Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
valus lugeda, mis toimub Kiievis ja üldse Ukrainas
 
luuletaja 29. jaanuar 2014, kl 09.18
nõuka ajal sain lähedaseks sõbraks ühe siia elama ja töötama tulnud noorema ukrainlasega - kes oli selle üle väga uhke et ta just oholl on, seda ka uhkusega korrutades igal võimalikul juhul .
see oli minu isiklik kogemus - võtke või jätke .
 
tibu 30. jaanuar 2014, kl 08.20
Mida sa luuleplära, käid siin oma suud maigutamas, et sina ei tea ja sina ei tea.Milleks paganamaks meil su mölinat siis siia vaja? Selleks, et järjekordselt lugeda, kuidas sa midagi ei tea.Seda teame nagunii,et sa midagi ei tea. Üritasid veel tibule külge lüüa, vana pervert.Tibul on paremaidki palasid valida. Valik lihtsalt nii suur, et otsustamiseks kulub veel aega.
 
KÜSIMUS OLEKS KA EESTI KOHTA? 30. jaanuar 2014, kl 09.11
mina(ke) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma saan aru, et muud moodi ei saa, aga ikkagi on j
> ube. oleks sel siis loodetud kasu ja rahvas saab o
> ma tahtmise. tea kas on lootust, mingitki, et see
> nii läheb?

MIS OM UKRAINA INIMESTE PROBLEEMID ???
AGA MIS VAEVAB EESTI INIMESI -- VOT
NEED ON JUBA SUUREMAD MURED???
KALLASTE --ALATSKIVI -ÜLDSE PEIPSI ÄÄRNE VAESUS,!!!!, KA LÕUNA --EESTIS PERED KANNATAVAD,,,
AGA EESTI INIMENE ON ÕPPINUD AMMU JUBA KANNATAMA,,
MÕNI ELAS ISEGI KÜLMA SIBERI ÜLE???
KÜSIGE VAHEST ENDI KÄEST,,((MIKS ISLANDI INIMESED TULEVAD VÄIKSES RIIGIS TOIME!!
AGA MEIE RIIGIMEHED TRÜGIVAD IGALE POOLE,, OMA NINA TOPIVAD,, JA ANNAVAD INIMESTE RAHAGI
AAFRIKA VAESTELE--""KUS ON MEIE EESTLASEL
SEE SÕNA ÕIGUS KADUNUD,, KES ON
SEE ""SARVILINE SAATAN ,,KES MEID HÄVITAB??
 
Lee 30. jaanuar 2014, kl 09.17
Peipsi äärne vaesus on ajakirjanduslik luul. Nii kuis mujal, on ka seal vaesemaid ja rikkamaid, aga mitte vaesust.
 
KUULMISPUUDEGA 30. jaanuar 2014, kl 09.21
MIS SA KISAD SIIN, ISEGI PEIPSI ÄÄRDE ON KUULDA. MIS SA ÜLDSE ÖELDA TAHTSID? LAIALI VALGUS SU HEIETUS- ISLAND, AAFRIKA JA SARVILINE SAATAN. MINGI VOODOO HUVILINE OLED VÕI? MINE PAREM MÜSTIKA NURKA, LAS PANEVAD SULLE TAROT KAARTE, SEALT SAAD OMA SAATUSE TEADA.
 
rahulik inimene 31. jaanuar 2014, kl 20.18
kahju nendest inimestest seal, ei lase see Venemaa neid vabaks, ei lase. nagunii ütleb Putin Janukovõtsile ette, mida too tegema peab ja nii jääbki. nüüd on Ukraina riigipea haige ja nii ta võib haige olla seal pool aastat.
Venemaa ei lase spetsiaalselt Ukrainal mitte kunagi rikkaks saada, sest see on talle kasulik, siis Ukraina võtab talt võlgu ja on igavesti võlgu, aamen.
meil eestlastel on vedanud. Putin kiristab seal siiamaani hambaid, et Baltikum vabaks sai.
 
Lee 01. veebruar 2014, kl 00.22
aamen
Eelkirjutaja toetuseks...
 
mina(ke) 01. veebruar 2014, kl 10.03
rahulikule inimesele
arvan risti vastupidiselt sinule. eriti puudutab see punktiennustusi "nii jääbki" ja "aamen" - nagu ütlesin, jookseb minu mõtlemine sinule ristipidises suunas.

ei ole kivisse raiutud, et janukovõtš, kes kahtlemata on putini mõjualune, peab jätkama oma kohal ning teistsugust mõtetki liidrist riigi etteotsa ei saa tekkida. arvan, et saab vägagi hästi.

ei ole kivis ka tõsiasi, et ukraina rikkused venesse voolama jäävadki ja et ukrainlaste tulevikuks saabki olema vaid venele selle eest pealegi maksta.

mina arvan, et sellepärast rahvas seal üldse mässama hakkaski, et nende mõtlemine hakkas liikuma teistmoodi - et neilegi hakkas tunduma, et kivisse raiutud asju pole ja et ilma vene põhjatut isu toitmata võiks neil olla selline elu, millest nad täiesti on võimelised unistama:)

mina ei haletse ukraina rahvast, kuid pöialt hoian neile väga-väga kõvasti.
 
eeee 01. veebruar 2014, kl 10.46
mina(ke) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma saan aru, et muud moodi ei saa, aga ikkagi on
>jube. oleks sel siis loodetud kasu ja rahvas saab
>oma tahtmise. tea kas on lootust, mingitki, et see
>nii läheb?

-------------------------

?
 
