Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Veidi meelelahutust
 
hulkur 30. detsember 2010, kl 12.25
kui hulkur delffi jõudis, oli kringlitellimine lõppenud, kassis toidetud, kokkutulek möödas ja üleüldse- kõik head asjad olid selleks korraks juba ära olnud....

tulekul ei ole mitte valge kassi, vaid lumekassi aasta.
 
kolmas unetu 30. detsember 2010, kl 12.52
aga tänu sellele, et teie uned nii magusad on, jäigi mulle vähem tööd:) see on ka muidugi hea::)))
 
hulkur 30. detsember 2010, kl 13.20
ei ole midagi, kui kringel valmis, tulen lõhna peale kohale:)
aga ise hakkan kohe-kohe oma lehttaigent veenma, et ta tahab hirmsasti saada viineripirukateks.

kurblikku ka - külmkapi revideerimise käigus avastasin töökaaslase poolt heas usus antud tiibeti piimaseene. topsis toodud ja topsi unustatud.....kahtlustan, et ta on lootusetult surnud. ei julge kaant paotadagi. häbenen, sügavalt.

oh mai...mitte piimaseen, vaid see riisi moodi asi mis rosinaid tahab. ja poegib. ja mida jagatakse sõpradele ja tuttavatele. njah, niipalju siis sellest.
 
kolmas unetu 30. detsember 2010, kl 13.23
mina loobun meelsasti sellest riisist:) meil ka jaotati seda, ei julgenud isegi mekkida, mine tea mis moodi see pärast mõju oleks avaldanud:)
 
Hulkurkass 30. detsember 2010, kl 14.08
jahhh, aga ikkagi elus olend(?) oli juu, kasvas ja puha. võtsin topsi kahe näpu vahele ja lennutasin prügikasti.
pluss asja juures oli see, et tuli meelde "anna lilledele juua, veel parem - vii nad dushi alla..."
 
unetu, klassikaline 30. detsember 2010, kl 19.48
III

Samal ajal kui viienda toa ukse juures kostüümidraama toimus, lipsas kolmanda
toast välja üks naine. Paraku polnud pimedas hästi näha millise numbriga just tegu oli.

Igatahes kuulis hetk hiljem liftist koridori sisenenud kuues oma tuppa minnes, kuidas kolmas toas kõva häälega laulis.

Kuues pomises endamisi pahuralt, et pidagu oma suu kui laulda ei oska ning milline jube lauluvalik.

„Geez! Pidi mu tuba just tema kõrvale sattuma. Pidevalt kostab läbi mingeid kahtlaseid helisid ja laulmist. Kõvasti ja valesti.“

Kuues sisenes oma tuppa ja prõmmis igaks juhuks vastu seina, kuigi igasugused helid kõrvaltoast olid juba vaibunud.

Ta viskus ohates voodile, lebaskles seal veidi ning mõtles millist kleiti kapist valida. Tema mõtted katkestas koputus uksele... kuues tõusis ja läks ukse juurde.

„Austet leedi, olen valmis Teid saatma tänaõhtusel peol,“ kostis meeldiv mehehääl ukselt.

Kuues naeratas meelitatult ja teatas, et oodaku, tal läheb paar minutit aega. Virutas ukse enda järel kinni ning haaras kapist esimese ettejuhtuva kleidi, tõmbas selle kiiruga selga ning silus veel oma punaseid kiharaid. Ning valmis ta oligi.

Mõni minut hiljem võis kuuendat koos oma saatjaga näha lahkumas piki koridori.

Poole tunni jagu hiljem lahkunud kaheksas ja neljas, kes vestlesid ühest huvitavast kirjandusteosest, nägid vaid kolmandat koridori lõpus lifti sisenemas. Ülejäänud koridoris ja uste taga valitses vaikus.

„Ilmselt oleme viimaseks jäänud,“ nentis kaheksas kui nad neljandaga liftiga allapoole laskusid.

„Huvitav, et kolmandal oli nii kiire lahkumisega, aga no küll me sadamas näeme,“ lausus neljas.

Uksest väljudes nägid kaheksas ja neljas vaid seda kuidas kolmas istus tumedasse taksosse ja kadus õhtupimeduses sadamale vastupidises suunas.
 
kolmas unetu 30. detsember 2010, kl 20.39
läheb aina paremaks, oh, kuidas mulle naised meeldivad:)
 
hr.noh 30. detsember 2010, kl 22.00
Saadan meeleldi peol ühte leedit:)
 
nohhike 30. detsember 2010, kl 22.19
mulle hakkab ka pikapeale...miskit meenuma:P
 
või nii 30. detsember 2010, kl 22.51
Noh, sa oled parandamatu..............
 
ja veel 30. detsember 2010, kl 22.52
...mask on sul suurepärane, näitlemisoskusel pole ka vigagi.........
 
noh 30. detsember 2010, kl 23.00
kui juba nii siis...kuidas on see võimalik, et mul nii vale lauluviis...arumaeisaa:P ja milles ma küll parandamatu olen..küll oleks hää, kui teada isi ka saaks:P
 
küll 30. detsember 2010, kl 23.02
... sa tead, millest jutt käib.
 
