Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Veidi meelelahutust
 
! 22. jaanuar 2011, kl 02.23
Noormees, Te ärge öäkitage siin midagi. Raivo maitse-eelistustega peaks siinsed kõik kursis olema ning see peaks kõiki teadjamaid suht ükskõikseks jätma või siis lähenema tema soovidele teatava huumoriga.:D

Öödääd!
 
kolmas unetu 22. jaanuar 2011, kl 08.47
meid palun küll mõrvadest välja jätta ja kui kolmas ja üheteistkümnes juba kokku saavad, pole neil aega mossitada:))))))))))))
 
unetu, klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 10.37
Iga asi omal ajal.... Sinu hilinemisel laevale oli mingi põhjus....:) Ja mossitamisel samuti.
 
üheteistkümnes unetu 22. jaanuar 2011, kl 10.41
pole aadlipreili, tõestusi ei oota ei tegudes ega sõnades, mossitamine hoopis võõras nähtus:DD
 
klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 10.44
Jutus on kõik võimalik...:)

Hommikut kah!
 
klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 10.45
A teid võib pärast leppimist kohe altari ette vist kihutada sel juhul...:)
 
üheteistkümnes unetu 22. jaanuar 2011, kl 10.49
vanad inimesed nii sõgedad nüüd ka ei ole, et pead laiali kuhugi tormama peaks, las see rõõm jääb noorematele:D
 
klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 10.58
Täitsa nõus selle rõõmuga!:))))))))
 
nohhike 22. jaanuar 2011, kl 11.02
siia sobiks vist üks vahepala.....igaks olukorraks:))))
 
-frukt- 22. jaanuar 2011, kl 11.21
nuuks...
(nii armas laul)
 
-frukt- 22. jaanuar 2011, kl 15.03
pidin oma mälu pisut värskendama, et numbriunetuid mitte segi ajada:)

peaks mainima, et tõepoolest sobib kolmas üheteistkümnendaga paremini kui kuuendaga:)(see eksiarvamus tekkis mul kuna üritasin ridade vahelt lugeda)

ses suhtes nõustun RRga, et pisaraid võiks teemasse lisada küll:)
näiteks õnnetu armastus saab õnneliku lõpu või midagi sellist:)
 
noh 22. jaanuar 2011, kl 15.11
kas meil on siin õnnetut armastust käepärast võtta?...kas sa lugesid nüüd terve ajaloo läbi?:P
 
-frukt- 22. jaanuar 2011, kl 15.31
minu ettepanek oleks selline:

Viies oli alati kursis teiste tegemistega, kuid oma tegusid oskas ta suurepäraselt varjata mitmesuguste aliaste taha.
Teiste uudishimu kasvas kogu aeg ja lõpuks otsustati talle "saba taha panna".
Ehk siis pisteti tema käekotikesse üks maskeeritud puuvili.
Ja uskuge või mitte, isegi see spioon poetas pisara kui ta nägi järgnevat:

 
-frukt- 22. jaanuar 2011, kl 15.35
Nende teed läksid lahku kuna viies igatses koju põhjamaale, kuid lõunamaa prints polnud valmis riskima kaasatulekuga. Ta lihtsalt kartis üle kõige siin maailmas külma!
 
-frukt- 22. jaanuar 2011, kl 15.38
õnnelik lõpp armastuses oleks, kui viies jätaks meid maha ja koliks lõunamaale.

aga unetutele poleks selline lõpp õnnelik!
loodame väga, et viies ei hülga meid kuna ta teab, et ilma temata ei saa me lihtsalt hakkama:D
 
RR 22. jaanuar 2011, kl 15.42
to frukt
Kas väljendis "saba taha panna" pead sa silmas esimest või tagumist saba?
 
-frukt- 22. jaanuar 2011, kl 15.48
no kas peab nüüd hakkama väljendite kallal norima?
saba taha panema on ilusama kõlaga kui nuhkima, mingit muud mõtet ei tasu siit otsida.
 
-frukt- 22. jaanuar 2011, kl 16.00
üleüldse, oleks oodanud sisulisemat arutelu! konstruktiivseid lahendusi!

üks, mis mulle sealt videosalvestiselt silma hakkas, oli see, et viies üritas väljavalitule salli kaela panna. kuid see oli kõigest siidisall ja meie kliimas täiesti sobimatu:(
üks lahendus olekski, et teine kord proovigu sama tantsu villase salliga.
 
unetu, klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 17.21
Džiisas....:)))))) Ma pole tükk aega nii naerda saanud kui frukti üllitist lugedes...:))) Ma jätan teid heameelega maha, kui minu asemel selline meelelahutaja olemas teil on.:)
 
klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 17.22
Mitte hea meelega, vaid kerge südamega.:)
 
klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 17.30
Kas sa puuviljaline frukt said seal kotis väga kannatada?:) Oma mäletamist mööda virutasin ma selle kotiga mitu korda ligitikkuvatele meestele mõned obadused, et pääseda nende eest.:))))))) Oleks ma aimanud, et sa mu ridikülis pesitsed, oleks ettevaatlikum olnud.:)
 
klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 17.38
Frukt, aga äkki ma tahtsin selle salli kaelapanekuga hoopis printsi armukadedusest ära kägistada.:) No et kui ise ei saa, siis teistele ka ei anna..... nagu naised sageli teevad.:))))))) Draamat kui palju, rohkemgi kui küll..)))
 
-frukt- 22. jaanuar 2011, kl 18.17
seda võiks pidada lihtsalt väikeseks kõrvalepõikeks, kuid peateemat pead ikka sina edasi arendama:)
lugu jäi sul ju põneva koha peal pooleli kui RR vahele segas!

aga see, et ma seal ridikülis pisut kannatada sain, oleks võinud küll saladuseks jääda.
nüüd leidis ju suisa ametlikku kinnitust see, et olen peast põrunud:(
 
klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 18.57
Ma ei teadnudki, et nii kõvasti oma kotiga klohmisin, et sa kohe peast põrunuks end tunnistad...:) Arvasin, et ehk paar sinikat ja muhku saidki ning kogu lugu....:)
 
kuues 22. jaanuar 2011, kl 18.59
Ma sesl kõõksudes mõtlesin jah, et teeks mõne unetuga kähkuka..aga mul oli nii paha olla, et jäi ära..;b;)))
 
klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 19.00
Seda et pooleli jäi... noojah, nüüd neid rahulolematuid, kes end vanadeks rahulikeks tembeldavad ja kõik mu kirjutatu ära nullivad... nendest kirjutatud peatüki pean nüüd välja viskma. Pole muud teha kui nad auväärselt pensionile saata...:))))) Vaja uued tegelased ja uus osa väja mõelda teistega....:)
 
klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 19.01
Kuues, on sul eriti valikut siit võtta selle kähkuka jaoks?:))))
 
klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 19.02
Alati valmis on vaid Raivo....:))))))))))) Või peaaegu.....
 
kuues 22. jaanuar 2011, kl 19.12
viies, oleks küll, ma arvan..aga ma ju ei taha..ma tahan ainult härrasmeest...!;)))) Ano kähkuka jaoks kõlbab iga mats, kuigi jah..nii madalale ma isegi purjakil olles(Astiumbed;b) ei lasku..;b;))))
Ja ega ma mees ole, et oma pohmakat sexiga ravin..!;)))..ikka puhta ja silleradava allikaveega..;)) (muidugi antud olukorras vahtis mulle vasti vaid deep blue ocean;))) ..amul alati vett varuks siiski, kui satun kuhugi kuivanud keskkonda..;b
 
klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 19.20
Vähemalt veepudel tagataskus pidevalt...:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!