Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Veidi meelelahutust
 
unetu, klassikaline 29. detsember 2010, kl 20.27
Kui Sabagatäht soovib anonüümseks jääda ja oma üheteistkümnenda nummert kanda, siis palun väga, püüan meeles pidada....:)
 
kolmas unetu 29. detsember 2010, kl 20.28
ma ei taha seda siin avalikustada:) las olla nii kuis on. ka see sobib:)
 
unetu XI 29. detsember 2010, kl 20.28
 
kolmas unetu 29. detsember 2010, kl 20.29
see oli ikka väga hea anonüümsus:))))))
 
unetu XI 29. detsember 2010, kl 20.31
oli jah, ma lausa imestasin, milline peen lähenemine
 
unetu, klassikaline 29. detsember 2010, kl 20.31
Kolmas, kuidas nii, sa soovisid üksikasju ja rohkesti. Selle sa ka saad....
 
unetu, klassikaline 29. detsember 2010, kl 20.32
Kuna honorarist pole senini juttu olnud, kirjutan nii nagu tahan.... ja nii anonüümselt või avalikult nagu soovin.:))))
 
tiux 29. detsember 2010, kl 20.32
Esimene, see sissejuhatus oli väga hea, teine kippus veidi segaseks kiskuma küll, kuigi sisu oli siiski olemas, sest "tants" käib ikka kostüümide ümber edsi.
Klassikaline, sedsi võivad kriitikud kohale ilmuda?
 
kolmas unetu 29. detsember 2010, kl 20.32
mina ootan huviga ja pikkisilmi üksikasju:)
 
unetu, klassikaline 29. detsember 2010, kl 20.34
Oma soovidega tuleb teinekord ettevaatlik olla, need võivad ka täide minna ja mitte nii nagu sa oma kujutlustes soovinud oled...:)
 
unetu, klassikaline 29. detsember 2010, kl 20.35
Esimene kriitik tiuxi näol platsis...:)
 
kolmas unetu 29. detsember 2010, kl 20.36
kuidas ei ole, sulas lubasin maksta. kui see pala ükskord ka lõpuni saab (parem, kui ei saagi täielikult:)), siis kindlasti on selle ajapeale ka sulailm väljas:)
 
unetu, klassikaline 29. detsember 2010, kl 20.38
Mine tea, mine tea kui kaua see aega võtab. Jaaniks saab kindlasti valmis.:))
 
kolmas unetu 29. detsember 2010, kl 20.40
sellisel juhul, on ettemaks esimese sulaga tehtud. ja teise sulaga teine ettemaks:)
 
tiux 29. detsember 2010, kl 20.47
missassja,sulas, no sulani on ikka aega veel. See pole ka huvitav, kui kõik kaasa kiidaksid, tõepoolest oli esimene parem, see siin vaid puhtalt minu arvamus, eks igal oma.
Minu kriitikat nüüd surmtõsiselt ka võtma pea, selleks, et kirjutada peab inimene tegelikult keskmisest parema loomeandega olema.
 
unetu, klassikaline 29. detsember 2010, kl 20.48
Eks ma õunte pealt vaatan, mida ja kuidas edasi kriban.:) Sulailma pole veel olnud, nii et.... pole ka ettemaksu mingit. Seega kirjutan omatahtsi edasi...:)))
 
tiux 29. detsember 2010, kl 20.50
Ise tean ühte naistuttavat, kes suurt palju ei lobise/suhtle, no pole väga seltskondlik inimene. Kuid kui omal ajal, siis kui sai veel selliseid paberi peal kirju saadetud, siis tema eneseväljendus kirja teel oli väga fantastiline ja tema kirju oli nii huvitav lugeda.
 
unetu, klassikaline 29. detsember 2010, kl 20.51
Vabandust, Lp. tiux, aga see pole siin mingi jutuvõistlus ja ma ei pretendeeri mingile kiitusele. See on delfi tasemel jura ajamine... ei maksa tõesti siit mingit nobelisti oodata...:)))))
 
unetu, klassikaline 29. detsember 2010, kl 20.53
Usun, et selliseid inimesi, kes suudavad end kirjas fantastiliselt väljendada on palju.
 
tiux 29. detsember 2010, kl 20.54
Nii tagasihoidlikuks ei maksa ka nüüd muutuda, muidu varsti polegi enam, mida kritiseerida.
 
tiux 29. detsember 2010, kl 20.55
Ega ma sulle nobelit annakski, pinguta veel ;)))
 
tiux 29. detsember 2010, kl 20.56
Kui vaid oleks minu jagada :D
 
unetu, klassikaline 29. detsember 2010, kl 20.56
Olgu, lähen horisontaali mõneks ajaks. Meeldivat õhtu jätku kõigile!
alissandra 29. detsember 2010, kl 21.02
Ehh, ei tulnudki enam midagi. Ma nii lootsin, et saan ka teada, kus ja kunas ja kui täis ma end imesin.:))
Ilusat und, klassikaline unetu! Kas klassikaline selles mõttes, et varaselt unine nagu enamus siinsetest?:P
 
Rexx 29. detsember 2010, kl 21.04
hei, klassikaline unetu! küll on hea, et sa siin olemas oled!:DDD

ootaks ka järge.:)
 
unetu XI 29. detsember 2010, kl 21.08
head paranemist, panter :))
 
Rexx 29. detsember 2010, kl 21.10
mul pole midagi numbrite nö avalikustamise vastu, sest mõnele numbrile pretendeeris lausa mitu püsikat.:)
 
Anita 29. detsember 2010, kl 21.42
See siin on tõeliselt andeka inimese kirjutatud..ja ma tean seda juba ammu et see andekas (peale minu;b;))) saab olla ainult panther..;b
Ja ongi taas jälle midagi lugeda..kui veel la femme kah siia millalgi potsatuks, oleks taas hea ja mõnus endine unetute nurgake..;)))

* olgu, ma siiski vaikselt üritan olla;b
 
kolmas unetu 30. detsember 2010, kl 10.39
hommikut unetud:) läheb kringli tegemiseks ja kasutusele võtan reisilt saadud näpunäited:) kas on kellekil kringlisoovi. võta viie minuti jooksul tellimusi vastu, hiljemad jäävad kahjuks täitmata:)
 
vihmauss1 30. detsember 2010, kl 12.00
no see on nii ebaõiglane minu suhtes:(((
uni oli nii hea, aga tänu sellele jään nüüd kringlist ilma:(

klassikaline unetu võiks minu meelest jääda oma memuaarides ikkagi numbrite juurde.

igaüks suudab enda oma lõpuks pähe õppida. kel aga suur huvi teiste tegemiste vastu, see peab ise pisut uurimistööd tegema, asjas selgust saada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!