Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vähe väärt naisi
 
tupeidikale 11. veebruar 2015, kl 19.23
Isegi minuga pole juba üle kümne aasta keegi voodisse pugenud:(
 
eelmisele 11. veebruar 2015, kl 20.12
Miks küll? Sul miski viga külges?
 
sisselogimata madu 11. veebruar 2015, kl 20.17
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nu i nuu Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > Esimest korda läb
> i su siinviibimise ajalo
> > o võib sinuga nõustu
> da- mul tõesti pole meest, ma
> > olen ise mees.
>
>
> kooseluseadus lubab sul ka meest pidada, s
> ee ei jää vähemalt ebasobival hetkel rasedaks.
>
> vabandan, et mul puuduvad sensitiivivõimed, mis la
> seksid igasugu nunuude, khmmide, prioriteetide ja
> muude sootute prigisejate sugu automaatselt läbi e
> kraani ära määrata.
> shreku muretseb väärtusliku
> naise tiitli pärast, ehk annaksime selle talle en
> dale ja rahu majas?
>
> päeva rumalaima komment
> aari auhinna "KADAKAS PÜKSI" saab seekord priscill
> a.
> see daam vabastaks mehed voodis vastutusest,
> kuna tema arust meestel seostub seks füüsilise ja
> naistel emotsionaalse naudinguga. frigiidse naise
> seisukoht?
> oletame, et poen voodisse minusse a
> rmunud mehega, kes saab tohutu emotsionaalse kaifi
> . mina kasutan teda lihtsalt tupetäitena. priscill
> a kanaloogika järgi vabastaks see mind justkui iga
> sugusest vastutusest sellest vahekorrast sündiva l
> apse ees?

12 points go to ...tupp!
 
paistab, et 11. veebruar 2015, kl 20.21
Igatsesid juba :))) Kiire vastus:P
 
piripiiiga 11. veebruar 2015, kl 20.25
no TB kirjutas palju pikema ja põhjalikuma üllitise sel teemal, kuidas kõik mehed on vabastatud kohustustest järeltuleva põlve ees, kui nende sooviavaldust isaks saada pole salvestatud taasesitamist võimaldavas vormis.
 
sisslogimata madu 11. veebruar 2015, kl 20.27
Täpselt nii, kepp on lustimiseks ja pole mehe asi kui naine on nõus kummita seksima. Kes jääb rasedaks, mees või naine? Järelikult kui naist just ei vägistata, siis vastutab alati naine.
 
mhmm 11. veebruar 2015, kl 20.29
Piripiiga, kas meeste noksi otsa ei ole võimaluk lateksist asjandust paigaldada. Kui puudub soov isaks saada, tuleb peaga mitte noksiga mõelda. Kui eaga ei suuda, on vastutus naisega võrdne. On veel küsumusi?
 
piripiiiga 11. veebruar 2015, kl 20.29
kui mees on nõus kummita seksima, siis vastutab ta täpselt 50% võimaliku raseduse eest.

mhmm - minu sõnavõtt oli kadakatupe arvamuse kohta, et pricillale on kõige mõttetuma mõtteavalduse autor. tänan tähelepanu eest!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati piripiiiga 11.02.2015 20.31.
 
madu 11. veebruar 2015, kl 20.39
piripiiiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui mees on nõus kummita seksima, siis vastutab ta
> täpselt 50% võimaliku raseduse eest.
>
> mhmm
> - minu sõnavõtt oli kadakatupe arvamuse kohta, et
> pricillale on kõige mõttetuma mõtteavalduse autor.
> tänan tähelepanu ees


Vale, sest naine ütleb raudselt, et tal on praegu ohutu aeg.
Vastutab naine, sest kokkulepe on seksimiseks, mitte lapse eostamiseks. Kui naine on nii loll, siis mingu aborti tegema.
 
piripiiiga 11. veebruar 2015, kl 20.46
kle, madu. sul pole väga palju kooliharidust?
 
galita 11. veebruar 2015, kl 22.26
to sisselogimata madu, 9 kuu pärast sünnitab naine lapse ja kohus hakkab arutama lapse elatisraha suurust, mis sinult kui lapse bioloogiliselt isalt välja mõistetakse. Naine võib sulle beebipillide võtmise kohta valetada ja lasta endale sihilikult lapse teha ning loll mees, kes arvab, et ega temal mingit vastutust ei lasu, maksab. Ainult loll naine jätab lapse biloogiliselt isalt lapsele elatisraha nõudmata
mansion ghost 11. veebruar 2015, kl 23.09
Nojah, teema on jõudnud just sinna kuhu alati.
Mõistusega mees ei topi oma tilli igalepoole andmata endale aru "tagajärgedest". Need, kes teile "rõõmu" pakuvad erilise arukusega vist ei hiilga.
Puhtalt kõrvalseisja tähelepanek :D
 
juba mure maja, tomil? 11. veebruar 2015, kl 23.12
tomil siis juba venelane paneb kõrvalt? et ilus lugu saigi otsa, hallid karvad sorgus ja till ripakil.

