Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küll meie Eesti Vabariik muutuv üsna varsti selliseks
 
Volli 26. detsember 2007, kl 12.17
naine, sa tuletad mulle meelde mu tütart kui ta oli 13-14 ja ütles et paps saa aru mul on puberteet ja ma olen terve maailma peale kuri
 
hh 26. detsember 2007, kl 12.17
dina
Imelik.. mis ajast peale on ideed kes? Ma ei hakka sind lükkesse pistama ega kividega loopima seepärast, et sa teisti mõtled ja see on ülim tolerantsus, mida minult oodata. Kordi ja kordi olen ma siin rääkinud, et isikud on egalitaarsed, aga ideed on elitaarsed.
Mul on sügavalt pohh, kas sa usud näiteks jumalat või mitte, aga minu sallivus ei ulatu selleni, et ma peaksin ise sinu moodi teda uskuma... ja olgu selle jumala asemel ükskõik mis muu idee või ideoloogia.

Nüüd paar sõna sinu tehtud kopipastest. Isegi see lõik näitab minu tolerantsust ehk sallivust erinevatest rahvustest inimeste abieludesse. Kui eesti hagijas teeb pattu saksa lambakoeraga, on nende järglased krantsid, väheväärtuslikud olendid.
Kas inimesed on samamoodi, et te siin muudku seletate eesti tõust? Muudku eesti tõugu naine nii ja eesti tõugu mees naa.

Ja loomulikult läheb tuju ära, kui sulle rüümsasti kaasa ei hõisata ja imetlevatelt ei korritata: "Jah, dinaken, sul on täiesti õigus" :)))
 
püha müristus! 26. detsember 2007, kl 12.21
on nende järglased krantsid, väheväärtuslikud olendid.

mis ajast ja kelle arvates on krants väheväärtuslik?
Ainult snooblike inimeste arvates.
Ei vaja tõestamist, et totaalne puhtatõulisus on taandarengu eeldus.
 
hh 26. detsember 2007, kl 12.23
Volli
Ehk mäletad ka seda, millist vastukaja too artikkel siin esile kutsus?
Nüüd muidugi võib seda lolliks nimetada, aga tol ajal olid tagajalgadel nii mehed kui ka naised. Ja pealegi olid need sukapüksid eksootika illustratsiooniks, eks nad olid lisaboonuseks virule, mis oli tase iseenesest :)
 
püha müristus! 26. detsember 2007, kl 12.25
Ja loomulikult läheb tuju ära, kui sulle rüümsasti kaasa ei hõisata ja imetlevatelt ei korritata: "Jah, dinaken, sul on täiesti õigus" :)))

teatud arengutasemege inimene võiks ja peaks aru saama, et tuju kaotamise põhjused ei pea olema imetlusepuudus - kuskilt kumab läbi rumal soov halvustada.
 
dina 26. detsember 2007, kl 12.26
hh
mul läheb sind lugedes tuju ära ka siis, kui sa kellegi teisega siin vaidled. miks sa teistest inimestest nii halvasti arvad, justnagu peaks tuju ära minema vaid siis, kui ""sulle rõõmsasti kaasa ei hõisata"? et olen loll ja solvun, kui minuga ei nõustuta?

volli komm 12:17 oli hea ja aitäh, et eesti naiste toetuseks sõna võtsid!

ma nüüd õue ja eks ma õhtul tulen ja loen, mis hh mulle vastanud on. ta ju kohe ei saa teisiti :DDD
 
hh 26. detsember 2007, kl 12.27
püha müristus!
Mine mürista kennelliidus näiteks, kui tahad selle kaudu oma krantse müüa. Kutsu pühakud appi ja sõima snoobe kui su paarkümmend tuhat maksnud koera ja teise samasugusest hinnaklassist, kuid teisest tõust koera järglaste eest ei maksta tuhandeid.
Sellest väärtusest ma räägin.

Aga inime pole eesti tõugu.
 
püha müristus! 26. detsember 2007, kl 12.27
õnneks ei ole hetkel aega edasi kirjutada, ühinen dinaga - rikuksin vist enda tuju ära, sest ei ole hullemat asja kui sõnaosav halvustav demagoogia.
miks ma küll ei usu, et ma saan pikalt vastu pead ja isiklikult, kuigi teatan, et pean ära minema?
 
Volli 26. detsember 2007, kl 12.29
dina, hh ei arva teistest niivõrd halvasti kuivõrd peab ennast teistest märgatavalt paremaks ja targemaks
 
püha müristus! 26. detsember 2007, kl 12.29
muigmuigmuig - väärtsulikkust arvestatakse sinu arvates ainult teatud inimeste hobilise rahaga? mnjaaa, tõesti püha müristus!
bai
 
hh 26. detsember 2007, kl 12.29
"ma nüüd õue ja eks ma õhtul tulen ja loen, mis hh mulle vastanud on. ta ju kohe ei saa teisiti :DDD"

Väga primiteevne manipuleerimiskatse ja eriti pärast seda kui oled ise kirjutanud: "ma rohkem su kommidele ei vasta, sest sind lugedes läheb alati tuju ära."
 
dina 26. detsember 2007, kl 12.31
hh
m.o.t.t.! :DDD
 
beib 26. detsember 2007, kl 12.41
nõrk, kodanikud, nõrk. ma juba lootsin
 
hh 26. detsember 2007, kl 12.44
Oki, na vastan teile hulgi.

