Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vähe väärt naisi
 
wtf 11. veebruar 2015, kl 14.20
nunuh, tänan heade soovide eest. Isegi kui nende addressaadi all pead silmas kedagi, kes ilmselgelt pole mina....
 
tutvuja 11. veebruar 2015, kl 14.22
Ma ei tutvuks iialgi mehega, kes kasutab sellist sõnavara nagu flirtiv tupp, eit, tiss ja kints...
Sellise mehe suhtumine naisterahvasse on selgelt ühene - põlgav.
 
irv 11. veebruar 2015, kl 14.26
wtf ja to wtf = delfifenomen. :D
 
nu i nuu 11. veebruar 2015, kl 14.51
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sina pole siin mingi ütleja. kui sul sõbrantsi mee
> s siga mängib ja naise lastega sinnapaika jätab, k
> as sellepärast jätab sinu mees ka sind kohe maha v
> ? ahjaa sinusugustel nuinuutajatel-huijaatajatel j
> u meest polegi, lastest rääkimata.........

Esimest korda läbi su siinviibimise ajaloo võib sinuga nõustuda- mul tõesti pole meest, ma olen ise mees.
 
nu i nuu 11. veebruar 2015, kl 14.59
Shrekikene Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seletan sulle esmaslt väärt mehe fenomeni, sest va
> id väärt mees saab endale väärt naise. Edasine tul
> eb juba isikliku kogemuse põhjal.
> Seega, alusta
> ks sellest, et väärt mees ei istu päevad läbi delf
> i naistekas ja ei aja haiget möla suust välja vaid
> olitseb oma vaimu ja füüsilise tervise eest.

Kus sa seda tead? Oled väärtusetu, et siin passid?
 
Prioriteedid Paigas 11. veebruar 2015, kl 15.34
Kuum teema igatahes, aga tupevaresel tundub kirjapildi järgi sugude määramise kompass juba pikemat aega paigast nihutatud olevat, mind kutsus ta ka eile mutiks :P
Tegelikult võib meeste ja naiste kohta loopida igasuguseid üldistusi,kuid selle kattevarjus jääb märkamata üks oluline paradoks,nimelt see,et suhetes soovivad kõik klišeede loopijad valmisprodukti kuhu tulevad nemad "üleni valges" ja soovivad kõike nüüd ja kohe ning mis peamine tasuta ja võimalikult väikese pingutusega.
Päriselus see nii ei käi-saad selle mille eest maksad
seda nii otseses kui ka ülekantud tähenduses ning kui ei maksa,siis lepi teistest ülejäänud pühkmetega.
 
ahzooloog 11. veebruar 2015, kl 15.49
No võib ka juhtuda, et see, mida need klišeede loopijatest valmisproduktide nõudjad pühkmeks peavad, on tegelikkuses hoopis harvaesinev pärl...aga noh, need sead ja pärlid...
 
... 11. veebruar 2015, kl 16.09
kõlab eneselohutusena...
 
Sid 11. veebruar 2015, kl 16.12
... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kõlab eneselohutusena...


Miks? Maitseid on väga erinevaid ja selles pole midagi imelikku, kui ühele kõlbmatu on teisele ideaal.
 
... 11. veebruar 2015, kl 16.15
ei selles pole midagi imelikku. Kui seda aga eraldi rõhutada ja ainult seda, siis kõlab eneselohutusena...tuleb prints hobesega...
 
Sid 11. veebruar 2015, kl 16.20
Peab siis alati jõukur olema, kes omale hobust lubada saab. Mõnele sobib ka lihtrahvas keskklassi masinaga (mõni küll alla linnadžiibi jutule ju ei võta). ;)
 
... 11. veebruar 2015, kl 16.25
ei pea jõukur olema...
http://kilplased.ee/kulasta-kilplalat/suururitused/kepphobustel-ratsutamise-voistlused
 
Sid 11. veebruar 2015, kl 17.03
Kepp ja hobune eraldi polekski nii halb variant, aga liitsõnana tekitab see ilmselt vaid lastes ja lapsemeelsetes elevust.