----------
väärt naised nagu tahaks väärt meest kah, selle küsitluse selgituseks. mehed ise otsiks süütuid ingleid, samas kellega nad siis ringi aelema peaks, mis ju ka suurim meeste igapäevaelu.
vastuolu nagu pole vä?
 
tiitel alule 11. veebruar 2015, kl 23.14
jah, võib küll alaule ja tomile väärika naise tiitli anda. on sellised pehmed tillid ju nagunii.
mansion ghost 11. veebruar 2015, kl 23.21
"mehed ise otsiks süütuid ingleid, samas kellega nad siis ringi aelema peaks, mis ju ka suurim meeste igapäevaelu.
vastuolu nagu pole vä?"

Mõnele paistab täiesti mõistetamatu, et KÕIK mehed ei ole mingid vändagängsterid, ega pane valimatult kõike kuhu toppida võimalik. Kas ringi aeleb 1:5 või 4:5 meestest, ma tõesti ei tea.
 
Kolla 11. veebruar 2015, kl 23.34
_defineeri mõiste - väärt naine-._

http://www.imdb.com/title/tt1798188/?ref_=fn_al_tt_1

selle filmi nais-peategelane on väärt naine. pole ühtegi sellist kohanud eestis.
 
tead, gõust 12. veebruar 2015, kl 01.16
kui see sex selle muidu pehme mehega on kui kannatuste rada, siis milleks seda meestki oma voodis pidada? olgu muidu südamelt hea, aga jube igav ju ka.
mansion ghost 12. veebruar 2015, kl 01.27
Kahtlemata on igaühe oma asi, kellega ja kuipalju.
Igavuse vältimiseks võid kasvõi igaks õhtuks uue võtta kuniks huvilisi leidub. Mina sihukestest huvitatud ei ole. Kui inimene pole suhetes püsiv on see minu jaoks märk psüühilisest ebastabiilsusest.
 
stabiilselt igav 12. veebruar 2015, kl 01.30
kohe nagu stabiilselt igavalt ju ka elu alustada ei tahaks. Tavaliselt igava mehega on ka sex igav. nii, et dilemma tõesti, kas kohe hakata igavusest surma ootama või seigelda, hiljem nutta mõned peatäied ja siis hakata surma ootama. lõpptulemus on tõesti sama, ainult mälestused surma ootamiseks on erinevad.
 
Aamen, ütleb gõust 12. veebruar 2015, kl 01.35
Gõust kirjutab: Kahtlemata on igaühe oma asi, kellega ja kuipalju.
Igavuse vältimiseks võid kasvõi igaks õhtuks uue võtta kuniks huvilisi leidub. Mina sihukestest huvitatud ei ole. Kui inimene pole suhetes püsiv on see minu jaoks märk psüühilisest ebastabiilsusest.
-----------
gõusti suguse mehega ju ei kohtuks nagunii, nii et pole vahet, keda tema ebastabiilseks peab või mitte. lihtsalt nii igava mehega mina küll oma jalgu ei vaevaks. Puhtlt gõusti stabiilsuse süü ja arusaamine.

minu mõttes täiesti mööda mees.
Huvitav,^kuidas gõusti meelest see tutvumine ja süütuse kindlakstegemise siis ikkagi käib?

Ideaalkohtingud nii 2 aasta jooksul, sest enne ju nagunii voodisse ei jõua. ma olekisn näiteks nii süütu, et minu tingimus oleks 2 aastat niisama sebida.
 
Predator 12. veebruar 2015, kl 02.02
Isegi jehoovatunnistajast veendunud lesbi sebimiseks ei kulu üle paari nädala. Aamen ei ole õigeid mehi näinud ilmselt, mingite mökudega deidib :D
 
predatorile 12. veebruar 2015, kl 02.20
no mina "aamen" ei saa ju mitu korda järjest nagu süütu ka olla. ses mõttes väga raske ju otsutada, et mitte hiljem gõusti sarnaste lõugade vahele saatuda. mis lännu see lännu. süütus, ma mõtlen
 
kadakatupp 12. veebruar 2015, kl 02.36
Aamen, ütleb gõust Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> gõusti suguse
> mehega ju ei kohtuks nagunii, nii et pole vahet,
> keda tema ebastabiilseks peab või mitte. lihtsalt
> nii igava mehega mina küll oma jalgu ei vaevaks. P
> uhtlt gõusti stabiilsuse süü ja arusaamine.
>
>
> minu mõttes täiesti mööda mees.
> Huvitav,^kuida
> s gõusti meelest see tutvumine ja süütuse kindlaks
> tegemise siis ikkagi käib?
>
> Ideaalkohtingud
> nii 2 aasta jooksul, sest enne ju nagunii voodisse
> ei jõua. ma olekisn näiteks nii süütu, et minu ti
> ngimus oleks 2 aastat niisama sebida.

