Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uksed avab klubi `100`
 
Amanda Dear 14. aprill 2013, kl 13.33
Mul on tunne, Nils, et sa oled lugenud kolm nädalat järjest naisteka horoskoope. Sellest ka äikese ja rahe prognoos ehk?!
 
Nils 14. aprill 2013, kl 23.46
su tunne eksitab sind, emand Dear, pealegi oli mu prognoos õige, kas polnudki kui vaadata, mis ja kes kõik selles omapärases tiigis vett sogasid..
a tundub, et huvitavamad ajad on veel ees, sest !sic! kõrval jookseb ju tõesti huvitav ette kuulutamine, et kõik teie saladused suure mürinaga kohe päevavalgele ründavad....no eks see natike suurustlev muidugi on, see `kõik`, a vähemasti põnevalt kõlab;)
....igatahes, eelöldust inspireeritult, kuulutangi oma klubi uuel nädalal `salajaseks tunnistlemise kohaks`, luban kõik salajased asjad ära kuulata, väiksemad sigadused andekski anda....no aga suurte eest, nagu kombeks, tuleb ka suurelt tunnustleda....eks paistab sis, mismoodi, kui paista midagi on.
 
Amanda Dear 15. aprill 2013, kl 09.37
Olen siis esimene tunnistleja uuel nädalal!
Magada tahaks!! On see siis nüüd suur või väike sigadus, lasen teistel hinnata :)
 
maru tõsine 15. aprill 2013, kl 10.16
Kui sul on lugu, siis räägi ta ära, muidu ei saa sa magada.
Salajutt Nilsil´ toob silmisse sära, jutud on selleks, et jagada. Tõhusalt sõnaga kõigile lajata, targa ja teadjana paljasta-pajata. Kui sul on lugu, siis tule ja jutusta, elamust elavail´ nõnda sa poeta.
 
maru tõsine 15. aprill 2013, kl 10.22
Amanda, see pole mingi tunnistlemine! Kohe lao lagedale, kellega kus ja mis põhjusel sa magada tahad ning miks just temaga? Alles pärast seda saab hinnanguid anda.
 
tõsijutt 15. aprill 2013, kl 11.02
me oleme kõik üks suur kõrv;)
 
maru tõsine 15. aprill 2013, kl 11.33
No vat, kui pihiisa Nilsi pole, kelle põlve pääl pihtida, siis ei tule kelleltki ühtegi lisapiuksu. Oleks veel rabi Daavet platsis, siis ehk kuidagi Amanda söandaks veel midagi ripsmeid volksutades pihtida, kuigi ega tea ka, rabi küljeluu vist on siiski takistuseks täieliseks südamest tulevale ülestunnistusele.:P
 
vaaaal 15. aprill 2013, kl 11.40
räägi, räägi veel, küll me usume...
 
maru tõsine 15. aprill 2013, kl 14.43
Mina olen siin piisavalt rääkinud. Nüüd on sinu kord, emand vaaaal.

Mitut saladust sa varjad, kellel täna kargand harja? Oled olnud usin sa? Meile ei tasu luisata. Tuleb muidu uurija, karguga sind puurima. Kisub välja viimse tõe, oled lahke sa või õel? Mitu istikut pikeerind, konni mitu prepareerind? Kas sa vehid rehaga, lund veel kokku riisuda?:P
 
Amanda Dear 15. aprill 2013, kl 15.19
Olgu, maru tõsine! Saagu su tahtmine. Siin siis mu tunnistlemine:
Salaja sosistan - tõde on see: Une Matiga magaks!!! Ta uimastav hellus, hellitav keel - mul sõnu armunult jagaks.
 
