Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uksed avab klubi `100`
 
kisub 11. aprill 2013, kl 22.50
polkale. Amanda imelik oled vää.
 
Nils /arvamusega et 3raudne on täna igav& 11. aprill 2013, kl 22.57
niinii...njah...no olgu, ma ütlen, mida ma asjast arvan teie peale vaadates /toetades buutsid korralikult letile - nii on ülevaade peris korralik/ - ma arvan, et need pudelid seal laua all on tühjad, mis tühjad ning teie, auväärsed klubilised, olete TÄIS MIS TÄIS :DDD

no kena kalapäeva teile kõigile, järgmine ring on maja kulul;)

seega, HEI! kaktuseviina ja sidrunit kõigile, sool on seal kapas!


/sisisedes/ MADU, kurinahk, KUS KURAT SA OMETI RINGI ROOMAD! ma ei jõua neil kõigil ju silmi peal hoida ja pitse poleerida samaaegselt:(
 
sippolino loivab uksest välja 11. aprill 2013, kl 23.03
kätega rapsides võrgust .nuu om muu loomeinimese mu kalli sibuli pesakesi pikkkkkkakkks venninnu niggu maooo nahkkk .kurrramus täitsä ussi pää ka võrgusilmi vahel kin ni.
adjöööömusjööö paarimann
 
hee 11. aprill 2013, kl 23.08
sipporäst, ära siis ühe soojaga loomeinimese ukse taha laiama mine. kellele neid refereeringuid ja refereeringute refereeringui ikka vaja on.
 
rästu 11. aprill 2013, kl 23.16
hee... ma ei ole sippo ja see on vale klubi minu jaoks...juba läksin...
 
Amanda Dear 11. aprill 2013, kl 23.16
Ei, kulla kisub. Ma olen ikka Amanda. Imelik on meessoost ju.
 
kisub 11. aprill 2013, kl 23.19
Amanda Amanda kisub isane ikka.
 
Amanda Dear 11. aprill 2013, kl 23.21
Sina võid ju isane olla, kisub.
Ennist küsisid: "Amanda imelik oled vää."
Sellepärast seletasingi, et ma ei ole Imelik. Olen naissoost ja Amanda.
 
hee 11. aprill 2013, kl 23.24
sipporäst
ikka jõudsid laiamas käia. no mis sinu südant küll vaevab?
 
Nils 11. aprill 2013, kl 23.24
SUURNINA! mis magad kõht konti täis! marsss maast üles ja nina tööle - õhus on sapilehka, midagi vastikut kollast luusib mööda nurki ringi - pea silmad edaspidi lahti!
 
hee 11. aprill 2013, kl 23.27
Amanda, ära pane tähele, sipporäst sattus hoogu ja teeb veidi virtuaalset saagimit. küll ta varsti tuure maha võtab.
 
Nils 11. aprill 2013, kl 23.27
suurnina! kood 007 - sul on vabad käpad läbi hammustada või maha murda - otustad vastavalt olukorrale!
 
hilineja 11. aprill 2013, kl 23.55
issake, teil siin lausa morbiidseks kiskunud ja seda mitmes teemas. ühed jätavad stiilselt hüvasti ja teised ässitavad baskerville'ide penisid rahvale kallale, et laibahunnik ikka kõrgem oleks. kohe kontrollin, kas sattusin ikka 50+ või nekromantide kokkutulekule.
 
arusaadav 12. aprill 2013, kl 00.16
tibu on tagasi ja tigedam kui kunagi varem. ka seekordne mehejaht ei andnd tulemusi ja tagasi tulles pole siingi midagi muutunud, teda ei taheta ka virtuaalse kaaslasena mitte. meile tähendab see puhkuse lõppu:(
 
Linnupiim2 12. aprill 2013, kl 06.27
Olen tigedam kui kunagi varem, olen armukade ka, sest mees, keda ma tahan,olen jahtinud teda juba 5 aastat aga tema kohtub teisega, tahab ühte teist naist ja see teeb tigedaks ja õelaks.Mida teha?
 
sippolino pea siiruviiruline 12. aprill 2013, kl 11.23
ärkasin külm higi lauba pääl .no ajasi kargu alla ja vedasi ennast siie .tuu madu eis lasnu olla .muudkui käädsädi tal vaja paarimiis olla .tuu paarmann olla ta pukki susanu .nu ma siis tagasti ta teil .ma ei saa aru kus tuu madu mu sängu sai .ahh ei vaiva pääd tuuga .
olge mõnna.
 