1. Mu oponente paistab ajavat tigedaks see, et ma ei nõustu nendega eesti mehe pelmeenlikkuse suhtes, väites, et eestlane pole ei halvem ega parem itaallasest(ja loomulikult ka kõigist teistest rahvustest)
2. Miskipärast on siinsed natsid ja pahumpidi natsid tähelepanuta jätnud mu märkuse sokratesest, kes otsis inimest. Miks? Aga seepärast, et see segaks neid nende joru ajamises eesti mehest- pelmeenist.
3. Samamoodi on nad üksmeelselt jätnud märkamata, et ma võrdlen neid capulettide- monteccide ja tiesenhausenitega. Miks? Seepärast, et neile ei meeldi selline avalik võrdlus. Ei ole soliidne ju öelda, et kuningas on alasti.
4. Krantslusest. Jaa väga hea on rääkida delfis, et pole mingit vahet tõukoeral ja krantsil, kui aktsepteeritakse teatud inimeste hobisid. Samamoodi kui muidki meditsiiniajalirja "kroonika" üllitatud väärtusi.
5. Kellegi paremakspidamine teistest. Väga kena oleks kui eesti naiste kaitsja tooks mulle mõne näite, kus hh peab ennast teistest paremaks.
6. Halvustamine. Halvustada saab inimest. Kui ma nimetaks oma oponente delfimõrdadeks või -muttideks, siis võiks seda halvustamiseks pidada, aga ideede elitaarsus ei ole halvustamine.
ja lõpuks... Kust kuradi kohast te välja lugesite, et ma eesti naistest räägin ja neid halvustan??? :))
 
lugeja 26. detsember 2007, kl 13.17
keegi peab ennast ikka ja alati tõestama. huvitav miks?
 
ka lugeja 26. detsember 2007, kl 13.28
siin on kaks totaalset tõestajat - juta ja hh.
erinevalt üritavad, aga midagi neis selles pidevas kramplikus enesetõestuses on sarnast. intensiivne, pime ning (vaimselt)kriiskav enesetõestus.
 
mis 26. detsember 2007, kl 13.33
asi on enesetõestus?
oma arvamuse omamine ja põhjendamine?
on siis selles midagi halba?
karjaga kaasa uluda suudab igaüks. see ohutum ja muretum käitumisviis kindlasti.
 
hh 26. detsember 2007, kl 13.36
Räägiks veel paar sõna ja mitte eesti pelmeenidest ega ka mitte loodusliku arengu tipust - eesti naistest. Lihtsalt mõned uurimistulemused Giddensilt- inglise sotsioloogilt.

Mida siis räägib Giddens inglise meeste edasipüüdlikkusest? Toimub küll vertikaalne liikumine töölisklassi ja keskklassi vahel- lausa 18% tööliste lastest pääseb valgekraede hulka, kuid seda enamasti sotsiaalse keskkonna muutuste tõttu. Pidevalt vähenevad sinikraede töökohad ja nende asemele luuakse valgekraede omi. Meil siin ei tehta vahet treialil ja säästuka kassapidajal, kuid seal on müüja valgekrae ja kuulub keskklassi.
Niisiis, mida järeldada inglise meestest, kellest 82% ei üritagi kõrgemale pääseda või üritavad, aga ei pääse?
Pelmeenid nad ei ole, sest pelmeenid elvad neist mõnituhat kilomeetrit ida pool. Aga mis erinevus on neil võrreldes eesti meestega?
Stardipositsioon? Suurem keskmine ja mediaanpalk?
 
hh 26. detsember 2007, kl 13.46
Küsiks kah, et mis on enesetõestus? Eeesti mees ei ole parem ega halvem teistest meestest ja eesti naine on samasugune nagu iga teinegi- kas see jutt on enesetõestus???

Tahaks ikka sisulisi näiteid, mitte lihtsalt möla kuulda...

