Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Veidi meelelahutust
 
olavsu1 13. veebruar 2011, kl 22.57
boring...
 
klassikaline, viimast korda:) 14. veebruar 2011, kl 09.04
Igav? Loomulikult on see igav... meelega.:) Ma mõtlesin tükk aega, et kas on mõtet jätkata lugu, mis tekitas paljude pahameelt või protesti enda isiku kohta käivate kirjelduste koha pealt. Ja leidsin, et kui kõik tahaks rahul olla, võiks nad ise, see tähendab Teid, lugupeetavad Unetud, siia kirjutada oma nägemuse sellest peost, kus Te viibisite ja mis Te seal tegite või ütlesite. Pole mõtet pugeda vabanduse taha, et ei oska, sest ma tean... Te oskate.:) Te olete seda mulle pidevalt tõestanud, et oskate küll ja kuidas veel.....:)
Usun, et kui vaevute kribama, võib sellest midagi päris toredat välja tulla.
Mina siia jutukesse oma käppa enam ei pista, nii et laske aga tulla oma fantaasiatel.:)

Soovin Teile kõigile meeldivat sõbrapäeva ning nobedat sulge ja mõnusaid hetki siin jutlejaile! Teie kõigiga on olnud ääretult tore suhelda!
 
-frukt- 14. veebruar 2011, kl 10.41
protesteerin!
niipalju vastuseta küsimusi:(
kes luuras puu taga? keda otsis võõramaalane?

aga noh, saan aru, et sellise järjejutu kirjutamine võtab palju energiat. eriti veel kui teised ühesilbiliste vastustega hiilgavad:) või muudkui õpetavd, kuidas peaks kirjutama!
igatahes ole tänatud meelelahutuse eest! head sõbrapäeva!
 
Anja 14. veebruar 2011, kl 12.42
Oi-oi, olavsu1..häbi sul olgu, saba sul tulgu.. Kui sul on "boooring", siis ära loe või jäta see enda teada..sa siiski siin naistekas mees, ja võiks vähe austust olla nende vastu, kelle seltsis viibid..hakkad vist ka mutanteeruma, ehk siis keskmiseks kibestunud naisteka meheks muutuma;b Püsi siis muusikateemas kui ei meeldi ja ära kritiseeri siin andekaid..või tee ise paremini!
 
Anja 14. veebruar 2011, kl 12.45
Peost nii palju, et.. seekord vähe viisakamalt sai, ei sattunud kollanokkade ega matside otsa..hea pidu oli, sai tantsitud, astit libistatud ja väheke ka kurameeritud;b Isegi kõõksuma ei jnud..;))))
Ropp-Raivo 14. veebruar 2011, kl 23.29
Mina jälle saan autorist täitsa aru. Kui oled kahe lapsega üksikema, siis on raske leida vaba aega kirjutamiseks. Eks muud tööd tahavad ju tegemist. Olavsule meeldib ainult see, mis on seotud pilusilmsete ruudulisetes miniseelikus tüdrukutega:) Tal on selline fetish lihtsalt. Seepärast ütleski ta booring.
 
Hulkurkass 15. veebruar 2011, kl 00.20
Panthrile:)


(Ära iialgi sikuta kirjutavat pantrit sabast).
 
-frukt- 15. veebruar 2011, kl 09.02
vaidlen RRile vastu!
näiteks Bach omas üle 20 lapse, kuid see ei seganud tal surematuks heliloojaks saada:)
 
-frukt- 15. veebruar 2011, kl 09.06
vaatasin seda pantrivideot. mina arvasin koguaeg, et pantrid on süsimustad, kuid nüüd nägin, et nad on hoopis mustrilised mustad ehk siis kirjumustad:)
 
Anja 15. veebruar 2011, kl 10.55
Pigem on pantheri kadumisega seotud see mustanahaline võõramaalane..mine tea;b Tuli paadiga ei tea kust..ei tea miks, ja kes on see salapärane "my dear"..sinna ongi koer maetud ma ütlen teile..;))))
/frukt muidugi teab kõike paremini, kuna ta pantheri ridikülis kõssitab;b/
la-femme 15. veebruar 2011, kl 20.10
Pantrit kui eraldi loomaliiki pole ju olemas. Ta on tegelikult leopard. Must poeg sünnib tavaliste kirjudega ühes pesakonnas, umbes nii nagu valge vares teiste seas. Sellepärast ehk ei olegi kõik ühtlaselt süsimustad, vaid liigile omased laigud on osaliselt säilinud.
 
Rexx 15. veebruar 2011, kl 21.00
pantri-video oli tõesti võimas. niiii palju erinevaid näoilmeid sel loomal!:)))
 
olavsu1 16. veebruar 2011, kl 00.20
sama hästi võib Jaaguar olla must. Jaaguari musti isendeid nimetati sammuti Must panter
 
Jaaguar 16. veebruar 2011, kl 14.28
Vale jutt puha, mina küll must ei ole:)
 
Veebruar 16. veebruar 2011, kl 14.39
Aga mina olen tavaliselt valge!:)
 
Märts 28. märts 2011, kl 10.02
Paistab et mina ka!:))
alissandra 28. märts 2011, kl 10.05
Märts on valge ja aprill kindlasti ka veel takkaotsa, kui praegust ilma hinnata.:))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!