Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vähe väärt naisi
 
n55 15. veebruar 2015, kl 22.57
tegelikult, kui oled elanud üle 45, üle 50 ja piisavalt palju on untsu läinud enese, teiste või kelle iganes süül, paljut elus enam ei oota ja seepärast pole mõtet halada, masenduda, põdeda, kritiseerida ja igat juuksekarva lõhestada. Võiks juba vähe kergemalt võtta.
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 23.07
Võtangi kergelt ´n55´. Suvaline naine pole eesmärk! Kui üldse, siis peab see ka midagi väärt olema. Keegi, kelleta elu võimatu näiks.
Peale 50. sünnipäeva pole kuhugi kiiret - naudi vaid vabadust kui on. ;)
 
vvv 15. veebruar 2015, kl 23.12
soov armastusele on lihtsalt üldinimlik asi, aga partnerit valitakse ikka huvitavuse põhjal. Kui inimene midagi ei tee, ei arva, siis
 
n55 15. veebruar 2015, kl 23.19
inimesed, kes kergelt võtavad, on küll haruharva kritikaanid...
tead mg, millega sa mind ikka jälle intrigeerid? Nimelt meenutad kangesti mu kadunud vanemaid, eriti isa. Tõsta pidevalt enesehinnangut sellega, et kõik ümberringi on lollid v muidu vähe imelikud.
Tegelikult ei pea me pidevalt langetama hinnanguid. Pidev sund lahterdada ja arvustada võib hävitada tähtsaima elus ja see on tänulikkus.
Kansha.
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 23.34
´n55´, ma ei saa üle tundest, et sinust õhkub suhtumist: "Vait, kui minuga räägid!"
Te naised ei taha midagi teada sellest mida mehed arvavad, vähemalt need, kes viitsivad midagi üldse arvata. Kui väljaöeldu ei meeldi on see mõne arvates kritikaanlus või lausa sallimatus naiste suhtes.
On ainus tõde ja see on teie käes :)

Vahel teeb kõige rohkem haiget see, kes tõeliselt hoolib.Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 15.02.2015 23.36.
 
vvv 15. veebruar 2015, kl 23.34
jäi poolikuks. Tavaliselt mõeldakse kvaliteetsete partnerite vähesuse all, et kõik on lauslollid klubitibid ja ossid, aga tegelikult ka "normaalne" inimene ei lähe võimaliku partnerina arvesse. Normaalne selles mõttes, et statistiline keskmine, kellel on töökoht, väga stereotüüpsed huvid, keskmine muusikamaitse jms. Sellel pole iseenesest midagi viga, aga puudub, mis seda inimest teistest eristab, sageli ei tea ega huvitu millestki sellisest, mida massimeedia hommikutelevisioonis ette ei sööda, riietub, nagu kõik teised, loeb soopõhiseid ajakirju, vaatab tõsielusaateid või sporti. Mitte, et üks inimene peaks igas mõttes keskmisest erinema, aga midagi erilist võiks inimeses olla. Et tema elu mõte pole ainult tööl käimine, paljunemine ja pidutsemine
 
n55 15. veebruar 2015, kl 23.45
meeste arvamused on suht trafaretsed. Nad näevad endas saaki, mida kõik naised endale kütivad. Vallaline naine? Õudus, kindlasti otsib endale meest... Üksikema? Õudus, kindlasti otsb oma lapsele isa... Õigupoolest on meeldivam suhelda abielumeestega, kes on tunduvalt vähem neurootilised ja neile osutatud tähelepanu eest siiralt tänulikud.
Ka meeste ettekujutus naistest on suhteliselt trafaretne ja eksemplare, kes ei püüa lahtritesse mahutuda, pannakse pahaks.
Naistega tutvudes tavaliselt hoobeldakse või siis aetakse lolli juttu, püüdes nähtavasti laskuda naise oletatavale tasandile.
Ja siiski, naine võib meeste suust kuulda vägagi huvitavat, kui nad unustavad, et seltskonnas viibib mõni naine. Või kui mees on sinu hea sõber.
mansion ghost 16. veebruar 2015, kl 00.08
´n55´, libastud liialduste teele. Mehi on mitmesuguseid, nagu naisigi. Mõnd aktsepteeritakse, mõnd ignoreeritakse.
Mees ei ole saak. Või siiski, oleneb mis ahvatlevalt huvitavat söödaks on. Aga kehvad lõksud teil :)
 