no kahe aastase tsölibaadiga jõuab vist juba süütus tagasi kasvada. äärmisel juhul saab kirurgionude juures väikse opi teha nagu islamimaades tehakse kui ülekäte läinud tütar vaja mehele sokutada.
ei tea ainult, kuidas mansioni ghostil endal selle süütusega lugu on? või on meheau juba küljest ära kukkunud kui ebavajalik organ?
 
mittevajalik organ 12. veebruar 2015, kl 02.43
no gõusti mittevajalik organ ei keela tal ometi süütut naist ka 50-sena tahta.

selles see paradoks ongi: kas saad põnevusi pakkuva ringiaeleja, keda raske kodustada, või saad koduse möku, kellepärast häbene või silmad peast ja kahju ka iseendast nagu asjatult ühe mehe perssse elatud aastate pärast.
 
juurikas 12. veebruar 2015, kl 07.09
Noorte inimeste seksuaalvajadused ongi natuke teistsugused kui vanematel inimestel. Vanemad enam ei taha või ei saa nii väga....noortele on see siiski täiesti normaalne tegevus.
Kui riik nüüd siiski varsti hakkab lastele makstava raha väljanõudmisega tegelema, küllap siis hakkavad ka mehed kaitsevahendite peale mõtlema.
mansion ghost 12. veebruar 2015, kl 07.44
Huvitaval kombel ajavad kummituse seisukohad mõne ägedalt pöördesse :D) Kas äkki keegi sai valusalt pihta? Kindlasti jagub siin kummitust pilkavatele "neidistele" piisavalt visiitmehi aga tahaks nagu midagi enamat. Võõras mure tegelikult. Nautige vaheldusrikast (sugu)elu kuniks seda on. Ehk näeb mida tulevik toob. Jõuate omi seiklusi heldinult meenutada mitu üksildast aastakümmet :)
Aga kummituse pärast muretseda on liigutav aga mittevajalik ;)
 
Siiski 12. veebruar 2015, kl 08.42
Poes me vargil ei käi (enamus meist), sest sellele järgneb seadusega ettenähtud karistus.
Kui nüüd ikkagi seadusega võetakse vastu säte, et ka mehed vastutavad selle eest, kui "apsakas" juhtub...küllap siis enamus meestest hakkaks tagajärgede pärast muretsema.
 
priscilla 12. veebruar 2015, kl 08.51
kadakas

miks sa pool 3 öösel oma emotsionaalselt ülesköetud ja füüsiliselt valmis riistaga mehe kõrval ei maga?
 
Sid 12. veebruar 2015, kl 09.36
juurikas Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Kui riik nüüd siiski varsti hakkab lastele
> makstava raha väljanõudmisega tegelema, küllap siis
> hakkavad ka mehed kaitsevahendite peale mõtlema.

Kaitsevahenditele mõtleb iga normaalne mees ka praegu. Pigem peaks mõtlema sellele, kuidas pere (naine) ei sattuks vaesusesse, kui tal peaks juhtumisi olema lapsi rohkem, kui üks. Oma lapsed olen ma aga väga valel ajal soetanud, sest alati on mingi soodustus just siis välja mõeldud, kui mul sellest enam abi pole olnud. Seega tean omast käest, mida tähendab üksi kolme lapse üleskasvatamine. Kui aga suudetakse tagada seda, et kolm (ja enam) last automaatselt vaesuspiiri alla kukkumist ei tähenda, siis küll neid lapsi ka tulema hakkab.
 
nu i nuu 12. veebruar 2015, kl 10.53
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nu i nuu Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > Esimest korda läb
> i su siinviibimise ajalo
> > o võib sinuga nõustu
> da- mul tõesti pole meest, ma
> > olen ise mees.
>
>
> kooseluseadus lubab sul ka meest pidada, s
> ee ei jää vähemalt ebasobival hetkel rasedaks.
>
> vabandan, et mul puuduvad sensitiivivõimed, mis la
> seksid igasugu nunuude, khmmide, prioriteetide ja
> muude sootute prigisejate sugu automaatselt läbi e
> kraani ära määrata.

Ära siis selle väikse eksimuse pärast närvi ka mine. Eks ju. Ikka juhtub, "tegijal" veel eriti.:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!