noh 30. detsember 2010, kl 23.09
ei, ei mina ei tea midagi....isegi mitte aimu pole::P
 
äge 31. detsember 2010, kl 00.49
mõnest asjast saan aru küll,
aga: mis number unetu on pr. Rexx?
ja nohi kohta jäi ka arusaamatuks, kumb ta siis on?
 
vihmauss1 31. detsember 2010, kl 05.45
see on lausa uskumatu, kuidas autoril kõik nii filigraanselt on õnnestunud üles tähendada!:D
juhuslikku pole siin midagi
esimene ja neljas
teine ja viies
kolmas ja kuues
isegi mina sain sellele süsteemile lõpuks pihta:)
 
neljas unetu 31. detsember 2010, kl 08.31
Kuule, sina vihmauss, ära siin hakka midagi paare moodustama ega mingeid põhjapanevaid järeldusi tegema üksnes selle pisikese fakti pärast, et mind kord täiesti juhuslikult jalavaeva kergendamiseks punase sportauto peale võeti!

Hakka veel aasta viimasel päeval sinuga siin asju klaarima!

Aga muidu soovin kõigile meeldejäävat ärasaatmispidu nii vanakesele kui Eesti Kroonile !:)))
 
kolmas unetu 31. detsember 2010, kl 09.26
mina ei ole nõus kuuendaga diili tegema, tundub, et klassikaline unetu tahab mind kiusata:)head lõppu teile numbriunetud:)
 
10 31. detsember 2010, kl 09.48
vat selleks peabki numbreid kasutama.
ma ei söandaks teid eales nimepidi paari panna:D

kuid soojal lõunamaal ei muretseta ometi mingi tühja tähja pärast. nagu kes kellega käib või aega veedab:)
 
:)) 31. detsember 2010, kl 10.03
kes see kümnes nüüd oligi?
 
unetu, klassikaline 31. detsember 2010, kl 10.04
Hiline hommik!

Neljas on tõeline daam ja abielus oleva esimesega mitte kunagi mingeid suhteid ei areeta! Esimese kutse võttis ta vastu vaid seetõttu, et oli ostnud endale liiga palju raamatuid, mis ta põlvist nõtkuma võtsid. Sellisel juhul on hea priiküüti saada.


----------------------------------

Te lugege tähelepanelikult ikka.....:)

.....Mõni minut hiljem võis kuuendat koos oma saatjaga näha lahkumas piki koridori.

Poole tunni jagu hiljem lahkunud kaheksas ja neljas, kes vestlesid ühest huvitavast kirjandusteosest, nägid vaid kolmandat koridori lõpus lifti sisenemas. Ülejäänud koridoris ja uste taga valitses vaikus.......


Ajavahele võiks tähelepanu pöörata..... Ma ei paneks kuuendat iialgi kolmandaga paari... pealegi kui nad nägid vaid kolmandat, kuhu siis kuues oleks pidanud haihtuma? Loogika....

Ja üldse.... see, et viies tegi ajutiselt diili:) teisega, ei tähenda seda, et nad oleks paar!
 
kolmas unetu 31. detsember 2010, kl 10.09
oehh, kohe kergem hakkas:)
 
noh 31. detsember 2010, kl 10.13
üks küsimus klassikalisele unetule...
Neljas on tõeline daam ja abielus oleva esimesega mitte kunagi mingeid suhteid ei areeta! Esimese kutse võttis ta vastu vaid seetõttu, et oli ostnud endale liiga palju raamatuid, mis ta põlvist nõtkuma võtsid. Sellisel juhul on hea priiküüti saada.
küsimus siit...aga oled sa ikka kindel, et see nii on...ehk on sul midagi teadmata, sa ei saa ju vabandada teiste eest...küll meil ka olid silmad....kuigi, meil kõigil oli kiire:P
 
kolmandale 31. detsember 2010, kl 10.14
Elad liialt sisse oma rolli muinasjutus? :)
 
kolmas unetu 31. detsember 2010, kl 10.15
mis rolli, see puha tegelikkus:))))
 
klassikaline 31. detsember 2010, kl 10.15
Sinu silmadele antud situatsioonis küll kindel ei saanud olla. Need olid tol hetkel väga ähmased ja udust looritatud.:)
 
klassikaline 31. detsember 2010, kl 10.17
...vähemalt süžee järgi....
 
kolmas unetu 31. detsember 2010, kl 10.21
kas klassikaline teab, et kolmas unetu ei joo, eriti kui tegemist on puhkusel olemisega ja kui kauneid naisi on kõik kohad täis:) oleks ülimalt kahju seda aega purjutamisele raisata:)
 
klassikaline 31. detsember 2010, kl 10.21
"ägedale" vastus

Oli ära märgitud kaks daami, neljas ja kaheksas, kes omavahel vestlesid....
alissandra 31. detsember 2010, kl 10.22
Hommikust ja head vana lõppu!

A mind jäetakse alati igalt poolt välja, ju ma niii igav inimene.:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!