ЖЗCЦЧШЩ 15. veebruar 2014, kl 17.02
Kui inimkond on ahvist arenenud siis venelased ussist
 
Lee 15. veebruar 2014, kl 17.48
Eelkirjutajale
Vahet ei ole kus oli alguste algus, oluline on kuhu arenguga jõutud....
 
vaaaal 19. veebruar 2014, kl 15.17
kui nüüd Ukrainast, siis kõhe hakkab...
 
Lee 19. veebruar 2014, kl 18.44
Kodusõja lävel, muud valikud on suht olematuks muudetud...
 
Krooks 19. veebruar 2014, kl 19.09
Rahunesid juba maha, ilmselt said kuskilt hoogu juurde. Opositsiooni juhtkond ei suuda enam kontrollida igasuguseid äärmuslasi ja lihtlabaseid pätte, kes kasutavad olukorda, et kauplusi lõhkuda ja varastada. Lugesin kuskilt, et dessantväelased saadetakse korda looma, need on julmad vennad.
 
tibu 19. veebruar 2014, kl 19.15
Ma ju jaanuari lõpul ütlesin, et

tibu 28. jaanuar 2014, kl 10.03
Riik peaks resoluutselt selle asja nüüd ära lõpetama, liiga palju hakkab tuleb lollisid surmasid.Keegi peab teiste vigastamiste ja hävitamise eest vastutuse endale võtma. Vaatame, mis Ukraina riik teeb aga varsti ta otsustab ja niimoodi selline kuri segadus lõpmatult ju olla ei saa.
 
taipei 19. veebruar 2014, kl 20.35
Mis segane jutt see nüüd oli?
 
Lee 19. veebruar 2014, kl 21.20
Riigi tegevus = valitsuse tegevus = veri tänavatel
 
vaaaal 19. veebruar 2014, kl 22.20
eks ole nii, et mida lõuna poole, seda kuumaverelisem rahvas ka...
 
russofoob 19. veebruar 2014, kl 23.38
ei tea, mis see korra loomine selles olukorras aitab. pannakse rahvas sunniviisiliselt edasi venemaad teenima, kuigi enamus tahab euroopasse.
 
hurraaa 22. veebruar 2014, kl 17.35
Euromaidan on võitnud. ELAGU!!!
 
vaaaal 22. veebruar 2014, kl 18.10
vara veel hõisata, minuarust..., elame-näeme, las rahunevad maha
 
VAIKUS ENNE TORMI 22. veebruar 2014, kl 19.02
ON HETKEL KÄSIL
 
mina(ke) 22. veebruar 2014, kl 20.28
Julia on teel, enam ei lähe kaua:) edasi? on äärmiselt raske.. närve ja ..elusid sööv, ja ometi ..:) olen lootusrikas ... imed on siiski olemas
 
kõuts 22. veebruar 2014, kl 23.08
Ei juhtu mingeid imesid. Kolmele opositsioonijuhile lisandub veel Julia. Seda võimuahnet ja egotsentristi poleks küll sinna vaja. Muide, ta sai juba Maidanil tagasihoidliku aplausi oosaliseks. Aga Venemaa otsene sõjaline sekkumine on vähetõenäoline. Venemaa on huvitatud tervest Ukrainast, mitte ainult idaosast.
 
Nemo 22. veebruar 2014, kl 23.19
Näidati rahvale Janukovitshi maja aga Julia oma mitte, see on veel suurem ja uhkem. Vargad on nad mõlemad.
 
seda et 23. veebruar 2014, kl 01.16
ja milline poliitik pole varas. teab mõni kedagi või?
teine mõte tekkis, et kas riigipea peab elama muldonnis õige ve.
 
miil 23. veebruar 2014, kl 01.34
milline inimene üldse ei varastaks, nii pea kui võimalus avaneks? lihtsalt mastaabid on erinevad.
 
mina(ke) 23. veebruar 2014, kl 14.39
tõesti huvitav, olen põhjalikult mõelnud teie väjaütlemiste peale, täitsa rahulikult analüüsinud ka kõige sapisemaid neist, kõigil on muidgu õigus oma arvamusele, kuid ikkagi on huvitav, et tigedike viha Ukraina Jeanne d'Arc´i vastu tuleneb otseselt teadmisest tema arvatavast rikkusest...mida jõukamaks te teda peate, seda suurema viha see teis käivitab. see varjutab kõik muu, nt teadmised, mis on teieni jõudnud sellest isikust, tema saavutustest või läbielamistest. te ei pea midagi enam sellest olulisemaks, see on ainus, mis teid ainsana huvitab. no ilmselgelt naabrimehe varanduslik seis ka, aga see selleks, lennukit kõigil naabritel siiski pole
 
Roheline vihmavari 23. veebruar 2014, kl 18.25
To mina(ke): Copy delfist.........
Tõmošenko pidas laval kõnet, ent oodatud poolehoidu talle ei näidatud - pigem tundus, et rahvas suhtus tema tõrjuvalt. "Tundub, et Tõmošenko on ajalukku jäänud," kirjeldas Paris. "Rahva meelsus on selline, et meie siin võitsime kätte vabaduse, mitte tema."
...................................................
Sinu iidolit ei saaks kuidagi nimetada Jeanne D'arci'ks, pigem on ta leedi Macbeth. Mis puutub varastamisse, siis peale NSVL lagunemist varastati palju,kellelgi polnud miljoneid vaeses nivelleeritud NSVL-s, peale valitsuse liikmete, kellel oli käsi rahva rahakotis, peale monstrumi lagunemist said Julia taolised jaole ja kasutasid juhust.
USA senatis ja kongressis on enamik miljonärid, neil pole vajadust varastada, postsovjeti riikides on see vajadus+ahnus, nagu see ilmneb Ukraina presidendi lossist leitust.
 
lossist? 23. veebruar 2014, kl 18.42
nojah, mõnele on püstiseisev palkmaja ka loss.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!