vaaaal 15. aprill 2013, kl 16.30
tõsiselt tõsisele - looda sa:)
 
maru tõsine 15. aprill 2013, kl 20.10
Ah, Amanda, jäta nüüd. See sinu Une Mati kiimleb pidevalt igas eas naistega, see ka mõni saladus. Ja need tema öeldud sõnad on nii viledaks kulunud, et terve armee koisid ei suudaks ka nii filigraanset tööd teha. Keel on tal kõrva ajamisest samuti deformeerunud, ei sealt sa enam miskit peale lälina välja meelita. Aga no mida mina ka tean, armunud naised võivad isegi Une Matile kuu selga mõelda ning panna nad mööda linnuteed kappama.:P
 
maru tõsine 15. aprill 2013, kl 20.14
Madaam vaaaal, ikka loodan. Loomulikult ja kogu hingest loodan, et ka sina ükskord oma tõsisel moel rääkima hakkad. Ja kui see sünnib, siis suudad peale jeee-jeeee-jeeeeee nii mõnegi muu sõna endast välja pigistada. :P
 
vaaaal 15. aprill 2013, kl 21.46
ma olen juba niigi vastikult tõsiseks muutunud, vastikvastikvastik!
 
Amanda Dear 16. aprill 2013, kl 07.30
Ma ei ole armukade! Peaasi, et teistel ka hea on.
 
95G 20. aprill 2013, kl 17.31
Aga mina suhtleks "mittelobamokast" Nilsiga, kes vägagi hästi rääkida oskab ja just niipalju kui avalikus ruumis vajalik. Ma mõtlesin seda juba ammu, siis kui sa siin veel kirjutasid, Nils, miks sa siit ära kadusid, lugemas käid ju endistviisi nagu ma aru saan. Ja palun väga vabandust puuduoleva 5-e pärast, luban, et pingutan sellega lähitulevikus.
 
Madu 20. aprill 2013, kl 19.51
Kes oskaks öelda, kas klubi on ikka avatud? Tulin üle pika aja, uks oli kinni, maja külm. Istun ja mõtlen.... lumi läinud, jõgedel jääd pole, Soomaal uputab - kevad mis kevad. Kas tõesti on kogu seltskond juba väljas grillimas? Maa ju veel külm ja mätas märg.
 
Madu 20. aprill 2013, kl 20.01
Või on klubi ideoloogias midagi, mis peale esimesi päevi enam huvi ei pakkunud? See ühe nädalavahetuse läbu polnud ka ju see, mille järjepidevust hoida.
Kevad on tulemas ja nagu me siin iseomaenese tarkusest teame, lähevad kevadel isegi vanad luua lehte :) Äkki peaks klubi profiili muutma? Ettepanekuid on?
 
Nils, see "mittelobamokast" 20. aprill 2013, kl 20.01
ahah, no vada sis üllatust:) aga selge sis, eks ma ikka tulen ja räägin jõudumööda nendega, kes aga rääkida tahavad, ajaga on nii nagu on, vahel üle ja vahel väga kõvasti puudu, see selline etteennustamatu asi on. noh, aga ma püüan kui nii ilusasti öeldakse ja viieka pärast ära põe, selle annan andeks, pole sul miskit pingutada vaja.. a kui see on sinu kindel soov ja tahtmine, pinguta, kaunis G, ikkagi rannahooajakas tulemas;))/sry, a väike nöök on ikka ju lubatud, eks"?":P/
 
Nils 20. aprill 2013, kl 20.04
aga üleüldiselt, kui ma juba siin olen käimas, mida sis armas rahvas teeb sellel hubasel lauba õhtal? /peale selle muidugi, et evelini kleite vaeb ning jutupauniku naistest loeb/
paluks oma keeled nüüd ilusti leost välja vötta ja ettenähtud toiminguks kasutama hakata....ning saladusi paluks, rohkem NEID (jäänud veel viimased 1,5 päeva;)

kiirustama/hakkame kiirustama! enese lahtiriietumisega, olge nii lahked palun:P
 
Nils 20. aprill 2013, kl 20.10
hallo, Maduuss, näe, kes välja on roomand! tore, no täitsa tore sind näha on:)
ja miks pole avatud, ikka on, ma pea iga päev siit kord läbi põikan, no vahel jääb siiski ka kaks-kolm vahele, a kütmas käin ikkagi peris regulaarselt oma ootusi, ons sest siis tolku või mitte

aga profiili üle pole ma viimasel ajal mõlend, tuleks muuta ve? no ma ei tea, tegelt see ehmatab mind vähe (ma ei näita või siis katsun mitte näidata seda välja;)
 