n55 16. veebruar 2015, kl 00.20
inimeste mõttemaailm on uskumatu ja äraarvamatu ning mitte ainult meestel. Kuid nad satuvad suht hõlpsasti trafaretsetesse skeemidesse, mängudesse, mudelitesse.
Suhtelõksude äpardus on see, et püüdja peab sinna saagile seltsiks ronima. Hoiame parem puuriuksed lahti, eks ole.
mansion ghost 16. veebruar 2015, kl 00.40
Jätan omale võimaluse ja vabaduse, mulle sobimatutesse skeemidesse mitte sattuda.
Minu puuriuks on sissetungijatele suletud ja "lõksus" sööta pole :D)
Rikas ma pole, "ilus" kah enam mitte, niiet ei oota kedagi puurivarbu kolistama.
Kui muidugi üles leiab :)
 
n55 16. veebruar 2015, kl 00.47
vbl tahtis keegi sind ainult läbi varbade patsutada ja siis rahumeeli edasi jalutada...
 
neiud ärevil 16. veebruar 2015, kl 00.50
gõust nii meelitatud ja nii ärevil nagu puńetavate põskedega süütusekaotamise hirmus tütarlaps.
mansion ghost 16. veebruar 2015, kl 00.54
Oi näe, üks sireen on kummitust õrritama tulnud.
´ärevil neiu´, Su kaotus pole kuigi suur :)Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 16.02.2015 01.20.
 
Ingel, endine ingel 16. veebruar 2015, kl 11.03
Lugedes kiiruga läbi kogu kirjavahetuse ja tulles tagasi alguse juurde, tahaks öelda paari asja:

1. Tore, et teie mehed olete nii tublid ja hakkajad peret tahtma, lapsi tegema ja elu elama... - kummardus nende ees, kes seda stabiilselt teevad ja ka kohustusi kandes rõõmsat pereelu elavad... minu kummardus on appsoluutselt ilma irooniata.. ja tore, kui selliseid ka kuskil veel on ja et neid tulevikus saaks massilisemalt.

2. reaalsuses ei kannata mees (loodetavasti vaid mõni neist) välja igapäevakohustuste rutiini ja üksluisust, selleks peab tugev mees olema, lisaks tugev annus tarkust ja ettenägemisvõimet ja panust koju ja suhtesse...

3. või - on kõik need ankeedile vastajad lootusetud unistajad, kus soovunelmad ja reaalsus ei lähe kokku... sest tahatmine on ju taevariik.... Ja unistamise eest vangi ei panda...

4. meie riigikorralduslikus ühiskonnas tohib naine saada VAID niipalju lapsi, kui ta ÜKSI suudab üleskasvatada - julm mõte, halb mõte, kui mõte, mis hoiab sind vaesusest eemal ja sinu pere (sina+laps) õnneliku... kahjuks..
 
veel 16. veebruar 2015, kl 11.08
Kahjuks, et sellest küsitlusest ei selgunud mõned statistilised andmed ankeedi täitnud meeste kohta: vanus, perekonnaseis (sh. eelnevate perede arv), laste arv, kuupalk...

Ja omades sellist taustsüsteemi, ei oleks need tulemused olnud nii roosaprillilised...

KUID: isiklikult mulle meeldib see küsitluse tulemus!

Peaks vaid välja mõtlema mingi märgistuse neile meestele - nohh, et eraldada üldisest hallist massist... :)
Nagu on toidukaupluses pääsukese ja ristikumärk.... ja kohe tead, mida ja milleks valida... :))))
Ingel olin.
 
Täitsa Blond 16. veebruar 2015, kl 11.11
...Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.52.
 
Ingel, endine ingel 16. veebruar 2015, kl 11.45
Mitte boonus, pigem ikka lotovõit.., sest osadel ju õnnestub!

