Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Veidi meelelahutust
 
kuues 22. jaanuar 2011, kl 19.26
Jah, mitte pläsku põvves..;)) veevalajate värk..need ilmselt kuivavad ilma veeta.. Akui ausalt, siis maikõõksund mitte Astist vaid vastikustundest - nimelt mulle ajas ligi üks kole härrasmees - tead ju küll neid, kes arvavad et raha ja rikkus on härrasmehe tunnus - oeh, isegi minusugune inimestetundja satub vahel orki..;b;)))
 
neljas 22. jaanuar 2011, kl 19.27
Kes siin kuuenda asemel kirjutab, huvitav?
 
klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 19.30
kuues, see oli karm hinnang...:)

neljas, sa ei usu, et tegu reaalse kuuendaga? Minu meelest tema, mis tema.:)
 
neljas 22. jaanuar 2011, kl 19.32
Ei usu jah! Ta ju ütles, et läheb kolmeks kuuks ära, ja teda polegi tükk aega näha olnud.
 
klassiakline 22. jaanuar 2011, kl 19.34
Viimane postitus tal 2 päeva tagasi ja nagu Talib ütles, et ega ta kuskile pärapõrgusse, kus internetti pole, ei lähe.:)))
 
kuues 22. jaanuar 2011, kl 19.35
neljas, sa ilmselt ikkagi ei vaadanud mu hüvastijätukirja, ja kui vaatasid, siis ei saan asjale pihta..vata veel..meil on tehnoloogiaajastu..;b

Muidugi tegelikult on sul õigus..hetkel olen ma tõesti keset ookeani..;))))))))
 
klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 19.35
Või raiub praegu matšeetaga kuskil vihmametsades endale teed...:)))))
 
klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 19.37
Kui keset ookeani, jäävad vihmametsad ära....:)))))
 
neljas 22. jaanuar 2011, kl 19.39
Ma toetusin sellele:

-* nüüd jeehat siit..pikk kolmekuuline raske töö ees..oejahh..maikujuta ette, kuidas ma ilma telhvita saan..maaaama!;)))))))
Ojaa, ma hakkan kindlasti paaniliselt netipunkte otsima, et saaks ainult siia..;)))
 
kuues 22. jaanuar 2011, kl 19.39
Te unetud, ikka nii sinisilmsed..usute mehi..eriti Talibat..;b!;))))))))) Uskuge mind, ma usun jumalat!;DDDD

viies, need matšeetadega on ainult lapsed, kelle õiguste eest ma võitlen, kes shokolaaditööstust nuumavad..;b
 
kuues 22. jaanuar 2011, kl 19.42
neljas, aga miks sa selle peale ei tule, et seal keegi minu eest kirjutas..?;b

!mmm!..deep blue ocean..;))
 
klassikaline 22. jaanuar 2011, kl 19.44
Ega naisi ka tasu alati uskuda.... :))))
 
neljas 22. jaanuar 2011, kl 19.47
Kui Eestis on 6 Anne Veskit, 26 Margus Saart, 13 Tõnis Mäge, 5 Kerli Kõivu, 9 Peeter Oja, 5 Elle Kulli jne., siis võib vabalt 2 kuuest ka olla!:)))
 
kuues 22. jaanuar 2011, kl 19.55
neljas, usu mind,m neid on rohkem;b Identiteedivargus pole veel eestis nii aktuaalne, aga kui juba minnakse elu kallale, siis ilmselt originaalid teeksid suuremat lärmi ja identifitseeriks end igal võimalikul juhul..seni aga, kui pole asi tõsine ja mängu tasandil, milleks tüsiselt neid võtta..alati saab ju vastu mängida ja palli väravasse lüüa..see aga on peen töö ja ilmselt aadlipreilidele kontimööda..;b

viies, naisi jah, uskuda on viimane lollus..ma arvan, et kui mõnda head sõpra usud-usalda, oled õnnega koos..;))
 
neljas 22. jaanuar 2011, kl 19.59
Kuues, millal sa siis teele asud? Või pead oma sünnipäeva enne siin ära veel?
Pakud meile kõigile pokaali Astit?:)))
 
kuues 22. jaanuar 2011, kl 20.03
neljas, kui siin, siis ikka igale ühele pudel Astit (carsia)..mis sa sest pokaalist saad..pea ainult undama..pärast jood veel mingit odavat sovetskojet peale..;b Pudel neh, ja kõigile..kõll ma selle raha leian, et ..üks) ei üks ei saa), teine, kolmas, neljas ja viies, ning kaheksas unetu, üheksas ja seitsmes muidugi kaa;b..mult pudeli kokkulõõmiseks saavad..teistest maihooli;b..nii et saja urooga tulen välja küll..;))))))
 
neljas 22. jaanuar 2011, kl 20.09
Mu põhiküsimusele sa ikka ei vastanud: millal sa teele asud?
 