Oli tore, et kaasa kaklesite, aga ma nüüd lahkun tänaseks. :)
 
hakau siis armastama 11. veebruar 2015, kl 17.04
no aga need mehed hakaku aga siis armastama, ega see keelatud ju pole. et kurdavad, nagu armastust tajaks hirmsasati Postimehe vahendusel.
ega pole vahet ju, et kohtama tuleb mees, kes end musklis meheks, rahakaks, arukaks ja jõukaka on ise arvanud ja tegelikkuses vana toslem kohale loivab, armastatust tahab ikka ju.
Ega pole vahet ju et pruunijuukseliseks värvitud viiekümnene kohalikust välismaast pärinev moor on looduse poolt selleks vanuseks ammu saanud kortsus põsed, soonilised sitked koivad, ja naturaalselt hallid juuksed..,kahanenud tissi jne jne.
Ega keegi ei keela ju armastamast ka ennast ja teisi..
ei võltsitud ega ehedal kujul...

Ses mõttes tutvumise asjad lähevadki vastu taevast ja armastus saab kähku otsa, kui tegelik inetu tõde väöja roomab..
 
tomi probleem on mis? 11. veebruar 2015, kl 17.14
Uuringust selgus, et üle kõige väärtustab mees armastust, lapsi ja peret, mis teeb meile suurt rõõmu. Aga rõõmu varjutab see, et eesti meestel on palju terviseprobleeme, nad on tihti ülekaalus ja haigustest “paranevad ise”. Lisaks esineb eesti meeste hulgas palju riskikäitumist: kaitsmata üheöösuhted ja suur alkoholi, narkootikumide ja tubaka tarbimine.
------------
loeme lehest.
aga mis tomi probleem on? aitas ju ühe kasulapsegi kasvatada, milles nagu siis nüüd häda on? et venelane on selleks vanuseks igal juhul naturaalselt hallide juustega ja menopausis,ilma korraliku elamiseta ja jahib ta vara?
aga armastab ju, milles küsimus.
 
Shrečk 11. veebruar 2015, kl 17.16
Vaikseks jäi kuidagi..kas kõige väärtuslikum naine siit on juba selgumas?
 
mhmh 11. veebruar 2015, kl 17.30
nominatsioonis on muidu kes? ei tea ju hääletada.
 
metroos sõivada mutid 11. veebruar 2015, kl 17.37
no muti metroos ju mutte küll.
 
peen naine 11. veebruar 2015, kl 17.44
tuld lendab kärinal. Täiskasvanud inimesed. igal oma arvamused, olen alati mõelnud mis on selle ragistamise eesmärgiks. 10 inimest kes häälekalt oma arvamust avaldavad, kas see peab kuhugile viima või lihtsalt eneserahulduseks aga ajab närvi küll, eriti naisi kui keegi teisti arvab? Ok on teemasid kus saabki nö vabalt ära panna aga on teemasid mis on suht sügavamõttelised ja vihastada sellepeale, et keegi teisti arvab on ikka suht rumal.
 
nu i nuu 11. veebruar 2015, kl 17.44
metroos sõivada mutid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no muti metroos ju mutte küll.

Metroos SÕIVADA mutid????? Kes need on?
 
viimasele 11. veebruar 2015, kl 17.51
jutt käib shrecki porgandist ja masajalgadest.
 
Triin 11. veebruar 2015, kl 18.13
Sid, kui juba selle teema püstitasid, siis ma ka kuulaks huviga, missugune on väärt naine.
 
