Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vähe väärt naisi
 
galita 11. veebruar 2015, kl 13.07
to täitsa blond, ei vastuta lapse saamise eest ainult naine, ka mehel on võimalus ära hoida soovimatu lapse sigitamist kui ta seda ainult soovib. Kondoomist peaksid küll kõik seksiga tegelevad inimesed tuttavad olema. Teiseks võimaluseks meestel on vasektoomia, kuid sel juhul peab mees 100% kindel olema, et rohkem lapsi ta ei soovi ei nüüd ega ka tulevikus. Lapse sündimise korral tuleb ka siis mehel lapsele ülalpidamisraha maksta kui suhe piirdus ühe seksiga.
 
mööduja 11. veebruar 2015, kl 13.08
Tõesti rumal naine! Külvas kamaluga pipart ja nüüd nutab aastaid, et jalgevahe kipitab. Ise tehtud, hästi tehtud! Või kipitab see, et mehel on keegi, kellega suhe arenemas ja see keegi ei ole sina kulla pipar :P
 
:) 11. veebruar 2015, kl 13.09
venelane galita teab kõike, lapse saamisest ubuntuni:)
 
to wtf 11. veebruar 2015, kl 13.10
Looda sa!
--------------
Usu, mul on kama kaks. Minu jaoks ei ole sa ühelgi moel atraktiivne, mind paeluvad pikad, edukad ja targad mehed...Ühe sellise ma peagi kätte saan :P Veame kihla ? :)))
 
klaas pooltühi 11. veebruar 2015, kl 13.13
50% on ülekaalulised, 33% petavad naist, 17% istuvad purjuspäi rooli, 10% peksavad pereliikmeid
 
naine 11. veebruar 2015, kl 13.17
ahzooloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rumal naine....peale teatriskäiku tundis mees, et
> tahaks sinuga lähemalt tuttavaks saada, võimalik,
> et ka püsisuhet arendada. Meeste jaoks käib lähema
> lt tutvumine siiski pigem läbi seksi, mitte küünla
> valgel filosofeerimise käigus..

Siin on ikka väike erinevus sees. Me rääkisime eelnevalt erinevaid versioone läbi ja ma ütlesin, et mis iganes ka ei juhtuks, peab ta seksi teemal minust aru saama ja kui ei saa, siis pole mõtet kohtudagi.
Mis püsisuhet saab arenda esimese kohtumise kehva seksi järel. :-D Kuigi mehega oli eelnevalt pikalt suheldud, oleks ta keha olnud minu jaoks ikkagi alguses võõras. Kahtlen, et kui naine natukenegi on mehele hinge jõudnud pugeda, siis eksi ärajäämisel tehakse koheselt otsus igasuguse suhtlemise lõpetamiseks.
 
wtf 11. veebruar 2015, kl 13.17
to wtf Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Looda sa!
> --------------
> Usu, mul on kama ka
> ks. Minu jaoks ei ole sa ühelgi moel atraktiivne,
> mind paeluvad pikad, edukad ja targad mehed...Ühe
> sellise ma peagi kätte saan :P Veame kihla ? :)))


ee....mul on ka kama kaks, kas ma olen sinu jaoks atraktiivne või ei ja millise mehe sa kätte saad....
 
luupainaja 11. veebruar 2015, kl 13.18
Vaata millise nurga alt tahad, lõppkokkuvõttes tõepoolest polegi isu lapsi saada....kui ei taha tulevikus vastikuks vingujaks ja rahanorijaks hakata...ja nii palju polegi võimalust ühtegi meest tundma õppida, et ma 100% kindel oleks, et ta mu juurest kunagi minema ei kõnni.
Järelikult mina tulevikus lapsi ei saagi!
 
:) 11. veebruar 2015, kl 13.18
Mingi % on veel poolemeelseid ja tuules lehvivate lihastega...Võikski kritiseerima jääda, aga päris elu ja päris suhted vajavad arendamist. Musi kullaksesed!
 