Oi, see oli nüüd halvustav, kuda ma ikka julgesin nii öelda, olen ma ju bovi, siinsete iovide keskkonnas ja peaksin alandlikult neid kuulama ja tarkust ning tõde õppima :)))
 
Volli 26. detsember 2007, kl 13.51
hh, kas pole kusagil foorumit tarkadele inimestele filosofeerimiseks...seal kindlasti hinnatakse su erudeeritust vääriliselt
 
cocci 26. detsember 2007, kl 13.53
Volli, kui sellise leiad, ütle ka mulle :)
 
hh 26. detsember 2007, kl 13.55
Volli
Huvitav, et mind pole kunagi kottinud sinu siinviibimine ja ma pole kunagi kaasa jooksnud kui vollijahi päevad käinud, mispärast minu sõnavõtud sind häirivad?
Sa ju ei pea ennast minuga võrdlema.
 
kiisumiisu 26. detsember 2007, kl 13.59
kaunist 2. jõulupüha hommikut kõigile!

ja ärge siis tülitsege...

arvan, et ega eesti naised tegelikult eesti meestest nii halvasti (loe:pelmeen) ei mõtlegi, kellegi tobe arvamus jõudis meediasse jne.
miskipärast ebiellutakse nende pelmeenidega ja algul on kõik hästi, hiljem mees pelmeenistub (nendel, kes kurdavad). aga samavõrra võib ju pelmeenistuda ka itaalia mees...need katsed pole vist veel 20 aastasi käegakatsutavaid tulemusi andnud?;)
 
Volli 26. detsember 2007, kl 13.59
hh, ma ei võrlegi endaga vaid ühe koolikaaslasega kes oli väga lahtise peaga ja andekas..tal oli tundides igav ja segas teisi ning vaatas kõigele ülevalt alla.....ülbus oli nii suur et praegu pole ta mitte keegi....
 
muig 26. detsember 2007, kl 14.01
neid foorumeid on ikka päris palju, aga nendes ei saa ennast piisavalt erilisena tunda.
minul ükskõik, aga

Autor: hh
Aeg: 12-26-07 13:46

.............. kuda ma ikka julgesin nii öelda, olen ma ju bovi, siinsete iovide keskkonnas ja peaksin alandlikult neid kuulama ja tarkust ning tõde õppima :)))

see tsitaat tõestab küll minu jaoks eelevalt kellegi poolt mainitut, et jutas ja hh-s midagi sarnast:
SIINSETE keskkonnas olen MINA eriline ja seda tuleb lakkamatult tõestada

tehke mulle selgeks, MILLINE on siinne keskkond (niipalju kui mi
na olen aru saanud, on see muutuv)

hh, saime juba kõik st. SIINSED aru, et sina oled vaimselt suur poiss, kes pissib püsti ja meie, kes me ikka veel potil käime, imetleme sind
sa nagu juta (ei taha möla kuulda), aga sunnitakse?muig
 
cocci 26. detsember 2007, kl 14.02
Kiisumiisu, sullegi ilusat pühade jätku!
Ei mõtle see eesti naine, kui üldistavalt rääkida, eesti mehest sugugi hullusti, mõni isend mõnest isendist aga küll.
 
cocci 26. detsember 2007, kl 14.07
muig, eks igaüks otsib endale sobiva ja lahkub sealt, kus enda vaimu ja olemust kammitsetuna tunneb, aga kui mõnda tead ja see pole vaid sõnakõlks, siis ole hea pane siia mõni aadress.
 
:DDDDDDDDD 26. detsember 2007, kl 14.13
sa näed aga ei mürista........
ja sina kuibik kokki olidki veel siit puudu
ja sina hh saa ükskord juba kaineks
 
muig 26. detsember 2007, kl 14.14
cocci, ma arvan, et vajadusel, soovi korral leiab iga inimene endale selle, mida ta tahab ja vajab.
otsi. nendest foorumitest, mida mina tean, käib ka siin inimesi - kõige parem on, kui sind kutsutakse (nii olen ka ise mõnega liitunud). sry, aga mina ei kutsu.
kaunist päeva jätku.
 
hh 26. detsember 2007, kl 14.15
kiisumiisu
See asi pole nii lihtne, et vaid kellegi arvamus. "Pelmeen" see on loosung, mille alla kogunesid kõik naised, kes eesti meestest halvasti arvavad, aga seda siiamaani nii lõhidalt ja läävalt sõnastada ei osanud. See on tsitaat, sisuliselt samasugune, nagu minu omadki, aga kuna teatud ringkonnale sobiv, siis vastu võetud ilma virisemata.
Miks on siis tänapäeva eesti mees nende arvates pelmeen? Majanduslikud muutused on selle põhjuseks. Ei ole miskit uut päikese all, ikka on läinud majandus ees ja sotsiaalsed suhted järgi. Kui meie eellaswed olid kütid ning korilased, siis oli peremudeliks rühmaabielu. Karajakasvatus ja põllumajandus tekitas paarisabielu. Tööstusrevolutsioon hävitas traditsioonilise patriarhaalse peremudeli ja tõi kaasa armastusabielu. Teisele maailmasõjale järgnenud tehnika plahvatuslik areng suurendas lahutuste arvu ennesõjaaegsete aastatega võrreldes kümme korda ja kasvas ka üksielavate naiste arv.
Nii meilgi. Enam pole vaja meest ega lapsi, et saada omaette korter ja nii on muutunudki mehed pelmeenideks.

Itaalia mehed, aga.. no need on unistuste printsid valgetel hobustel.. muide sellesama Giddensi uuringute järgi selgub, et inglasedki unistavad ka seda 40-50 eluaastani, kuni nad lepivad sellega, mis neil on.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!