kuues 22. jaanuar 2011, kl 20.20
neljas, sa vist tahad must lahti saada, et kolmandaga liini vedada..usu mind, kui ta üldse kellegagi liini veab. siis olen see mina, aga mina liine ei vea..ma olen ise liin..;b;))))))
Aga kui vajad konkreetset vastust, kirjuta mulle, ja ma kirjeödan põhjalikult oma starte ja maandumisi..:
nice69 ät hot punkt ee
ühtlasi võid sa mulle ka oma pildi saata, saadan sulle vastu..kui sa muidugi mingi pealetükkiv lesbar pole..;b
 
kees 22. jaanuar 2011, kl 20.24
Tead, neljas, mida ma eile mõtlesin..sorry! - ära vaata mu peale viltu - aga kui ma vaatasin Maire Aunaste saadet, meenutas saatejuht sind mulle..sa oled hästi uudishimulik, tundlik ja vastuoluline isiksus - sa vajad tähelepanu, aga samas ei tunnusta seda, sa tahad meest, aga meesrtega sa oled valiv. sa tahad seksi ja armastust, aga selleks oled sa liiga valiv ja tark.. Et jäin kohe mõtlema, et kuna me teinetesit näupidi ei tunne, tekitad sa mulle staaride illusiooni..et sa justkkui keegi teada-tuntud tegelane..;b VooT!

Räägi välja, millega leoba teenid, kes oled, kuhu teel oled ja kas oled õnnelik?;b;)))))
 
kuues ikka mitte "kees" 22. jaanuar 2011, kl 20.30
sry;b
Ma ikka siiski veel kõõksun seal reelingu ääres..teate ju küll, mis tunne on kui oled valanud vett ja vastu saanud puhast mürki..;b
 
neljas 22. jaanuar 2011, kl 20.39
Te ajate mu naerma! Mõlemad, eriti kees (trükiviga?)
Ma pole üldse uudishimulik - kui, siis ainult õige pisut!

Ja Maire Aunaste saateid ma ei vaata.
Ja nii avameelne ma pole, et neile viimastele küsimustele vastaksin.:))))
Ja Anjast lahti saada ma ei taha!
Ja kolmandaga liini ajada samuti mitte!
 
kuues 22. jaanuar 2011, kl 20.43
neljas, sa vähemalt viisakas - vastad küsimustele..ehk siis peletad paranoiad eos..;)))
Ja ma tegin kiiruga jah, trükivigu..kui ma seda eelvaadet ei kasuta, siis hoidke alt - mu napud ei vaata, mida küüned kirjtutavad..;))))

Ühesõnaga - nüüd on selge, miks ma reelingu ääres kõõksusin..et siis teione ka teaks, et ma pole mingi peoloom, vaid oodatud külaline igal pool, ama ise ei salli külalisi..;b;)))))))
 
neljas 22. jaanuar 2011, kl 20.48
Kuues mekib vist Astit, et trükivead tulevad....aga ma ei küsi talt seda, sest ütlesin äsja, et ma pole uudishimulik.:)))
 
kuues 22. jaanuar 2011, kl 20.51
Ei meki, Asti on pidulikeks puhkudeks..ma nimelt luristan vahel laupäeviti longerot - jaah, ma tean et mürk ja segu seitse..aga ma vajan vahel puhkust ja mõnusat uimasust..pealegi on keemia kõik me ümber..ja mida paremini segatud, seda paremini mõjub..;)))
Astit jagan ja joon oma sünnal..teeme kokuka mu sümmal pirta rannas..võtan kasti Astit kaas ja mõllame..ah?! Tõsiselt!
 