To luupainaja 11. veebruar 2015, kl 13.19
Kuidas sa seda teed? Mul vastupidine mure, ei saa kuidagi klammerduvatest meestest lahti. Äkki vahetaks kogemusi, saaks mõlemad raulikult hingata, ilma painavate vahepaladeta!?
 
naine 11. veebruar 2015, kl 13.20
mööduja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tõesti rumal naine! Külvas kamaluga pipart ja nüü
> d nutab aastaid, et jalgevahe kipitab. Ise tehtud,
> hästi tehtud! Või kipitab see, et mehel on keegi,
> kellega suhe arenemas ja see keegi ei ole sina ku
> lla pipar :P

Said valesti aru, mees saatis järgmisel päeval ju sõnumi, et ta jäi õhtuga rahule. Ainult, et pärast seda saabus vaikus :-D
 
to wtf 11. veebruar 2015, kl 13.21
Ma väga siiralt loodan, et armukadedus kuplit segi ei peksa ja igasugused primitiivsed anonüüm meilid, kõned ja sms-id jäävad ära, sest sinul on ükskõik. Ühesõnaga kõik, millega seni kuulsust kogunud oled, on nüüdsest minevik? Jumal tänatud, ma juba kartsin, et sa ei arenegi.
 
luupainaja 11. veebruar 2015, kl 13.26
Asi pole selles, milline mees on praegusel ajahetkel, vaid milline ta on 5, 10, 15 aasta pärast...garantiid pole, et ta peret siis maha ei jäta. Ja mina lapsi üksi kasvatada ei taha.
 
lambs 11. veebruar 2015, kl 13.26
Osad paistavad siin jube targad kaagutajad olevat. Teavad täpselt, kuidas vastaspoolt võluda ja kõik teised on lambad. Kullakesed, miks te tarkurid, siis siin tutvumisfoorumis veel passite??
 
kokkuvõtvalt, kõik ongi lihtne 11. veebruar 2015, kl 13.28
naise potensiaalne järgmine mees, kes lapsi ja perekonda tahab, on süüdi selles, et naise eelmisele mehele kondoomi peale ei pannud.
meeste viga on see, et neil ei ole ajamasinat ja hiromantilisi võimeid (ning palju raha).
 
OMG :)))) 11. veebruar 2015, kl 13.28
Sinusuguste lammaste pärast passimegi, et teid elama õpetada. Ise ütlesid ju, et on tore endast rumalamate üle seljataga naerda. Eks me tahtsimegi teada, kas ja kui tore see tegelikult on.
 
to kokkuvõtvalt... 11. veebruar 2015, kl 13.29
A mis mehe enda kätest sai, et kondoomi peale ei jaksanud tõmmata?
 
to lupainaja 11. veebruar 2015, kl 13.30
pole ka sellist garantiid et sa ise pead ei kota ja seiklema ei kipu. abielus ja vallatuid naisi päris palju.
 
ahjaa 11. veebruar 2015, kl 13.30
Head seljataga salaja s'takeeramist kah! Kuidagi peab ju oma ego boostima...
 
ukuu 11. veebruar 2015, kl 13.35
Seks müüb, nagu siinsest foorumistki näha. Kui seksid, võta vastutus, lapse saamisel ja kasvatamisel. Kõik, mis vähegi liigub, on panemiseks. Ainult, et mingi undamine käib, et mehed pole truud ja naised litsid. Võtke siis elu vabalt.
 
arheoloog 11. veebruar 2015, kl 13.50
ahzooloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rumal naine....peale teatriskäiku tundis mees, et
> tahaks sinuga lähemalt tuttavaks saada, võimalik,
> et ka püsisuhet arendada. Meeste jaoks käib lähema
> lt tutvumine siiski pigem läbi seksi, mitte küünla
> valgel filosofeerimise käigus..

Et kui naine kohe ei seksi, siis mees rohkem huvi ei tunne? Seksi järel kratsib mees kukalt ja mõtleb, et kas arendada püsisuhet või astuda minema. Tead, selliseid mehi nimetatakse isasteks, mitte meesteks.
 
Shrečk 11. veebruar 2015, kl 13.51
Piisas esimese lehekülje lugemisest, et jõuda tulemuseni: väärt naisi on kõik kohad täis, k.a see foorum, kui pole mehi, kellega peret luua ja pidada. Nagu ühest suust, kirjutavad kõik väärt naised, et mehed rapsivad vaid seemet siiasinna ja kusagile püsima ei jää.

