see on meie Peeter? See, kes arvab, et
mees=raha
naine=ilu
auto x5=mõistus 0
 
Täitsa Blond 13. veebruar 2015, kl 08.03
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 02.10.
 
piripiiiga 13. veebruar 2015, kl 08.18
Sid ma siinkohal veidi vaidleks vastu. selle x5 saamiseks peab ikka mõistust olema. vähemalt siis, kui oled mees :D.
 
Täitsa Blond 13. veebruar 2015, kl 08.19
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 02.10.
 
piripiiiga 13. veebruar 2015, kl 08.35
ei, ei! minu mõte polnud kellelegi ärapanna. seega ma lisan oma eelmise postituse lõppu ühe lause.

aga kindlasti mitte kõik mõistusega (ja piisavate finantsidega) mehed ei tunne puudust x5-st.
 
Täitsa Blond 13. veebruar 2015, kl 08.41
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 02.11.
 
piripiiiga 13. veebruar 2015, kl 08.46
jah! kiiret paranemist Peetrile!
 
Täitsa Blond 13. veebruar 2015, kl 08.52
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 02.11.
 
kadakatupp 13. veebruar 2015, kl 09.48
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ´kadakatupp´, ma olen kummitus, mitte hauarüvetaja
> :)
>
> Heaküll, kui leidub ootustele vastav ja
> väärikas naine...
>
> P.S. Eriti juhmidel
> e!
>
> Ei pea isegi mitte "süütu" olema :D)

hea teada, et kui 5 kümppi kukub, olengi laip valmis, iginoore kummituse jaoks. laibad ja kummitused peaks ju tegelikult hästi sobima, kummastki lihalike rõõmude jaoks asja enam pole.
NB! vältisin meelega sõna "seks", et mõni esteediniru kogemata labasuse üledoosi kätte ei kõngeks.
 
priscilla 13. veebruar 2015, kl 09.52
kadakas, ai, ai. 5 kümPPi???

miks ei või rõhutada oma häid omadusi? nagu huumorimeel jmt? sina ju rõhutad pidevalt oma labasust?
 
kadakatupp 13. veebruar 2015, kl 09.59
priscillakene, tõeliselt hea huumorimeelega isik ei pea eraldi rõhutama, et tal on hea huumorimeel. seda märgatakse niigi. just nagu ilus naine ei pea rääkima oma pandavusest, see on niigi kõigile näha.
minu labasust tunnetavad vaid sisimas labased rumalavõitu inimesed, mina toon selle neis lihtsalt välja, see neid närvi ajabki.
TäitsaBlondi või mõne muu ajudega tegelase jaoks ma labane ei ole. mis sa arvad, miks see küll nii on?
 
see 13. veebruar 2015, kl 10.00
priscilla võiks parem mingisse muttide huvialaringi minna. seal ei ütle keegi otse šitasti, vaid nii kui keegi pissule läheb, võetakse ta tagaselja viisakalt läbi;)
 
priscilla 13. veebruar 2015, kl 10.04
kadakas
eks sul ole oma fännklaab. paljud nendest kindlasti sellised, kes kardavad sinuga vastuollu minna ja sellepärast su pea kohal nimbusena heljuvad:)
tegelt, go:) mul endal on ka mõne aasta tagune kogemus siin üsna pikka aega ja mul sõideti samamoodi seljas nagu julge ütlemisega kirjutajatel:D aga mul ka ülipaks nahk:P aga jah, mõned asjad no on veits labased.
 
Täitsa Blond 13. veebruar 2015, kl 10.09
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 02.12.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!