kuues unetu (vajub lainetemüha saatel unne;b) 22. jaanuar 2011, kl 21.03
Ja siis saabki olema, nagu teine unetu ütles: randute, lõpuks ometi!;))))))))
Vooot..mõelge..ma seni veel kõõksun siin ja kaon oma kajutisse haruldast und nautima..;)));b
 
-//- 22. jaanuar 2011, kl 21.47
Me armastame 11.
 
klassikaline 23. jaanuar 2011, kl 11.24
Nädsa kui vähe on vaja, et kõigil suu kinni panna. Pärast sellist avalikku pöördumist salapäras(t)e (?) -//- poolt oma armuavaldusega on teema lukus ja rahu majas.:)) Kõik kadunud ja suu nigut vett täis.:)

See armastus on üks lõpmata tore asi. Teeb meele rõemsaks ja rinna ka.:) Paneb kohe kõikjal avalikult hõiskama, sest eufooria tõukab takka.:) Joosed ringi pää laiali otsan ja kallistad kasvõi laternaposte....:) Kohe kaugelt om näta kut inimese on arust ää ja saman on see nii liigutavalt armas.:)

Ega nendele 11 armastajatele muud öelda põlegi kut oleks toda õnne ja armastust jaguks iks aastateks ja oless too armastuse väggi nii vägev, et ei kustutaks seda suured tormid ega vihmavalangud.:)
 
kuues 23. jaanuar 2011, kl 12.32
Ilmselt, viies, peeti siin silmas seda, et me unetud, armastame üksteist;b Ma ei tea, kas ma just armastan, aga hoolin küll..;))) Kui siin keegi oleks taht armastust avaldada, oleks ta kirjutand, et me armastame teineteist;b
 
klassikaline 13. veebruar 2011, kl 15.36
VII
Vastus jäi tal saamata, sest keegi laevalolijaist hüüdis samal hetkel: „Maa paistab!“ Tekkinud saginas ja jutuvadas polnud enam võimalik eriti midagi kuulda, isegi kui teine unetu olekski midagi öelnud.

Eesootavast peost elevil unetud laskusid kiiresti jahilt maale ja suundusid eemal tuledesäras paistva maja poole. Kõigi tuju oli hea ja nii jäi neil märkamata, et ühe palmitüve vastu oli toetunud kellegi tume kogu, kes rahulikult peopaiga poole sammuvat rahvast seiras.

Tõsi küll, viimaseks jäänud viiendale tundus, et ta oleks nagu midagi kuulnud ja tajunud kuid pidas seda eelpoolkäijate tekitatud müraks. Ta seisatas korraks pingul olles, kuulatades öövaikust kuid ohkas siis hetke pärast kergendunult: „Milline imeilus lõunamaa öö...“ ja sammus teistele aeglaselt järele kuni ka tema kuju neelas öö oma salapärasesse sametisse vaikusesse.

Kõigile jäi kuulmata mõni aeg hiljem tükk maad peopaigast eemal pimeduse varjus saarele maabunud mootorpaat, millest astus välja tõmmu jumega lühike kogu, kes endamisi pomises: „ Love conquers all obstacles, my dear...”

Sihikindlalt rühkis võõramaalane piki randa kiires tempos edasi, et jõuda sihtkohta. Näis, et teda ei suuda tema sihilt kallutada mitte miski, isegi mitte tornaado või maavärin.

Ta möödus rannas kahest inimkogust, kellest üks põlvitades kirglikult armuvandeid ja tõotusi jagas ning teine teda püsti tõusma keelitas ning seejärel tema käte vahele heitis, kirglik pilk silmis. Tegu oli loomulikult kolmanda ja üheteistkümnendaga, kes peolt minema hiilinult rannas privaatsust nautisid. Nemad ei näinud mööduvat külalist, sest silmi jagus vaid teineteise jaoks.

Võõramaalane heitis neile põgusa pilgu ja kiristas kuuldavalt hambaid. “Mina... ma leian su ülesse ja näitan veel, mida üks tõeline kirg tähendab”, võis kuulda teda mingis imelikus keeles enda ette sõnamas kui ta liivaluidetes kahlates üles majakese poole rühkis.
alissandra 13. veebruar 2011, kl 16.02
Jajah, need väljamaamehed on ühed igavesed tüütused.:))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!