Aga!
võib olla on parem, kui see Mittelotovõit varem lahkub... sest lapse suureks kasvades ja mittelotovõidu lahkudes (kui taks on 18 aastat 1x kord)on naine juba 38 vähemalt.... (nüüdselajal veelgi suurem see number) ja siis maandub ta just siia, segaste seltsi, ja loodab, et nüüd, kui kohustustest vaba, saaks ka nati endale elada... ??
:)
Ja nii mõtleb nii mees kui naine - et nüüd elaks... Ja nii loemegi siit, et 40+ mees o0tsib supermodelli, kes teeniks nii püsti kui põlvili kui pikali, kes oleks ajakirja klantspildilt välja astunud, kuid ei kulutaks enda korrashoidmisele ei aega ega raha, pigem ümmardaks 24/7 meest....
Ja peale selle oleks huvitav, atraktiivne, seltkondlik ja materiaalselt heal järjel...

Naine seevastu tahab Superkangelast,machot, sekspommi, atleeti, kel hell süda ja möirgav maastur koos priske pangaarvega, oma aiand, kust naisele sületäite kaupa roose igal hommikul kinkida ja oma barista kodus, sest kohvi tuleks ju voodisse hommikuti tuua.... Mehe soovitav pikkus võiks olla ka kõvasti üle 3 meetri (nii igaks juhuks), sest kui andmetes valetab, siis miskit jääb ikka allles....

Ja kui muus osas on elu ihalejate teravad nurgad normaalseks kulutanud, siis teise ringi kaasade otsimisel ollakse tihti lollimad kui I korral, kui lasti tunnetel, südamel, kubemel valida....

ja nii need aastad lähevad ja soovid ebareaalsemaks muutuvad....
:)
 
n55 16. veebruar 2015, kl 12.08
varsti hakatakse 3D ja küllap ka 4D klantspilte tootma, et kõige nõudlikumadki vajadused rahuldada.

PS. Saatke mulle keegi lahe eluterve tüüp, kellega aegajalt kvaliteetaega veeta. Pikkuse ja rikkuse osas võimalikud järeleandmised, ka hobuse värv pole oluline.
 
Shrečk 16. veebruar 2015, kl 13.53
Siin on last saavast naisest loodud pilt, kui kellestki, kes üldse ei muutu ja jääb selliseks nagu on. Polevat ainult meest talle kõrvale vääriliseks. Halloo, prouad, kus on teie mehed, valitud valikud? Mis neist saanud, kui ruttu te oma eludest nad ära närisite?
Näidake meestele naisi, kes on ka vankumatult pere püsimise juures ja tulem kogu lastesaamise ja kasvatamise vaatevinklist oleks teistsugune. Seni, kuni näha on naised, kel armastus tuleb ja läheb kuidas tuju on, on ka seks kumm ja mitte pereloomine.
 
Täitsa Blond 16. veebruar 2015, kl 13.55
...Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.52.
 
Täitsa Blond 16. veebruar 2015, kl 13.59
...Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.53.
 
jah eelmisel õigus 16. veebruar 2015, kl 18.40
no ja siis veel gõusti igatsus süütu järele, ise juba kepipuudulikkusest taastanud oma süütuse.
kuidagi elukauged ja pisut lapsikud tahmised nagu.
et meeste ja naiste soovide ja võimaluste vahelt läheb läbi kiirrong, mille lõppjaam on surm nagu alati.
 
ei sära, ei särtsu. 16. veebruar 2015, kl 18.43
need vanamehed , kes siin delfikas ringi uimerdavad on ju algatusvõimetud, madala testosteroonitasemega jurkad, keda naised nagunii ei taha ju. no mida teha impotendiga? ah, et pole vä?
sel juhul ju aeleks ringi ja kepiks naisi, aga siinsed vanamehed ei saa sellgagi hakkama.nii uimased on.
 
eelmisele 16. veebruar 2015, kl 19.02
Mis algatusest neil meestel siis puudu jääb, sinusuguse lollaka omale koju lohistamisest vä?
mansion ghost 16. veebruar 2015, kl 19.07
´Ingel, endine ingel´ kõik sõltub vaatepunktist. Sina näed meestes üksnes süüdimatuid perehülgajaid, nägemata või tahtmata näha teistsuguseid. Õigupoolest ega nad "mitte nii väärt" naiste ümber ka tiirle ;)
 
Sid 16. veebruar 2015, kl 19.22
Kolmemeetrine küll ei tahaks olla, tuul kipub siis ümber lükkama, kuigi inglitega saaks ilma alt üles vahtimata suhelda. ;)

Ma ei poolda igasuhust blufimist, kuigi mõni bluff ju otseselt vale ei ole, aga mulje võib väär jääda. Lihtsam on ausaks jääda ja leppida sellega, mis sul on.
 