vastik mutt 12. aprill 2013, kl 11.42
siiruviiruline.... pealt või seest?
 
maru tõsine 12. aprill 2013, kl 17.05
pärast eilset prallet parandatakse täna vist pääd.
 
hm 12. aprill 2013, kl 17.23
mõnel pidu päädind lausa ettenägematute tagajärgedega. leitakse hommikul oma voodist võõraid keresid ja puha.
 
detektiiv blomqvist 12. aprill 2013, kl 17.37
kelle pisut trööbatud traksipüksid siin nurgas vedelevad? kõrval põriseb veel mingi šaakali poolt puretud, a täitsa töötava mootoriga propeller.
 
maru tõsine 12. aprill 2013, kl 18.44
kui ma suitsetaks, siis süütaks praegast oma pedajapiibu, mille rüve samblikuving leviks üle kogu te küla ja vaataks rahumeelselt, kuidas tänane õhtu ja öö siinseil tegelastel möödub. paraku mittesuitsetajana jääb see protseduur teostamata ja istun kõrtsi man paku pääle, et niisama igavuse peletuseks teite tänaseid tegusid pildistada ja lindistada.
 
maru tõsine 12. aprill 2013, kl 18.46
Kalle-poja, ära häbista detektiivi nime. oleks sa tõeline detektiiv, ei päriks sa nii elementaarseid küsimusi, mille vastus on igale külamoorile ilmselge ja ammu teada.
 
Madu 12. aprill 2013, kl 20.05
Nii-nii....... vaevalt tarvitseb mul ära käia, kui mingid õnnetused juhtuvad.
Kullakesed, kohe teeme kõik korda. Põrand üle võetud, maja õhutatud, saun köeb ja kõik mõnusad komponendid kokteili jaoks valmis pandud. Karlsson, riideid ei jäeta põrandale vedelema, tule võta oma propelleriga püksid, pesin teised ära ka.
No sügan, sügan kurgualust, ära siis nii tugevalt külje vastupressi Suurnina.
 
Madu 12. aprill 2013, kl 21.05
Maru tõsine, tule sisse, väljas kipub jahedaks minema. Segan Sulle ühe joogi, see harutaks kõrisõlme lahti:)Näiteks rumm, sumeda suveõhtu ja päikeseloojanguga?
Sippolino, Sulle tuletan meelde, et südametunnistus on selline asi, mis valutab samal ajal, kui kõik muud kohad on asjaga rahul.
 
Suurnina 12. aprill 2013, kl 22.17
Ma ei tahaks küll vääga ebaviisakas olla, aaaga koooledasti aaajab haaaigutama, mina ei jäksa enam ja kobin kotile..minu sügavad tänud perenaisele, et mu kõht on täis ja kõrvad sügatud, nüüd silm vajub vägisi looja selle mõnusa tule paistel kamina ees, homme on jälle päev ja küll ma siis haugun oma kondi jälle välja;)
 
maru tõsine 13. aprill 2013, kl 09.04
sel hetkel, kui sa Madu, halastusest mulle peavarju pakkusid, polnud ma enam seal paku pääl. olin meditatiivses seisundis ja hõljusin paradiislikes kõrgustes. aga tänud sulle, hää hing, sellegipoolest.
 
krupskaja 13. aprill 2013, kl 22.22
siin vist laupäevak olnud, et kõik nurgad nii puhtaks pühitud. jätan teile siia purgi marineeritud seentega, kui ükskord letargiast ärkate, saate samaka kõrvale manustada. kui purgis juhtub väikeseid valgeid leiduma, siis need visake parem minema. nood seened saidki leninile saatuslikuks.
 
Amanda Dear 14. aprill 2013, kl 11.23
Ei tea, kas sellest, et on puhkepäev, või mis? Vaikus. Isegi hingamist pole kuulda. Olen's ma tõepoolest üksi majas?
Ah, lähen verandale kohvi jooma.
Mmmm, õhk nii kevadine, linnulaul. Tuul küll veidi jahe, samas värskendav.
Hea kohv!
 
NILS kuuseisust 14. aprill 2013, kl 12.20
olukord on kontrolli all ja mahajahtumine ei tee samuti paha. järgmiSEKS lubab äikest ja rahet nagunii. pange hapnikupadjad ja esmased abipaunad valmis.

NILS (nasa ilmastikunähtuste laiahaardeline seletaja)
 
Jõriüü 14. aprill 2013, kl 12.40
nilsil on kuuse isu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!