95G 20. aprill 2013, kl 20.20
Olgu, väike on lubatud kui sa muidu ei suuda:)
 
eriti tähtsate asjade uurija 20. aprill 2013, kl 20.27
Toetan kargu paku najale selle sama kuuse all, millelt hiljuti alla sadasin ja kuulan ka huviga. Aga peale suurema vaikuse ei paista siin midagi kuulda olevat. Keeled on suurest leotamisest vist paljudel paiste läinud ja ei mahu enam suhu ära, rääkimata sellest, et mingeid saladusi kuuldavale tuua. Minulgi on vahepealse äraoleku ajal paljutki nägemata-kuulmata jäänud. Hetkel sain oma salajasse märkmikku kirja vaid rea Maduussi plaani kohta hakata siinses kohakeses kosjakontorit pidama. No vaatame, kas tuleb lisa.
 
Nils 20. aprill 2013, kl 20.28
tänan, kaunis G, tundub, et oled ka hea (vähemasti pealtvaates, siseelunditesse ju ei näe;)

ja kuigi mina suudan, isegi oma mokki koos hoida, vägagi hästi, on mul küllaldane ego, et seda mitte TAHTA kui ma juba siin ukse lahti keerasin, tule üles tegin ja muusika mängima.

no mida te piilute sealt aukudest sisse, tulge edasi, mina ei hammusta, selle palvega pöörduge suurnina poole:P

MADU, neelasid suure konna alla või et sõna suust ei saa???:)
 
Madu 20. aprill 2013, kl 20.29
No ma ei tea, ise oled ju striptiisile ärgitamisega minu äraolekul algust teinud. Veel kerged ümberkorraldused ja mõni palgaline lahtiriietuja ka ning olekski klubil juba teine profiil.
p.s. kui lett on piisavalt tugevatest tammeplankudest, võime baariletil tantsimist ka soodustada, kasvõi isiklike eeskujude najal....
 
Nils 20. aprill 2013, kl 20.32
või uurijal on maokesega oma eraliinid jooksmas...nunuh, peaASI et sa neid varjata suudad avalikkuse eest...a mulle võid alati kõrva sosistada, mina räägin edasi ainult suurninagle (no ja v.o mõnele kõige lähemalseisvale söbarale samuti, a neid pole mitte üle paari tuhande, nii et muretsemiseks pole põhjust:)n
 
eriti tähtsate asjade uurija 20. aprill 2013, kl 20.34
Pilk kõrvalteemase (ptüi, see kõlab juba nagu luuletaja) annab veel ühe infokillu selle kohta, et vaaaal on täna kuriteoga hakkama saanud ja purustanud kedagi karistades oma rehavarre. Arvatavasti seab ta oma sammud pärast seda ülestunnistust siiakanti ja siis kuuleb juba lähemalt tema tänasest saladusest, mis ta pärast kõrtsis manustatud lauluõli degusteerimist kuuldavale toob.
 
Nils 20. aprill 2013, kl 20.35
heee, tammeletil veikesed tantsimised, niiiniii, sellisel ideel on tegelt jumet, kuigi ma ennist ikkagi hingelist lahtiriietumist silmas nagu pidasin, a mõtte idasiarenemnised ja seesinatsed innukused mu lähimate kaastöötajate poolt on ju toredad. no tõsi mis tõsi.
 
Madu 20. aprill 2013, kl 20.41
ETA Uurija, kas tuled appi kosjakontorit pidama? Midagi eriti sisse ei too, aga kindlasti on lhuvitav.
Nils, kas tuled ka letile? Ja igas heas klubis on omanik alati esimene tegija. Niisiis kuulame/ vaatame Sinu lahtiriietumist kõigepealt ja siis kõik teised palgalised ka valmis....
 
eriti tähtsate asjade uurija 20. aprill 2013, kl 20.44
Siin kisub asi liiga privaatseks. Kark kaenlasse ja minema siit ussisoost ja kombelõtvuse kantsist. Lähen uurin parem rästu lendavat lapselast. Kas tegu on tulnuka või linnu järeltulijaga jne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!