Ingel, endine ingel 16. veebruar 2015, kl 20.12
mansion ghost Kirjutas:
------------------------------------------------------
´Ingel, endine ingel´ kõik sõltub vaatepunktist. Sina näed meestes üksnes süüdimatuid perehülgajaid, nägemata või tahtmata näha teistsuguseid. Õigupoolest ega nad "mitte nii väärt" naiste ümber ka tiirle ;)
------------------------------------------------------

Nüüd läks miskit rappa, ses lugemises... loed ehk veel korra?

Kindlasti ei näe ma meestes üksnes süüdimatuid perehülgajaid (osad ju täitsa süüdivad!). Mina nimelt olen selline naine, kes näeb ja eelistabki mehi, kui suhted päevakorda tõusevad. Kindlasti ja ainult mehi. :))

Ja kindlasti on osa (ehk suuremgi) neid teistsuguseid..., absoluute ei ole mõtet plagudele tõmmata - elus neid ei pruugi esineda... vabalt looduses siis.. :)

Ning suhete purunemisel on ikka ja alati 2 osapoolt: üks kes läheb ja teine kes süüdistab (võivad olla ka üks ja sama persoon), kuid kindlalt ei saa seda määratleda sooga, et vaid mehed lähevad ja et vaid naised jäävad maha tänitama, kannatama.. (võin kätt südamele pannes väita, et olen näinud ka ümberpööratud situatsioone...)..

Ja ütlen ausalt - väärt naiste ümber ei pea tiirlema - nendega koos aga küll...

Nii, et kui oled sattunud orbiidile tiirlema, siis vaata, kus sa tegelikult oled ja miks sa ikkagi SEAL oled...
sealt ei saa ju ei minema, ei tulema... kukud kogu aeg vastavalt gravitatsioonile tõmbejõudu mõjul, nagu Tupolev selle kavalalt seadis ja sputnikule vajalikuks liikumiseks võttis...

Ehk on Belka ja Strelkagi kuskil sul seal vaateväljas orbiidil olemas?

Ja kallis MN! oled lugenud raamatut Ghostman (R.Hobbs)? sealt su nimerida?
mansion ghost 16. veebruar 2015, kl 20.29
´Ingel, endine ingel´, täiesti võimalik, et tõlgendasin Sind valesti.
Aga kuidagi solvav on tajuda, et MEES on ALATI süüdi ja naine peab üksi lastega hakkama saama. Kahtlemata on pere hülgavaid "mehi" häbiväärselt palju. Samas ei jää lastega naisedki alla oma laste isa "ülelaskmisega", alatult ja õigust jääb ülegi :)

Nii levivadki "edulood" ja keegi ei usalda enam kedagi. Kähkukas ja kumbki oma teed, nagu loomadele kohane :D)
 
sinusugune lollakas 17. veebruar 2015, kl 02.59
sinusugune lollakas kirjutab: eelmisele 16. veebruar 2015, kl 19.02
Mis algatusest neil meestel siis puudu jääb, sinusuguse lollaka omale koju lohistamisest vä?
----------
no aga sa oled ju ilma jäänud, sinu kodu ju neitsilik naistest puutumata,millest siis sinul õnnest nagu puudu jääb? ja võtab nagu netis inisema?
 
niiviisi 17. veebruar 2015, kl 10.20
Kõige lihtsam on lihtsalt minema kõndida....keegi vastutust ju ei nõua! Mingit karistuste ju ei kaasne! Kui aus olla, siis mina kõnniksin ka mõnikord lihtsalt minema...aga jah, südametunnistus ei luba.
Minu arvates peaks olema nii, et kui pere lahku läheb, jäävad poisid isa kasvatada ja tüdrukud ema kasvatada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!