Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vähe väärt naisi
 
kadakatupp 13. veebruar 2015, kl 10.15
jajahh, et austavad, järelikult kardavad. vastuollu satuvad minuga eelkõige rumalad ja väiklased ninanokkijad, kes üritavad siin "patriitsidena" ja "daamidena" esineda. neile kohe kulub üks torkiv kadakas püksi ära!
priscilla, sita asemel "shitt" ütlemine ei tee sind vähem labaseks ega rohkem kultuurseks. kui oled sellest aru saanud, on sul lootust paranemisele, iseenda liigsest armastamisest.
 
priscilla 13. veebruar 2015, kl 10.27
kadakas
kas sulle meeldib tõesti halli massi, hallide hiirte tähelepanu ja sabas sörkimine ja kaasa noogutamine?! sellised ilma püsinimeta, kes kardavad isegi siin anonüümses foorumis ühe ja sama nime all arvamust avaldada.
 
kadakatupp 13. veebruar 2015, kl 16.30
priscilla tegelikult mulle meeldib opositsioon. juhul kui oponentideks pole üldistavad põhulõuad ja mingid isehakanud "siniverelised", kes iga sõna taga otsivad roppust ja labasust, et iseenda kujutletav õilsus paremini välja paistaks.
nimetud õhurikkujad ega nende puuksatused ei lähe kellelegi korda, milleks neid üldse ära mainida.
 
tomi moor 14. veebruar 2015, kl 17.20
kas tomi moor andis siis otsad vä, et tom nagu väärt naisi taga kiunub? oli ju hästi sissetöötatud moor, juba täielikult välismaal väljaõppe saanud.
 
n55 14. veebruar 2015, kl 22.18
kus hakkas hala mu väikese märkuse peale. Naise seisukohalt võib muidugi mainida, et lontrus(t)e tõugu pole mõtet paljundada. Milleks seksida mehega, kel hinges vaid vihkamine, õelus ja halvakspanu (ka kohalikud kollid ja vaimud), last võid saada või mitte, musta energia saad külge igal juhul.
Nii kurb kui kuival elada ka pole, veel kurvem on head asja solkida: seksi, seltsi, armastust, omaenese hinge, ihu ja elu.
mansion ghost 14. veebruar 2015, kl 23.18
´n55´
"Nii kurb kui kuival elada ka pole, veel kurvem on head asja solkida: seksi, seltsi, armastust, omaenese hinge, ihu ja elu."

Tead, sellepeale nagu polekski midagi lisada.
Milleks raisata end mitmetele?
 
n55 14. veebruar 2015, kl 23.40
raisata ühele või mitmele, milles vahe. Paljusid on kutsutud, vähesed...
mansion ghost 14. veebruar 2015, kl 23.53
"raisata ühele või mitmele, milles vahe."

Ei tea, mõnele või paljudele, ei mingit vahet.

Vist vähestele piisab ühest. Kõik järgnev tundub kuidagi punnitatud ja võlts. Ei näe mingit mõtet olla mingi järjekordne "heategevuslik" naturaalnahast dildo. Neid on minutagi piisavalt ;)
 
n55 14. veebruar 2015, kl 23.59
mg
sa vajad kedagi, kes ulataks sulle käe ja talutaks sind välja vanglast, mille ise oled enesele ehitanud. Mina seda ei tee. Näitan vaid näpuga, kuspool on uks.
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 00.24
Ei ei, sealpool on aken ja teadmata mitmendal korrusel :D)
 
n55 15. veebruar 2015, kl 00.39
telli siis tõstuk
 
n55 15. veebruar 2015, kl 09.27
Hüppa ise alla, veel parem.
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 09.48
´n55´, oleneb kummalt poolt trelle vaadata :D)

Sina arvad, et kummitus istub puuris. Tegelikult olen ju täiesti vaba tegemaks mida iganes hing ihkab, kus ja millal. Küsimus ainult, milleks see sihitu rabelemine.
Parem uhkelt üksi kui sitas suhtes.
 
n55 15. veebruar 2015, kl 12.24
milleks?
ka mina ei otsi suvalist s* suhet, kuid vähemalt teadvustan endale selle, mida KÕIK teavad siin alateadlikult.
Elu ilma partnerita, armastuseta on tegelikult vegeteerimine. Haudud omaenese mahlas, imetled omaenese naba, kuid su elus puudub sünergia. Puudub joovastus, argise ületamine, vaba energia vool. Sinu süda on kinni. Su elu on suuresti sundtegevus, et korvata olulisi puudujääke. Sa nimetad end uhkelt meheks või naiseks, kuid tegelikult ei saa toimida naise ega mehena. Oled pisike hall sootu loomakene või töösipelgas võhvõõras peres.
Natuke aitab seda kõike ületada ka looming. Jagada ennast, vahetult või kaude. Kuid kõiges ei kompenseeri seegi puuduvat inimlikku lähedust.
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 12.44
´n55´, lootusetu ponnistus mehi(sh kummitus) ümber veenda. Kui mees on vabaks saanud, siis mitte kõik ei torma ummisjalu järgmist printsessi päästma. Seda enam kui printsessid on nagu renditööriistad, mis käivad perest peresse. Milleks üldse pingutada millegi nimel, mis juba algusest ajutine on? Küll saab see müstiline armastus otsa, küll kasvatakse lahku ja üldse on monogaamne kooselu üks jõhker ahistamine. Aga kooselu hüvesid ju tahaks?