Shrečk 11. veebruar 2015, kl 18.15
Tunnelbana on muidu stockholmi metroo. Ja ajendatuna väitest, et seal sõidavad mutid, vaatasin natuke ringi. Mutid kaevavad ju ka tunneleid, kes meeste juurde, kes muruplatsidesse. Aga ei ainsamatki tössakat, tigeda ja salaliku pilguga, kühmus ja pöhjendamatult körgetel kontsadel tädi ei märganud. Ahjaa, karlaplanis tulid peale ühed laiade tagumikega, närvilised, sahmerdavad, eputavad ja veic lärmavad, söitsid gärdeti...eestlased olid. Ju olid teel omasuguste juurde tallinna:-)
 
oo jaa 11. veebruar 2015, kl 18.22
Kuidas nende inimeste kohta öeldigi, kes igal pool ainult koledat ja halba näevad....neil on mustad prillid ees.
 
Shrečk 11. veebruar 2015, kl 18.39
Ei mina neis eestlastes küll midagi koledat ega halba märganud. Nad olid erinevad kohalikest. Oma olemuselt, väljapeetuselt ja ka riietuselt. Vb olid nad sarnased tallinnat külastavatele soomlastele. Ja ju nad olid kellegite jaoks unelmate naised:-)
 
popcorn 11. veebruar 2015, kl 18.42
to wtf Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei viitsi sinuga rohkem sõdida. Olgu sul tore e
> u ja soovin südamest, et leiaksid endale tõelise õ
> nne (vähemasti poleks sul aega tema kõrvalt mulle
> jamasid keerata). Eks katsun ise ka oma elu rööpas
> se saada ja kindlasti ootab mind ees palju huvitav
> aid, armastust täis ja kirglikke hetki. On ju keva
> d ja ärkamise, märkamise aeg. Ma usun, et sest pol
> e ju midagi halba kui olen leidnud inimese, kelleg
> a ennast hästi tunneb ja kes tunneb sama minuga ko
> os. Õnn ei ole midagi sellist, mille üle kadetseda
> ja mida võiks kasvõi mõttes laiali jagada. Ma tõe
> sti soovin sulle parimat ja loodan, et see hiljuti
> ne vahejuhtum oli meie ajaloos viimane negatiivne
> kokkupuude. Veelgi enam, loodan, et meie sinuga ei
> peaks kunagi enam ühelgi moel kohtuma ja võiksime
> oma rõõmsat elu, nii kuis kumbki oskab ja suudab,
> jätkata.
> Ole terve!

Järjekordne suhtedraama?
 
eelmisele 11. veebruar 2015, kl 18.45
Elu pole? Pepukat teed?
 
wtf 11. veebruar 2015, kl 19.02
Kaks võimalust: to wtf ajab mind kellegagi totaalselt segamini või provotseerib niisama:D
 
kadakatupp 11. veebruar 2015, kl 19.06
nu i nuu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Esimest korda läbi su siinviibimise ajalo
> o võib sinuga nõustuda- mul tõesti pole meest, ma
> olen ise mees.

kooseluseadus lubab sul ka meest pidada, see ei jää vähemalt ebasobival hetkel rasedaks.
vabandan, et mul puuduvad sensitiivivõimed, mis laseksid igasugu nunuude, khmmide, prioriteetide ja muude sootute prigisejate sugu automaatselt läbi ekraani ära määrata.
shreku muretseb väärtusliku naise tiitli pärast, ehk annaksime selle talle endale ja rahu majas?

päeva rumalaima kommentaari auhinna "KADAKAS PÜKSI" saab seekord priscilla.
see daam vabastaks mehed voodis vastutusest, kuna tema arust meestel seostub seks füüsilise ja naistel emotsionaalse naudinguga. frigiidse naise seisukoht?
oletame, et poen voodisse minusse armunud mehega, kes saab tohutu emotsionaalse kaifi. mina kasutan teda lihtsalt tupetäitena. priscilla kanaloogika järgi vabastaks see mind justkui igasugusest vastutusest sellest vahekorrast sündiva lapse ees?
 
tupeidikale 11. veebruar 2015, kl 19.19
Oleta aga edasi, et keegi suga voodisse poeb:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!