Huvitav ainult, et miks siis järgmine väärt naine laseb endale seemet pritsida, kui mehel juba 1 olemas on? Mis või kes on väärt naine? Kas keegi ahvatlevalt matsutav, litsakalt flirtiv tupp, kes räägib pereväärtustest mõeldes hoopis millegile muule?

Keegi seletaks selle väärt naise tekke ja oleku fenomeni? Hea oleks, kui välja jääks põhjendused, et väärt mehi on vähe, tuleb krabada ja üle lüüa, sellega devalveerub kohe igasugune väärtus.
 
wtf 11. veebruar 2015, kl 13.55
to wtf Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma väga siiralt loodan, et armukadedus kuplit segi
> ei peksa ja igasugused primitiivsed anonüüm meili
> d, kõned ja sms-id jäävad ära, sest sinul on ükskõ
> ik. Ühesõnaga kõik, millega seni kuulsust kogunud
> oled, on nüüdsest minevik? Jumal tänatud, ma juba
> kartsin, et sa ei arenegi.

ma ei oska selle peale muud öelda, kui et....what the fuck? Mis armukadedus, anonüümkõned, meilid, sms-id?
Kulla inime, sa ajad mind kellegagi segi:)
 
Shrekikene 11. veebruar 2015, kl 13.56
Seletan sulle esmaslt väärt mehe fenomeni, sest vaid väärt mees saab endale väärt naise. Edasine tuleb juba isikliku kogemuse põhjal.
Seega, alustaks sellest, et väärt mees ei istu päevad läbi delfi naistekas ja ei aja haiget möla suust välja vaid olitseb oma vaimu ja füüsilise tervise eest.
 
to wtf 11. veebruar 2015, kl 13.57
Eks seljataga sõnnikut loopida olegi kergem kui avalikkuse ees tunnistada, et seda teed. Mine tea kes sõpradest lugema juhtub ja viltu vaatab :P
 
Shrečk 11. veebruar 2015, kl 14.03
Kokkuvötvalt on Sid algatanud teema, kus väät naised loobivad omi tisse ja kintse ning äratõestavad oma väärtust. Agaramad teevad seda teisele, täiesti anonüümsele ja tundmatule ära pannes. Panused aina kasvavad ja kõige väärtuslikuma naiseni, nominentideni, selles teemas ilmselt ei jõuagi.
 
wtf 11. veebruar 2015, kl 14.06
to wtf Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eks seljataga sõnnikut loopida olegi kergem kui av
> alikkuse ees tunnistada, et seda teed. Mine tea ke
> s sõpradest lugema juhtub ja viltu vaatab :P


See pikk, edukas ja tark mees on ilmselt õnnejunnis, et mingi poolhullu poolt ära rebitud saab:D
Hea, et see mina pole...
 
to wtf 11. veebruar 2015, kl 14.08
Kindlasti ei ole see sina. Kirjutasin ju, et tegemist on pika, eduka ja targa mehega.:))))) Milline neist omadustest sind iseloomustab?
 
wtf 11. veebruar 2015, kl 14.10
Pikk ma tõesti pole, sihuke harju keskmine...edukuse mõiste on suhteline....tarkuse mõiste vist kah, aga teised mind targaks peavad...mees ma ka pole.
 
to wtf 11. veebruar 2015, kl 14.16
Ma ei viitsi sinuga rohkem sõdida. Olgu sul tore eu ja soovin südamest, et leiaksid endale tõelise õnne (vähemasti poleks sul aega tema kõrvalt mulle jamasid keerata). Eks katsun ise ka oma elu rööpasse saada ja kindlasti ootab mind ees palju huvitavaid, armastust täis ja kirglikke hetki. On ju kevad ja ärkamise, märkamise aeg. Ma usun, et sest pole ju midagi halba kui olen leidnud inimese, kellega ennast hästi tunneb ja kes tunneb sama minuga koos. Õnn ei ole midagi sellist, mille üle kadetseda ja mida võiks kasvõi mõttes laiali jagada. Ma tõesti soovin sulle parimat ja loodan, et see hiljutine vahejuhtum oli meie ajaloos viimane negatiivne kokkupuude. Veelgi enam, loodan, et meie sinuga ei peaks kunagi enam ühelgi moel kohtuma ja võiksime oma rõõmsat elu, nii kuis kumbki oskab ja suudab, jätkata.
Ole terve!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!