"Oled pisike hall sootu loomakene või töösipelgas võhvõõras peres."

Kummitusel on siiski oma "perekond" kuigi kaasale jäi selles kitsaks.
 
mhh 15. veebruar 2015, kl 12.55
Võibolla selles su probleem, MG, seisenbki...naiste asemel tõmbad "printsesse" ligi....
 
n55 15. veebruar 2015, kl 13.01
kui mu postitusi pidevamalt lugenud oled, ei peaks mind küll kahtlustama monogaamia propageerimises või katsetes kellegi vabadust röövida. Sest sellega ma ju rööviksin ühtlasi omaenese kalli vabaduse ja võtaksin iseendale tarbetuid ja soovimatuid kohustusi.
Kuigi, hea füüsiline vahekord nõuab teatud pühendumist - nagu muudki elualad. Miskipärast ei arvata, et mujal, olgu teaduses, kunstis, äris peaks täiuslik tulemus kukkuma lambist esimese sõrmenipsu peale, aga seksist ja vahekorrast laiemaski mõttes seda vaikimisi eeldatakse.
Nüüd Sinu vanglast, milleks on JÄIK ETTEKUJUTUS, mida naised mehelt ootavad, milline kahe inimese kooselu enesest kujutab, jne. See ettekujutus ei sobi ega meeldi sulle, selge see. Küllap ei meeldiks ega sobiks see ka paljudele naistele.
Kui Sa kedagi ega midagi ei vajaks, vaevalt istuksid siin. Sa ei vaja lihtsalt mingit kooselumudelit, mille arvad olevat ainuvõimaliku. Lõhu oma peas see kujuteldav vangla, nii palju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid variante ja võimalusi. Leia see oma.
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 13.02
"Võibolla selles su probleem, MG, seisenbki...naiste asemel tõmbad "printsesse" ligi...."

Mulle piisab ühestki :D)
Iga naine on sisimas see kõige-kõige ja väärt printsi poole kuningriigiga. Milleks "seakarjusel" printside jalus koperdada. Ei tõmba ma kedagi ligi. Mõistlik on asja enne distantsilt uurida.
 
mhh 15. veebruar 2015, kl 13.17
Ok, ei tõmba ligi.....aga märkad küll vaid neid printsessikesi:D ja paraku selle printsessikeste distantsilt uurimise käigus on sul see üks NAINE kahe silma vahele jäänud... või jääb...
ei pea ennast silmas...mina pole printsess ja oma seakarjuse olen ka juba leidnud:)
 
Täitsa Blond 15. veebruar 2015, kl 15.15
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 02.06.
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 18.23
Kallis TäitsaBlond aga 90% naistest ei sobi ju :D)

Meelevaldne tõlgendus ühest vanast venekeelsest loost.

16 - mitte kellegile
25 - ainult talle
35 - talle ja talle ja sellele ka
45 - kõigile!
55 - kes tahaks?
 
Täitsa Blond 15. veebruar 2015, kl 20.03
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 02.06.
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 20.29
Tõmbaks piirid koomale, 45-50 näiteks ;)
Aga jah, tasub see jant enam pingutust? Nii või teisiti on enamus mingid lustlikud seiklejad. Ei paku huvi :)
 
Täitsa Blond 15. veebruar 2015, kl 20.34
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 02.05.
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 21.54
Ahaaa :)

Nutikamad loevad kas; 45-55 või 45 alates. ;)
 
n55 15. veebruar 2015, kl 22.32
soovitan tutvusi otsides lähtuda mitte konkreetsetest aastatest, vaid isiksuse tüübist või mõttelaadi sobivusest. Mulle näiteks lustlikud seiklejad meeldivad, sulle nähtavasti mitte. Mõtle, mis võiks olla sinu tüüp.
 
to n55 15. veebruar 2015, kl 22.37
blond üritas teises teemas selgeks teha,et unustagu numbrid aga nad ei saa ju aru.
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 22.42
´n55´, silmas sai peetud siiski midagi muud :)
Loomulikult pole masendunult morbiidse õnnetusehunnikuga midagi peale hakata :)
 
n55 15. veebruar 2015, kl 22.50
see on jälle üks piirang, mis mehed enesele seavad. Lõpuks ei leita kedagi, kes kõigile nõuetele vastaks, mott.
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 22.57
"Lõpuks ei leita kedagi, kes kõigile nõuetele vastaks, mott."

Kas alati on eesmärgiks kedagi leida? Võibolla on millegi erilise otsimine põnevam. Lihtsaim viis oleks ju kasvõi tänavalt suvaline naise moodi eluvorm haarata ja juhust needa kuni tast lahti saad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!